The Australian Open 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/1/11.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    אליפות אוסטרליה הפתוחה, טורניר הגראנד סלאם הראשון לשנת 2011, תצא הלילה לדרך.
    האליפות נערכת מאז 1980 במלבורן פארק שבמלבורן. האליפות תתקיים על משטח קשה מסוג plexicushion בצבע כחול.
    בתחילת דרכה נערכה האליפות על מגרשי דשא במועדון "קויונג".
    האליפות הראשונה נערכה בשנת 1905, ומשנת 1968 היא "נפתחה" לשחקנים מקצוענים.
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר נקרא על שמו של רוד לייבר, מגדולי הטניסאים בהיסטוריה.
    באיצטדיון גג נפתח אשר מאפשר לקיים משחקים גם כאשר יורד גשם. האיצטדיון שהושלם ב-1988 מכיל כ-14,800 מקומות.
    באליפות אוסטרליה הפתוחה (כמו ב-US OPEN), מתקיימים משחקים בשעות הלילה לאור זרקורים.
    האליפות נמשכת שבועיים ומתחילה ביום ב' השלישי בחודש ינואר.
    סה"כ הפרסים הכולל באוסטרליה - 25,000,000 דולר אוסטרלי (24 מיליון דולר אמריקאי בחלוקה שווה בין הגברים והנשים), תוספת של כ-906 אלף דולר לשנה שעברה.
    הזוכים יקבלו 2.2 מיליון דולר אוסטרלי כ"א (2.1 מיליון דולר אמריקאי).
    זהו הפרס הגדול ביותר שחולק בהיסטוריה של הסלאמים.
    בתחרויות הראשיות ליחידים ויחידות משתתפים/ות 128 שחקנים/ות, ובזוגות גברים ונשים משתתפים 64 זוגות.



    [​IMG]
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר - "רוד לייבר" במשחק לאור הזרקורים.


    [​IMG]
    האלופים ב-2010: רוג'ר פדרר (שוויץ) ו-סרינה וויליאמס (ארה"ב).


    לישראל יהיה בטורניר ייצוג של 4 שחקנים ושחקניות (2 מהם ביחידים/ות):


    גברים:

    דודי סלע

    [​IMG]

    בן 25 מתל אביב (נולד בקריית שמונה)
    דירוג בעולם (יחידים): 92
    דירוג בעולם (זוגות): 174
    ישתתף בטורניר היחידים, ובטורניר הזוגות יחד עם אנדראס ספי (איטליה).


    אנדי רם

    [​IMG]

    בן 30 מתל אביב
    דירוג בעולם (זוגות): 24
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם יוני ארליך, ועדיין לא ידוע עם מי בזוגות מעורבים.


    יוני ארליך

    [​IMG]

    בן 33 מתל אביב
    דירוג בעולם (זוגות): 44
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם אנדי רם, ועדיין לא ידוע עם מי בזוגות מעורבים.



    נשים:

    שחר פאר


    [​IMG]

    בת 23 ממכבים
    דירוג בעולם (יחידות): 12
    דירוג בעולם (זוגות): 19
    תשתתף בטורניר היחידות, ובזוגות יחד עם שוואי פנג (סין)


    יריבים/ות לישראלים/ות:


    שחר פאר:

    סיבוב ראשון: מתילדה יוהנסון (צרפת, 102)
    סיבוב שני: המנצחת במשחק בין סורנה קריסטאה (רומניה, 94) למריאנה לוצ'יץ' (קרואטיה, 98)
    סיבוב שלישי (משוער): פלאביה פנטה (איטליה, 24)


    דודי סלע:

    סיבוב ראשון: חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 236)


    אנדי רם ויוני ארליך, דודי סלע ואנדראס ספי, שחר פאר ושוואי פנג:

    * ההגרלה תתפרסם בהמשך הערב


    * אלוף 2010 - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) יפתח את המסע להגנה על התואר מול לוקאס לאקו (סלובקיה, 97).

    * רפאל נאדאל (ספרד, 1) יפגוש בסיבוב הראשון את מרקוס דניאל (ברזיל, 93).

    * נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3) יפגוש בסיבוב הראשון את מרסל גראנולרס (ספרד, 42).


    * אלופת 2010 - סרינה וויליאמס (ארה"ב, 4) תיעדר מהטורניר בגלל פציעה.

    * קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 1) תפגוש בסיבוב הראשון את ג'יסלה דולקו (ארגנטינה, 51).

    * ורה זבונרבה (רוסיה, 2) תפגוש בסיבוב הראשון את סיביל באמר אוסטריה, 70).

    * קים קלייסטרס (בלגיה, 3) תפגוש בסיבוב הראשון את דינארה סאפינה (רוסיה, 75).


    ההגרלה המלאה בגברים.

    ההגרלה המלאה בנשים.



