The Roland Garros 2010

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏23/5/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עכשיו כבר לא צריך לדאוג ממונאקו סלבי. לדעתי פיקו הולך לעשות הפסקה קצרה בקרוב מאוד.

רודיק התקשה קצת, לא אמור להיות לו יותר קל על החימר המהיר?

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להיות אליאס הרי מונאקו לא הפסיד העונה לשחקן שמדורג מעל למאייה הראשונה...(ואני מה זה כועס על הארגנטינאי שהרס לי את הסואיסייד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

במקום לכעוס עליו תכעס על עצמך, אני כתבתי שהוא מושך פציעה כמה ימים לפני שהודחת בגללו אם אני לא טועה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליאס, בפעם הבא שאני הולך על ארגנטינאי אני כבר אפנה אליך בשביל מידע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    סביר להניח שאם הייתי יודע שהוא סוחב פציעה הייתי הולך על מלצר...

5. shlomydavid מנהלים

http://img175.imageshack.us/img175/7541/rolandgarros1.Xxx

שחר פאר העפילה לסיבוב השני !

שחר פאר המשיכה אמש את המומנטום שלה מעונת החימר, כשהעפילה לסיבוב השני ברולאן גארוס עם 1:6, 4:6 על לאגוסטרה-ויווס (ספרד).
    פאר תפגוש בסיבוב השני את בת'אני מאטק-סאנדס (ארה"ב, 124), שהפתיעה עם 2:6, 2:6 קליל בדרבי האמריקאי מול וניה קינג (69).

* לעומתה, דודי סלע (61) הודח כבר בסיבוב הראשון, אחרי שנכנע 7:5, 6:2, 6:4 ליורגן מלצר (אוסטריה, 27).
    בעיקבות ההפסד, סלע צפוי להידרדר אל מחוץ ל-100 הראשונים בעולם. סלע יפתח את עונת הדשא בטורניר קווינס/לונדון.

גברים - נאדאל, רודיק, ורדאסקו ופרר העפילו לסיבוב השני ! קוורי הודח כבר בראשון.

גם היום השלישי ברולאן גארוס עבר ללא הפתעות מיוחדות.
    המדורג הבכיר שהודח היום הוא סאם קוורי (ארה"ב, 22) שנכנע בדרבי אמריקאי לרובי ג'ינפרי (98) - 6:4, 6:7 (3), 4:6, 2:6.
    ג'ינפרי יפגוש בסיבוב השני את פוטיטו סטראצ'ה (איטליה, 60).
    אנדי רודיק (ארה"ב, 8) הזיע קשות כדי להכניע את יארקו ניימינן (פינלנד) - 2:6, 6:4, 6:4, 6:7 (4), 3:6.
    רודיק יפגוש בסיבוב השני את בלאז קאביץ' (סלובניה, 112).
    לעומתו, רפאל נאדאל (ספרד, 2) טייל לסיבוב השני עם 2:6, 2:6, 2:6 על ג'יאני מינה (צרפת).
    נאדאל יפגוש בסיבוב השני את הוראסיו סבאז'וס (ארגנטינה, 44).
    גם פרננדו ורדאסקו (ספרד, 9) לא עבד קשה במיוחד ב-4:6, 2:6, 2:6 על איגור קוניצין (רוסיה).
    ורדאסקו יפגוש בסיבוב השני את פלורן סרה (צרפת, 67).
    דויד פרר (ספרד, 11) טייל לסיבוב השני עם 1:6, 3:6, 1:6 על דויד גואז (צרפת).
    פרר מחכה בסיבוב השני למנצח במשחק בין חאבייר מאליס (בלגיה) לסימון גרול (גרמניה).

גברים - כל התוצאות מהיום השלישי.

נשים - שראפובה, ברטולי, והנין העפילו לסיבוב השני ! סאפינה הודחה כבר בסיבוב הראשון !

