The Australian Open 2013

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏13/1/13.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    אליפות אוסטרליה הפתוחה, טורניר הגראנד סלאם הראשון לשנת 2013, תצא הלילה לדרך.
    האליפות נערכת מאז 1980 במלבורן פארק שבמלבורן. האליפות תתקיים על משטח קשה מסוג plexicushion בצבע כחול.
    בתחילת דרכה נערכה האליפות על מגרשי דשא במועדון "קויונג".
    האליפות הראשונה נערכה בשנת 1905, ומשנת 1968 היא "נפתחה" לשחקנים מקצוענים.
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר נקרא על שמו של רוד לייבר, מגדולי הטניסאים בהיסטוריה.
    באיצטדיון גג נפתח אשר מאפשר לקיים משחקים גם כאשר יורד גשם. האיצטדיון שהושלם ב-1988 מכיל כ-14,800 מקומות.
    באליפות אוסטרליה הפתוחה (כמו ב-US OPEN), מתקיימים משחקים בשעות הלילה לאור זרקורים.
    סה"כ הפרסים הכולל באוסטרליה - 30,000,000 דולר אוסטרלי (כ-31.7 מיליון דולר אמריקאי בחלוקה שווה בין הגברים והנשים), תוספת של 4 מיליון דולר לשנה שעברה.
    הזוכים יקבלו 2.43 מיליון דולר אוסטרלי כ"א (2.57 מיליון דולר אמריקאי).
    זהו הפרס הגדול ביותר שחולק בהיסטוריה של הסלאמים.
    בתחרויות הראשיות ליחידים ויחידות משתתפים/ות 128 שחקנים/ות, ובזוגות גברים ונשים משתתפים 64 זוגות.



    [​IMG]
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר - "רוד לייבר" במשחק לאור הזרקורים.


    [​IMG][​IMG]
    האלופים ב-2012: נובאק ג'וקוביץ' (סרביה) ו-ויקטוריה אזרנקה (בלארוס).


    לישראל יהיה בטורניר ייצוג של 4 שחקנים ושחקניות (3 מהם ביחידים/ות):

    גברים:

    דודי סלע

    [​IMG]

    בן 27 מתל אביב (נולד בקריית שמונה)
    דירוג בעולם (יחידים): 113
    ישתתף בטורניר היחידים.


    אמיר ויינטרוב

    [​IMG]

    בן 26 מרחובות
    דירוג בעולם (יחידים): 196
    ישתתף בטורניר היחידים.


    יוני ארליך

    [​IMG]

    בן 35 מתל אביב
    דירוג בעולם (זוגות): 45
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם קווין אנדרסון (דרא"פ), ועדיין לא ידוע עם מי בזוגות מעורבים.


    נשים:

    שחר פאר


    [​IMG]

    בת 26 ממכבים
    דירוג בעולם (יחידות): 90
    דירוג בעולם (זוגות): 86
    תשתתף בטורניר היחידות, ובטורניר הזוגות יחד עם אלה קודריאבצבה (רוסיה).


    יריבים/ות לישראלים/ות:

    שחר פאר:

    סיבוב ראשון: אלכסנדרה פאנובה (רוסיה, 93)
    סיבוב שני (משוער): נדיה פטרובה (רוסיה, 12)


    דודי סלע:

    סיבוב ראשון: ניקולאי דוידנקו (רוסיה, 40)
    סיבוב שני (משוער): רוג'ר פדרר (שוויץ, 2)


    אמיר ויינטרוב:

    סיבוב ראשון: גאודיו פאלה (ארגנטינה, 97)
    סיבוב שני (משוער): פיליפ קולשרייבר (גרמניה, 29)


    יוני ארליך ו-קווין אנדרסון (דרא"פ):

    סיבוב ראשון: ליאנדר פאאס (הודו) וראדק סטפאנק (צ'כיה) - 2 בטורניר.


    שחר פאר ו-אלה קודריאבצבה (רוסיה):

    סיבוב ראשון: דאריה יורק (קרואטיה) וקטאלין מארוסי (הונגריה).


    * אלוף 2012 - נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) יפתח את המסע להגנה על התואר מול פול-הנרי מת'יו (צרפת, 60).

    * רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) יפגוש בסיבוב הראשון את בנואה פייר (צרפת, 45).

    * אנדי מארי (בריטניה, 3) יפגוש בסיבוב הראשון את רובין האסה (הולנד, 53).


    * אלופת 2012 - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 1) תפתח את המסע להגנה על התואר מול מוניקה ניקולסקו (רומניה, 58).

