Supercopa De Espana

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/8/11.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומר את זה בלי קשר לתוצאה וליריבה...ריאל פשוט נראו מחוברים ונראו טוב עם המון סיבות לאופטימיות, יחסית למשחק רשמי ראשון הם נראו מצוין...ולחשוב שהמכונה הזאת אמורה להיות יותר ויותר טובה בכל שבוע שעובר זה מפחיד וגורם להאמין שהשנה יתנו פייט הרבה יותר גדול לברצלונה...

לא מבין למה אתה אומר שאין להם סיבות להיות אופטימיים? תראה איך שאר הקבוצות נראות במשחק רשמי ראשון (גם באנגליה) ותבין שיחסית לאמצע אוגוסט הם במצב נהדר ומפה רק אפשר לעלות

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

במשחק של ברצלונה - ריאל אתה לא יכול לייחס חשיבות לדברים ללא קשר ליריבה.
    אחרי הכל, התארים בספרד יוכרעו בסופו של דבר על המפגשים ביניהן.

3. Ian Wright Member

מעבר לכך שאני לא מייחס יותר מדי חשיבות לצמד המשחקים הללו, המשפט שלך הוא לא נכון - לא רק שלא בטוח שמפה אפשר רק לעלות, אלא יכול להיות שגם ריאל מדריד ירדו ביכולת. איך אפשר לקבוע שמפה הם רק ישתפרו? אולי הם דווקא פתחו בכושר טוב מדי את העונה? רק בעונה שעברה צ'לסי פתחה בצורה מדהימה את הליגה עם שישיות משחק אחרי משחק ומשם השאר היסטוריה.

הנקודה היא שהמשחק הזה והמשחק הבא לא קובעים כלום. סיכומים תשאיר למאי. העונה עוד לא התחילה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/11
  4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אליפות לא מוכרעת רק על המשחקים בין ריאל לברצלונה...זה משהו טפשי ודי מזלזל להגיד דבר כזה..אמנם קצב צבירת הנקודות שלהם בשנים האחרונות הוא מדהים אבל אם תשים לב באליפויות האחרונות כל פעם היה איבוד נקודות קריטי מאוד של אחת מהקבוצות שהביא למפנה/פתיחת פער שהשפיע בצורה גדולה על המשך העונה

וגם אם ברצלונה לא היתה בהרכב ראשון ולא ממש 100% מוכנה למשחק..אתה זוכרת איך ריאל נראיתה נגד מאיורקה,אוססונה,סוסיאדד בשנה שעברה בפתיחת העונה של ריאל...תשווה את זה להיום ותראה למה הם כן צריכים להיות אופטימיים (יודעת שבמשחק כזה יש יותר אמוציות אווירה משפיעה וכד' אבל עדיין)

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה סיכומים אמרתי...כולה אמרתי שלריאל יש המון סיבות לאופטימיות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. Rudess Member

בסה"כ הכשיל את רונאלדו בתוך הרחבה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. Civil Anti Madridista

פפה שחקן מטונף, ואני מחכה לקדוש שיגמור לו את הקריירה. הכניסה שלו בדני אלבס נתנה חתיכת פלאשבק למה שהתרחש באלופות. בנוסף הוא גם הספיק לכסח גם את פדרו

בנושא מכם, לא אתעסק אם השופט ולא אקפוץ על כל שריקה לטובת ברסה. פשוט מדהים איך שכל הקבוצה מתואמת עם המאמן בדבר הזה

בדומה למשחק, בעונה שעברה אתם הוצאתם תיקו בקאמפ נואו שלא הגיע לכם בכלל. +ניצחון בהארכה אחרי פסילת שער חוקי של פדרו

מפתיע שאף אחד בברצלונה לא מנפח דברים כמו ריאל מדריד, לא מבצעים עברות מכוערות שמטרתם לגמור קריירה ליריב, ולא באים להתגונן מהשריקה הראשונה. יש לריאל הרבה מה ללמוד מברצלונה, ומעט כבוד לא יזיק. בעיקר מהמאמן הליצן שלה

8. Ian Wright Member

פשוט היית צריך לרשום שברצלונה זה יותר ממועדון והיית חוסך לי זמן.

