The Australian Open 2010

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י אבו, ‏17/1/10.

1. shlomydavid מנהלים

http://i899.photobucket.com/albums/ac194/AsoccerAsoccer/AU.Xxx

שחר פאר העפילה לסיבוב השני !

שחר פאר העפילה הבוקר לסיבוב השני במלבורן, אחרי שחזרה מפיגור מערכה, וגברה 7:6 (5), 2:6, 1:6 על לוסי הרדצ'קה (צ'כיה).

שחר פאר שוב עמדה במוקד התקשורתי בגלל הנושא הפוליטי. לפני עלייתה למגרש דווח כי מפגינים פרו פלסטינים מתכננים להיכנס לאיצטדיון ולקרוא קריאות נגד מדינת ישראל. מארגני הטורניר לא לקחו צ'אנס מראש ודאגו לרוקן את האיצטדיון מאדם לפני המשחק. זאת, אחרי ששלושה ימים קודם לכן נמצא במקום תיק ללא השגחה. לפני כן עצרה המשטרה שישה מפגינים.
    התקשורת באוסטרליה דיווחו בהרחבה אודות האבטחה הננקטת במשחקיה של פאר ועל אנשי הביטחון הרבים המסיירים במגרשים אליהם היא מגיעה. האירגון 'אוסטרליה למען פלסטין' יצר מחאה גדולה, עת פירסם תמונה של פאר לבושה במדים, כאשר ילדה פלסטינית נראית מוכה על ידי המחבט שלה. הכרוז פורסם תחת הכותרת: "פאר מגישה (באנגלית גם: משרתת) לטובת ישראל".
    פאר אמרה על כל העניין: "לא ידעתי אם קיימת מחאה פוליטית באיצטדיון או לא, רק ניחשתי כאשר ראיתי את כל המצלמות שהגיעו למגרש בו שיחקתי. אני יודעת שהיתה אבטחה מסביבי. אני לא יודעת בדיוק כמה אנשים, אבל הרגשתי בטוחה. אני מתרכזת בטניס, לא באבטחה ולא בשום דבר אחר שקורה מחוץ למגרש"

פאר תפגוש כבר הלילה בסיבוב השני את צבטנה פירונקובה (בולגריה, 111), שגברה 4:6, 4:6 על גלינה ווסקובואבה (קזחסטאן, 102).

* מאוחר יותר הבוקר, יוני ארליך ושותפו ארנו קלמון (צרפת), העפילו לסיבוב השני בטורניר הזוגות, אחרי שגברו 7:6 (3), 4:6, 4:6 על ג'וליאן נול (אוסטריה) ורוברט לינדשטדט (שבדיה) - 10 בטורניר.
    ארליך וקלמון מחכים כעת בסיבוב השני למנצחים במפגש בין פליסיאנו לופס (ספרד) וריינר שוטלר (גרמניה) לפרדריקו ז'יל (פורטוגל) וכריסטוף וליחן (בלגיה).

גברים - נאדאל, דל פוטרו, מארי ורודיק עלו לסיבוב השלישי !

