Supercopa De Espana

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/8/11.

1. Rudess Member

ברצלונה הבקיעו 2 גולים משום מקום, ריאל עושים להם היום פשוט בית ספר. התוצאה בינתיים 2:2 משקרת ואני מקווה שריאל תנצח את המשחק.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההכנה הלקויים לעונה הזו הוכיחה את עצמה במשחק הזה, ללא אלכסיס,מסי,אלבס,אדריאנו,מסצ'ראנו שלא בילו עם הקבוצה במחנה האימונים ושהם פותחים בהרכב פעם ראשונה אחרי תקופה ארוכה, פלוס ההרכב היהיר משהו של גוארדיולה אז אפשר להגיד שיצאנו בזול מהמשחק הזה.

3. danielone Member

איזה משחק מהנה. עם קצב אדיר ריאל שלטו בכייף במחצית השניה התוצאה משקפת 2-2 מחכה כבר למשחק הגומלין בשבוע הבא....

4. itay7 Member

עד מתי יהיה שיפוט כזה? קודם היד שרק לבארסה קיים התירוץ הזה של ה"ניתז" מהרגל ליד. מה זה ניתז? הוא נגע ביד? כן. היד לא הייתה צמודה? לא. זה שינה את המהלך? בוודאי, אם הוא לא היה נוגע ביד הוא היה מאבד שליטה על הכבוד ושחקן של ריאל היה יכול לחטוף. בקיצור, פנדל מוחלט.
    אח"כ בא פנדל וכרטיס אדום לוולאדס, אבל בגלל שזה רונאלדו שופטים לא שורקים.
    גם לבארסה הגיע פנדל אח"כ, וגם כרטיסים היו חסרים משני הצדדים. בקיצור, שיפוט על הפנים, כרגיל בספרד, ובשורה התחתונה בארסה נהנתה ממנו הרבה יותר.

5. c_web Member

לא מבין על מה אתה מדבר איתי. טישיירה נתן היום תצוגת שיפוט נהדרת. חוץ מזה שהוא לא הוציא צהוב לפפה על הכניסה הפראית באלבס, כל החלטה שלו בינגו. לא היה שום פנדל במשחק הזה לאף קבוצה.

נהניתי מהמשחק הזה מכל הפרמטרים, בארסה תפרק את ריאל בגומלין אני לא רואה סיבה שלא.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

סה"כ השיפוט היה סביר.
    פנדל של ואלדז? לא היה ולא נברא.
    היד? שנוי במחלוקת, לא בטוח.

השיפוט היה יחסית טוב. השופט נתן למשחק לזרום, וסה"כ לא ראינו מראות ממשחקים מהעונה שעברה, המשחק לא התפתח למשחק אלים ותמיד היה בשליטה של השופט, כך שלהגיד שהוא לא היה טוב... לא יודע, לא במקום.
    אבל זה כבר נהיה הרגל כל פעם שריאל לא מנצחים אז בוכים על השיפוט, לא?
    אנשים מקשיבים לראיונות של מוריניו קצת יותר מדי...

ברצלונה במשחק לא מבריק, הוציאה תוצאה מאוד טובה מבחינתה.
    הקבוצה לא מחוברת ורובה ככולה לא התאמנה יחד במחנה האימון, מה שקצת פוגם בברצלונה שאותה אנחנו מכירים.
    משחק ההגנה של ברצלונה היה חלש להחריד, אני לא יודע כמה זמן ברצלונה תוכל באמת להסתמך על פיקה, פויול ואבידל, בלי רוטציה יותר רחבה מאחורה.

ריאל מדריד שיחקה היום מצויין במחצית הראשונה. במחצית השנייה המשחק קצת יותר התאזן, אבל ללא ספק ריאל יכולה לצאת מהמשחק הזה מאוכזבת, ויש לה על מה.

ברצלונה, כמו ברצלונה, משחק טוב, לא טוב, התוצאה שהיא צריכה תהיה.

איזה גול של וייה... :aaa021:

7. yonmu Member

משחק מצוין של ריאל, אבל ההברקות של בארסה עשו את שלהם.
    מוריניו עלה בהרכב הרגיל בלי לפחד, והפעם זה השתלם לו מול חצי הרכב של בארסה (אני לא חושב שזה היה עובד אם צ'אבי היה משחק מההתחלה). בנזמה עם שתי בישולים, אבל הוא לא זריז וחד מספיק מול השער ולכן זה קצת בעיתי כחלוץ חוד - אולי יש מקום לשים את רונאלדו בשפיץ עם קאקה (או אחד מעשרת הקשרים ההתקפיים האחרים של ריאל) מאחוריו. קונטראו הברקה כקשר מרכזי וגם קאייחון ואוזיל שיחקו טוב. מרונאלדו התאכזבתי - את החדות תמיד יש לו, אבל היום הוא שיחק לא חכם.
    בארסה הוכיחה היום שצ'אבי זה החלק הכי גדול במכונה שלו, וכנראה עם פברגאס הם יוכלו להסתדר גם בלעדיו. היום, בכל מקרה, הם הזכירו לי יותר מדי את ארגנטינה - חלוצים מעולים אבל קישור - ויחד איתו גם הגנה - מבולגנים למדי.

