The Roland Garros 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏21/5/11.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    אליפות צרפת הפתוחה - הרולאן גארוס, טורניר הגראנד-סלאם היחיד המתקיים על מגרשי חימר יצא מחר לדרך.
    האליפות נערכת מאז 1928 במרכז הטניס "רולאן גארוס" (טייס שהצטיין במלחמת העולם הראשונה), סמוך ליער בולון שבמערב פאריס.
    כאמור, האליפות מתקיימת על משטח החימר שנחשב לאיטי יחסית. האליפות נמשכת 15 ימים (מתחיל ביום ראשון ולא ביום שני, כמקובל).
    אליפות צרפת הפתוחה החלה כאליפות לאומית ב-1891, והתקיימה על מגרשי הדשא עד שנת 1928.
    בשנת 1925 היא "נפתחה" לטניסאים מחוץ לצרפת, ובשנת 1928 האליפות נערכה לראשונה על חימר במקומה הנוכחי.
    בשנת 1968 השתתפו לראשונה שחקנים מקצוענים באליפות צרפת והיא הייתה הראשונה מבין 4 טורנירי גראנד-סלאם שנפתחה למקצוענים.
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר נקרא על שמו של פיליפ שאטרייה שהיה מראשי איגוד הטניס הצרפתי.
    האיצטדיון נבנה ב-1928 סביב מרכז ה"רולאן גארוס". איצטדיון 'פיליפ שאטרייה' מכיל 14,840 מושבים.
    המגרש השני בחשיבותו נקרא על-שמה של סוזאן לנגלן, טניסאית צרפתית מצטיינת בשנות ה-20 של המאה ה-20. ה'סוזאן לנגלן' מכיל 9,959 מושבים.
    באליפות צרפת הפתוחה, משחקים רק בשעות האור ואין משחקי לילה עם תאורה מלאכותית.
    סה"כ הפרסים הכולל באליפות גדל השנה בכ-4.24 אחוזים, ויסתכם ב-17,520,00 יורו. שני הזוכים בטורניר יקבלו 1.2 מיליון יורו כ"א.
    בתחרויות הראשיות ליחידים ויחידות משתתפים 128 שחקנים ו-128 שחקניות, ובזוגות גברים ונשים משתתפים 64 זוגות.



    [​IMG]
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר - "פיליפ שאטרייה" (Philippe Chatrier)


    [​IMG]
    האלופים ב-2010: רפאל נאדאל (ספרד) ו-פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה).



    לישראל יש בטורניר ייצוג של 3 שחקנים ושחקניות (1 ביחידות):


    נשים:

    שחר פאר

    [​IMG]

    בת 24 ממכבים.
    דירוג בעולם (יחידות): 20
    תשתתף בטורניר היחידות, ועדיין לא ידוע עם מי בזוגות.


    גברים:


    אנדי רם

    [​IMG]

    בן 31 מי-ם
    דירוג בעולם (זוגות): 28
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם יוני ארליך, ועדיין לא ידוע עם מי בזוגות מעורבים.


    יוני ארליך

    [​IMG]

    בן 34 מת"א
    דירוג בעולם (זוגות): 52
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם אנדי רם.


    יריבים/ות לישראלים/ות:


    שחר פאר

    סיבוב ראשון: מריה חוסה מרטינז סאנצ'ז (ספרד, 86).
    סיבוב שני: המנצחת במשחק בין רבקה מארינו (קנדה, 60) לקטרינה בונדרנקו (אוקראינה, 110).
    סיבוב שלישי (משוער): סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 13).


    אנדי רם ויוני ארליך:

    תוצאות ההגרלה ביום א'.


    * אלוף 2010, רפאל נאדאל (ספרד, 1 בעולם), יחל את המסע להגנה על התואר מול ג'ון איסנר (ארה"ב, 38).
    נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 2) יפתח מול תיאמו דה באקר (הולנד, 71).
    רוג'ר פדרר (שוויץ, 3) יפתח את הטורניר מול פליסיאנו לופז (ספרד, 40).

    * אלופת 2010, פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 5 בעולם), תפתח את המסע להגנה על התואר מול מלאני אודין (ארה"ב, 88).
    קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 1 בעולם) תפתח את הטורניר מול קמיקו דאטה קרום (יפן, 56) בת ה-40 וחצי.
    קים קלייסטרס (בלגיה, 2) תפתח את הטורניר מול אנסטסיה יאקימובה (בלארוס, 98).