    Australian Open בטלוויזיה:

    * ערוץ יורוספורט יעביר כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מיום שני ב-2:00 בלילה.


    *הטורניר ישודר באתרים זה או זה


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
    נערך לאחרונה ב: ‏16/1/11
  2. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    להלן המשחקים הבולטים ביום הראשון (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    2:00 בלילה: תיאמו דה באקר (הולנד) - גאאל מונפיס (צרפת, 12); הייסנס ארנה
    4:30 בבוקר (משוער): אנדי רודיק (ארה"ב, 8) - יאן האג'ק (צ'כיה); הייסנס ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): לוקאס לאקו (סלובקיה) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2); רודר לייבר ארנה
    6:15 בבוקר (משוערת): תומאס ברדיך (צ'כיה, 6) - מרקו קרוגנולה (איטליה); Show Court 2
    10:00 בבוקר: ריינר שוטלר (גרמניה) - פרננדו ורדאסקו (ספרד, 9); מרגרט קורט ארנה
    11:45 בבוקר (משוערת): מרסל גראנולרס (ספרד) - נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3); רוד לייבר ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: תמארין טאנאסוגארן (תאילנד) - מריה שראפובה (רוסיה, 14); רוד לייבר ארנה
    2:00 בלילה: ארצ'נטה פארה סנטוחה (ספרד) - פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 6); מרגרט קורט ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 1) - ג'יסלה דולקו (ארגנטינה); רוד לייבר ארנה
    4:30 בבוקר (משוערת): נה לי (סין, 9) - סופיה ארווידסון (שבדיה); Show Court 2
    7:00 בבוקר (משוערת): ונוס וויליאמס (ארה"ב, 4) - שרה אראני (איטליה); הייסנס ארנה
    8:00 בבוקר (משוערת): קתרין וורל (גרמניה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 8); Show Court 2
    8:45 בבוקר (משוערת): ז'סטין הנין (בלגיה, 11) - סאניה מירזה (הודו); רוד לייבר ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוץ יורוספורט יעביר כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.


    *הטורניר ישודר באתרים זה או זה


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  3. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423

    אליפות אוסטרליה נפתחת: בדרך ל'רפא סלאם' ? (סיקור לקראת האליפות מתוך YNET).

    עולים לרשת: דברים שלא ידעתם על צמרת טניס הגברים - מתוך NRG

    10 המכות: המדורגות הבכירות בטניס כפי שלא הכרתם - מתוך NRG



    הבוקר התפרסמה הגרלת הזוגות:

    * אנדי רם ויוני ארליך (14) יפגשו בסיבוב הראשון את קולין פלמינג ורוס האצ'ינס (בריטניה).

    * דודי סלע ו-אנדראס ספי (איטליה) יפגשו בסיבוב הראשון את סנטיאגו גונסאלס (מקסיקו) ו-פיליפ מארקס (גרמניה).

    * שחר פאר ו-שוואי פנג (סין, 14) יפגשו בסיבוב הראשון את טטיאנה מאלק ו-אנדראה פטקוביץ' (גרמניה).


    ההגרלה המלאה בזוגות גברים.

    ההגרלה המלאה בזוגות נשים.


     
  4. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,698
    לייקים שהתקבלו:
    2,158
    תודה על הסקירה שלומי. אני מקווה לטורניר מעניין עם הפתעות דווקא, אין לי אף פייבוריט מהטופ-3 ככה שאני אשמח להפתעות וקצת צבע. הדומיננטיות של הגדולים כבר לא חזקה כמו בעבר, אז יש לי על מה לבנות אולי.
     
  5. דנידין

    דנידין Member

    הצטרף ב:
    ‏6/4/07
    הודעות:
    8,670
    לייקים שהתקבלו:
    0
    איזה תסריט שלא יהיה, בגברים תמיד יהיה מעניין. גם אם הפייבוריטים מודחים בשלב מוקדם זה מעניין, כי שחקנים נותנים יכולת הרואית מולם. כמו כן גם כאשר הפייבוריטים מגיעים לגמר זה מעניין מן הסתם. יש לי הרגשה שדג'וקוביץ' הולך להיות שם במגרש המרכזי עוד שבועיים בדיוק.
     
  6. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    פדרר, ברדיך, רודיק ו-ורדאסקו טיילו לסיבוב השני ! קוורי ודוידנקו הודחו כבר בראשון.