במשחק שהסתיים אחרי 2 בלילה שעון מלבורן, מארין סיליץ' (קרואטיה, 14) גבר על ברנרד טומיץ' (אוסטרליה) בן ה-17 - 7:6 (6), 3:6, 6:4, 2:6, 4:6.
    סיליץ' יפגוש בסיבוב השלישי את סטאניסלאס וורינקה (שוויץ, 19), שטייל עם 3:6, 2:6, 2:6 על איגור קוניצין (רוסיה).
    אלוף אוסטרליה 2009, רפאל נאדאל (ספרד, 2), טייל לסיבוב השלישי במלבורן עם 2:6, 2:6, 2:6 על לוקאס לאקו (סלובקיה).
    נאדאל יפגוש בסיבוב השלישי את פיליפ קולשרייבר (גרמניה, 26), שגבר 4:6, 6:3, 3:6, 2:6 על ווין אודסניק (ארה"ב).
    חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 4) שרד בקושי את הסיבוב השני, אחרי שגבר בתום משחק דרמטי על ג'יימס בלייק (ארה"ב) - 4:6, 7:6 (3), 7:5, 3:6, 8:10.
    דל פוטרו יפגוש בסיבוב השלישי את פלוריאן מאייר (גרמניה, 60), שהפתיע וגבר 6:4, 4:6, 6:7 (1), 1:6 על ויקטור טרויקי (סרביה, 30).
    אנדי מארי (בריטניה, 5) טייל לסיבוב השלישי עם ניצחון 1:6, 4:6, 3:6 על מארק גיקל (צרפת).
    מארי יפגוש בסיבוב השלישי את פלורן סרה (צרפת, 64), שחזר מפיגור מערכה וגבר על יארקו ניימינן (פינלנד) - 6:3, 4:6, 7:5, 6:7 (4), 5:7.
    גם אנדי רודיק (ארה"ב, 7) בסיבוב השלישי, אחרי 3:6, 4:6, 4:6 על תומאס בלוצ'י (ברזיל).
    רודיק יפגוש בסיבוב השלישי את פליסיאנו לופז (ספרד, 46), שגבר 3:6, 6:2, 3:6, 2:6 על ריינר שוטלר (גרמניה).

גברים - כל התוצאות מהיום השלישי.

נשים - סאפינה, קוזנצובה, קלייסטרס ויאנקוביץ' עלו לסיבוב השלישי ! הנין הדיחה את דמנטייבה !

במשחק המרתק של היום, ז'סטין הנין (בלגיה) גברה 5:7, 6:7 (6) על אלנה דמנטייבה (רוסיה, 5), והעפילה לסיבוב השלישי.
    הנין תפגוש בסיבוב השלישי את אליסה קלייבאנובה (רוסיה, 31) שגברה 4:6, 3:6 על סורנה קירסטאה (רומניה).
    דינארה סאפינה (רוסיה, 2), העפילה לסיבוב השלישי אחרי 3:6, 4:6 על ברבורה זהלבובה סטריקובה (צ'כיה).
    סאפינה תפגוש בסיבוב השלישי את אלנה בלטאשה (בריטניה, 83), שהפתיעה וגברה 2:6, 5:7 על קטרינה בונדרנקו (אוקראינה, 32).
    סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 3) טיילה לסיבוב השלישי אחרי 2:6, 2:6 בדרבי רוסי על אנסטסיה פבליוצ'נקובה.
    קוזנצובה תפגוש בסיבוב השלישי את אנג'ליק קרבר (גרמניה, 118), שניצחה בקלות מפתיעה 2:6, 3:6 את ארוונה רזאי (צרפת).
    קים קלייסטרס (בלגיה, 14) בסיבוב השלישי אחרי 3:6, 3:6 על טאמארין טאנאסוגארן (תאילנד).
    קלייסטרס תפגוש בסיבוב השלישי את נדיה פטרובה (רוסיה, 19) שגברה 4:6, 4:6 על קאיה קאנפי (אסטוניה).
    ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 8) טיילה לסיבוב השלישי עם 2:6, 2:6 על קייטי אובראיין (בריטניה)
    יאנקוביץ' תפגוש בסיבוב השלישי את אלונה בונדרנקו (אוקראינה, ) שגברה 4:6, 5:7 על פולונה הרצוג (סלובניה).

נשים - כל התוצאות מהיום השלישי.
    -------------------------------------------------

הישראלים/ות ביום הרביעי (בלילה שבין רביעי לחמישי):

נשים - סיבוב שני:

http://www.australianopen.com/images/flags/BUL_h.Xxx צבטנה פירונקובה (111) vs שחר פאר http://www.australianopen.com/images/flags/ISR_h.Xxx

http://www.australianopen.com/images/players/wta311041.Xxx vs http://www.australianopen.com/images/players/wta311168.Xxx

מגרש 21
    שעה (משוערת): 3:30 בלילה

גברים זוגות - סיבוב ראשון:

* אנדי רם ו-מיכאל לודרה (צרפת) יפגשו מחר בבוקר את ג'וליאן בנטו (צרפת) ו-סטיב דרסיס (בלגיה).
    מגרש 19
    שעה (משוערת): 6:30 בבוקר.