שתי הקבוצות לא בסדר. מצד אחד ריאל מדריד מהעונה שעברה כבר מבצעים כמה כיסוחים שלא קשורים לענף שפפה מככב מעל כולם. מצד שני גם ברצלונה מגזימים, מתחילים כבר ליפול מהדברים הכי קטנים. גם התגובה של דני אלבס אחרי הכניסה הפראית של פפה. בתאכלס אני לא חושב שהוא נגע בו. מעצם הכניסה אני התעצבנתי אבל אם הוא לא נגע בו אז למה הוא מתחיל לבכות? וזו לא הפעם הראשונה.

9. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של יום, אני יוצא מעודד מאוד מהמשחק הזה. ריאל מדריד שיחקה נפלא ועלתה על בארסה בכל האספקטים; כל השחקנים היו מפוקסים וחדים, חוץ מפפה (היום, הטעות הקבועה שלו עלתה לנו בשער חוץ יקר), והוציאו את העוקץ מהנעת הכדור של ברצלונה. החוד, בראשותם של בנזמה ואוזיל המרשימים, סיכן רבות את ואלדז (מצוין); גם רונאלדו, אף על פי שלא הבריק, עשה את שלו והיווה איום תמידי על ההגנה הברסאית. אינני סבור כי השחקנים יוכלו להציג את אותה נחישות והקרבה בגומלין, שיערך כבר ביום רביעי, אולם למרות איבוד הסופרקאפ המסתמן- יש למה לצפות. כל הכבוד לבחורים.

בצד השני, אני מניח שבבארסה יסתפקו בתוצאה המצוינת, ותו לא. מרכז ההגנה של הקטאלונים היה קטסטרופלי, גם לאחר כניסתו של פיקה; אינייסטה, תיאגו ובהמשך- גם צ'אבי- לא הצליחו להשתחרר מהשמירה הנוקשה של אלונסו, חדירה וקואנטראו, ובוודאי לא יכניסו את המשחק הזה לפנתיאון. ניתן לציין לחיוב את סאנצ'ז הפעלתן (אם כי הלא תכליתי מספיק) ואת מסי ו-וייה, שהצליחו להבקיע שני שערים חשובים אף על פי שלא הורגשו לאורך מרבית שלבי ההתמודדות.

בכלל, היה משחק נהדר ותענוג עבור כל חובב כדורגל ממוצע: קצב טוב, אווירה לוהטת, שערים מרובים, מהלכי התקפה גדולים וגם כמה טעויות שיפוט (איך לא). או, בקיצור, ההתמודדות הזו ענתה על כל הציפיות. כן ירבו.

10. Doritoz FCBJ - RMCF

אני חייב סטטיסטיקה של המשחק הזה. לא שזה ישנה משהו, אבל אני חייב לראות את מצב ההחזקת כדור.
    גם אם בארסה מובילה עלינו בקצת בפרמטר הזה, עשינו את העבודה.
    כל מה שאומר מעכשיו, כמובן צריך לקחת בעירבון מוגבל כי מדובר במשחק הרשמי הראשון של העונה כששתי הקבוצות עדיין לא בשיא של היכולת שלהן.

