The Australian Open 2010

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י אבו, ‏17/1/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

5 מדורגים הודחו ביום השני, אחרי שביום הראשון ממי שאני זוכר סטפאנק הודח, והסיבוב הראשון עוד לא נגמר.

ההדחות של רוברדו ופררו אולי מפתיעות יותר אבל אני התאכזבתי מאוד מסודרלינג, ציפיתי ממנו להרבה בטורניר הזה ובכלל. פררו כבר הוביל 2-0 ופתאום התפרק, לא ברור לי מה הלך שם מול שחקן שאני כלל לא מכיר.

2. צחי לייבמן Member

מישהו יודע מתי שחר פאר משחקת?

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יום רביעי ב- 11:00 על פי שעון אוסטרליה, כך מופיע באתר התחרות

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/1/10
  4. דקו Member

גאסקה דפק משחק טיפוסי שלו כמו שנה שעברה מול גונזו אחרי שהוביל 2-0 והפסיד 3-2
    הפעם מי שהחליף את גונזו היה יוזני במשחק ענק וכמו תמיד בסט האחרון שניהם כבר נשארו בלי כוח ורגליים. גאסקה מאכזב אותי כל פעם מחדש ברגעים מכריעים הבן אדם פשוט נחנק
    יותר מזכיר לי WTA מאשר טניס גברים הירדות ועליות שלו באמצע משחק.
    אנדרייב שבא בכושר גרוע הפתיע את פדרר שלקח את הסט הראשון
    יצא מבור בסט השלישי אחרי שפדרר עלה כבר ל 5-3 והגיש למערכה ולמרבה הפתעה אנדרייב הצליח לשבור ולהגיש למערכה עם 6-5 אבל ניכשל (כמה אופיני נגד פדרר)
    ואחרי זה פדרר חזר לעצמו
    אני לא מופתע מסודרלינג הוא בנה לעצמו לו''ז מוזר
    כאשר החליט לשחק באבו דאבי אחרי זה נסע לצ'אני (לדעתי הי צריך לוותר על הטורניר הזה)
    אחרי זה נסע לטורניר ראווה שנפצע במהלכו והגיע לטורניר הכי חשוב פצוע
    אז אין פה כל כך הפתעה בשבילי שידוע לי שהוא לא כשיר ב100 אחוז

5. piston Member

צריך לזכור שגאסקה עד לא מזמן היה עזוק בלהפסיד את גמר טורניר סידני, העייפות היא פקטור כאן ללא ספק.

6. דקו Member

אצל גאסקה הבעיה היא לא רק עייפות
    היא בעיה מנטלית
    שהוא מגיע לנקודת משחק או לברייק פיונט חשוב וניכשל
    עם זה קרה שנה שעברה מול גונזו והשנה מול יוזני
    זה קורה יותר מדי פעמיים וזה תמיד חוזר לו במשחקים חשובים.

7. shlomydavid מנהלים

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/78/Australian_Open.Xxx

אכזבה לדודי סלע הבוקר במלבורן, אחרי שנכנע כבר בסיבוב הראשון לאיבן סרגייב (אוקראינה, 209) - 6:3, 7:6 (3), 4:6, 7:6 (8).
    לסרגייב שעלה מהמוקדמות, זהו ניצחון במשחקו הראשון בקריירה בהגרלה הראשית של טורניר גראנד סלאם.
    סרגייב יפגוש בסיבוב השני את פרננדו ורדאסקו (ספרד, 9).

סלע אמר אחרי ההפסד: "שיחקתי ממש לא טוב וחבל, כי זו היתה הגרלה טובה ולא ניצלתי אותה. אני מאוכזב מעצמי".
    סלע עדיין לא סיים את דרכו בטורניר, מכיוון שהוא משתתף בטורניר הזוגות יחד עם איגור קוניצין (רוסיה).
    בסיבוב הראשון הם יפגשו את מרקו קיודינלי (שוויץ) ו-ויקטור טרויקי (סרביה).

גברים - פדרר, ג'וקוביץ', דוידנקו וצונגה עלו לסיבוב השני ! סודרלינג הודח כבר בראשון !

