The Roland Garros 2009

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏24/5/09.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שכחתי לענות על זה קודם, הוא ממש מבין בטניס נקודה. הרבה התאכזבו שהוא לא מונה לקפטן הדייויס וכנראה שבצדק.

דיברנו על המשחק זוגות של הלג'נדס קודם, ממה שאני קורא מסתבר שהיה שם שכונה חבל על הזמן שבעיקר וילאס וגם וילאנדר אחראים עלייה. הארגנטינאי קרא לאנשים מהקהל לבדוק החלטה מפוקפקת לטענתו של השופט וזרק את הרקטה לאחר מכן (הכל כמובן בצחוק), הוא והשבדי באמצע משחקון התחילו לשחק עם הרגל ליד הרשת ועוד קטעים משעשעים, עושים חיים החברה הותיקים בסבב.

שחכתי גם להסכים איתך שלשום בקשר למקצועיות של וילאנדר שהוא משדר\מפרשן משחקים של סונדרלינג, פשוט תענוג. גם בגמר שניסו להוציא אותו מהאובייקטיביות במערכה השלישית ואמרו "השבדי שבך בטח רוצה שיעצרו את המשחק בגלל הגשם..." הוא אמר משהו כמו "השבדי שבי מבסוט שסודרלינג הגיע לשובר שוויון במערכה השנייה..." תותח :aaa8:

2. $zinedine zidane$ Member

מה, שיש אפשרות שהוא השחקן הגדול בכל הזמנים? אוי ואבוי! שחצן! ולא רק שחצן, אלא גם שחקן מלוכלך!
    לדעתי, לא רק שהוא לא היה צריך להשאיר ספק לאם הוא הגדול ביותר או לא, אלא הוא בכלל היה צריך לשקר. אני הגדול בכל הזמנים? מה פתאום, דודי סלע יותר טוב.

ואגב, בגלל שפדרר אמר שיכול להיות שהוא השחקן הגדול הזמנים אתה קובע שהוא שחצן ומלוכלך? שוב, זה מוזר כי הוא כל הזמן זוכה בתואר הספורטאי ההוגן מאותם אנשים שמשחקים איתו ומכירים אותו הרבה יותר טוב מאיתנו. משום מה אני נוטה להאמין שאתה לא מכיר צד אחר שלו שהם לא מכירים, אלא כותב את השטויות האלה מתוך שנאה עיוורת שנוזלת לך מהמקלדת בכל הודעה שלך שהשם פדרר מוזכר בה.

3. SkiMan Member

מתי מתחיל ווימבלדון?

4. Selby Member

בדיוק עוד שבועיים.