    2 מדורגים בכירים הודחו כבר ביום הראשון במלבורן.
    סם קוורי (ארה"ב, 18) היה המדורג הבכיר שהודח, אחרי שנכנע 5:7, 6:2, 3:6, 6:1, 8:6 ללוקאש קובוט (פולין, 72).
    קובוט יפגוש בסיבוב השני את סרגיי סטחובסקי (אוקראינה, 43).
    המדורג הבכיר השני שהודח היה ניקולאי דוינדקו (רוסיה, 25) שנכנע 6:3, 4:6, 7:6(4), 6:4 לפלוריאן מאייר (גרמניה, 36).
    מאייר יפגוש בסיבוב השני את קיי נישיקורי (יפן, 82).
    לעומתם, רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) טייל לסיבוב השני עם 1:6, 1:6, 3:6 על לוקאס לאקו (סלובקיה), ושם יפגוש את ז'יל סימון (צרפת, 34).
    גם נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3) טייל לסיבוב השני עם 1:6, 3:6, 1:6 על מרסל גראנולרס (ספרד), ושם יפגוש את איבן דודיג' (קרואטיה, 81).
    תומאס ברדיך (צ'כיה, 6) לא התקשה במיוחד ב-4:6, 0:6, 2:6 על מרקו קרוגנולה (איטליה), ויפגוש בסיבוב השני את פיליפ קולשרייבר (גרמניה, 35).
    אנדי רודיק (ארה"ב, 8) טייל לסיבוב השני עם 1:6, 2:6, 2:6 על יאן האג'ק (צ'כיה), ושם יפגוש את איגור אנדרייב (רוסיה, 75).
    פרננדו ורדאסקו (ספרד, 9) טייל לסיבוב השני עם 1:6, 3:6, 2:6 על ריינר שוטלר (גרמניה), ושם יפגוש את יאנקו טיפסרביץ' (סרביה, 49).

    גברים - כל התוצאות מהיום הראשון



    ווז'ניאקי, ו. וויליאמס, סקיאבונה, אזרנקה, ולי העפילו לסיבוב השני !

    יום נטול הפתעות מיוחדות אצל הנשים במלבורן.
    קרוליין ווז'ניאקי (דנמרק, 1) העפילה לסיבוב השני עם 3:6, 4:6 על ג'יסלה דולקו (ארגנטינה), ושם תפגוש את וניה קינג (ארה"ב, 88).
    ונוס וויליאמס (ארה"ב, 4) טיילה לסיבוב השני עם 3:6, 2:6 על שרה אראני (איטליה), ושם תפגוש את סנדרה זהלבובה (צ'כיה, 97).
    פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 6) העפילה לסיבוב השני אחרי שחזרה מפיגור מערכה וגברה 7:6(4), 2:6, 4:6 על ארצ'נטה פארה סנטוחה (ספרד).
    סקיאבונה תפגוש בסיבוב השני את רבקה מארינו (קנדה, 104).
    ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 8) טיילה לסיבוב השני עם 0:6, 2:6 על קתרין וורל (גרמניה), ושם תפגוש את אנדראה הלאבצ'קובה (צ'כיה, 99).
    נה לי (סין, 9) העפילה לסיבוב השני עם 1:6, 5:7 על סופיה ארווידסון (שבדיה), ושם תפגוש את יבגניה רודינה (רוסיה, 108).

    נשים - כל התוצאות מהיום הראשון



    הישראלים/ות ביום השני (יום שלישי):

    * דודי סלע (92) יפגוש בסיבוב הראשון את חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 236).

    מגרש: Show Court 2
    שעת המשחק (משוערת): 5:15 בבוקר



    * שחר פאר (12) תפגוש בסיבוב הראשון את מתילדה יוהנסון (צרפת, 103).

    מגרש: Show Court 2
    שעת המשחק (משוערת): 7:45 בבוקר


    * יש סיכוי לשידור שני המשחקים באתרים המופיעים למטה.


    להלן המשחקים הבולטים ביום השני (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    3:45 בלילה (משוערת): רפאל נאדאל (ספרד, 1) - מרקוס דניאל (ברזיל); רוד לייבר ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): דונלד יאנג (ארה"ב) - מארין סיליץ' (קרואטיה, 15); Show Court 2
    3:45 בלילה (משוערת): דויד פרר (ספרד, 7) - יארקו ניימינן (פינלנד); Show Court 3
    6:15 בבוקר (משוערת): קרול בק (סלובקיה) - אנדי מארי (בריטניה); הייסנס ארנה
    8:00 בבוקר (משוערת): רובין סודרלינג (שבדיה, 4) - פוטיטו סטראצ'ה (איטליה); מרגרט קורט ארנה
    10:30 בבוקר (משוערת): פיליפ פצ'נר (גרמניה) - ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 13); מרגרט קורט ארנה
    11:45 בבוקר (משוערת): דויד נלבנדיאן (ארגנטינה, 27) - לייטון יואיט (אוסטרליה); רוד לייבר ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: סיביל באמר (אוסטריה) - ורה זבונרבה (רוסיה, 2); רוד לייבר ארנה
    4:30 בבוקר (משוערת): ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 7) - אלה קודרייבצבה (רוסיה); הייסנס ארנה
    6:15 בבוקר (משוערת): סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 5) - לאורן דייויס (ארה"ב); רוד לייבר ארנה
    8:45 בבוקר (משוערת): יקטרינה מקארובה (רוסיה) - אנה איבנוביץ' (סרביה, 19); הייסנס ארנה
    10:00 בבוקר: דינארה סאפינה (רוסיה) - קים קלייסטרס (בלגיה, 3); רוד לייבר ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוץ יורוספורט יעביר כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.


