The Roland Garros 2009

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏24/5/09.

1. shlomydavid מנהלים

http://www.atpworldtour.com/5/Images/Logos/rolandgarros.Xxx

רם ודשי העפילו לשמינית גמר המעורבים !

אנדי רם ו-נטלי דשי (צרפת) העפילו לשמינית הגמר בטורניר הזוגות מעורבים, אחרי שגברו 1:6, 5:7 על סאניה מירזה ומהאש בופאטי (הודו).
    רם ודשי יפגשו מחר בשמינית הגמר את דניאל נסטור (קנדה) ו-אלנה וסנינה (רוסיה) - 6 בטורניר.
    מגרש 2
    שעת המשחק (משוערת): 18:00.

גברים - פדרר, דל פוטרו, רודיק וצונגה העפילו לשמינית הגמר ! ג'וקוביץ' הודח ע"י קולשרייבר כבר בשלישי !

רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) העפיל לשמינית הגמר, אחרי שחזר מפיגור מערכה וגבר על פול-הנרי מת'יו (צרפת) - 6:4, 1:6, 4:6, 4:6.
    פדרר יפגוש בשמינית הגמר את טומי האס (גרמניה, 63), שגבר 5:7, 3:6, 6:4, 4:6 על ג'רמי שארדי (צרפת, 39).
    אבל ה-הפתעה הגדולה של היום הגיעה מפיליפ קולשרייבר (גרמניה, 31), שהדיח את נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 4) - 4:6, 4:6, 4:6.
    קולשרייבר יפגוש בשמינית הגמר את טומי רוברדו (ספרד, 17), שחזר מפיגור מערכה וגבר על מקסימו גונסאלס (ארגנטינה) - 6:4, 5:7, 1:6, 0:6.
    חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 5) העפיל לשמינית הגמר אחרי שגבר 4:6, 5:7, 4:6 על איגור אנדרייב (רוסיה).
    דל פוטרו יפגוש בשמינית הגמר את ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 9) שניצח בקלות 2:6, 2:6, 2:6 את כריסטוף רוחוס (בלגיה).
    אנדי רודיק (ארה"ב, 6) רשם היום את הישג השיא שלו ברולאן גארוס, אחרי שהעפיל לשמינית הגמר עם ניצחון 1:6, 4:6, 4:6 על מארק גיקל (צרפת).
    רודיק יפגוש בשמינית הגמר את גאאל מונפיס (צרפת, 10) שגבר על יורגן מלצר (אוסטריה) - 2:6, 6:4, 3:6, 1:6.

נשים - ס. וויליאמס, יאנקוביץ' וקוזנצובה העפילו לשמינית הגמר ! דמנטייבה הודחה ע"י סטוסור כבר בשלישי !

סרינה וויליאמס (ארה"ב, 2) העפילה לשמינית הגמר, אחרי שחזרה מפיגור מערכה וגברה 6:4, 3:6, 4:6 על מריה חוסה מרטינז סאנצ'ז (ספרד).
    סרינה תפגוש בשמינית הגמר את אלכסנדרה ווזניאק (קנדה, 24), שגברה 2:6, 6:3, 3:6 על לאורדס דומינגז לינו (ספרד).
    ההפתעה הגדולה של היום שייכת לסמנתה סטוסור (אוסטרליה, 32), שגברה 3:6, 6:4, 1:6 על אלנה דמנטייבה (רוסיה, 4), והדיחה אותה כבר בסיבוב השלישי.
    סטוסור תפגוש בשמינית הגמר את וירג'יני ראזאנו (צרפת, 36) ששימחה את הקהל עם ניצחון 5:7, 5:7 על טטיאנה גארבין (איטליה).
    ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 5) טיילה לשמינית הגמר עם 1:6, 1:6 על ג'רמילה גרות' (אוסטרליה).
    יאנקוביץ' תפגוש בשמינית הגמר את סורנה קריסטאה (רומניה, 41), שהפתיעה וגברה 6:7(3), 5:7 על קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 10).
    סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 7) טיילה לשמינית הגמר עם 1:6, 3:6 על מלינדה צ'זינק (הונגריה).
    קוזנצובה תפגוש בשמינית הגמר את אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 12), שניצחה בקלות 2:6, 4:6 את קטרינה בונדרנקו (אוקראינה).