8. Ian Wright Member

משחק בהחלט מהנה לצופה הניטראלי. בטח אחרי המשחקים החלשים שראיתי בפרמיירליג ביומיים האחרונים.

שתי נקודות שרציתי לגעת בהן.

1. פפה לא שייך לענף הכדורגל: מעבר לזה שהוא בלם גרוע, צריך להרחיק את השחקן הזה מהמגרשים. זו בושה שנותנים לו לשחק וזו בושה עוד יותר גדולה שהוא הבלם הפותח במועדון גדול כמו ריאל מדריד. אני באמת פוחד על השחקנים שמשחקים מולו. שחקני ברצלונה אומנם לא צדיקים והם נוטים ליפול לא פעם ולא פעמיים מכלום אבל הכניסות שלו פשוט נוראיות ומוגזמות. יש אגרסיביות ויש אגרסיביות. אני באמת מפחד על השחקנים שמולו - הוא מאוד קרוב לשבור לאנשים את הרגליים, פעם אחר פעם. חתיכת טיפש.

2. אלכסיס סאנצ'ז: זו הפעם הראשונה שאני זוכר לראות את הצ'יליאני לאורך 90 דקות מלאות ואני חייב להגיד שהתרשמתי. נראה כמו פגיעה בול של פפ גווארדיולה. הוא נראה כמו גרסה מוקטנת של קרלוס טבז - הוא מאוד מזכיר אותו מבחינה פיזית. אולי קצת פחות חזק ממנו אבל יותר מהיר ממנו, יותר צעיר ממנו והוא לוחץ באותה מידה על שחקני ההגנה - ניכר שהוא גם קורא את המהלך - היה קטע שהוא חטף לפפה ולא הבנתי איך שרקו לו עבירה על זה שבכלל השריקה הייתה צריכה להיות הפוכה. השליטה שלו בכדור מעולה ונראה שהוא הולך להיות להיט בעונה הקרובה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/11
  9. Rudess Member

היה פנדל של ואלדז הליצן על רונאלדו במחצית השנייה.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חתיכת משחק אדיר קיבלנו...כבר לא יכול לחכות לפתיחת העונה, שיתחיללל כבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בקשר למשחק ריאל היו מצוינים..באמת שנראים מעולה ויש להם המוווון סיבות לאופטימיות והשנה יתנו פייט רציני לבארסה..לדעתי כן היה פנדל על רונאלדו, ואלדז היה המצטיין עם כמה הצלות נהדרות ובנזמה באמת נראה הרבה יותר טוב ושהשנה הולכת להיות העונה שלו...זה לא יספיק לדעתי לגומלין אבל מה שחשוב לריאל זה הליגה וליגת האלופות ויש להם הרבה סיבות לאופטימיות

11. xavi6 Member

חשבתי נפטרנו מאוהדי ארסנל...

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

תסביר לי מה ואלדז בדיוק עשה שהיה צריך להוביל לפנדל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

13. פריד טאהר Member

אפילו בן דוד שלי בן החמש שנים צעק שזה פנדל. אוקיי אני אספר לו שאוהדי ברצלונה אמרו שלא היה,אולי ישתכנע.
    בושה וחרפה!כבר נמאס מכם

14. Ian Wright Member

זה תלוי איך מסתכלים על זה. ריאל באו מאוד מוכנים למשחק הזה, ברצלונה אפשר לומר דיי זלזלה. גווארדיולה התעסק יותר בלתת לשחקנים שלו מנוחה במהלך הקיץ בזמן שז'וז'ה מוריניו הריץ את כל השחקני ההרכב במשחקי ההכנה. היה אפשר בבירור להבין שהוא מאוד רצה לנצח היום על מנת להתחיל ברגל ימין את העונה ואולי להלחיץ קצת את ברצלונה.

אין לריאל מדריד ואוהדיה מה להיות יותר מדי אופטימים היום, הקשר הטוב ביותר בעולם חוזר הביתה.

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני אוהד ולנסיה בכלל, אני פשוט אובייקטיבי, ולא נגרר אחרי ההצהרות של מוריניו ואווירת האנטי-ברצלונה שנכנסת לאופנה בזמן האחרון.

אה, בן דוד שלך בן ה5 אמר פנדל? הוא בטח יודע מה הוא מדבר.
    איך לא שמתי לב... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/11