    * מריה שראפובה (רוסיה, 2) תפגוש בסיבוב הראשון לדרבי רוסי את אולגה פוצ'קובה (105).

    * סרינה וויליאמס (ארה"ב, 3) תפגוש בסיבוב הראשון את אדינה גאלוביץ-האל (רומניה, 108).


    ההגרלה המלאה בגברים.

    ההגרלה המלאה בנשים.



    Australian Open בטלוויזיה:

    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מיום שני ב-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
    נערך לאחרונה ב: ‏15/1/13
  2. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מיום שני ב-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
    נערך לאחרונה ב: ‏13/1/13
  3. $zinedine zidane$

    $zinedine zidane$ Member

    הצטרף ב:
    ‏12/12/05
    הודעות:
    305
    לייקים שהתקבלו:
    44
    נובאק הפייבוריט הברור, כמעט ואפשר כבר להגיד כרגיל, כשלדעתי מארי הוא היחיד שבאמת יכול לקחת לו את התואר.
     
  4. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    מצטער על האיחור...

    [​IMG]


    ג'וקוביץ', פרר, שראפובה ו-ונוס וויליאמס טיילו. מונאקו והיואיט הודחו כבר בראשון !


    כל התוצאות מהיום הראשון


    הישראלים/ות ביום השני (יום שלישי):

    * שחר פאר (34) תפגוש בסיבוב הראשון את אלכסנדרה פאנובה (רוסיה, 93).
    מגרש 15
    שעת המשחק: 2:00 בלילה
    .


    * אמיר ויינטרוב (196) יפגוש בסיבוב הראשון את גאודיו פאלה (ארגנטינה, 96).

    מגרש 15
    שעת המשחק (משוערת): 3:30 בלילה
    .


    * דודי סלע (114) יפגוש בסיבוב הראשון את ניקולאי דוידנקו (רוסיה, 40).

    מגרש 13
    שעת המשחק (משוערת): 8:00 בבוקר
    .


    ** המשחקים של שלושתם במגרשים לא מצולמים.


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  5. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    מצטער על האיחור...

    [​IMG]


    אמיר ויינטרוב ושחר פאר עלו לסיבוב השני, דודי סלע הודח כבר בראשון.

    פדרר, מארי, אזרנקה וסרינה וויליאמס פתחו עם ניצחונות חלקים. אראני הודחה כבר הראשון.


    כל התוצאות מהיום השני


    הישראלים/ות ביום השלישי (יום רביעי):

    * שחר פאר ו-אלה קודריאבצבה (רוסיה) יפגשו בסיבוב הראשון את דאריה יורק (קרואטיה) וקטאלין מארוסי (הונגריה).
    מגרש 20
    שעת המשחק: 2:00 בלילה
    .

    ** המשחק במגרש לא מצולם.


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
    נערך לאחרונה ב: ‏15/1/13
  6. Selby

    Selby Member

    הצטרף ב:
    ‏11/1/08
    הודעות:
    4,859
    לייקים שהתקבלו:
    4
    אני חושב שאפשר לומר בלי להגזים שהסיפור של בריאן בייקר שיכול להיות מאוד שגמר את הקריירה היום סופית הוא אחד הטרגיים בהיסטוריה של הטניס, עד כמה שהחיים של בן אדם בריא(למרות הפציעה היום) שהרוויח 400 אלף דולר בשנה האחרונה יכולים להיות טרגיים.
     
  7. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    מצטער על האיחור...

    [​IMG]


    ג'וקוביץ', פרר, ברדיך, אלמגרו העפילו לסיבוב השלישי. שראפובה קבעה דייט עם ונוס וויליאמס, סטוסור הודחה.

    שחר פאר: "הכל התפרץ, לא היה לי קל".


    כל התוצאות מהיום השלישי


    הישראלים/ות ביום הרביעי (יום חמישי):

    * אמיר ויינטרוב (196) יפגוש בסיבוב השני את פיליפ קולשרייבר (גרמניה, 19).

    מגרש 8
    שעת המשחק: 2:00 בלילה
    .

    ** המשחק צפוי להיות משודר באתר הזה.


    * שחר פאר (90) תפגוש בסיבוב השני את קימיקו דאטה-קרום (יפן, 100).
    מגרש 6
    שעת המשחק (משוערת): 6:00 בבוקר
    .