    *הטורניר ישודר באתרים זה או זה


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  7. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423
  8. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,698
    לייקים שהתקבלו:
    2,158
    כנראה המשחק המרתק ביותר של הסיבוב הראשון, היואיט ונלבנדיאן ראש בראש במערכה החמישית. נלבי סוחב רגל, אבל גם האוסטרלי נראה מותש.
     
  9. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,698
    לייקים שהתקבלו:
    2,158
    גם המפגש הקודם בין השניים באוסטרליה אופן נגמר ב-5 מערכות, אז המקומי ניצח. הפעם, לאחר כמעט 5 שעות מנצח נלבאנדיאן במערכה החמישית 9-7 ומדיח את אהוב הקהל כבר בסיבוב הראשון. האמת, לא הערכתי מספיק את היואיט לפני המשחק והייתי בטוח שדויד ינצח ולא בצורה דרמטית שכזו, אבל אסור להספיד את הלוחם המעצבן הזה אף פעם כנראה. התחלתי לצפות במערכה ה-4, יותר מדי שגיאות של דויד, אבל באמת שקשה לשחק נגד היואיט.
     
  10. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    שחר פאר טיילה לסיבוב השני !

    שחר פאר (12) טיילה הבוקר לסיבוב השני באליפות אוסטרליה הפתוחה עם 1:6, 1:6 על מתילדה יוהנסון (צרפת).
    פאר תפגוש בסיבוב השני את סורנה קירסטאה (רומניה, 94).

    *לעומתה, דודי סלע (92) הודח כבר בסיבוב הראשון אחרי שנכנע בתום קרב קשה 7:6 (13), 6:4, 6:4 לחואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 236).
    דל פוטרו יפגוש בסיבוב השני את מרקוס בגדאטיס (קפריסין, 22).
    סלע אמר אחרי ההפסד: "שיחקתי לא רע, אבל הוא היה יותר טוב ולקח את הנקודות החשובות. היו לי הרבה הזדמנויות לאורך המשחק שלא ניצלתי, אני רק מקווה שאשחק בצורה הזו לאורך כל העונה כדי שאוכל לחזור ל-50 הראשונים בעולם".


    נאדאל, סודרלינג ומארי טיילו לסיבוב השני ! נלבנדיאן גבר על היואיט אחרי מותחן גדול.

    במשחק הדרמטי של היום שהסתיים רק אחרי 1 בלילה שעון מלבורן, דויד נלבנדיאן (ארגנטינה, 21) גבר 6:3, 4:6, 6:3, 6:7(1), 7:9 על הגיבור המקומי לייטון היואיט.
    נלבנדיאן יפגוש בסיבוב השני את ריצ'ארד ברנקיס (לטביה, 95).
    רפאל נאדאל (ספרד, 1) נהנה מפרישה של מרקוס דניאל (ברזיל) במצב של 0:6, 0:5 ויפגוש בסיבוב השני את ריאן סווטינג (ארה"ב, 116).
    רובין סודרלינג (שבדיה, 4) טייל לסיבוב השני עם 4:6, 2:6, 2:6 על פוטיטו סטראצ'ה (איטליה), ושם יפגוש את ז'יל מולר (לוקסמבורג, 122).
    גם אנדי מארי (בריטניה, 5) נהנה מפרישה של קרול בק במצב של 3:6, 1:6, 2:4 ויפגוש בסיבוב השני את איליה מרצ'נקו (אוקראינה, 79).
    דויד פרר (ספרד, 7) איבד מערכה, אבל ניצח בסופו של משחק את יארקו ניימינן (פינלנד) - 4:6, 3:6, 6:1, 2:6.
    פרר יפגוש בסיבוב השני את מיכאל ראסל (ארה"ב, 100).
    מיכאל יוז'ני (רוסיה, 10) העפיל לסיבוב השני אחרי 2:6, 3:6, 6:7(5) על מרסל אילהאן (טורקיה), ושם יפגוש את בלאז קבצ'יץ' (סלובניה, 98)
    ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 13) יצא מפיגור 2 מערכות, וגבר על פיליפ פצ'נר (גרמניה) - 6:4, 6:2, 2:6, 3:6, 4:6.
    צונגה יפגוש בסיבוב השני את אנדראס ספי (איטליה, 51).

    גברים - כל התוצאות מהיום השני



    זבונרבה, קלייסטרס, סטוסור ויאנקוביץ' העפילו לסיבוב השני !