    ההגרלה המלאה בגברים

    ההגרלה המלאה בנשים



    "הרולאן גארוס" בטלוויזיה:

    * ערוץ יורוספורט, ערוץ יורוספורט 2 וערוץ FRANCE 2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מיום ראשון ב-12:00.

    * ערוץ FRANCE 2 - אפיק 132 ביס ו-146 בהוט.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
    נערך לאחרונה ב: ‏21/5/11
  2. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    הישראלים/ות ביום הראשון:

    * שחר פאר (20) תפתח את הטורניר כשתפגוש את מריה חוסה מרטינז סאנצ'ז (ספרד, 86).
    מגרש 2
    שעת המשחק (משוערת): 15:00.



    להלן המשחקים הבולטים ביום הראשון (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: מארין סיליץ' (קרואטיה, 19) - רובו רמירז הידלגו (ספרד); מגרש 7
    13:45 (משוערת): דויד פרר (ספרד, 7) - יארקו ניימינן (פינלנד); פיליפ שאטרייה
    14:30 (משוערת): סטאניסלאס וורינקה (שוויץ, 14) - אגוסטין גנס (צרפת); מגרש 1
    16:30 (משוערת): יאן האצ'ק (צ'כיה) - ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 17); פיליפ שאטרייה


    נשים:

    12:00 בצהריים: איבטה בנסובה (צ'כיה) - סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 8); פיליפ שאטרייה
    16:30 (משוערת): ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 10) - אלונה בונדרנקו (אוקראינה); סוזאן לנגלן
    16:30 (משוערת): מגדלנה ריבאקובה (סלובקיה) - סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 13); מגרש 1
    19:00 (משוערת): מתילדה יוהאנסון (צרפת) - יוליה גאורגס (גרמניה, 17) ; פיליפ שאטרייה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו מחר מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר


    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתרים הזה או הזה.


    כתבות לקראת הרולאן גארוס:

    לוהט בפריז: נאדאל וג'וקוביץ' בקרב על הפסגה.

    רולאן גארוס: להמשיך במומנטום על החימר.

    כנראה שאתם חוזים בחבטה הטובה בכל הזמנים - כתבה על נובאק ג'וקוביץ'.

    רולאן גארוס: החיים ללא האחיות וויליאמס. (כתבה של אמיר ענבר)

     
    נערך לאחרונה ב: ‏21/5/11
  3. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,687
    לייקים שהתקבלו:
    2,150
    תודה על הסקירה שלומי [​IMG]

    האמת שכתבת לי שדלפו "זכה" להגרלה לא טובה, ציפיתי למשהו רע יותר. אמנם במקרה הטוב (הריאלי) הוא יודח בסיבוב השלישי כבר מול ג'וקוביץ', אבל להתחשב בכך שהוא לא מגן על שום ניקוד זה בסדר בשבילו אני חושב. עד המפגש הזה, על הנייר הוא אמור להסתדר. האמת, אני בכלל לא בטוח שהוא ממש כשיר, בארגנטינה הציגו את הודעתו לגבי ההשתתפות כהפתעה.

    מה קרה לרודיק?
     
    נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/5/11
  4. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    תודה אליאס.
    גם הסיבובים הראשונים יהיו קשים עבורו בהתחשב למצב הפיזי שלו. יכל לקבל הגרלה יותר נוחה, ולזה התכוונתי..

    לגבי רודיק, הוא לא התאושש מהפציעה בכתף ימין.
     
  5. דימה

    דימה Member

    הצטרף ב:
    ‏17/10/04
    הודעות:
    1,543
    לייקים שהתקבלו:
    27
    מין:
    זכר
    תותח שלומי כמו תמיד [​IMG]

    אני אומר בואו נדלג על כל הטורניר רק תנו לי נולה מול נדאל בגמר, זורם לא?
     
  6. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    * שחר פאר (20) הודחה כבר בסיבוב הראשון אחרי שנכנעה 7:6(4), 6:1 למריה חוסה מרטינז סאנצ'ז (ספרד, 86).
    לראשונה מאז אוסטרליה 2009, פאר מודחת כבר בסיבוב הראשון בגראנד סלאם.
    פאר שלא תשתתף בזוגות וצפוייה להידרדר בדירוג בעיקבות ההפסד, תחזור למנוחה ואימונים בארץ, ואז תפתח את עונת הדשא בטורניר איסטבורן.


    פרר, וורינקה וצונגה העפילו לסיבוב השני ! סיליץ' הודח כבר בראשון.

