Social Media

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ראול, ‏30/10/07.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

למי שלא חי במדינה או היה רדום משעות הבוקר, תקציר האירועים:
    ynet אחרי שנחשף כי מכרו סטטוסים בכסף: העמוד "סטטוסים מצייצים" הוסר מפייסבוק - מחשבים

ואני מתפלא כל פעם איך ישראלים פתאטיים. באיזור 14:00 בדקתי כמה עמודים מתחזים נפתחו וגיליתי עמוד עם 11K . הודעת הפתיחה בו:
    "
    שלום לכולם זה הדף הרשמי של סטטוסים מצייצים , הדף הקודם נסגר לא ידוע למה אבל תעשו לדף החדש שלנו לייק ותשתפו את החברים שנחזור לפעילות כמו פעם שעברה ונעלה עוד דברים מגניבים."
    מה אני אגיד לכם? בדיוק הניסוח של אבי לן, ולגמריי מתאים לסטטוסים מצייצים. עכשיו זה אוטוטו עובר את ה12K ועוד אנשים מגיבים שם כאילו לסטטוסים מצייצים האמיתי. בחייאת רבאק!

אבי לן, בעלי סטטוסים מצייצים, קצת הגזים, כאשר שינה מהבוקר את תמונת הפרופיל שלו ל...זו
    https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10933735_396211937214071_2706456144534520234_n.Xxx?oh=ff89588e5a5f4ff2e204ee74154c7b3a&oe=556AA984

2. cheddar Member

יותר טוב עם הדף הזה סגור To be honest
    לא שמתי לב עד שראיתי את ההודעה שלך ..

3. Igi Member

בהחלט מפתיע. לא ממש ראיתי דוגמאות לפרסום ולא מצאתי גם

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בבקשה תגידו ל שאני לא היחיד שצופה בכ-ל סרטון דאבסמאש שהוא רואה בפייסבוק ?

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תופעה לא ממש חדשה, אבל כזו שמצליחה להדהים אותי בכל פעם מחדש:

אנשים מחפשים תמונות באינטרנט, מעלים לפייסבוק ואז רושמים "תייג/י".
    תוך כמה תמונות הופכים להיות מפלצות של לייקים ושיתופים, מבלי ליצור תוכן חדש או להפגין כשרון כלשהו, אלא פשוט להדביק תמונות שמצאו באינטרנט ולסמוך על זה שהעדר יביא אותם לתהילה. הכוונה היא לכל המאור לוי והציקו משה למיניהם.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם מסתכלים על זה בדיעבד, נראה שזה דיי הצליח. אני חייב לצין שאני אוהב לעשות "ריאקשנים" להודעות ולא רק את הלייק המסורתי. זה לא משנה הרבה, אבל זה סתם נחמד..

ובנושא אחר - לפעמים אני לא ממש מבין מה עובר לצוקרברג וחבריו בראש. מה הקטע הזה עכשיו שאתה צריך "לחפור" כדי למצוא הודעות שאנשים שהם לא ברשימת החברים שלך שלחו לך?
    אני לא מקבל על זה התראה בפייסבוק בדפדפן (צריך לעבור לתיקייית Message Requests ורק אז לראות) וגם לא באייפון. אבל באייפון כשאני נכנס לאפליקציית המסנג'ר זה כן קופץ. כלומר - יכול לצאת מצב שמישהו לא בחברים שלי ישלח לי הודעה היום, אבל עד יום שלישי נגיד לא אקבל הודעות במסנג'ר ממישהו שכן בחברים. ואז רק בשלישי כשאקבל הודעה ממישהו בחברים ואכנס לאפליקציית המסנג'ר, אז אראה שיש לי "בקשת הודעה אחת" ורק אז אראה את ההודעה שלו.

מבין אנשים שזה עדיף להם (כל מיני בנות שמקבלות הודעות סוטות וכאלה) ופעם זה עבד אחרת, פעם משתמשים שהוגדרו כספאם היו מועברים לתיקיית Othres בלי שהינו מקבלים התראה. אבל זה לא המצב פה..כל אחד ששולח הודעה ולא ברשימת חברים, בעצם "מוחבא" ממני, וצריך לחפור כדי לגלות שהוא שלח הודעה, גם אם אלה אנשים שאני מחכה להודעות שלהם או שיכלו לעזור לי מאוד...

ניסיתי לחפור בהגדרות גם באפליקציה וגם בדפדפן, ולא מצאתי אופציה לבטל את זה..לא מצאתי אופציה שתתריע לי על כל הודעה פרטית שאני מקבל, ולא משנה אם מדובר במישהו מהחברים שלי או מישהו לא מהחברים שלי...מישהו מכיר אופציה כזו ?

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נווה אמת שלא ממש שמתי לב לשינוי שאתה מדבר עליו. (יש לי אנדרואיד אולי זה שונה)

לגבי הכפתורים הנוספים שנוספו ללייק. לא יודע אני עדיין לא מוצא לזה שימוש מיוחד.
    אם אני אוהב פוסט כלשהו אני עושה לייק ולא מתחיל לחפש את הסמיילי הצוחק או הבוכה או המתגלגל או אנאערף.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני חושב שזה לכולם. לאחרונה שמתי לב שלוקח המון זמן עד שאני מקבל תגובות על הודעות מאנשים שאינם ברשימת החברים שלי ולרוב זה מתחיל ב"רק עכשיו שמתי לב שכתבת" (ממוצע של 4-5 ימים אחרי ההודעה עצמה)

אם אתה נכנס עכשיו לפייסבוק בדפדפן, להודעות, ועובר לMessage request אתה לא רואה הודעות חדשות ? כמובן שיש אפשרות גם שאתה לא מקבל הודעות חדשות מאנשים שאינם ברשימת החברים שלך

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא רואה שום הודעה חדשה.

Nave אוהב/ת את זה.
  12. RubberSoul Member

התחלתי לדבר עם מישהי אחרי ש4 חודשים ניסיתי לתפוס אותה. היא לא ראתה לא בפייסבוק ולא באינסטגרם. בשלב מסויים אתה לא יודע מה לעשות ואתה מרגיש מטריד מרב הודעות (במקרה הזה זה כן היה שווה הכל).

13. Doritoz FCBJ - RMCF

טוב החלטתי לבדוק את מה שאמרת, ובאמת יש (לא המון) כמה הודעות ששלחו לי ולא היה לי מושג מקיומן.
    במקרה הזה מזל שמדובר בכל מיני אנשים שמוכרים דברים לפלייסטיישן שהגיעו אליי דרך פשפשוק גיימינג ואין לי עניין בהם.
    אבל אם באמת אגיע למצב שיש הודעה שאני מחכה לה ואני לא אקבל עליה התראה ברגע שהיא תגיע, זה כבר בעיה, ועוד יותר זה יהיה בעיה אם אצטרך לענות לה די מהר מהרגע שהתקבלה.
    עכשיו לא מספיק לבדוק מיילים כנראה גם את הפייסבוק צריך לבדוק. בואו תעמיסו עליי עוד דברים בבקשה (לא!).

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

Roma אוהב/ת את זה.
  15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חייב לציין שאני ועוד 3 חברים ניסינו ולא "עבד" לנו...