The Championships, Wimbledon 2010

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏21/6/10.

1. המבין Member

עכשיו פדרר השתלט על המשחק והוא יביס לדעתי את פאלה במערכה החמישית.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארין סיליץ' עף לפני מספר דקות. הגרמני פלוריאן מאייר מנצח בשלוש מערכות חלקות.
    דווידנקו נלחם עכשיו במערכה החמישית נגד הדרום אפריקני קווין אנדרסון אחרי שכבר פיגר 2-0 במערכות.

פדרר? 6-0 במערכה המכרעת...מסכן פאייה.

3. piston Member

דוידנקו שורד משחק קשה, ומנצח 9-7 במערכה החמישית.

פתחו בית ספר חדש לתעופה בקרואטיה ? כי הקרואטים עפים כאילו הם התאמנו על זה...

4. shlomydavid מנהלים

לכל המתעניינים, עדיין לא נקבעה שעת המשחק של שחר פאר.
    מחכים שלוח המשחקים באיזשהו מגרש יושלמו, שכמובן העדיפות היא למגרשים המרכזיים..

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחר ניצחה בשתי מערכות!
    קצת לא מובן לי איך אנה איבנוביץ' כל כך ירדה באיכות משחקה. לפאר זה לא משנה כי היא מנצחת.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פאיה לא שיחק טוב מול פדרר, פדרר היה רע מאוד ופאיה היה סביר. נקודת המפנה הייתה במערכה השלישית בנקודה היפה שהביאה את פדרר לשמור על הסרב שלו ולעלות ל 5-4 בדרך לניצחון במערכה. לפאיה היה הזדמנות לשבור שם את פדרר בדרך ל 3-0 חלק, אבל פדרר העלה את רמת הטניס שלו ברגע האחרון בשביל להמנע מהפאדיחה.

לא מעניין אותי ההגדרות של ווינר או לא, פדרר ניצח את המשחק כי הוא העלה את רמת הטניס שלו ברגע הנכון, הכל היה תלוי בו במשחק הזה ולא ביריבו הבינוני, תקראו לזה איך שאתם רוצים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/6/10
  7. ori76 Member

פדרר לא ווינר? אהא.. במשחק הזה? גם זה נקרא ווינר.. מצטער אבל אם שחקנים נחנקים מולו ועלק "פוחדים מהמחשבה שהם ינצחו אותו" (בחייאת, תביא תירוץ פחות עלוב) אז זה לזכותו של פדרר. לא רואה בזה שום רע ששחקנים מנטלית קשה להם מולו, זה רק מוכיח כמה הוא גדול. רק אל תשכח את אנדי רודיק שלך, כמה שהוא לוזר, גם נגד פדרר. (גמר שנה שעברה, פדרר הגיע לו לנצח אבל רודיק הפסיד אם אני לא טועה ארבעה נקודות מערכה)

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אורי מה קשור היותו של רודיק לוזר (או לא) למשחק אתמול של פדרר ולטענה של סלבי לגבי היותו של פדרר ווינר או לא? תגיב לעניין ולא למגיב בבקשה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/6/10
  9. Selby Member

פדרר אחד הווינרים הגדולים בהיסטוריה של המשחק אבל הנה חלק מהתוצאות שלו בתקופה האחרונה:

Tsonga 6-7(5) 6-1 6-7(3)
    Del Potro 6-3 6-7(5) 6-4 6-7(4) 2-6
    Benneteau 6-3 6-7(4) 4-6
    Davydenko 2-6 6-4 5-7
    Baghdatis 7-5 5-7 6-7(4)
    Berdych 4-6 7-6(3) 6-7(6)
    Gulbis 6-2 1-6 5-7
    Hewitt 6-3 6-7(4) 4-6