    הפתעה אחת ביום הראשון ברולאן גארוס, כשמארין סיליץ' (קרואטיה, 19) הודח כבר בסיבוב הראשון, אחרי שנכנע 7:6(5), 6:4, 6:4 לרובן רמירז הידלגו (ספרד, 100).
    הידלגו יפגוש בסיבוב השני לדרבי ספרדי את אלברט מונטאנס (38).
    לעומתו, דויד פרר (ספרד, 7) טייל לסיבוב השני עם 3:6, 3:6, 1:6 על יארקו ניימינן (פינלנד), ושם יפגוש את ג'וליאן בנטו (צרפת, 81).
    סטאניסלאס וורינקה (שוויץ, 14) חזר מפיגור מערכה, וגבר 6:4, 3:6, 4:6, 2:6 על אגוסטין גנס (צרפת) בדרך לסיבוב השני.
    וורינקה יחכה בסיבוב השני למנצח במשחק בין תומאס סקורל (הולנד) למאסימו גונסאלס (ארגנטינה).
    לעומתו, ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 17) טייל עם 3:6, 2:6, 3:6 על יאן האצ'ק (צ'כיה).
    צונגה יחכה בסיבוב השני למנצח במשחק בין פלורן סרה (צרפת) לאיגור אנדרייב (רוסיה).

    גברים - כל התוצאות מהיום הראשון


    סטוסור, יאנקוביץ' וקוזנצובה טיילו לסיבוב השני !

    יום נטול הפתעות מיוחדות אצל הנשים ברולאן גארוס.
    סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 6) טיילה לסיבוב השני עם 2:6, 3:6 על איבטה בנסובה (צ'כיה), ושם תפגוש את סימונה האלפ (רומניה, 67).
    גם ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 10) טיילה עם 3:6, 1:6 על אלונה בונדרנקו (אוקראינה), ותפגוש בסיבוב השני את ורה דושיבנה (רוסיה, 61).
    גם סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 14) לא התקשתה במיוחד עם 2:6, 3:6 על מגדלנה ריבאקובה (סלובקיה) בדרך לסיבוב השני.
    קוזנצובה תחכה בסיבוב השני למנצחת בין ארוונה רזאי (צרפת) ל-אירנה-קמילה בגו (רומניה).

    נשים - כל התוצאות מהיום הראשון


    הבוקר התפרסמה הגרלת הזוגות:

    * אנדי רם ו-יוני ארליך יפגשו בסיבוב הראשון את פיליפ וולנדרי ו-פאביו פוגניני (איטליה).
    אם יעברו, הם צפויים לפגוש בסיבוב השני את מקס מירני (בלארוס) ו-דניאל נסטור (קנדה) - 2 בטורניר.

    ההגרלה המלאה בזוגות גברים.

    ההגרלה המלאה בזוגות נשים.



    להלן המשחקים הבולטים ביום השני (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 25) - איבו קרלוביץ' (קרואטיה); מגרש 1
    12:00 בצהריים: ג'ו סואדה (יפן) - מיכאל יוז'ני (רוסיה, 12); מגרש 3
    12:00 בצהריים: ג'וליאן רייסטר (גרמניה) - ויקטור טרויקי (סרביה, 15); מגרש 6
    13:45 (משוערת): תיאמו דה באקר (הולנד) - נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 2); פיליפ שאטרייה
    13:45 (משוערת): תומאס ברדיך (צ'כיה, 6) - סטפן רוברט (צרפת); מגרש 2
    13:45 (משוערת): מארדי פיש (ארה"ב, 10) - ריקרדו מלו (ברזיל); מגרש 7
    15:30 (משוערת): ביורן פאהו (גרמניה) - גאאל מונפיס (ספרד, 9); סוזאן לנגלן
    16:15 (משוערת): פליסיאנו לופז (ספרד) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 3); פיליפ שאטרייה
    18:15 (משוערת): רישאר גאסקה (צרפת, 13) - ראדק סטפאנק (צ'כיה); סוזאן לנגלן
    18:15 (משוערת): מרקוס בגדאטיס (קפריסין, 27) - פרדריקו גיל (פורטוגל); מגרש 2


    נשים:

    12:00 בצהריים: מלאני אודין (ארה"ב) - פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 5); פיליפ שאטרייה
    13:45 (משוערת): ורה זבונרבה (רוסיה, 3) - לודרס דומינגז לינו (ספרד); סוזאן לנגלן
    13:45 (משוערת): פטריסיה מאייר-אלטינר (אוסטריה) - אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 12); מגרש 3
    16:30 (משוערת): גרטה ארן (הונגריה) - פטרה קוויטובה (צ'כיה, 9); מגרש 2
    18:30 (משוערת): קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 1) - קימיקו דאטה-קרום (יפן); מגרש 1
    18:45 (משוערת): מריון ברטולי (צרפת, 11) - אנה טאטאישווילי (גיאורגיה); פיליפ שאטרייה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו מחר מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר


    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתרים הזה או הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏22/5/11
  7. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    ג'וקוביץ', פדרר, מונפיס, פיש ודל פוטרו העפילו לסיבוב השני ! ברדיך הודח כבר בראשון !