    יום נטול הפתעות מיוחדות אצל הנשים במלבורן.
    ורה זבונרבה (רוסיה, 2) טיילה לסיבוב השני עם 2:6, 1:6 על סיביל באמר (אוסטריה), ושם תפגוש את בויאנה יובאנובסקי (סרביה, 58).
    גם קים קלייסטרס (בלגיה, 3) טיילה עם 0:6, 0:6 על דינארה סאפינה (רוסיה), והיא תפגוש בסיבוב השני את קרלה סוארז נבארו (ספרד, 62).
    גם סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 6) טיילה לסיבוב השני עם 1:6, 1:6 על לאורן דייויס (ארה"ב), ושם תפגוש את ורה דושבינה (רוסיה, 61).
    ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 8) הזיעה במערכה השנייה, אבל לבסוף גברה 0:6, 6:7(5) על אלה קודרייבצבה (רוסיה).
    יאנקוביץ' תפגוש בסיבוב השני את שוואי פנג (סין, 54).

    נשים - כל התוצאות מהיום השני



    הישראלים/ות ביום השלישי (יום רביעי):

    * דודי סלע ו-אנדראס ספי (איטליה) יפגשו בסיבוב הראשון בזוגות את סנטיאגו גונסאלס (מקסיקו) ו-פיליפ מארקס (גרמניה).
    מגרש 10
    שעת המשחק (משוערת): 4:15 בבוקר



    להלן המשחקים הבולטים ביום השלישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    2:00 בלילה: תומאס ברדיך (צ'כיה, 6) - פיליפ קולשרייבר (גרמניה); מרגרט קורט ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): אנדי רודיק (ארה"ב, 8) - איגור קוניצין (רוסיה); רוד לייבר ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): יאנקו טיפסרביץ' (סרביה) - פרננדו ורדאסקו (ספרד, 9); הייסנס ארנה
    8:00 בבוקר (משוערת): איבן דודיג' (קרואטיה) - נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3); הייסנס ארנה
    10:00 בבוקר: פרדריקו גיל (פורטוגל) - גאאל מונפיס (צרפת, 12); מרגרט קורט ארנה
    11:45 בבוקר (משוערת): ז'יל סימון (צרפת) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2); רוד לייבר ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: ז'סטין הנין (בלגיה, 11) - אלנה בלטאשה (בריטניה); רוד לייבר ארנה
    2:00 בלילה: קרוליין ווז'ניאקי (דנמרק, 1) - וניה קינג (ארה"ב); הייסנס ארנה
    4:30 בבוקר (משוערת): אנדראה הלאבצ'קובה (צ'כיה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 8); מרגרט קורט ארנה
    6:15 בבוקר (משוערת): ונוס וויליאמס (ארה"ב, 4) - סנדרה זהלבובה (צ'כיה); רוד לייבר ארנה
    6:15 בבוקר (משוערת): וירג'יני רזאנו (צרפת) - מריה שראפובה (רוסיה, 14); הייסנס ארנה
    6:15 בבוקר (משוערת): רבקה מארינו (קנדה) - פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 6); מרגרט קורט ארנה
    8:00 בבוקר (משוערת): נה לי (סין, 9) - יבגניה רודינה (רוסיה); מרגרט קורט ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוץ יורוספורט יעביר כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.


    *הטורניר ישודר באתרים זה או זה


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  11. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,698
    לייקים שהתקבלו:
    2,158
    תודה על הסיקור שלומי. ממליץ לקרוא את הטור של ויינטרוב כמו גם את הטור הקודם שלו שניתן למצוא בדרך זה. מבט על עולם הטניס מהזווית של טניסאי שמדורג במאייה השלישית. נחמד.
     
  12. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    * דודי סלע ו-אנדראס ספי (איטליה) הודחו בסיבוב הראשון בזוגות, אחרי שנכנעו 7:6(2), 3:6, 7:6(5) לסנטיאגו גונסאלס (מקסיקו) ו-פיליפ מארקס (גרמניה).


    פדרר העפיל לסיבוב השלישי אחרי 5 מע' ! גם ברדיך, רודיק ו-ורדאסקו בסיבוב השלישי !

    הסיפור המרכזי ביום השלישי במלבורן היה הניצחון הדרמטי של רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) על ז'יל סימון (צרפת) - 2:6, 3:6, 6:4, 6:4, 3:6.
    לפדרר זה היה ניצחון ראשון בקריירה על סימון, אחרי שנכנע לו בשני המפגשים הקודמים בינהם ב-2008.
    פדרר יפגוש בסיבוב השלישי את חאבייר מאליס (בלגיה, 45).
    גם נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3) עבד קשה כדי להכניע את איבן דודיג' (קרואטיה) - 5:7, 7:6(8), 0:6, 2:6.
    ג'וקוביץ' יפגוש בסיבוב השלישי לדרבי סרבי חם את ויקטור טרויקי (27).
    תומאס ברדיך (צ'כיה, 6) נאלץ לחזור מפיגור מערכה כדי להכניע 6:4, 2:6, 3:6, 4:6 את פיליפ קולשרייבר (גרמניה).
    ברדיך יפגוש בסיבוב השלישי את רישאר גאסקה (צרפת, 33).
    אנדי רודיק (ארה"ב, 8) התקשה מעט, אבל לבסוף גבר 6:7(7), 2:6, 3:6 על איגור אנדרייב (רוסיה).
    רודיק יפגוש בסיבוב השלישי את רובין האסה (הולנד, 62).
    פרננדו ורדאסקו (ספרד, 9) חזר מפיגור 2 מערכות, כדי להכניע 6:2, 6:4, 4:6, 6:7(0) את יאנקו טיפסרביץ' (סרביה).
    ורדאסקו יפגוש בסיבוב השלישי את קיי נישיקורי (יפן, 82).