הפתעה גדולה נרשמה אמש אצל הנשים, כשפיינליסטית 2009, דינארה סאפינה (רוסיה, 9), הודחה כבר בסיבוב הראשון ע"י קמיקו דאטה קרום (יפן, 72) - 3:6, 6:4, 7:5.
    דאטה קרום שתחגוג בספטמבר הקרוב את גיל 40, תפגוש בסיבוב השני את ג'רמילה גרות' (אוסטרליה, 107).
    לעומתה, מריה שראפובה (רוסיה, 13) טיילה עם 3:6, 2:6 בדרבי רוסי על קסניה פרבאק.
    שראפובה תפגוש בסיבוב השני את קירסטן פליפקנס (בלגיה, 71).
    גם מריון ברטולי (צרפת, 14) ניצחה בקלות 2:6, 3:6 את מריה אלנה קאמרין (איטליה).
    ברטולי תפגוש בסיבוב השני לדרבי צרפתי את אולביה סאנצ'ז (184).
    גם ז'סטין הנין (בלגיה, 23) לא התקשתה במיוחד ב-4:6, 3:6 על צבטנה פירונקובה (בולגריה).
    הנין תפגוש בסיבוב השני את אנסטסיה רודיונובה (אוסטרליה, 92).

נשים - כל התוצאות מהיום השלישי.

אמש פורסמה הגרלת הזוגות מעורבים:

* אנדי רם ו-אלנה וסנינה (רוסיה) יפגשו בסיבוב הראשון את מתילדה יוהאנסון וסבסטיאן דה שוונק (צרפת).

זוגות מעורבים - הגרלת המלאה

הישראלים/ות ביום הרביעי:

* שחר פאר ו-מוניקה ניקולסקו (רומניה) יפגשו את סופי לפבר ואורלי ודי (צרפת).
    מגרש 14
    שעת המשחק (משוערת): 13:45.

* אנדי רם ו-ג'וליאן נול (אוסטריה) יפגשו את ארנו קלמון וניקולאס מהאו (צרפת).
    מגרש 14
    שעת המשחק (משוערת): 15:30.

* יוני ארליך ודודי סלע יפגשו את סבסטיאן פרייטו (ארגנטינה) ו-כריסטוף ווליגן (בלגיה).
    מגרש 9
    שעת המשחק (משוערת): 17:15.

להלן יתר המשחקים הבולטים ביום הרביעי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

גברים:

12:00 בצהריים: טיילור דנט (ארה"ב) - רובין סודרלינג (שבדיה, 5); סוזאן לנגלן
    12:00 בצהריים: מארין סיליץ' (קרואטיה, 10) - דניאל חימנו-טראבר (ספרד); מגרש 1
    13:45 (משוער): רוג'ר פדרר (שוויץ, 1) - אלחנדרו פאלה (קולומביה); פיליפ שאטרייה
    14:30 (משוער): ג'וסלין הואנה (צרפת) - ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 8); סוזאן לנגלן
    15:30 (משוער): אנדי מארי (בריטניה, 4) - חואן איגנסיו צ'לה (ארגנטינה); מגרש 1
    16:15 (משוער): פאביו פוגניני (איטליה) - גאאל מונפיס (צרפת, 13); פיליפ שאטרייה

נשים:

12:00 בצהריים: ארנצ'ה פארה סנטוחה (ספרד) - ונוס וויליאמס (ארה"ב, 2); פיליפ שאטרייה
    13:45 (משוער): סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 6) - אנדראה פטקוביץ' (גרמניה); מגרש 1
    17:00 (משוער): ארוונה רזאי (צרפת, 15) - אנג'ליקה קרבר (גרמניה); סוזאן לנגלן
    18:45 (משוער): אלנה דמנטיייבה (רוסיה, 5) - אנבל מדינה גאריגס (ספרד); פיליפ שאטרייה
    18:45 (משוער): טטיאנה גארבין (איטליה) - קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 3); סוזאן לנגלן

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

* ערוץ יורוספורט ישדר היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

6. דקו Member

אני מאוד מפחד מהמשחק היום של ג'ו .דווקא בגלל שהמשחק מול צרפתי צעיר אני מפחד שמתישהו הגוף שלו לא יחזיק מעמד. המשחק שהיה באמת מעניין לראות זה דנט מול סודרלינג על החימר .נראה לי השבדי ילמד אותו קצת מזה חימר.

נ.ב
    אחרי חיפושים רבים
    עמית לוינטל כתב פוסט אורח בבלוג שלי
    שווה לקרוא
    http://sionov20.blogli.co.il/archives/151