    ההפתעה הבולטת ביום השני ברולאן גארוס בגברים היא הדחתו של תומאס ברדיך (צ'כיה, 6) ע"י סטפן רוברט (צרפת, 140) - 3:6, 3:6, 6:2, 6:2, 9:7.
    רוברט שעלה מהמוקדמות, יפגוש בסיבוב השני את פאביו פוגניני (איטליה, 49).
    לעומתו, נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 2) טייל לסיבוב השני עם 2:6, 1:6, 3:6 על תיאמו דה באקר (הולנד), ושם יפגוש את ויקטור האנסקו (רומניה, 60).
    לג'וקוביץ' זהו ניצחון 38 ברציפות מפתיחת העונה ו-40 ברציפות בסה"כ (כולל הניצחונות מאשתקד בגביע דייויס) !
    רוג'ר פדרר (שוויץ, 3) נאלץ לעבוד קשה יותר כדי להכניע 3:6, 4:6, 6:7(3) את פליסיאנו לופז (ספרד) בדרך לסיבוב השני.
    פדרר יפגוש בסיבוב השני את מקסים טשיירה (צרפת, 181) שקיבל כרטיס חופשי לטורניר.
    גאאל מונפיס (9) שימח את הקהל המקומי כשחזר מפיגור מערכה וגבר 6:4, 3:6, 5:7, 0:6 על ביורן פאהו (גרמניה) בדרך לסיבוב השני.
    מונפיס יפגוש בסיבוב השני לדרבי צרפתי את ג'וליאם רופין (253) שקיבל כרטיס חופשי לטורניר.
    גם מארדי פיש (ארה"ב, 10) העפיל לסיבוב השני אחרי 2:6, 7:6(11), 2:6, 4:6 על ריקרדו מלו (ברזיל), ושם יפגוש את.
    חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 26) שחוזר מפציעה, נאלץ לחזור מפיגור מערכה כדי להכניע 7:6(7), 3:6, 5:7, 4:6 את איבו קרלוביץ' (קרואטיה) בדרך לסיבוב השני.
    דל פוטרו יפגוש בסיבוב השני את בלאז קבצ'יץ' (סלובניה, 82).

    גברים - כל התוצאות מהיום השני


    ווזניאקי, זבונרבה, סקיאבונה וקוויטובה טיילו לסיבוב השני !

    יום נטול הפתעות מיוחדות אצל הנשים ברולאן גארוס.
    אלופת 2010, פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 5), טיילה לסיבוב השני עם 2:6, 0:6 על מלאני אודין (ארה"ב), ושם תפגוש את וסנה דולונטס (רוסיה, 101).
    גם קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 1) טיילה לסיבוב השני עם 0:6, 2:6 על קימיקו דאטה-קרום (יפן), ושם תפגוש את אלכסנדרה ווזניאק (קנדה, 162) שעלתה מהמוקדמות.
    גם ורה זבונרבה (רוסיה, 3) טיילה לסיבוב השני עם 3:6, 3:6 על לודרס דומינגז לינו (ספרד), ושם תפגוש את סאבין ליזיקי (גרמניה, 121).
    גם פטרה קוויטובה (צ'כיה, 9) לא התקשתה במיוחד עם 2:6, 1:6 על גרטה ארן (הונגריה) בדרך לסיבוב השני.
    קוויטובה תפגוש בסיבוב השני את ג'י זנג (סין, 80).

    נשים - כל התוצאות מהיום השני


    הבוקר התפרסמה הגרלת הזוגות מעורבים:

    * אנדי רם ישתף פעולה עם מגאן שונסי (ארה"ב), והם יפגשו בסיבוב הראשון את נדיה פטרובה (רוסיה) ו-ג'ימי מארי (בריטניה).

    ההגרלה המלאה בזוגות מעורבים.