* דודי סלע ו-איגור קוניצין (רוסיה) יפגשו מחר בבוקר את מרקו קיודינלי (שוויץ) ו-ויקטור טרויקי (סרביה).
    מגרש 18
    שעה (משוערת): 7:45 בבוקר.

נשים זוגות - סיבוב ראשון:

* שחר פאר ו-גלינה ווסקובואבה (קזחסטאן) יפגשו מחר בבוקר את מגדלנה ריבאריקובה (סלובקיה) ו-רנטה ורקובה (צ'כיה).
    מגרש 21
    שעה (משוערת): 6:45 בבוקר.

משחקים בולטים ביום ה-4:

2:00 בלילה: נובאק ג'וקוביץ' (סרביה) - מרקו קיודנלי (שוויץ)
    2:00 בלילה: מרקוס בגדאטיס (קפריסין) - דויד פרר (ספרד)
    2:00 בלילה: איליה מרצ'נקו (אוקראינה) - ניקולאי דוידנקו (רוסיה)
    4:00 בבוקר: סטפני ווגל (בלגיה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס)
    4:30 בבוקר (משוער): סיביל באמר (אוסטריה) - ונוס וויליאמס (ארה"ב)
    6:15 בבוקר (משוער): סרינה וויליאמס (ארה"ב) - פטרה קביטובה (צ'כיה)
    8:00 בבוקר (משוער): ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת) - טיילור דנט (ארה"ב)
    10:00 בבוקר: רוג'ר פדרר (שוויץ) - ויקטור האנסקו (רומניה)
    10:00 בבוקר (משוער): פרננדו ורדאסקו (ספרד) - איבן סרגייב (אוקראינה)

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).

* ערוץ יורוספורט יעביר כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

*הטורניר ישודר גם באתר הזה

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/10
  2. Selby Member

לא מבין מה כל הארגונים האלו רוצים דווקא מפאר, חוץ מזה שאני חושב שצריך להפריד בין פוליטיקה לספורט, לא שמעתי על דברים כאלו במשחקים של ישראלים אחרים וגם אם כן אז לעיתים הרבה יותר נדירות.

שלומי, הסיקורים שלך נהדרים!

לגבי הכעס על יורוספורט, אצלי לפחות זה בגלל שהם לא שידרו את המשחק בין דל פוטרו לבלייק, שסומן מההתחלה כהמשחק של הסיבוב השני וענה על הציפיות, זה המשחק הכי טוב שהיה בטורניר עד עכשיו והם לא שידרו אותו.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ועל זה אומרים לך תוכיח שאין לך אחות...

עם כל הכובד לזה שנמאס לך דלפו הגיע פצוע לטורניר, אם יש לך ראיות לכך שהוא לא פצוע אז ספר לנו, ולא, לא להפסיד במשחק כזה זו לא הוכחה שאתה לא פצוע. ראית את המשחק? כי כל פרשני הטניס שאני קראתי דיווחו על מה שנראה כמו מוגבלות אצל דלפו, בעיקר בפורהנד, או שזה רק הצגה על מנת להגביר את המתח והנאת הצופים?

אם לזה את קורא להגיע לרבע בקלות אז תהייה בריא (רק להשוות לטיולים שהיו עד כה לרביעייה הראשונה), למזלו טרויקי הודח ובסיבוב הבא על הנייר אמור להיות לו קל, אבל יריב ראשון רציני והוא בחוץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/1/10
  4. shlomydavid מנהלים

תודה סלבי.
    לגבי העניין עם שחר. אצלי זה כבר מזמן עבר את הגבול. פשוט בושה מה שעושים לה. מילא בטורניר קטן, אבל בגראנד סלאם ?! זה מגעיל.
    לגבי העובדה שעושים זאת לה יותר מאחרים, לדעתי זה בגלל שהיא פשוט יותר מצליחה יחסית מהאחרים. וגם העובדה שהיא אומרת לכולם ומצולמת כשהיא במדי צה"ל דיי משפיע.