פשוט משחק מצוין של ריאל, לחימה עם שילוב של כדורגל התקפי מצוין. אני לא אתייחס לברוטאליות של פפה בחלק מהמשחק, כי באותה נשימה אני יכול להתלונן (ובצדק גמור) על הפנדל שלא נשרק כשואלדס הכשיל את רונאלדו.
    הדבר היחיד כמובן מהמשחק שאפשר לקחת זה היכולת המצוינת. לצערי הרב זה לא יספיק בגומלין. אם הערב כשריאל הייתה בצורה מאוד ברורה מעל בארסה ולא הצליחה לנצח בברנבאו, אז אני לא רוצה לדעת מה יהיה בקאמפ נואו, כשלבארסה לא רק יש את הקהל שלה איתה, אלא גם שחקנים שלא שיחקו היום בבארסה והיו חיסרון משמעותי היום, רוב הסיכויים שישחקו ונראה בארסה אחרת.
    אם לחשוב על התואר, יכולנו לנצל את היתרון שלנו היום ולנצח ואז בגומלין שצפוי להיות הרבה יותר קשה, פשוט לבוא על תוצאה.

ואם יש משהו שעשה לי את היום, זה לראות את השחקן שאני הכי אוהב בריאל, מאז שראול וגוטי עזבו, צ'אבי אלונסו, כובש את השוויון!
    גם בנזמה ראוי לשבחים עם משחק טוב, שבמוקד, שני בישולים.

ואם להיות פייר, צריך להגיד ריספקט גם לואלדס שבלעדיו... בארסה ופינטו היו נראים כנראה פחות שמחים.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/13062011/3388474/AFP0268074-01-08673903_wa.Xxx
    מי ייתן ונראה עוד תמונות כאלה העונה!

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/11
  11. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

להלן הסטטיסטיקה הקבוצתית מהמשחק. כפי שניתן לראות, ריאל סיכנה באופן תדיר את שערו של ואלדז ועלתה בהרבה על יריבתה באספקט הזה (17-4 בבעיטות לשער, 9-2 בבעיטות למסגרת), וגם הפערים בהחזקת הכדור לא היו תהומיים כפי שהיינו רגילים לראות במשחקיה של ברצלונה.

12. Bensh Member

א. מה אתם רוצים מפפה? צדיק בסדום. שחקני ברצלונה צוללנים...
    ב. ואלדז ליצן? רודס, לא רק אתה, אלא גם כל קבוצה בליגת הארים שמשחקים בה uberfootball היה מוכן למכור את שתי הכליות בשביל שהליצן הזה יפתח אצלו בשער. נגמר ססק תעזוב אותנו בשקט
    ג. תוצאה פיצוץ בהתחשב בכך שריאל עשו קדם עונה לפי הספר ועלו עם ההרכב החזק ביותר שלהם - אני לא מבין למה, אבל מסתבר שיש צורך להזכיר לכל החבר'ה הרועשים פה שבארסה עלתה בלי הגנה ועם רבע קישור, ועם הפרה טמפדורה הביזארית ביותר שזכורה לי מהמועדון. איך אפשר לבוא אל החבר'ה בטענות? ובכלל, איך אפשר שלא להוריד בפניהם את הכובע על שהם עוד הצליחו להוציא תיקו?
    ד. porque?

13. Yotam Member

53% החזקה בכדור לריאל, ו47% לבארסה.
    14 בעיטות לריאל לעומת 5 לבארסה.

המשחק הזה הוא באמת שולי לדעתי, בארסה לא התכוננה היטב עוד מלפני כמה שבועות ולריאל אין עוד את סהאין שפצוע, ותאמינו לי שהוא שחקן דומיננטי שיכול להשפיע על המשחק לא מעט. בסך הכל ראיתי משחק פתוח, גמישות במרכז השדה, אין שליטה בטוחה של אחת הקבוצות. אם עד עכשיו רק אוהדי בארסה היו נהנים מהמשחקים, עכשיו לכולם ברור שהמשחק הזה היה קצבי, מהנה ורב שערים. ולא מקבוצה אחת.

14. shlomydavid מנהלים

15. פריד טאהר Member

מספיק שאוהדי בארסה שמחים בגלל התוצאה, ז?א המוווון..היו ימים שטענתם שהתצואה לא חשובה אלא הדרך.