7. Selby Member

דבר ראשון, בטניס צ'אנל אמרו שלרודיק עדיין יש בעיות עם הוירוס שהוא חטף במדריד וראו היום שהוא לא היה 100% בריאותית. הוא השתעל, הוא השמיע קולות מוזרים בזמן החבטות(חשבתי שזה נאדאל משחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ), הוא נשם די בכבדות...
    טוב זה אולי נשמע חמור יותר ממה שזה היה באמת, אבל גם אם הוא היה קצת חולה זה השפיע עליו.
    הוא לא אמר שום דבר על זה במסיבת העיתונאים אבל ככה הוא, הוא לא מתלונן אם לא שואלים אותו ולפעמים גם אם שואלים אותו הוא משקר, הוא לא רוצה להישמע כאילו הוא ממציא תירוצים.
    אבל בלי קשר לזה, הוא היה מתקשה גם אם הוא היה 100% פיזית כי הוא שיחק בצורה שמאוד מאוד לא מתאימה לחימר ומבחינה טקטית הוא היה גרוע מאוד. במיוחד התנועה שלו על החימר הייתה גרועה, הוא גם אמר במסיבת העיתונאים שהוא השקיע בתנועה הרבה יותר מאמץ מבדרך כלל ושהוא הרגיש שהוא "נתקע" לפעמים, במיוחד בשינוי הכיוון. כשהוא ניסה לגלוש על החימר זה היה קטסטרופלי.
    זה מפתיע אותי לרעה כי בשנה שעברה הוא היה הרבה יותר בנוח על החימר, הוא זז הרבה יותר טוב ועשה שינויים במשחק שלו כדי להתאים את עצמו לחימר. הוא אמר שזה בגלל שבשנה שעברה הוא היה כשיר במדריד והייתה לו שם יותר הכנה לעומת השנה.
    בכל מקרה, כמו שאמרת ההגרלה עכשיו נפתחה לו והוא אמור להגיע מספיק רחוק בשביל לקבל בראש מפרר, אבל הכי חשוב זה שהוא יחלים וישחק הרבה טניס כדי שהוא יגיע לקווינס בכושר טוב ועם כמה שיותר ביטחון.

דיברנו על איזנר וקוורי ועל מי יותר טוב אבל שכחתי להגיד את הסיבה העיקרית לכך שאני חושב שאיזנר יותר טוב, הפן המנטלי. איזנר הרבה הרבה הרבה יותר טוב מהבחינה הזאת. אם מישהו ראה רק את שני הגמרים ביניהם אז הוא היה חושב בדיוק ההפך אבל העניין הוא שזה בערך הפעמיים היחידות בקריירה של איזנר שהוא נחנק ככה וזה בערך הפעמיים היחידות בקריירה של קוורי שהוא עשה כזה קאמבק. המון מהמשחקים שאיזנר מנצח הם צמודים מאוד, הוא תמיד מתעלה בנקודות החשובות, אחוזי הצלת הנקודות שבירה שלו מדהימים. כל כך הרבה פעמים ראיתי אותו מציל נקודות שבירה עם סרב אנד וולי על סרב שני וזה פשוט תענוג לראות.
    קוורי לעומתו כמו שאמרתי יותר up and down.
    אני מדבר על זה עכשיו כי קוורי הפסיד אתמול לג'ינפרי, בסדר זה יכול לקרות(למרות שזה לא אמור לקרות), אבל זה לא ההפסד אלא איך שהוא נראה על המגרש ובעיקר מה שהוא אמר אחרי המשחק.
    הנה לינק למסיבת העיתונאים: http://www.rolandgarros.com/en_FR/news/int...4798074647.html
    אני מצטט את מה שהכי בולט:
    SAM QUERREY: Um, just tired. Not into it. Mentally not there. I mean, you know what, I don't know. Just not did not enjoy myself out there.
    It's been like that on and off for like a while. So I'm going home tomorrow.

The main thing is I didn't enjoy myself on the court. Wanted off the court.

SAM QUERREY: No. I don't know what it is. I just need to just be in a better mood or just need to enjoy the competition and enjoy being out there more than I do.
    Right now, I mean, I'll enjoy it, and as soon as one thing goes wrong, I'm done.

When I lost that second set tiebreaker and got broken in the first game, I was done. I wanted to be off the court.

I started thinking about leaving and pulling out of the doubles and how much I wanted to go home, how much I wasn't enjoying.
    You're never gonna win a match if you're just being negative. I'm only hurting myself.

Yeah, I need to work on that. I've not been a professional the last, you know, on and off for the last few months. You know, you're out there facing one opponent. I don't want to face the opponent and myself.

But like I said, I just tank some points.