להלן משחקי שמינית הגמר בחלק העליון של ההגרלה (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

גברים:

12:00 בצהרים: פרננדו גונסאלס (צ'ילה, 12) - ויקטור האנסקו (רומניה, 30); פיליפ שאטרייה
    13:45 (משוער): אנדי מארי (בריטניה, 3) - מארין סיליץ' (קרואטיה, 13); סוזן לנגלן
    16:15 (משוער): רפאל נאדאל (ספרד, 1) - רובין סודרלינג (שבדיה, 23); פיליפ שאטרייה
    18:30 (משוער): ניקולאי דוידנקו (רוסיה, 10) - פרננדו ורדאסקו (ספרד, 8); סוזן לנגלן

נשים:

12:00 בצהריים: אגנש סאבאי (הונגריה, 29) - דומיניקה סיבולקובה (סלובקיה, 20); סוזן לנגלן
    14:30 (משוער): דינארה סאפינה (רוסיה, 1) - ארויין רזאי (צרפת); פיליפ שאטרייה
    16:45 (משוער): ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 9) - אנה איבנוביץ' (סרביה, 8); סוזן לנגלן
    18:30 (משוער): מריה שראפובה (רוסיה) - נה לי (סין); פיליפ שאטרייה

להלן לוח המשחקים המלא להיום השביעי. (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

* ערוץ יורוספורט ישדר מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

הבאנר והמידע באדיבות האתרים:

האתר הרשמי של הטורניר, הסבב הרשמי של הגברים, הסבב הרשמי של הנשים

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/09
  2. SeRgInHo Member

אוף, אין איזה ערוץ שמשדר את הטורניר באופן קבוע?

3. Selby Member

רצף המערכות של נאדאל ברולאן עומד להיעצר, אני רואה את מארי אז אין לי מושג מה הולך שם.

הסקורבורד השתגע או שנאדאל הפסיד עכשיו מערכה, ברולאן, 6-2? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדאל מפסיד את המערכה הראשונה לסודרלינג...סנצסיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

בנתיים אין אף אחת שמסוגלת להוות יריבה אמיתית לסאפינה. בסיבוב הבא אנה איבנוביץ' בדרך...

5. Selby Member

de Middenweg, אתה רואה את המשחק? מה הולך שם?

אני מחכה שייגמר המשחק של מארי ואז אני אחפש שידור למשחק של נאדאל, אבל ממה שאני רואה המגרשים "כבדים" ואני חושב שזה בטח לא עובד לטובתו של נאדאל.

6. AA1305 Member

איפה אפשר לראות את המשחק של נדאל?

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה את המשחק... רק עוקב אחרי התוצאה דרך האתר הרשמי של הרולאן גארוס...

8. דקו Member

סודורלינג מפוצץ כמעט מכל חור
    מעניין לכמה זמן הוא יצליח לשמור על אותה רמה
    אפילו הגנה של נדאל לא הצליחה להחזיק מעמד...

נ.ב
    לגבי השידור אני רואה בתוכנה שקוראים לה UUSEE
    הבאתי כבר בהודעות האחרות מאיפה להוריד אותה

9. Selby Member

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הצלחתי למצוא בלינק:
    http://www.rojadirecta.com/
    רק שבלינק שמצאתי לא ממש רואים את הכדור...

11. Selby Member

אני רואה את המשחק וזה לא רק סודרלינג, זה בעיקר נאדאל שעושה המון טעויות לא מחוייבות, זה אולי הכי גרוע שראיתי אותו משחק על חימר, בטח ברולאן.

הקהל הצרפתי המשוגע בבירור נגדו, מאיזשהי סיבה שרק הם מבינים.

נאדאל מגיש בשביל להישאר במערכה השנייה, אחרי שהוא לא הצליח להגיש בשביל לקחת את המערכה.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כי נמאס להם שהוא לוקח כל שנה.

13. Selby Member

אז למה פדרר היה אהוב הקהל בווימבלדון בתקופה שהוא לקח 5 ברצף? ולמה הוא עדיין אהוב הקהל בניו יורק? (כל עוד הוא לא פוגש אמריקאים כמובן)
    לא קונה את זה.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כי פדרר הוא לא נדאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

15. Selby Member

נאדאל עשה משהו שלא לרוחך שיכול להצדיק את היחס של הקהל בפריז כלפיו?
    DAMN, אפילו את אנדי רודיק הם יותר אוהבים שם!