    גברים - כל התוצאות מהיום השלישי



    ווז'ניאקי, ו. וויליאמס, סקיאבונה, אזרנקה, לי ושראפובה העפילו לסיבוב השלישי ! ברטולי ו-וויקמאייר הודחו בשני.

    2 הפתעות בולטות היום במשחקי הנשים במלבורן.
    ההפתעה הראשונה הייתה הדחתה של מריון ברטולי (צרפת, 17) ע"י וסנה מנאסייבה (רוסיה, 146) - 3:6, 6:3, 6:0.
    מנאסייבה תפגוש בסיבוב השלישי את ההפתעה השניה של היום, אנסטסיה סבאסטובה (לטביה, 46), שגברה על ינינה וויקמאייר (בלגיה, 24) - 4:6, 2:6.
    לעומתן, קרוליין ווז'ניאקי (דנמרק, 1) טיילה לסיבוב השלישי עם 1:6, 0:6 על וניה קינג (ארה"ב), ושם תפגוש את דומיניקה סיבולקובה (סלובקיה, 32).
    ונוס וויליאמס (ארה"ב, 5) נאלצה לחזור מפיגור מערכה כדי להכניע את סנדרה זהלבובה (צ'כיה) - 7:6(6), 0:6, 4:6.
    ונוס תפגוש בסיבוב השלישי את אנדראה פטקוביץ' (גרמניה, 33).
    גם פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 7) התקשתה אבל לבסוף גברה 3:6, 7:5, 7:9 על רבקה מארינו (קנדה).
    סקיאבונה תפגוש בסיבוב השלישי את מוניקה ניקולסקו (רומניה, 85).
    ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 9) העפילה לסיבוב השלישי עם 4:6, 4:6 על אנדראה הלאבצ'קובה (צ'כיה), ושם תפגוש את שאנל שיפרס (דרום אפריקה, 107).
    נה לי (סין, 11) טיילה לסיבוב השלישי עם 3:6, 2:6 על יבגניה רודינה (רוסיה), ושם תפגוש את ברבורה זהלבובה סטריקובה (צ'כיה, 63).
    מריה שראפובה (רוסיה, 16) העפילה לסיבוב השלישי אחרי 6:7(3), 3:6 על וירג'יני רזאנו (צרפת).
    שראפובה תפגוש בסיבוב השלישי את יוליה גאורגס (גרמניה, 38).

    נשים - כל התוצאות מהיום השלישי



    הישראלים/ות ביום הרביעי (יום חמישי):

    * שחר פאר (12) תפגוש בסיבוב השני את סורנה קירסטאה (רומניה, 94).
    מגרש: מרגרט קורט ארנה
    שעת המשחק: 2:00 בלילה



    * אנדי רם ויוני ארליך (14) יפגשו בסיבוב הראשון את קולין פלמינג ורוס האצ'ינס (בריטניה).
    מגרש 14
    שעת המשחק: 2:00 בלילה



    * שחר פאר ו-שוואי פנג (סין, 14) יפגשו בסיבוב הראשון את טטיאנה מאלק ו-אנדראה פטקוביץ' (גרמניה).
    מגרש 14
    שעת המשחק (משוערת): 5:00 בבוקר



    * יש סיכוי לשידור משחק היחידות של שחר באתרים המופיעים למטה.