הפתעה גדולה במשחקי היום במלבורן, כשרובין סודרלינג (שבדיה, 8) הודח כבר בסיבוב הראשון אחרי שנכנע למרסל גראנולרס (ספרד, 113) - 5:7, 2:6, 6:4, 6:4, 6:2.
    גראנולרס יפגוש בסיבוב השני את אלחנדרו פאלה (קולומביה, 77).
    פיינליסט אוסטרליה 2009, רוג'ר פדרר (שוויץ, 1), הפסיד את המערכה הראשונה מול איגור אנדרייב (רוסיה), אך ניצח בסופו של משחק - 6:4, 2:6, 6:7(2), 0:6.
    פדרר יפגוש בסיבוב השני את ויקטור האנסקו (רומניה, 47).
    נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3) עלה לסיבוב השני אחרי 5:7, 3:6, 2:6 על דניאל גימנו-טרוור (ספרד).
    ג'וקוביץ' יפגוש בסיבוב השני את מרקו קיונדלי (שוויץ, 58).
    ניקולאי דוידנקו (רוסיה, 6) טייל לסיבוב השני עם ניצחון 1:6, 0:6, 3:6 על דיטר קינדלמן (גרמניה).
    דוידנקו יפגוש בסיבוב השני את איליה מארצ'נקו (אוקראינה, 119).
    גם ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 10) בסיבוב השני, אחרי 3:6, 4:6, 4:6 על סרגיי סטחובסקי (אוקראינה).
    צונגה יפגוש בסיבוב השני את טיילור דנט (ארה"ב, 79).

גברים - כל התוצאות מהיום השני.

נשים - סרינה, ונוס, יאנקוביץ' וראדוונסקה עלו לסיבוב השני !

אלופת אוסטרליה 2009, סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) טיילה לסיבוב השני עם 2:6, 1:6 על אורסולה רדוואנסקה (פולין).
    סרינה תפגוש בסיבוב השני את פטרה קביטובה (צ'כיה, 71).
    גם אחותה ונוס (6) עלתה לסיבוב השני אחרי 2:6, 2:6 קליל על לוסי ספארובה (צ'כיה).
    ונוס תפגוש בסיבוב השני את סיביל באמר (אוסטריה, 55).
    ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 8) בסיבוב השני אחרי 4:6, 0:6 על מוניקה ניקולסקו (רומניה).
    יאנקוביץ' תפגוש בסיבוב השני את קייטי אובראיין (בריטניה, 87).
    אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 10) טיילה לסיבוב השני אחרי 1:6, 0:6 על טטיאנה מאלק (גרמניה).
    רדוואנסקה תפגוש בסיבוב השני את אלה קודרייבצבה (רוסיה, 88).

נשים - כל התוצאות מהיום השני.
    -------------------------------------------------

הישראלים/ות ביום השלישי (בלילה שבין שלישי לרביעי):

נשים - סיבוב ראשון:

http://www.australianopen.com/images/flags/CZE_h.Xxx לוסי הרדצ'קה (64) vs שחר פאר http://www.australianopen.com/images/flags/ISR_h.Xxx

http://www.australianopen.com/images/players/wta310849.Xxx vs http://www.australianopen.com/images/players/wta311168.Xxx

מגרש 19
    שעה: 2:00 בלילה

גברים זוגות - סיבוב ראשון:

* יוני ארליך ו-ארנו קלמון (צרפת) יפגשו הלילה את ג'וליאן נואל (אוסטריה) ו-רוברט לינדסטד (שבדיה).
    מגרש 21
    שעה (משוערת): 3:45 בלילה.

משחקים בולטים ביום ה-3:

2:00 בלילה: אנסטסיה פבליוצ'נקובה (רוסיה) - סבטלנה קוזנצובה (רוסיה)
    2:00 בלילה: קרוליין ווזניאקי (דנמרק) - אלכסנדרה ווזניאק (קנדה)
    2:00 בלילה: סטפני כהן-אלורו (צרפת) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס)
    2:00 בלילה: ורה זבונרבה (רוסיה) - קריסטינה קוקובה (סלובקיה)
    3:45 בלילה (משוער): אנדי רודיק (ארה"ב) - תומאס בלוצ'י (ברזיל)
    3:45 בלילה (משוער): טאמארין טאנאסוגארן (תאילנד) - קים קלייסטרס (בלגיה)
    5:30 בבוקר (משוער): לוקאס לאקו (סלובקיה) - רפאל נאדאל (ספרד)
    5:30 בבוקר (משוער): ברבורה זהלבובה סטריקובה (צ'כיה) - דינארה סאפינה (רוסיה)
    7:15 בבוקר (משוער): ג'יימס בלייק (ארה"ב) - חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה)
    8:00 בבוקר (משוער): ילנה יאנקוביץ' (סרביה) - קייטי אובראיין (בריטניה)
    10:00 בבוקר: אנדי מארי (ברטניה) - מארק גיקל (צרפת)
    10:30 בבוקר: אלנה דמנטייבה (רוסיה) - ז'סטין הנין (בלגיה)

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).

* ערוץ יורוספורט יעביר כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

*הטורניר ישודר גם באתר הזה

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/10
  8. piston Member

המקרה של שנה שעברה לא זכור לי, אבל לגבי השנה, צריך לזכור שהנקודות המכריעות הן הזמן בו מגייסים את כל מה שיש לך בכדי להכריע את הכף לזכותך. כשאין לך מאיפה לשאוב את האקסטרה הזה, אתה תמצא את עצמך בעמדת נחיתות, ולדעתי זה מה שקרה הפעם, אבל יכול להיות כמובן שאני טועה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אז יורוספורט משדרים טניס נשים או טניס? פשוט נוראי. אני הולך לישון עם טניס נשים ומתעורר לטניס נשים. הגזימו.

10. דנידין Member

דווקא היה קרב מעניין היום שהעביר לי יפה את הבוקר בו הנין אומנם ניצחה בלי להפסיד מערכה, אבל נראה לי שהיא עדיין לא כמו שהייתה בשיאה.

11. Selby Member

לגמרי, חוץ מפדרר ונאדאל הם פשוט משדרים רק טניס נשים! גם במהלך העונה הם משדרים רק טורנירי נשים. יכול להיות שזה פשוט מביא להם יותר רייטינג?!

בלייק לא יכול לנצח קונוס במשחק של 5 מערכות, בטח ובטח לא כשהמערכה החמישית הופכת למרתון, אז שאת דל פוטרו הוא ינצח במשחק כזה?
    דל פוטרו מאוד חזק מנטלית, כמעט כמו נאדאל, אבל, לא יודע איך להגיד את זה... כאילו חלק אחד, של יכולת מנטלית זה עם הגב לקיר להצטיין ואת זה הוא עשה נפלא היום לאורך כל המשחק אבל להישבר ככה כשהוא מגיש למשחק יכול לעלות לו במשחק נגד שחקן אחר.
    דבר נוסף, נמאס לי שכל טורניר הוא אומר שהוא פצוע או שהוא עייף ובסוף הוא מנצח משחקים כאלה, אם הוא היה באמת פצוע היום הוא היה מפסיד. הוא הולך להגיע עד לרבע הגמר בקלות, אני מקווה שהוא יפגוש שם את רודיק אבל גם אותו כנראה שהוא יעבור.

12. דנידין Member

אני חושש שפשוט יורוספורט הפכו להיות כמו ערוץ הספורט. העבירו את מרבית המשחקים הטובים, שזה לרוב טניס גברים כמובן, ליורוספורט 2 שהוא ערוץ בתשלום.

13. Selby Member

אה נכון לא חשבתי על זה ככה...
    מה גם שהם רוצים שאנשים ישלמו על היורוספורט פלייר באתר שלהם שהם משדרים שם איזה 7 מגרשים...

14. דנידין Member

גם תכונה של ערוץ הספורט. מעניין מי למד ממי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. shlomydavid מנהלים

לדעתי אתם קצת מגזימים. במהלך השנה משדרים ביורוספורט גם טניס גברים, אבל בעיקר נשים.
    אני מניח שהם מעדיפים לשדר את הנשים בגלל חוזי פירסום והסכמי שידור שיש להם עם ה-WTA.
    בקשר לאוסטרליה, אולי זה בגלל שבמקביל למשחקי הנשים, התקיימו משחקי גברים פחות מעניינים..

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/10