Supercopa De Espana

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/8/11.

1. Raulito Madridista

http://estaticos.marca.com/imagenes/2011/08/19/futbol/equipos/real_madrid/1313786481_extras_mosaico_noticia_1_g_0.Xxx

יאללה, סולחה? איקר קסיאס, קפטן ריאל מדריד, התקשר לצ'אבי ופויול, הקפטנים של ברצלונה, במטרה להיפגש וללבן את העניינים לאור האירועים האחרונים במשחקי הסופר-קופה. קסיאס שוחח עם פויול אולם צ'אבי לא ענה לו כי היה אצל משפחה, והחזיר צלצול אחר-כך. המפגש עשוי לצאת לדרך בימים הקרובים. קסיאס נשאל לגבי העבירה הגסה שביצע מרסלו ואמר - "הכל נבע מאמוציות, הוא לא התכוון. אנחנו מברכים את האלופים". מנגד, קסיאס זעם על החלטות השיפוט של פרננדז בורבלאן. שני הצדדים חושבים שהתחממות הרוחות מיותרת ושהיריבות חצתה את גבול הטעם הטוב. המטרה העיקרית היא להבטיח שהאירועים האלימים לא יחזרו בסופר-קלאסיקו הבא. אסור לשכוח שהשחקנים אמורים לשתף פעולה במשחקי הנבחרת, אולם השחקנים דאגו לדווח לויסנטה דל-בוסקה שאין שום דבר על רקע אישי.

גם מוריניו הביע חרטה על התקרית עם עוזרו של גוארדיולה וכשהתראיין לתקשורת אמר את הדברים הבאים - "יום אחרי המקרה עשיתי חשבון נפש עם עצמי והבנתי שטעיתי. לא הייתי נוהג כך שוב". בינתיים חורחה ואלדאנו הספיק לבקר את מוריניו על התנהגותו ואמר שאינה מכבדת את מועדון הכדורגל ריאל מדריד.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/11
  2. xavi6 Member

הוא התקשר כדי להתנצל בפניהם על ההתבטאות שלו. חד וחלק. לא ללבן, להתנצל.

שטיפת המוח של מוריניו כ"כ גדולה, עד שהיא גרמה לשחקן כמו קסיאס אשכרה להאמין שססק צלל במספריים של מרסלו...להתנצלות של מוריניו אני לא מאמין אפילו לא לשנייה אחת. הוא יעשה אותם דברים מתגרים גם במפגש הבא.

השליחים מוריניו. פדרו צריך להיות שופט, לא מפספס שום דבר של החלאה פפה. במשחק הוא משתמש במרפקים יותר מאשר אשכרה עם הרגליים..

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/11
  3. doundoun Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/8/11
  4. Keyser Söze Member

אני רואה שגם פיקה הצטרף לחבורה; מקבל ליטוף בכתף ותופס בכלל את הפנים.
    יש לו עוד מה ללמוד מבוסקטס ואלבס.

5. Muurad Member

פשוט גועל נפש.

כל השטויות האלה חייבות להפסק, בין אם זה בארסה או ריאל. שיתבייש לו.

6. Bensh Member

במקרה ובוסקטס או אלבס עסוקים, הוא תמיד יכול לקפוץ לחבר מהבירה לאיזה השתלמות. בכל זאת הם מכירים מאנגליה...

רגע, מה?! לא הגיוני שזו התחזות, הרי הוא לא לובש חולצה כחולה-אדומה!

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. RaulMadr!D Member

פשוט נפלא, הלכת ליוטיוב לחפש התחזות של רונאלדו ומצאת אחת מלפני שנתיים וחצי. אני גאה בך חבר - שאפו.
    תגידו לא נמאס לאנשים בארץ הקטנה והמתוסבכת שלנו לנסות להוציא את ריאל כאילו זה המועדון הכי גרוע בעולם וברצלונה זו קבוצה של מלאכים? אתה מביא פה איזה סרטון של רונאלדו מול מילאן מלפני שנתיים, אני יכול באותה מידה להביא לך 15 התחזויות של פדרו, בוסקטס, אלבס, מיצי, וייה ומסצ'ראנו רק משני הקלאסיקו האחרונים. מה ההיגיון שלכם בכלל? במקום לשמוח על ניצחון הקבוצה שלכם אתם הולכים כמו ילדים קטנים כדי לנסות להציג את הקבוצה שהפסידה לכם בסיכום שני המשחקים (למרות ששיחקה יותר טוב) כקבוצה שעובדת בשליחות אצל השטן הגדול מכולם הלא הוא מוריניו.
    יש לי חדשות בשבילכם - אתם לא משכנעים פה אף אחד עם כל הסרטונים האלה, אתה באמת רוצה להגיד לי שאני אמור להגיד "סבבה, רונאלדו מתחזה" על איזה הצגה מלפני שנתיים? אפילו אם תביא לי חמש הצגות שלו מהעונה האחרונה אתה לא תשכנע אותי חבר. רונאלדו פעם ב... עושה הצגה, אבל לרמה של בוסקטס ופדרו המגעילים הוא בחיים לא יגיע. ההבדל בין חבורת המתחזים שאצלך בקבוצה לבין שחקן או שניים בריאל שמדי פעם עושים הצגות הוא הבדל מפלצתי. בכל קבוצה בעולם שתביא לי אני אוכל להביא לך שחקן או שניים שעושים מדי פעם הצגות. אצל ברצלונה זו תופעה שרק נהיית חזקה יותר ממשחק למשחק, על אחת כמה וכמה כשזה נגד ריאל מדריד שמתחילה להראות שהיא יותר טובה ממנה.

במקום להתרכז במה שחשוב וזה היכולת של הקבוצה שלכם על המגרש ולחשוב על נקודות חולשה ויתרונות שהיו במהלך שני המשחקים האחרונים, לדון בדברים המדאיגים אתכם בקשר להמשך העונה כמו היכן צריך לחזק עוד את הקבוצה ואיך פותרים את הבעיות שריאל יצרו בהגנה של ברצלונה אתם ממשיכים להתעסק בשטויות. חבל, כשאני אנצח אני לא אבוא לפה ואנסה לריב על מי יותר מלוכלך או מי יותר מגעיל, אני אשמח מהניצחון ואעבור הלאה להתמקד בדברים שצריך להתמקד בהם, ממליץ לכם להתחיל לנסות את זה. ערב טוב.

8. Bensh Member

מה גם אתה רוצה עכשיו?