יותר מדי הפסדים צמודים, יותר מדי פעמים הוא זרק יתרון ועוד...
    בגלל זה אני חושב שעכשיו הוא רחוק מאוד מהרמה המנטלית שלו כשהוא היה בשיאו, ולכן התלונות שלי כלפי פאייה. אני חולק על אליאס ואני חושב שפאייה היה מעולה(במיוחד מבחינה טקטית) ב95% מהמשחק עד המערכה החמישית ושלט במשחק לגמרי ופשוט היה יותר טוב מפדרר. אבל ב5% מהמשחק, כלומר בסוף של המערכה השלישית ובסוף של המערכה הרביעית הוא פשוט שיחק מאוד מאוד גרוע, פאסיבי, טיפשי, בלי מחשבה, עשה טעויות של טירון וזה מה שעיצבן אותי. זה קרה אך ורק בגלל שעברה לו בראש המחשבה שהוא הולך לנצח את פדרר בווימבלדון והוא לא יכל להתמודד עם המחשבה הזאת. אפילו הוא אמר את זה בראיון שלו מילה במילה. סליחה אבל אסור שזה יקרה למקצוען שמרוויח עשרות אלפי דולרים בחודש מלשחק טניס. הרגיז אותי גם שפאייה התייחס אל זה כאל דבר לגיטימי לחלוטין ולא הביע כמעט חרטה על כל הצ'וקים שלו ולכן אם זה לא מטריד אותו אני מאחל לו שזה ייקרה לו בעתיד עוד הרבה פעמים.
    גם פדרר אמר שהוא היה צריך להפסיד ושהיה לו מזל.

אני בעצמי קראתי לרודיק לוזר אחרי ההפסד שלו בשנה שעברה אבל אין מה להשוות, רודיק נחנק רק פעם אחת במשחק וגם זה לא היה כל כך ברור ובולט, זה לא שבשלב מסויים של המשחק הוא התחיל לעשות דאבל פולטים ברציפות. פאייה נחנק בכמה הזדמנויות וזה היה מאוד בולט, הוא התחיל להחטיא החטאות מטופשות, לקבל החלטות דביליות וכל זה רק מהמחשבה שהוא יכול לנצח את פדרר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/10
  10. ori76 Member

תסתכל כמה הודעות סלבי כתב וירד על פאייה, ועל כמה שהוא נחנק וכו'.. רק בגלל שפאייה הפסיד לפדרר הוא יורד עליו ככה, כי אני לא רואה שהוא אומר את אותם דברים על רודיק, השחקן שלפי מה שאני מבין הכי אהוב עליו.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא דווקא כן אומר את זה על רודיק אבל זה לא העניין.

אתה רוצה לטעון שפאיה לא נחנק כמו שסלבי מתאר זאת, אז תסביר ותנמק למה, ניסיון לעקוץ את סלבי דרך רודיק לא מחזק את טענתך ולא תורם לדיון לדעתי. אם אתה רוצה לטעון שסלבי סובייקטיבי אז זה משהו אחר ואני לא חושב שמישהו בפורום מתווכח על זה, גם לא סלבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx אבל נראה לי שהדיון היה על פדרר ולא על רודיק.

בכל מקרה, נראה לי עברנו את השלב הזה כבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/peace.Xxx

12. ori76 Member

רק הראתי עד כמה הוא סובייקטיבי ואם הוא מודע לזה אז שיהיה לו בכיף.
    אני לא טענתי אחרת ואני חושב שהוא נחנק או איך שתקראו לזה, רק אמרתי שסלבי מציג את זה רק "לחובת" פאייה ולא כמשהו שפדרר יצר עם השנים. (הרתעה אפשר לקרוא לזה אולי)

13. Selby Member

26-26 במערכה החמישית במשחק של איזנר :aaarofl: :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

14. guyholl Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    זה חייב להיות איזה שיא...

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה, בוא ניקח את הכל בפרופורציות הנכונות. המשחקים של איסנר מול מהו ודה באקר מול חירלדו היו אמורים אתמול להסתיים. שני המשחקים נדחו אתמול בערב במערכה החמישית, זה לא שהחבר'ה משחקים כבר היום מ-12 בצהריים...מבחינתי המשחקים האלה לא ייכנסו להיסטוריה בגלל שהם התקיימו ביומיים!

דה באקר ניצח את חיראלדו 14-16 במערכה האחרונה. איסנר ומהו לא רוצים לרדת מהמגרש...מהו עשה עכשיו 32 שיוויון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/10