    להלן המשחקים הבולטים ביום השלישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: אנדי מארי (בריטניה, 4) - אריק פרודון (צרפת); סוזאן לנגלן
    13:45 (משוערת): אנדראס בק (גרמניה) - יורגן מלצר (אוסטריה, 8); מגרש 1
    13:45 (משוערת): ניקולאס אלמגרו (ספרד, 11) - לוקאש קובוט (פולין); מגרש 6
    15:30 (משוערת): רפאל נאדאל (ספרד, 1) - ג'ון איסנר (ארה"ב); פיליפ שאטרייה
    16:15 (משוערת): בנג'מין בקר (גרמניה) - רובין סודרלינג (שבדיה, 5); סוזאן לנגלן
    16:30 (משוערת): חואן מונאקו (ארגנטינה) - פרננדו ורדאסקו (ספרד, 16); מגרש 2
    18:00 (משוערת): מיכאל ראסל (ארה"ב) - ג'יל סימון (צרפת, 18); פיליפ שאטרייה


    נשים:

    12:00 בצהריים: וירג'יני רזאנו (צרפת) - ג'רמילה גאיידיסובה (אוסטרליה, 24); פיליפ שאטרייה
    12:00 בצהריים: נה לי (סין, 6) - ברבורה זחלבובה סטריקובה (צ'כיה); מגרש 1
    13:45 (משוערת): מריה שראפובה (רוסיה, 7) - מיראנה לוצ'יץ' (קרואטיה); פיליפ שאטרייה
    14:30 (משוערת): ג'והאנה לארסון (שבדיה) - אנה איבנוביץ' (סרביה, 20); סוזאן לנגלן
    16:15 (משוערת): אנדראה הלאבצ'קובה (צ'כיה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 4); מגרש 1
    18:45 (משוערת): אנסטסיה יאקימובה (בלארוס) - קים קלייסטרס (בלגיה, 2); סוזאן לנגלן


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו מחר מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר


    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתרים הזה או הזה.
     
  8. Selby

    Selby Member

    הצטרף ב:
    ‏11/1/08
    הודעות:
    4,859
    לייקים שהתקבלו:
    4
    אייייייייזנר!
    הוא יפסיד אבל הוא משחק פשוט מדהים ואני מקווה שזה ייתן לו ביטחון לקראת ווימבלדון.
     
  9. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    נאדאל שרד אחרי מותחן של 4 שעות ו-5 מערכות ! מארי, סודרלינג ומלצר בסיבוב השני ! אלמגרו הודח כבר בראשון.

    הסיפור המרכזי של היום השלישי ברולאן גארוס הוא רפאל נאדאל (ספרד, 1).
    נאדאל, אלוף 2010, נאלץ להזיע קשות 4 שע' ו-5 מערכות כדי להכניע 4:6, 7:6(2), 7:6(2), 2:6, 4:6 את ג'ון איזנר (ארה"ב, 39) בדרך לסיבוב השני.
    לנאדאל זו הייתה הפעם הראשונה בה הוא מגיע למשחק של 5 מערכות ברולאן גארוס.
    נאדאל יפגוש בסיבוב השני לדרבי ספרדי את פאבלו אנדוחאר (48).
    לעומתו, אנדי מארי (בריטניה, 4) טייל לסיבוב השני עם 4:6, 1:6, 3:6 על אריק פרודון (צרפת), ושם יפגוש את סימונה בוללי (איטליה, 126).
    רובין סודרלינג (שבדיה, 5) איבד מערכה, אבל בסוף גבר 1:6, 7:6(5), 3:6, 5:7 על ראיין האריסון (ארה"ב) בדרך לסיבוב השני.
    סודרלינג יפגוש בסיבוב השני את אלברט ראמוס (ספרד, 117).
    לעומתו, יורגן מלצר (אוסטריה, 8) טייל לסיבוב השני עם 3:6, 4:6, 2:6 על אנדראס בק (גרמניה), ושם יפגוש את לוקאס ראסול (צ'כיה, 111).
    ההפתעה הבולטת של היום היא הדחתו של ניקולאס אלמגרו (ספרד, 12) ע"י לוקאש קובוט (פולין, 122) - 3:6, 2:6, 7:6(2), 7:6(3), 6:4.
    קובוט ייפגוש בסיבוב השני את קרלוס ברלוק (ארגנטינה, 69).

    גברים - כל התוצאות מהיום השלישי


    קלייסטרס, אזרנקה, לי ושראפובה העפילו לסיבוב השני ! איבנוביץ' הודחה כבר בראשון.