    ** המשחק צפוי להיות משודר באתר הזה.


    * יוני ארליך ו-קווין אנדרסון (דרא"פ) יפגשו בסיבוב הראשון את ליאנדר פאאס (הודו) וראדק סטפאנק (צ'כיה) - 2 בטורניר.

    מגרש 22
    שעת המשחק (משוערת): 6:30 בבוקר
    .


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  8. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    מצטער על האיחור...

    [​IMG]


    אמיר ויינטרוב ושחר פאר הודחו.

    פדרר, מארי, דל פוטרו, צונגה, אזרנקה וסרינה וויליאמס העפילו לסיבוב השלישי. רובסון הפתיעה את קביטובה.


    * יוני ארליך ו-קווין אנדרסון (דרא"פ) העפילו לסיבוב השני, אחרי שהפתיעו עם 3:6, 5:7 על אלופי אשתקד והמדורגים 2 באליפות, ליאנדר פאאס (הודו) וראדק סטפאנק (צ'כיה).
    ארליך ואנדרסון יפגשו בסיבוב השני את מת'יו בארטון וג'ון מילמן (אוסטרליה) שקיבלו כרטיס חופשי.


    כל התוצאות מהיום הרביעי


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-5 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  9. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,687
    לייקים שהתקבלו:
    2,150
    אפשר פירוט לעצלנים?
     
  10. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    כאן תוכל לקרוא קצת על הסיפור שלו, וכאן על הפציעה הקשה מלפני יומיים.
    ---------------------------------------------------

    מצטער על האיחור...

    [​IMG]


    ג'וקוביץ' טייל לשמינית הגמר. שראפובה הביסה את ונוס וויליאמס, רדוואנסקה טיילה, ואיבנוביץ' גברה בדרבי סרבי על יאנקוביץ'.


    כל התוצאות מהיום החמישי


    הישראלים/ות ביום השישי (יום שבת):

    * יוני ארליך ו-קווין אנדרסון (דרא"פ) יפגשו בסיבוב השני את מת'יו בארטון וג'ון מילמן (אוסטרליה) שקיבלו כרטיס חופשי.
    מגרש 6
    שעת המשחק (משוערת): 5:00 בבוקר
    .

    ** לינק למשחק אמור להיות באתר הזה.


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-6 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  11. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    מצטער על האיחור...

    [​IMG]


    יוני ארליך ו-קווין אנדרסון (דרא"פ) העפילו הבוקר לשמינית גמר הזוגות, אחרי שגברו 1:6, 7:6(5), 3:6 על מתיו ברלון וג'ון מילמן האוסטרלים.
    ארליך ואנדרסון יפגשו בשמינית הגמר את רובין האס ואיגור סיסלינג (הולנד).


    פדרר, מארי, אזרנקה וסרינה וויליאמס העפילו לשמינית הגמר, דל פוטרו הודח כבר בשלישי.


    כל התוצאות מהיום השישי


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-7 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  12. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    מצטער על האיחור...

    [​IMG]


    ג'וקוביץ' ברבע הגמר אחרי דרמה ענקית. גם פרר ושראפובה ברבע, קרבר הודחה.

    ג'וקוביץ' הודה: "הגיע לוורינקה לנצח. הייתי סחוט".





    כל התוצאות מהיום השביעי


    הישראלים/ות ביום השמיני (יום שני):

    * יוני ארליך ו-קווין אנדרסון (דרא"פ) יפגשו בשמינית הגמר את רובין האס ואיגור סיסלינג (הולנד)..
    מגרש 'Show Court 2'
    שעת המשחק (משוערת): 7:00 בבוקר
    .

    ** לינק למשחק אמור להיות באתר הזה.


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-8 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  13. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    מצטער על האיחור...

    [​IMG]


    * יוני ארליך ו-קווין אנדרסון (דרא"פ) הודחו בשמינית גמר הזוגות, אחרי שנכנעו 6:2, 7:5 לרובין האס ואיגור סיסלינג (הולנד)


    פדרר, מארי וסרינה טיילו לרבע הגמר, ווזניאקי בחוץ.


    כל התוצאות מהיום השמיני


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-9 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  14. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]



    ג'וקוביץ' הדיח את ברדיך, פרר מחכה בחצי. לי ניצחה את רדוואנסקה, ותפגוש בחצי את שראפובה.


    כל התוצאות מהיום התשיעי


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-10 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
  15. AOOF

    AOOF Member

    הצטרף ב:
    ‏11/10/09
    הודעות:
    192
    לייקים שהתקבלו:
    0
    שלומי אם במקרה ראית את המשחק מול טסונגה, איך פדרר היה?
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!