The Australian Open 2012

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏15/1/12.

1. דימה Member

האמת שזה נראה כאילו מארי מנסה לבעוט בדלי אבל לא מצליח..
    6-1 לא הייתי אומר שזה הבעיטה בדלי - גם נדאל פדרר אחרי ניצחון במערכה הראשונה נדאל עשה לו בית ספר עם 6-2.
    זה קורה הרבה יותר מדי בשביל להגיד שהוא בעט בדלי.
    אבל בסט ה 5 אני לא ראיתי עדיין גיים קל של מארי, ולמרות זה הוא לא נשבר. כאילו אלוהים לא מאפשר לו להיות לוזר כמו תמיד.

2. Selby Member

מה ג'וקוביץ' לקח שם מתחת למגבת? בכל מקרה אין לי ספק שהוא יסבול מהרבה מאוד בעיות בריאותיות אחרי הקריירה.

3. The_Arsenal Member

כבר באתי לרשום פה כמה שמארי סמרטוט והוא שובר. רק שלא יבזבז את זה עכשיו במשחקון הגשה שלו!

עריכה: Come on Andy! אם הוא ינצח את המשחק הזה זה יכול להיות turning point בקריירה שלו. ומפה השאפו לאיבן לנדל שכנראה עושה עבודה מצויינת.

עריכה 2: פאק איזה דרמה! אני לא נושם!

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/12
  4. Selby Member

הוא לא סמרטוט, הוא לוחם אדיר, אבל הוא מפחד לנצח, בגלל זה בנקודת שבירה עכשיו שהייתה למעשה נקודת משחק הוא שלח בקהאנד לרשת בלי שום סיבה. יכול להיות שזה תסביך פסיכולוגי של בריטים.
    בכל מקרה GSM ג'וקוביץ'.

לנדל עם פרצוף של אחד שהבין שנפל על הג'וב הכי גרוע בעולם, ג'וב שאין סיבה שלא תצליח בו אבל אתה יודע שבטוח תיכשל בו ולא באשמתך.

5. The_Arsenal Member

שונא את דג'וקוביץ'.

עוד גמר עם המאצ' אפ המסריח של דג'וקוביץ'-נאדאל. משעמם!

6. Selby Member

אבל ג'וקוביץ' לא עשה כלום כדי לנצח את המשחק הזה, למארי היו נקודות שבירה(למעשה נקודות משחק) שהוא היה בהן בראלי וזה לא שג'וקוביץ' נתן ווינרים, מארי סתם שלח כדורים לרשת.
    גם ב5-5 40-15 למארי לא היה לי ספק לרגע שהוא יפסיד. NEVER IN DOUBT

ג'וקוביץ' מדבר בראיון על כל מיני כדורים ומשקאות, לפחות הוא כנה... בדיוק בגלל זה דרך אגב העייפות לא תהווה פקטור בגמר, כי יש לו בתיק תרופה לכל דבר.

7. The_Arsenal Member

אני יכול להבטיח לך שגם אם מארי היה שובר הוא היה מפסיד.

כדאי שמארי יחזור למודל הישן של שחקן שמתפרק במשחקים גדולים לפני שהמשחק מתחיל, כי אם הוא יאמץ את השיטה של להפסיד ב-5 סטים זה יעלה לי בהמון עצבים וזמן. התוצאה הסופית תהיה זהה גם ככה.
    אגב, מארי מגיע לחצי גמר גראנד-סלאם חמישי ברציפות לדעתי שזה הישג יפה. הוא כמובן מאבד נקודות דירוג אחרי שהגיע לגמר שנה שעברה. ובכל מקרה עניין של זמן עד שהוא חולף על פני פדרר לדעתי.

8. JohnTerry26 Member

הוא דיבר על משקאות אנרגיה, מים ובננה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

איזה כיף שהצלחתי לראות דוקא את המשחק הזה. לדעתי מארי למרות ההפסד עשה התקדמות גדולה היום.