    להלן המשחקים הבולטים ביום הרביעי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    3:45 בלילה (משוערת): רפאל נאדאל (ספרד, 1) - ריאן סווטינג (ארה"ב); רוד לייבר ארנה
    6:00 בבוקר (משוערת): אנדראס ספי (איטליה) - ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 13); מרגרט קורט ארנה
    8:00 בבוקר (משוערת): רובין סודרלינג (שבדיה, 4) - ז'יל מולר (לוקסמבורג); הייסנס ארנה
    8:30 (משוערת): מייקל ראסל (ארה"ב) דויד פרר (ספרד, 7); Show Court 2
    10:30 בבוקר (משוערת): איליה מרצ'נקו (אוקראינה)- אנדי מארי (בריטניה, 5); מרגרט קורט ארנה
    11:45 בבוקר (משוערת): חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה) - מרקוס בגדאטיס (קפריסין, 21); רוד לייבר ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: קרלה סוארז נבארו (ספרד) - קים קלייסטרס (בלגיה, 3); רוד לייבר ארנה
    2:00 בלילה: ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 7) - שוואי פנג (סין); הייסנס ארנה
    6:15 בבוקר (משוערת): נדיה פטרובה (רוסיה, 13) - אליסיה מוליק (אוסטרליה); רוד לייבר ארנה
    6:15 בבוקר (משוערת): בויאנה יובאנובסקי (סרביה) - ורה זבונרבה (רוסיה, 2); הייסנס ארנה
    10:00 בבוקר: סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 5) - ורה דושיבינה (רוסיה); רוד לייבר ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוץ יורוספורט יעביר כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.


    *הטורניר ישודר באתרים זה או זה


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
    נערך לאחרונה ב: ‏19/1/11
  13. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,761
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    שחר פאר העפילה לסיבוב השלישי !

    שחר פאר (12) העפילה הבוקר לסיבוב השלישי במלבורן, אחרי שגברה 3:6, 2:6 על סורנה קירסטאה (רומניה).
    לפאר זו תהיה הופעה רביעית ברציפות בסיבוב השלישי באוסטרליה, כשב-2007 הגיעה עד רבע הגמר שם נכנעה במשחק דרמטי לסרינה וויליאמס שזכתה בטורניר.
    פאר תפגוש בסיבוב השלישי את פלאביה פנטה (איטליה, 23).

    * מאוחר יותר הבוקר, פאר ושותפתה, שוואי פנג (סין, 14) העפילו לסיבוב השני בזוגות, אחרי שגברו 3:6, 2:6 על טטיאנה מאלק ו-אנדראה פטקוביץ' (גרמניה).
    פאר ופנג יפגשו בסיבוב השני את קמיקו דאטה-קרום (יפן) ו-שוואי זנג (סין).


    רם וארליך העפילו לסיבוב השני !

    * אנדי רם ויוני ארליך רשמו הבוקר את ניצחונם הראשון ב-2011, כשחזרו מפיגור מערכה וגברו 6:4, 2:6, 2:6 על קולין פלמינג ורוס האצ'ינס (בריטניה).
    רם וארליך יפגשו בסיבוב השני את קרסטן בל וכריס גוצ'יוני (אוסטרליה).


    נאדאל, סודרלינג, מארי, פרר, ורדאסקו ויוז'ני העפילו לסיבוב השלישי ! נלבנדיאן ודל פוטרו הודחו בשני.

    אליפות אוסטרליה הפתוחה נשארה ללא ארגנטינאים אחרי משחקי הלילה.
    תחילה הודח דויד נלבנדיאן (21) שנאלץ לפרוש ממשחקו מול ריצ'ארד ברנקיס (לטביה, 95) בפיגור 6:1, 6:0, 2:0.
    ברנקיס יפגוש בסיבוב השלישי את דויד פרר (ספרד, 7).
    אח"כ היה זה חואן מרטין דל פוטרו (236) שנכנע 6:1, 6:3, 4:6, 6:3 למרקוס בגדאטיס (קפריסין, 22).
    בגדאטיס יפגוש בסיבוב השלישי את יורגן מלצר (אוסטריה, 11).
    לעומתם, רפאל נאדאל (ספרד, 1) טייל לסיבוב השלישי עם 2:6, 1:6, 1:6 על ריאן סווטינג (ארה"ב).
    נאדאל יפגוש בסיבוב השלישי את הפתעת היום, ברנרד טומיץ' (אוסטרליה, 199) בן ה-18 שקיבל כרטיס חופשי, וגבר 6:7(4), 6:7(3), 3:6 על פליסיאנו לופז (ספרד, 31).
    רובין סודרלינג (שבדיה, 4) העפיל לסיבוב השלישי עם 3:6, 6:7(1), 1:6 על ז'יל מולר (לוקסמבורג), ושם יפגוש את יאן הנריך (צ'כיה, 241).
    אנדי מארי (בריטניה, 5) טייל לסיבוב השלישי עם 1:6, 3:6, 3:6 על איליה מרצ'נקו (אוקראינה), ויפגוש שם את גיז'רמו גארסיה-לופז (ספרד, 32).
    מיכאל יוז'ני (רוסיה, 10) הזיע קשות כדי להכניע את בלאז קבצ'יץ' (סלובניה) - 3:6, 1:6, 7:5, 6:4, 1:6.
    יוז'ני יפגוש בסיבוב השלישי את מילוש ראוניץ' (קנדה, 152) שהפתיע כשגבר 6:7(3), 3:6, 6:7(4) על מיכאל לודרה (צרפת, 24).