זה כאילו הוא קרא ספר של כל הדברים שאסור לטניסאי מקצוען להגיד ואמר אותם, זה אמור להיות מאוד מאוד מדאיג למי שתולה בו תקוות. נכון, אני בטוח שיש עוד טניסאים שמרגישים ככה ואולי זה דווקא טוב שהוא אומר את זה ולא מסתיר את זה, אבל שחקן בגיל ובמצב של קוורי, אין שום סיבה שהוא ירגיש ככה אלא אם כן הוא פשוט לא מספיק אוהב טניס. אני בטוח שזאת לא הגישה של איזנר, רחוק מאוד מאוד מזה.

מישהו ראה את מינה נגד נאדאל? בטוח שהוא לא שיבוט של מונפיס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

----------------

אני חופר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/10
  8. Selby Member

שוב המארגנים מוכיחים כמה הם מפגרים, שוב הקהל שם מוכיח כמה הוא ברברי, בושה.
    מישהו מכם ניסה פעם לשחק טניס בחושך מוחלט? זה בלתי אפשרי.

9. shlomydavid מנהלים

מה שקורה עכשיו בשאטרייה הוא פשוט הזוי לחלוטין..

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/10
  10. Selby Member

לא הייתי נותן להם טורניר צ'לנג'ר, לא למארגנים האלה ולא לקהל הזה. גם את השופט צריכים להשעות לתקופה מסויימת.
    היה יותר צודק אם מונפיס, שהוא זה שבחר להמשיך היה מפסיד כבר היום.

11. shlomydavid מנהלים

הופסק. סוף סוף הם קיבלו שכל..
    יאללה כבר שתהיה תאורה בשאטרייה. אפילו בווימבלדון יש כבר..הצרפתים המטומטמים הם האחרונים שנשארו בלי.

12. AFCA Member

שהראו את התמונה האמיתית של מה שהולך שם הייתי בהלם... אחת ההחלטות הבזויות שאני אי פעם זוכר בכל סוג ספורט.

13. shlomydavid מנהלים

http://img175.imageshack.us/img175/7541/rolandgarros1.Xxx

* היום הגשום בפאריז שיבש את הלו"ז, וחלק מהמשחקים לא הסתיימו.

יום מושלם לנציגים הישראלים בזוגות !

היום הוא יום מושלם לנציגים הישראלים בטורנירי הזוגות ברולאן גארוס.
    * שחר פאר ו-מוניקה ניקולסקו (רומניה) היו הראשונות שהעפילו לסיבוב השני בזוגות נשים, אחרי שגברו 4:6, 3:6 על סופי לפבר ואורלי ודי (צרפת).
    פאר וניקולסקו יפגשו בסיבוב השני את אליסה קליבנובה (רוסיה) ו-פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה) - 8 בטורניר.

* אנדי רם ו-ג'וליאן נול (אוסטריה) עשו זאת בזוגות גברים עם 5:7, 6:7 (0) על ארנו קלמון וניקולאס מהאו (צרפת).
    כעת, רם ונול מחכים בסיבוב השני למנצחים בדרבי הצרפתי בין ריצ'ארד גאסקה וסבסטיאן גרוז'אן לבין גאאל מוניפס וג'וסלין הואנה.

* יוני ארליך ודודי סלע השלימו את היום המושלם עם 6:7 (2), 6:7 (4) על סבסטיאן פרייטו (ארגנטינה) ו-כריסטוף ווליגן (בלגיה).
    ארליך וסלע מחכים כעת בסיבוב השני למנצחים במשחק בין סטפן האס (אוסטרליה) ו-אנדרה סה (ברזיל) לבין מרסל גראנולרס ו-טומי רוברדו (ספרד) - 11 בטורניר.

גברים - פדרר, סודרלינג וסיליץ' העפילו לסיבוב השלישי !

הסיפור של היום הוא ללא ספק סיום המשחק בין גאאל מונפיס לפאביו פוגניני.
    שימו לב לקטע הבא. בשניות 17-20 - יורוספורט כיבו את התאורה שלהם, מה שנותן אפשרות לראות את המגרש כמו שהשחקנים/קהל/שדרנים ראו אותו...
    ובשניה ה-15 בערך פוגניני מבקש פנס...

* אלוף 2009, רוג'ר פדרר (שוויץ, 1), המשיך את המסע להגנה על התואר עם 6:7 (4), 2:6, 4:6 על אלחנדרו פאלה (קולומביה).
    פדרר יפגוש בסיבוב השלישי את ג'וליאן רייסטר (גרמניה, 165).
    פיינליסט 2009, רובין סודרלינג (שבדיה, 7), טייל לסיבוב השלישי עם 0:6, 1:6, 1:6 על טיילור דנט (ארה"ב).
    סודרלינג יפגוש בסיבוב השלישי את אלברט מונטאנס (ספרד, 34).
    מארין צ'יליץ' (קרואטיה, 10) עלה לסיבוב השלישי אחרי 3:6, 6:7 (4), 2:6 על דניאל חימנו-טראבר (ספרד).
    צ'יליץ' יפגוש בסיבוב השלישי את לאונרדו מאז'ר (ארגנטינה, 57).

