Supercup 2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏22/7/11.

1. Yotam Member

אני חושב בדיוק כמוך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

כשסהאין עזב לקגווה ניתן סמכות רבה יותר להנהיג את הצד ההתקפי והוא אחד משחקני המפתח של דורטמונד העונה.
    השליטה בכדור והנעתו בצורה מושלמת גרמו למשחק להיראות חד-צדדי. אני חושב שהסימות לא באה לידי ביטוי למרות שלבנדובסקי מבחינתי יכול להיות גולר מושלם. המזל שיחק לטובת שאלקה עם ניצחונה הביתי ועבודת הגנה מעולה.

2. AS R Member

כן, כרגע אני מרוצה מדורטמונד ואני חושב שיש לה יותר סיכויים לזכות באליפות גם העונה ממה שחשבתי לפני כן, כי פרט לשאהין אף אחד לא עזב עדיין וגם לשאהין נמצא מחליף שנראה שיש לו פוטנציאל.
    אם כי יש את העומס של ליגת האלופות שיכול להכריע את דורטמונד.
    הייתי אומר שלבאיירן יש משהו כמו 65% לזכות באליפות, וזה עדיין פחות ממה שחשבתי מקודם (ולא, אני לא אוהד באיירן, בגרמניה האמת הפייבוריטית שלי היא דורטמונד אבל אני חושב שאני די ריאלי כשאני אומר שבאיירן פייבוריטית לאליפות).

יש תכניות לעוד רכש מצידה של דורטונד או רק אם שחקן מפתח יעזוב?

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/11
  3. aloneli Member

למה שלא יהיו שמחים?
    נצחון בסופר קאפ שזה תואר במשחק רשמי על היריבה השנואה,זה אומנם לא זכייה בצ'אמפיונס אבל גם זה נחמד..

4. Yotam Member

תוכניות רכש אין, אולי כאלה שעוד יספיקו להתרוצץ בקבוצה השנייה של המעדון, בדורטמונד נאמר כי אם שחקן יעזוב יבוא שחקן שיחליפו ובינתיים בגזרת החלוצים ממה שמובן לי דורטמונד כבר לא מחפשת חלוץ מבוגר עם ניסיון בליגת האלופות, יש את זידאן שמגלה רצון להשאר בקבוצה (לטובתי אם אני טועה) ולבנדובסקי שהוכיח שגם כמחליף הוא יכול לכבוש שערים. בסך הכל אני די מרוצה מהסגל שכן יש מכת פציעות טורדנית שלשמה הוחתמו עוד שחקנים. גם אני בנוסף אליך חושב שלבאיירן סיכויי הזכיה הגבוהים ביותר משום שהיא חייבת את זה והיא תילחם עם זה עד הסוף וכבר שנה היא לא זכתה באליפות. דורטמונד יכולה לעקוץ אבל לצערי אני חושב שנראה את באיירן בסופרקאפ הבא, בכל תואר..