    גברים - כל התוצאות מהיום הרביעי


    זבונרבה, קלייסטרס, סטוסור העפילו לסיבוב השלישי ! יאנקוביץ' הודחה כבר בשני !

    הפתעה גדולה היום אצל הנשים במלבורן, כשילנה יאנקוביץ' (סרביה, 8) הודחה כבר בסיבוב השני כשנכנעה 7:6(3), 6:3 לשוואי פנג (סין, 54).
    פנג תפגוש בסיבוב השלישי את איומי מוריטה (יפן, 74).
    ורה זבונרבה (רוסיה, 2) נאלצה לחזור מפיגור מערכה כדי להכניע את בויאנה יובאנובסקי (סרביה) - 6:2, 3:6, 1:6.
    זבונרבה תפגוש בסיבוב השלישי את לוסי ספארובה (צ'כיה, 35).
    לעומתה, קים קלייסטרס (בלגיה, 3) טיילה לסיבוב השלישי עם 1:6, 3:6 על קרלה סוארז נבארו (ספרד), ושם היא תפגוש את אליז קורנה (צרפת, 83).
    גם סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 6) טיילה לסיבוב השלישי עם 3:6, 2:6 על ורה דושבינה (רוסיה), ושם היא תפגוש את פטרה קוויטובה (צ'כיה, 28).

    נשים - כל התוצאות מהיום הרביעי


    הישראלים/ות ביום החמישי (יום שישי):

    * שחר פאר ו-שוואי פנג (סין, 14) יפגשו בסיבוב השני את קמיקו דאטה-קרום (יפן) ו-שוואי זנג (סין).
    מגרש Show Court 3
    שעת המשחק (משוערת): 3:45 בלילה



    * אנדי רם ויוני ארליך (14) יפגשו בסיבוב השני את קרסטן בל וכריס גוצ'יוני (אוסטרליה).
    מגרש הייסנס ארנה (השני בחשיבותו)
    שעת המשחק (משוערת): 12:30 בצהריים



    להלן המשחקים הבולטים ביום החמישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    2:00 בלילה: ויקטור טרויקי (סרביה, 29) - נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3); הייסנס ארנה
    2:00 בלילה: ניקולאס אלמגרו (ספרד, 14) - איבן ליובצ'יץ' (קרואטיה, 17); Show Court 2
    4:30 בבוקר (משוערת): אנדי רודיק (ארה"ב, 8) - רובין האסה (הולנד); הייסנס ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): חאבייר מאליס (בלגיה) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2); רוד לייבר ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): תומאס ברדיך (צ'כיה, 6) - רישאר גאסקה (צרפת, 28); מרגרט קורט ארנה
    10:00 בבוקר: סטאניסלאס וורינקה (שוויץ, 19) - גאאל מונפיס (צרפת, 12); רוד לייבר ארנה
    10:00 בבוקר: קיי נישיקורי (יפן) - פרננדו ורדאסקו (ספרד, 9); הייסנס ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: קרוליין ווז'ניאקי (דנמרק, 1) - דומיניקה סיבולקובה (סלובקיה, 28); רוד לייבר ארנה
    2:00 בלילה: מוניקה ניקולסקו (רומניה) - פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 6); מרגרט קורט ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): ז'סטין הנין (בלגיה, 11) - סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 23); רוד לייבר ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): נה לי (סין, 9) - ברבורה זהלבובה סטריקובה (צ'כיה); מרגרט קורט ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): שאנל שיפרס (דרום אפריקה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 8); Show Court 2
    7:00 בבוקר (משוערת): יוליה גאורגס (גרמניה) - מריה שראפובה (רוסיה, 14); הייסנס ארנה
    12:30 בצהריים (משוערת): ונוס וויליאמס (ארה"ב, 4) - אנדראה פטקוביץ' (גרמניה, 30); רוד לייבר ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-5 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוץ יורוספורט יעביר כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.


    *הטורניר ישודר באתרים זה או זה


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

     
  14. Selby

    Selby Member

    הצטרף ב:
    ‏11/1/08
    הודעות:
    4,859
    לייקים שהתקבלו:
    4
    שלומי, המון המון כבוד על הסיקורים הנהדרים, חבל שהדיון לא כל כך אקטיבי כי יש טורניר די מעניין.
     
  15. Franco

    Franco מנהל ראשי מנהל מנהל ראשי

    הצטרף ב:
    ‏15/10/07
    הודעות:
    22,698
    לייקים שהתקבלו:
    2,158
    איך אתה רוצה שיהיה דיון אקטיבי בלי התגובה הקבועה (בעבר) על ההגרלה הנוחה (?) שהקרחון קיבל [​IMG]

    ראיתי מערכה אחת מהמפגש של דלפו-בגדטיס, דלפו היה כ"כ כבד שזה היה עצוב. כרגע קשה לראות אותו חוזר "מהעין" שסלבי פתח לו פה בדיוק לפני שנה...
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!