לגבי העניין של המשחק של דלפו ובלייק שלא שודר. איזה משחק שודר במקומו ?

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רציתי גם להגיד על שחר פאר את זה, להתחשב באופציות הישראליות האחרות היא הכי אטרקטיבית לארגונים פרו-פלסטינים או סתם מפגינים. היא זוכה ליותר חשיפה מהראל לוי, ואולי ברמה הבין לאומית אפילו יותר מדודי סלע (יסלחו לי נועם אוקון, הצמד הישראלי ואמיר חדד).

מה גם שהיא, בניגוד לדודי סלע, עשתה שירות צבאי (ככה שמעתי מחבר, אם סלע באמת עשה שירות אני מצטער על טעות).

6. Selby Member

כמובן שאין לי הוכחות שהוא לא פצוע, להיפך רוב הסיכויים הם שהוא פצוע, אבל אני חושב שהחשד שלי שמדובר במסך עשן הוא קצת טבעי וזה לא רק אני שחושד, לא המצאתי את זה משום מקום.
    כנראה שזה איפושהו באמצע, הוא לא 100% אבל זה גם לא קטסטרופה והוא פרש מטורניר הראווה רק כדי להיזהר שלא להפוך את זה לפציעה חמורה באמת.

ראיתי את רוב המשחק כן, זה יהיה שקר להגיד שדל פוטרו שיחק הכי טוב שהוא יכול, אבל לא נאדאל ולא פדרר שיחקו יותר טוב בסיבוב הראשון שלהם. אז נכון שנאדאל טייל אבל אם הוא היה פוגש את בלייק בסיבוב הראשון או השני, והיום בלייק נתן את המשחק הכי טוב שלו שראיתי כבר הרבה הרבה מאוד זמן, אז גם הוא היה נגרר למשחק צמוד.
    לקראת הסוף דל פוטרו היה עייף ומותש ואפילו חשבתי שאם בלייק יגרור את זה לעוד כמה משחקונים הוא ינצח, אבל זה בכלל לא היה פרק כף היד, שם הפציעה שלו נכון? וגם במהלך המשחק לפחות בחלקים שאני ראיתי לא שמתי לב לסימנים ברורים לכך שהפציעה הזאת מפריעה לו למשחק.

התחזית שלי ובאמת שהתחזית שלי לא שווה כלום היא שדל פוטרו מעכשיו ועד רבע הגמר לא יתקשה יותר מדי, ברבע הגמר הוא יתקשה אבל עדיין יעלה לחצי הגמר ומשם אין לי מושג, אבל מצד שני גם עכשיו אין לי מושג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

שלומי, שידרו את הנין נגד דמנטייבה, נכון זה משחק דרמטי והשדרים התלהבו, אבל לי זה כאב בעיניים לראות שבירה אחרי שבירה אחרי שבירה אחרי שבירה...

לגבי העניין עם פאר, תודה על התשובה.
    שיעשו טובה ולא יכניסו את זה גם לטניס, גם שמעתי משהו על לאומניים קיצוניים מקרואטיה שסולקו, מה אנחנו צריכים את כל הדברים האלה בטניס תגידו לי...

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אבל זה לא איפשהו באמצע כי מה שציינת עכשיו זה בדיוק מה שדלפו אמר לפני הטורניר. הוא בעצמו אמר לפני הטורניר, ואני ציטטתי אותו פה, שהפציעה מפריעה לו קצת שהוא משחק מהבייסליין אבל בסרבים אין בעייה, ושרוב הזמן לא כואב לו. אז איפה המסך עשן?

חוץ מזה הפציעה במרפק למיטב הבנתי, גם ראיתי שבאימונים הייתה לו חבישה מוזרה יותר קרוב למרפק מאשר למפרק כף היד.

התחזית שלי, יריב רציני ראשון הוא עף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx (סורי, בלייק לא נחשב בשבילי יריב רציני כיום), יכול להיות שזה באמת יהיה רודיק.