    ההפתעה הבולטת של היום במשחקי הנשים ברולאן גארוס היא הדחתה של אנה איבנוביץ' (סרביה, 21) ע"י ג'והנה לארסון (שבדיה, 64) - 7:6(3), 0:6, 6:2.
    לארסון תפגוש בסיבוב השני את יקתרינה מאקארובה (רוסיה, 33).
    לעומתה, קים קלייסטרס (בלגיה, 2) טיילה לסיבוב השני עם 2:6, 3:6 על אנסטסיה יאקימובה (בלארוס), ושם תפגוש את ארנצ'ה רוס (הולנד, 114).
    גם ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 4) טיילה לסיבוב השני עם 3:6, 3:6 על אנדראה הלאבצ'קובה (צ'כיה), ושם תפגוש את פאולין פרמנטייר (צרפת, 105)
    לעומתן, נה לי (סין, 7) נאלצה לעבוד קשה יותר כדי להכניע 3:6, 7:6(6), 3:6 את ברבורה זהלבובה סטריקובה (צ'כיה) בדרך לסיבוב השני.
    לי תפגוש בסיבוב השני את סילביה סולר-אספינוסה (ספרד, 158)
    מריה שראפובה (רוסיה, 8) טיילה לסיבוב השני עם 3:6, 0:6 על מיריאנה לוצ'יץ' (קרואטיה), ושם תפגוש את קרוליין גארסיה (צרפת, 188).

    נשים - כל התוצאות מהיום השלישי



    להלן המשחקים הבולטים ביום הרביעי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: מקסים טשיירה (צרפת) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 3); סוזאן לנגלן
    13:45 (משוערת): ג'וליאם רופין (צרפת) - גאאל מונפיס (ספרד, 9); פיליפ שאטרייה
    13:45 (משוערת): דויד פרר (ספרד, 7) - ג'וליאן בנטו (צרפת); מגרש 1
    15:30 (משוערת): מיכאל קוקושקין (קזחסטן) - מיכאל יוז'ני (רוסיה, 12); מגרש 3
    16:15 (משוערת): רישאר גאסקה (צרפת, 13) - מרסל גראנולרס (ספרד); מגרש 1
    16:30 (משוערת): ויקטור האנסקו (רומניה) - נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 2); פיליפ שאטרייה
    16:30 (משוערת): חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 25) - בלאז קבצ'יץ' (סלובניה); מגרש 2
    19:00 (משוערת): איגור אנדרייב (רוסיה) - ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 17); פיליפ שאטרייה


    נשים:

    12:00 בצהריים: קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 1) - אלכסנדרה ווזניאק (קנדה); פיליפ שאטרייה
    12:00 בצהריים: סימונה האלפ (רומניה) - סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 8); מגרש 1
    13:45 (משוערת): ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 10) - ורה דושיבנה (רוסיה); מגרש 2
    16:15 (משוערת): מריון ברטולי (צרפת, 11) - אולגה גובורצובה (בלארוס); סוזאן לנגלן
    19:00 (משוערת): וסנה דולונטס (רוסיה) - פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 5); פיליפ שאטרייה
    19:00 (משוערת): ורה זבונרבה (רוסיה, 3) - סאבין ליזקי (גרמניה); מגרש 1


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר


    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתרים הזה או הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏25/5/11
  10. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,687
    לייקים שהתקבלו:
    2,150
    ואתה אומר שהם לא כולים לנצח על חימר....
     
  11. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    סלבי תמיד מזלזל באמריקאים...
     
  12. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    ג'וקוביץ', פדרר, מונפיס, ווזניאקי, זבונרבה, סקיאבונה, סטוסור ויאנקוביץ' העפילו לסיבוב השלישי !

    גברים - כל התוצאות מהיום הרביעי

    נשים - כל התוצאות מהיום הרביעי



    הישראלים ביום החמישי:

    * אנדי רם ו-יוני ארליך יפגשו בסיבוב הראשון בזוגות את פיליפ וולנדרי ו-פאביו פוגניני (איטליה).
    מגרש 10
    שעת המשחק (משוערת): 14:45.



    * אנדי רם ו-מגאן שונסי (ארה"ב) יפגשו בסיבוב הראשון בזוגות מעורבים את נדיה פטרובה (רוסיה) ו-ג'ימי מארי (בריטניה).
    מגרש 10
    שעת המשחק (משוערת): 18:15.