גברים - רב התוצאות מהיום הרביעי.

נשים - ונוס וויליאמס, ווזניאקי, וקוזנצובה העפילו לסיבוב השלישי !

אצל הנשים הגשם קצת הפריע אבל כל המשחקים של היום הסתיימו.
    ונוס וויליאמס (ארה"ב, 2) טיילה לסיבוב השלישי עם 2:6, 4:6 על ארנצ'ה פארה סנטוחה (ספרד).
    ונוס תפגוש בסיבוב השלישי את דומיניקה סיבולקובה (סלובקיה, 27).
    גם קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 3) טיילה עם 3:6, 1:6 על טטיאנה גארבין (איטליה).
    ווזניאקי תפגוש בסיבוב השלישי את אלכסנדרה דולגרו (רומניה, 32).
    לעומתן, אלופת 2009, סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 6) הזיעה קשות כשיצאה מפיגור מערכה לניצחון 6:4, 5:7, 4:6 על אנדראה פטקוביץ' (גרמניה).
    קוזנצובה תפגוש בסיבוב השלישי לדרבי רוסי חם את מריה קירילנקו (30).

נשים - כל התוצאות מהיום הרביעי.

הישראלים/ות ביום החמישי:

* שחר פאר (18) תפגוש בסיבוב השני את בת'אני מאטק-סאנדס (ארה"ב, 124).
    מגרש 17
    שעת המשחק (משוערת): 14:45.

* המגרש לא מצולם אז אין אפשרות לשידור.

להלן יתר המשחקים הבולטים ביום החמישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

גברים:

12:00 בצהריים: אנדי רודיק (ארה"ב, 6) - בלאז קאביץ' (סלובניה); סוזאן לנגלן
    13:45 (משוער): פאביו פוגניני (איטליה) - גאאל מונפיס; פיליפ שאטרייה - המשך המשחק
    13:45 (משוער): אנדי מארי (בריטניה, 4) - חואן איגנסיו צ'לה (ארגנטינה); מגרש 1 - המשך המשחק
    16:15 (משוער): פרננדו ורדאסקו (ספרד, 7) - פלורן סרה (צרפת); פיליפ שאטרייה
    16:15 (משוער): קיי נישיקורי (יפן) - נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3); סוזאן לנגלן
    18:30 (משוער): חאבייר מאליס (בלגיה) - דויד פרר (ספרד, 9); מגרש 7
    18:45 (משוער): הוראסיו סבאז'וס (ארגנטינה) - רפאל נאדאל (ספרד, 2); פיליפ שאטרייה

נשים:

12:00 בצהריים: ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 4) - קאיה קאנפי (אסטוניה); פיליפ שאטרייה
    12:00 בצהריים: אלנה דמנטייבה (רוסיה, 5) - אנבל מדינה גאריגס (ספרד); מגרש 2
    12:00 בצהריים: ירוסלבה שבדובה (קזחסטאן) - אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 8); מגרש 4
    14:30 (משוער): קלרה זאקופאלובה (צ'כיה) - ז'סטין הנין (בלגיה, 22); פיליפ שאטרייה
    16:15 (משוער): רוזאנה דה לוס ריוס (פראגוואי) - סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 7); מגרש 2
    18:30 (משוער): סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - יוליה גורגס (גרמניה); סוזאן לנגלן

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-5 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

* ערוץ יורוספורט ישדר היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

14. Selby Member

שימו לב ששיבצו את נאדאל ככה שאין שום סיכוי שהוא אפילו יתחיל את המשחק שלו היום, כי הרי ידעו מראש שהיום יהיה גשום. עכשיו הוא יצטרך לשחק שני משחקים יום אחרי יום, לפדרר לא היו עושים את זה.

עריכה: המשחק של נאדאל בוטל, מזג האוויר הוא אוהד פדרר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. shlomydavid מנהלים

זו סתם קונספירציה לא נכונה. כל המשחקים של החצי התחתון בהגרלה היו אמורים להתקיים היום.
    מתי יהיה גג ותאורה בשאטרייה ?!