דנידין מוסר שהוא ידבר עם הפלגים הקיצוניים והסוררים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

8. Selby Member

כן גם אני ראיתי את זה אבל הוא אמר wrist...
    אז אם זו פציעה מינורית, למה אתה פסימי? הוא רק ישתפר ככל שהטורניר יתקדם כמו כל שחקני הצמרת, והניצחון על בלייק ייתן לו המון ביטחון. ובלייק היום היווה יריב רציני, אלא אם כן רודיק תופס יום הגשות מטורף, אז בלייק היה היום באותה הרמה של רודיק לפחות לדעתי.

דנידין ידבר גם עם אל קעידה אם צריך :aaarofl:

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם הוא אמר אז זה במפרק באמת, משום מה חשבתי אחרת...

למה אני פסימי? כי זה טורניר ארוך של חמש מערכות, כל אי כשירות קטנה יכולה לפגוע בו מאוד. למה אתה מוריד מערכו של רודיק כל כך? אם הוא יחזור לכושר של אמצע העונה הקודמת אז יש מקום לאופטימיות זהירה. אני בכוונה אירוני, אתה בתור אוהד של רודיק מזלזל בו ואני בתור "אוהד" של דלפו...

האמת שאני בכלל מקווה שדוידנקו או ורדאסקו יזכו (נראה לי גם אתה כי זה אומר שפדרר בחוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ), אבל אשמח אם דלפו יגיע כמה שיותר רחוק.

10. Selby Member

אפילו שזו תחילת העונה, בשביל שחקני הצמרת זה למעשה המשך של העונה שעברה ולכולם יש איזשהי אי כשירות לא כזאת קטנה... אם זה נאדאל שתמיד יחשוב על הברכיים, או רודיק שעדיין לא החלים 100% מהפציעה או פדרר שהיום יותר מתמיד נמנע מלשחק הרבה מאוד משחקים וכנראה שיש לזה סיבה טובה. בקיצור כולם סוחבים משהו, אף אחד מהיריבים לתואר של דל פוטרו לא מרגיש כאילו הוא במצב הפיזי האידיאלי ולכן אין לו שום חיסרון משמעותי מולם.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נדאל ופדרר כבר שיחקו טורניר שלם (פדרר הודח לפני הגמר אבל לא נפצע או משהו), דלפו שיחק משחק אחד ופרש עקב פציעה - לי זה לא נראה אותו מצב פיזי. לגבי המצב של רודיק אני לא יודע אבל לגבי השניים האחרים הם כשירים לחלוטין, לא בכושר משחק זה משהו אחר, הרי אתה יכול להגיד מעכשיו עד סוף הקריירה שלו שנדאל חושש על הברכיים...

12. Selby Member

Q. Why are you always talking about money every time?

NIKOLAY DAVYDENKO: Because we are Russian (smiling.) Russian always talking about money. And you know all Russian can get only cash, not like you guys, only credit cards also. But not always getting money.

In tennis, for us, it's most important winning and titles to get, you know. Because we have not so long career. Like if we play 10 years, in 10 years if you win some tournaments, you can tell your kids what you did.

Because, you know, if my kids asking, Papa, why you not working? What you doing now? I need to explain what I did, how was my life was before. That's was different situation. Not like normal people, you know, working and get to some job, and then kids can say in school about what's parents doing.

That's what's in my position is different now.

Q. Are you a vodka drinker?

NIKOLAY DAVYDENKO: Yes.

Q. Is that where you get your strength from?

NIKOLAY DAVYDENKO: No, I don't drink really. I don't drink so much because, you see, I'm skinny. I mix only. Sometimes I drink clear vodka, sometimes mixed with Red Bull. Little bit get power in night club or disco.

Because if I drink only vodka I go sleep straight. That's what's something change.

:aaarofl: :aaarofl:

ביום שבת יהיה משחק בין היואיט לבגדאטיס, זוכרים מה קורה בפעם הקודמת שהם נפגשו באוסטרליה?
    http://www.theage.com.au/ffximage/2008/01/20/PM_hewittA2_wideweb__470x206,0.Xxx

רק אתמול טומיק-צ'יליץ' נגמר ב2 בלילה.