    להלן המשחקים הבולטים ביום החמישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    כעת: אלברט גארסיה (ספרד) - רובין סודרלינג (שבדיה, 5); סוזאן לנגלן
    13:45 (משוערת): אנדי מארי (בריטניה, 4) - סימונה בוללי (איטליה); פיליפ שאטרייה
    13:45 (משוערת): חאבייר מאליס (בלגיה) - פרננדו ורדאסקו (ספרד, 16); מגרש 1
    13:45 (משוערת): מארדי פיש (ארה"ב, 10) - רובין האסה (הולנד); מגרש 2
    16:15 (משוערת): רפאל נאדאל (ספרד, 1) - פאבלו אנדוחאר (ספרד); סוזאן לנגלן
    18:00 (משוערת): ג'רמי שארדי (צרפת) - ג'יל סימון (צרפת, 18); פיליפ שאטרייה
    18:30 (משוערת): לוקאש רוסול (צ'כיה) - יורגן מלצר (אוסטריה, 8); מגרש 2


    נשים:

    כעת: ארנצ'ה רוס (הולנד) - קים קלייסטרס (בלגיה, 2); פיליפ שאטרייה
    כעת: ג'י זנג (סים) - פטרה קוויטובה (צ'כיה, 9); מגרש 1
    כעת: סאניה מירזה (הודו) - אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 12); מגרש 2
    14:30 (משוערת): נה לי (סין, 6) - סיליביה סולר-אספינוזה (ספרד); סוזאן לנגלן
    16:15 (משוערת): מריה שראפובה (רוסיה, 7) - קרוליין גארסיה (צרפת); פיליפ שאטרייה
    19:00 (משוערת): פאוליין פרמנטייר (צרפת) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 4); סוזאן לנגלן


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-5 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 משדרים היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים משודרים.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר


    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתרים הזה או הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏26/5/11
  13. דקו

    דקו Member

    הצטרף ב:
    ‏6/8/04
    הודעות:
    1,550
    לייקים שהתקבלו:
    8
    נדאל מנצח אחרי קרב קשה מול אנדחואר שהוביל בסט השלישי כבר 5-1 והיה לו 8 SP
    ובכל זאת נדאל מצליח לנצח 7-6. המשחק הכי טוב ביינתיים ברולאן.
    וויץ' מנצח בהפתעה ענקית את ניקו. בחלקים שראיתי ביורו 2
    הקוראטי שיחק בצורה מעולה (והוא בכלל שחקן זוגות)
     
  14. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,687
    לייקים שהתקבלו:
    2,150
    יחד עם מאייר שמנצח את באגדאטיס, יש כבר שני טניסאים מהמאייה השלישית של הדירוג בסיבוב השלישי. שם שניהם ככל הנראה יעצרו עם מפגשים מול נדאל וסודרלינג...

    לא מפתיע אותי כלל שדוידנקו ובאגדאטיס הם שני המדורגים שמודחים מול צמד האנדרדוגס הנ"ל.
     
  15. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    * אנדי רם ו-יוני ארליך הודחו בסיבוב הראשון בזוגות, אחרי שנכנעו 7:6(5), 6:3 לפיליפ וולנדרי ו-פאביו פוגניני (איטליה).

    * מאוחר יותר אנדי רם ו-מגאן שונסי (ארה"ב) הודחו בזוגות מעורבים, אחרי שנכנעו 7:6(1), 6:4 לנדיה פטרובה (רוסיה) ו-ג'ימי מארי (בריטניה).


    נאדאל, מארי, סודרלינג ופיש העפילו לסיבוב השלישי ! מלצר, בגדאטיס ודוידנקו הודחו כבר בשני !

    מ"ס הפתעות היו לנו אמש בסיבוב השני בטורניר הגברים ברולאן גארוס.
    נתחיל בהפתעה של המדורג הבכיר ביותר, וזהו יורגן מלצר (אוסטריה, 8) שנכנע ללוקאס רוסול (צ'כיה, 111) - 6:7(4), 6:4, 4:6, 7:6(3), 4:6.
    רוסול שעלה מהמוקדמות, יפגוש בסיבוב השלישי את חואן איגנסיו צ'לה (ארגנטינה, 34).
    גם מרקוס בגדאטיס (קפריסין, 29) הודח מוקדם מהצפוי, אחרי שנכנע 4:6, 7:6(4), 6:1, 6:2 ללאונדרו מאז'ר (ארגנטינה, 217).
    מאז'ר שעלה ממוקדמות, יפגוש בסיבוב השלישי את רובין סודרלינג (שבדיה, 5) שגבר 3:6, 4:6, 4:6 על אלברט ראמוס (ספרד).
    הפתעה נוספת שייכת לאנטוניו וייץ' (קרואטיה, 227) שחזר מפיגור מערכה וגבר 6:3, 2:6, 5:7, 6:3, 1:6 על ניקולאי דוידנקו (רוסיה, 30).
    וייץ' שעלה מהמוקדמות, יפגוש בסיבוב השלישי את רפאל נאדאל (ספרד, 1) שגבר 5:7, 3:6, 6:7(4) בדרבי ספרדי על פאבלו אנדוחאר.
    יש לציין שנאדאל יצא מפיגור 5:1 במערכה השלישית.
    לעומתם, אנדי מארי (בריטניה, 4) העפיל לסיבוב השלישי עם 6:7(3), 4:6, 5:7 על סימונה בוללי (איטליה), ושם יפגוש את מיכאל ברר (גרמניה, 95).
    גם מארדי פיש (ארה"ב, 10) העפיל לסיבוב השלישי עם 6:7(1), 2:6, 1:6 על רובין האסה (הולנד), ושם יפגוש את ז'יל סימון (צרפת, 18).