9. Selby Member

יכול מאוד להיות כי כאמור עם מארי you never know, אבל ג'וקוביץ' כבר היה גמור מנטלית ושבירה הייתה יכולה להיות נוקאאוט. ודרך אגב מארי קופח על ידי השיפוט בגיימים האחרונים לדעתי, אני חושב שהיו שני כדורים שלו על הקו שנקראו בחוץ אבל לא נשארו לו צ'לנג'ים. אני מנחש שלשופטי הקו יותר קל לקרוא נגד שחקן שלא יכול לערער.

10. Selby Member

כן משקאות אנרגיה שאני אוכל או שותה אני מסתיר את עצמי עם מגבת.

ג'וקוביץ' החליט לפני שנתיים בערך, בגלל קנאה חזקה מאוד בנאדאל ופדרר ורק בגלל זה, שהוא מוכן לעשות הכל אבל הכל כדי לנצח אותם. באותה תקופה הוא סבל ממחסום פיזי יותר מהכל. אלרגיות, בעיות נשימה שגובלות באסתמה ועוד בעיות בריאותיות. הצוות שלו כנראה הלך וחקר דרכים לעבור את המחסום הזה וכנראה המליץ לו על כל מיני דברים. הקטע עם הגלוטן זה משהו אחד שמאוד קל למכור לתקשורת, התקשורת מאוד אוהבת וזה מוסיף לו המון נקודות זכות ביחסי הציבור. אחר כך יש כל מיני סיפורים על תאי חמצן("EGG") שהוא משתמש בהם וזה משהו שהוא פחות היה רוצה שהתקשורת תדע אבל זה עדיין חוקי פחות או יותר. אבל בנוסף לזה קראתי בלא מעט מקומות שהוא לוקח כל מיני כדורים ותרופות. לא, לא סטרואידים, לא סמי מרץ ולא שום דבר שדומה לזה, אבל בהחלט כל מיני כדורים ניסיוניים שהם אפילו לא לא-חוקיים. הוא מוכן לנסות הכל אם זה יעזור לו לנצח ואני רק יכול לדמיין את ההשפעות ארוכות הטווח של חלק מהדברים האלה על הגוף שלו.

http://sports.walla.co.il/?w=/196/1893575

11. The_Arsenal Member

וכל זה כמובן לא מונע ממנו לעשות הצגות כל פעם שהוא בפיגור. הרי הוא לא יכול פשוט להפסיד סט למארי בלי שזה קורה בגלל איזה פציעה טורדנית ברגל. אבל כשהכל הולך חלק, לא פציעות ולא נעליים.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מעולם לא אהבתי את הטניס שלו ולעולם לא אתחבר לאישיות של הסרבי, אך יש לומר שהוא נמצא בכושר מטורף בשנה האחרונה (ירד קצת לאחרונה או שנדמה לי?). בכל מקרה פיספסתי את כל משחקי הטורניר כי אין לי יותר יורוספורט ואני גולש בפס די איטי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

13. The_Arsenal Member

הטניס שדג'וקוביץ' הציג היום רחוק מלהיות טניס גדול. מארי שיחק סט וחצי במשחק הזה וזה הספיק לו לקחת שני סטים.
    אבל מול נאדאל בקרב חפירות הוא כמובן ינצח, הוא לא צריך להיות בכושר בשביל זה.

אוח, כמה תיסכול. דמיינו לכם מה זה להיות אוהדים של ארסנל, נבחרת אנגליה, ואנדי מארי. רק תיסכול.

סלבי,
    הקורא התמים יחשוב מהדברים שלך שנאדאל עצמו לא מפוצץ בחומרים שהשתיקה יפה להם.

14. JohnTerry26 Member

אז קראת... אתה יודע אם מתחריו לוקחים דברים דומים? אתה יודע אם הם לא לוקחים?

לגבי הביצה, אני יכול לשאול את אותן שאלות גם בעניין הזה.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זהו דווקא נדאל שהיה נראה בתקופת השיא שלו כיאלו עבד על בטריות. אין לדעת, אולי כולם משתמשים ואולי אף אחד לא לוקח שום דבר.