13. shlomydavid מנהלים

http://i899.photobucket.com/albums/ac194/AsoccerAsoccer/AU.Xxx

שחר פאר העפילה לסיבוב השלישי במלבורן !

שחר פאר ממשיכה את המסע המוצלח במלבורן, והבוקר היא העפילה לסיבוב השלישי אחרי 1:6, 4:6 על צבטנה פירונקובה (בולגריה).
    לפאר זהו ניצחון 9 העונה, והיא תרשום בפעם השלישית בקריירה הופעה בסיבוב השלישי במלבורן.

פאר תפגוש בסיבוב השלישי את קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 4) שניצחה בקלות 3:6, 1:6 את ג'וליה גורגס (גרמניה).

אחרי ניצחונה, פאר אמרה לקראת המשחק מול ווזניאקי: "אני שמחה מהיכולת שלי עד עכשיו. היה לי יום ארוך וניצחתי שני משחקים, אני רק רוצה לנוח קצת. עכשיו מצפה לי משחק קשה מאוד מול קרוליין, ולמרות פערי הדירוג, לא חושבת שיש פייבוריטית במשחק".

גם ווזניאקי התייחסה אחרי ניצחונה למפגש מול פאר: "שחר שחקנית טובה מאוד, היא מחזירה הרבה כדורים והיא לוחמת שלעולם לא נכנעת. אני יודעת שיש לה הרבה אוהדים ביציעים, כך שאני רק צריכה לשמור על ריכוז ולנסות להיות זו ששולטת במשחק".

* פאר ו-ווזניאקי דיי מיודדות, ולאחרונה צילמו יחד פרסומת לאמריקן אקספרס. אפשר לראות את הפרסומת כאן

* מאוחר יותר הבוקר, שחר פאר ושותפתה גלינה ווסקובואבה (קזחסטאן), העפילו לסיבוב השני בטורניר הזוגות, אחרי שגברו 2:6, 5:7 על מגדלנה ריבאריקובה (סלובקיה) ו-רנטה ורקובה (צ'כיה).
    פאר ו-ווסקובואבה יפגשו בסיבוב השני את נוריה לאגוסטרה-ויווס ו-מריה מרטינס-סאנצ'ס (ספרד) - 3 בטורניר.

* כמעט במקביל אליהם, גם דודי סלע ושותפו איגור קוניצין (רוסיה), העפילו לסיבוב השני בטורניר הזוגות לגברים, אחרי שניצחו 4:6, 2:6 את מרקו קיודינלי (שוויץ) ו-ויקטור טרויקי (סרביה).
    סלע ו-קוניצין יפגשו בסיבוב השני את לוקאש קובוט (פולין) ואוליבר מאראך (אוסטריה) - 5 בטורניר.

* לעומתם, אנדי רם, שחקן הזוגות הבכיר של ישראל, ושותפו מיכאל לודרה (צרפת), הודחו כבר בסיבוב הראשון, אחרי שנכנעו 7:5, 3:6, 7:5 לז'וליאן בנטו (צרפת) וסטיב דראסי (בלגיה).
    מאז תחילת 2010, רם ולודרה ניצחו רק משחק אחד (הראשון של העונה) והפסידו שלושה ברצף, כך שלא ברור האם השניים ימשיכו לשתף פעולה.
    אנדי רם לא סיים את דרכו באוסטרליה, מאחר שהוא ישתתף גם בטורניר הזוגות מעורבים יחד עם אלנה וסנינה (רוסיה). הם ידורגו 8 בטורניר.
    רם ו-וסנינה יפגשו בסיבוב הראשון את מת'יו אבדן ואליסיה מוליק (אוסטרליה).

גברים - פדרר, ג'וקוביץ', דוידנקו, ורדאסקו וצונגה עלו לסיבוב השלישי !