    גברים - כל התוצאות מהיום החמישי


    קלייסטרס הודחה כבר בסיבוב השני ! אזרנקה, לי ושראפובה העפילו לסיבוב השלישי !

    הפתעה גדולה אמש במשחקי הנשים ברולאן גארוס, וזוהי הדחתה של קים קלייסטרס (בלגיה, 2) שנכנעה 3:6, 7:5, 6:1 לארנצ'ה רוס (הולנד, 114).
    יש לציין שקלייסטרס החמיצה נק' משחק במצב של 2:5 במערכה השנייה.
    רוס תפגוש בסיבוב השלישי את מריה קירילנקו (רוסיה, 27).
    לעומתה, ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 4) טיילה לסיבוב השלישי עם 0:6, 1:6 על פאולין פרמנטייר (צרפת), ושם תפגוש את רוברטה וינצ'י (איטליה, 31)
    לעומתה, נה לי (סין, 7) נאלצה לעבוד קשה יותר כדי להכניע 4:6, 5:7 את סילביה סולר-אספינוסה (ספרד) בדרך לסיבוב השלישי.
    לי תפגוש בסיבוב השלישי את סורנה קירסטאה (רומניה, 99).
    מריה שראפובה (רוסיה, 8) נאלצה לחזור מפיגור מערכה כדי להכניע 6:3, 4:6, 0:6 את קרוליין גארסיה (צרפת) בדרך לסיבוב השלישי.
    שראפובה תפגוש בסיבוב השלישי את יונג-יאן צ'אן (טייוואן, 129).

    נשים - כל התוצאות מהיום החמישי



    להלן המשחקים הבולטים ביום השישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: דויד פרר (ספרד, 7) - סרגיי סטחובסקי (אוקראינה, 31); מגרש 1
    13:45 (משוערת): יאנקו טיפסרביץ' (סרביה, 29) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 3); סוזאן לנגלן
    13:45 (משוערת): פאביו פוגניני (איטליה) - גיז'רמו גארסיה-לופז (ספרד, 30); מגרש 7
    15:15 (משוערת): אלברט מונטאנס (ספרד) - מיכאל יוז'ני (רוסיה, 12); מגרש 2
    15:30 (משוערת): סטאניסלאס וורינקה (שוויץ, 14) - ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 17); פיליפ שאטרייה
    16:30 (משוערת): סטיב דרסיס (בלגיה) - גאאל מונפיס (צרפת, 9); מגרש 1
    18:00 (משוערת): רישאר גאסקה (צרפת, 13) - תומאס בלוצ'י (ברזיל, 23); סוזאן לנגלן
    18:30 (משוערת): חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 25) - נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 2); פיליפ שאטרייה


    נשים:

    12:00 בצהריים: ג'יסלה דולקו (ארגנטינה) - סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 8); פיליפ שאטרייה
    12:00 בצהריים: שוואי פנג (סין, 29) - פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 5); סוזאן לנגלן
    13:30 (משוערת): ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 10) - בטאני מאטק-סאנדס (ארה"ב); מגרש 2
    13:45 (משוערת): מריון ברטולי (צרפת, 11) - יוליה גורגס (גרמניה, 17); פיליפ שאטרייה
    14:45 (משוערת): רבקה מארינו (קנדה) - סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 13); מגרש 1
    16:15 (משוערת): קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 1) - דניאלה האנטוחובה (סלובקיה, 28); סוזאן לנגלן
    18:00 (משוערת): נוריה לאגוסטרה ויווס (ספרד) - אנסטסיה פבליוצ'נקובה (רוסיה, 14); מגרש 7
    19:00 (משוערת): ורה זבונרבה (רוסיה, 3) - אנסטסיה רודיונבה (אוסטרליה); מגרש 1


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-6 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר


    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתרים הזה או הזה.
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!