רוג'ר פדרר (שוויץ, 1) טייל הבוקר לסיבוב השלישי במלבורן עם 2:6, 3:6, 2:6 על ויקטור האנסקו (רומניה).
    פדרר יפגוש בסיבוב השלישי את אלברט מונטאנס (ספרד, 32) שחזר מפיגור 2 מערכות וגבר על סטפן רוברט (צרפת) - 6:4, 7:6 (3), 2:6, 3:6, 2:6.
    נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3) חזר מפיגור מערכה, וגבר 6:3, 1:6, 1:6, 3:6 על מרקו קיונדלי (שוויץ) בדרך לסיבוב השלישי.
    ג'וקוביץ' יפגוש בסיבוב השלישי את דניס איסטומין (אוזבקיסטן, 103), שגבר 5:7, 3:6, 4:6 על מיכאל ברר (גרמניה).
    ניקולאי דוידנקו (רוסיה, 6) ממשיך להיות לוהט והבוקר הוא טייל לסיבוב השלישי עם ניצחון 3:6, 3:6, 0:6 על איליה מארצ'נקו (אוקראינה).
    דוידנקו יפגוש בסיבוב השלישי את חואן מונאקו (ארגנטינה, 33), שחזר מפיגור 2 מערכות וגבר על מיכאל לודרה (צרפת) - 6:3, 6:3, 6:7 (5), 1:6, 3:6.
    פרננדו ורדאסקו (ספרד, 9) טייל לסיבוב השלישי עם 1:6, 2:6, 2:6 על איבן סרגייב (אוקראינה).
    ורדאסקו יפגוש בסיבוב השלישי את סטפן קובק (אוסטריה, 134), שגבר 6:7 (4), 1:6, 2:6 על איבן דודיק (קרואטיה).
    גם ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 10) בסיבוב השלישי, אחרי 4:6, 3:6, 3:6 על טיילור דנט (ארה"ב).
    צונגה יפגוש בסיבוב השלישי את טומי האס (גרמניה, 17), שגבר על יאנקו טיפסרביץ' (סרביה) - 6:4, 4:6, 3:6, 6:1, 3:6.
    מרקוס בגדאטיס (קפריסין, 31) ו-לייטון היואיט (אוסטרליה, 22) יפגשו למשחק מעניין בסיבוב השלישי.
    בגדאטיס חזר מפיגור 2 מערכות וגבר על דויד פרר (ספרד, 18) - 6:4, 6:3, 6:7 (4), 3:6, 1:6.
    לעומתו, היואיט התאמץ קצת פחות ב-6:7 (3), 4:6, 1:6 על דונלד יאנג (ארה"ב).
    כזכור, המשחק הקודם בינהם במלבורן נמשך עד 4:33 בבוקר. יואיט ניצח במשחק המרתוני הזה.
    הם גם נפגשו לפני שבוע ברבע גמר סידני, אבל המשחק הזה היה קצת פחות ארוך והסתיים אחרי שעתיים. בגדאטיס ניצח בו בדרך לזכייה בתואר.
    בגדאטיס רשם גם ניצחון במשחק נוסף בינהם בווימבלדון 2006.

גברים - כל התוצאות מהיום הרביעי.

נשים - סרינה, ונוס, אזרנקה, זבונרבה וראדוונסקה עלו לסיבוב השלישי ! איבנוביץ' הודחה כבר בשני.

סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) טיילה לסיבוב השלישי עם 2:6, 1:6 על פטרה קביטובה (צ'כיה).
    סרינה תפגוש בסיבוב השלישי את קרלה סוארז נבארו (ספרד, 33), שניצחה 1:6, 4:6 את אנדראה פטקוביץ' (גרמניה).
    גם אחותה ונוס (6), עלתה לסיבוב השלישי אחרי 2:6, 5:7 על סיביל באמר (אוסטריה).
    ונוס תפגוש בסיבוב השלישי את קייסי דלאקווה (אוסטרליה, 980) שקיבלה כרטיס חופשי, וגברה 6:7 (4), 6:7 (6) על קרולינה ספרם (קרואטיה).
    ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 7) עלתה לסיבוב השלישי אחרי 4:6, 0:6 על סטפני ווגל (שוויץ).
    אזרנקה תפגוש בסיבוב השלישי את טטיאנה גארבין (איטליה, 62), שגברה 7:6 (5), 2:6, 0:6 על ירוסלבה שבדובה (קזחסטאן).
    גם ורה זבונרבה (רוסיה, 8) בסיבוב השלישי אחרי 0:6, 3:6 על איבטה בנסובה (צ'כיה).
    זבונרבה תפגוש בסיבוב השלישי את ג'יסלה דולקו (ארגנטינה, 36) שהפתיעה וגברה 7:6 (6), 5:7, 4:6 על אנה איבנוביץ' (סרביה, 21).
    אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 10) טיילה לסיבוב השלישי אחרי 2:6, 0:6 על אלה קודרייבצבה (רוסיה).
    רדוואנסקה תפגוש בסיבוב השלישי את פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 18), שניצחה 3:6, 4:6 את ג'ולי קוואה (צרפת).

נשים - כל התוצאות מהיום הרביעי.
    -------------------------------------------------

הישראלים/ות ביום החמישי (בלילה שבין חמישי לשישי):

נשים זוגות - סיבוב שני:

* שחר פאר ו-גלינה ווסקובואבה (קזחסטאן) יפגשו הלילה את נוריה לאגוסטרה-ויווס ו-מריה מרטינס-סאנצ'ס (ספרד) - 3 בטורניר.
    מגרש 18
    שעה (משוערת): 3:30 בלילה.

גברים זוגות - סיבוב שני:

דודי סלע ו-איגור קוניצין (רוסיה) יפגשו מחר בבוקר את לוקאש קובוט (פולין) ו-אוליבר מאראך (אוסטריה) - 5 בטורניר.
    מגרש 18
    שעה (משוערת): 5:00 בבוקר.

זוגות מעורבים - סיבוב ראשון:

אנדי רם ו-אלנה וסנינה (רוסיה) יפגשו הלילה את מת'יו אבדן ו-אליסיה מוליק (אוסטרליה).
    מגרש 6
    שעה (משוערת): 3:30 בלילה.

משחקים בולטים ביום ה-5:

2:00 בלילה: אלנה בלטאשה (בריטניה) - דינארה סאפינה (רוסיה)
    2:00 בלילה: ילנה יאנקוביץ' (סרביה) - אלונה בונדרנקו (אוקראינה)
    3:45 בלילה (משוער): ז'סטין הנין (בלגיה) - אליסה קליבנובה (רוסיה)
    3:45 בלילה (משוער): אנדי רודיק (ארה"ב) - פליסיאנו לופז (ספרד)
    5:30 בבוקר (משוער): אנדי מארי (בריטניה) - פלורן סרה (צרפת)
    5:30 בבוקר (משוער): ג'ון איסנר (ארה"ב) - גאאל מונפיס (צרפת)
    6:15 בבוקר (משוער): פלוריאן מאייר (גרמניה) - חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה)
    8:00 בבוקר (משוער): מארין סיליץ' (קרואטיה) - סטניסלאס וורינקה (שוויץ)
    10:00 בבוקר: פיליפ קולשרייבר (גרמניה) - רפאל נאדאל (ספרד)
    10:00 בבוקר: קים קלייסטרס (בלגיה) - נדיה פטרובה (רוסיה)
    12:00 בצהריים (משוער): איבו קרלוביץ' (קרואטיה) - איבן ליובצ'יץ' (קרואטיה)
    13:00 (משוער): אנג'ליקה קרבר (גרמניה) - סבטלנה קוזנצובה (רוסיה)

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-5 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).

* ערוץ יורוספורט יעביר כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

*הטורניר ישודר גם באתר הזה

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/10
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תודה שלומי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

סלבי קרעת אותי עם הראיון הזה

15. צחי לייבמן Member

5:30 בבוקר (משוער): אנדי מארי (אוסטרליה) - פלורן סרה (צרפת)

אנדי מארי הוא בריטי נכון? האוסטרלי זה טעות שלומי?