Serie A - 24ª Giornata - Derby Della Madonnina

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏14/2/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפציעה של בוריילו היא אחד הדברים הכי רעים שקרו לנו במהלך העונה הזאת. בקהאם, פירלו ואמברוסיני במרכז, כשקאקה משחק מאחורי פאטו ומרקו, זה הרכב מעולה מבחינתי.

בתגובה קודמת שלך (שמשום מה לא הגבתי לה), דיברת על רצון לראות מאמן כמו פרארה, כדי לדמות את מקרה גווארדיולה בברצלונה. אני חושב שכדאי ליובה לעקוב טוב טוב אחר קונטה והעבודה שלו בבארי. הם אומנם נעצרו קצת עם 2 תוצאות תיקו בשבועיים האחרונים, אבל הוא מוביל אותם חזק למאבק על העלייה לאחר שנים שבהם הם נתקעו במרכז הטבלה של הסרייה B.

2. Jose Mourinho Member

אין משחק יותר גדול באיטליה מהדרבי של מילאנו. אין יריבות יותר גדולה באיטליה מאשר בין אינטר למילאן.

ואייג'נט אורנג' - הדרבי של איטליה בין אינטר ליובנטוס היה קיים הרבה לפני תקופת ההצלחות של מילאן, ויישאר כזה בגלל ההיסטוריה והמסורת, ולא משנה אם מילאן או כל קבוצה אחרת בארץ המגף ינחלו תקופת הצלחות. גם באנגליה, הדרבי שלהם תמיד יישאר מנצ'סטר יונייטד-ליברפול, למרות תקופות השלטון של ארסנל וצ'לסי במקביל ליובש של ליברפול בזירה המקומית לאורך 18 השנים האחרונות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/2/09
  3. 亚历山大帕托 Member

אבל באנגליה יונייטד וליברפול עדיין המועדונים הכי גדולים, ואינטר כבר במשך עשורים מחוץ לתמונה. תקרא לזה הדרבי של איטליה ותיזכר במסורת... בעצם זה היה כל כך מזמן שאין לזה עדויות ואפילו הדור הקודם לא זוכר את המסורת הזאת. בקיצור, אינטר היא הצלע השלישית והלא רצויה, אוהדי יובה ומילאן מסכימים על זה בפה אחד.

4. Jose Mourinho Member

חשבתי לקבל הסבר יותר ראוי מ"כי ליברפול עדיין נחשב מועדון גדול ואינטר לא".
    15 שנה של הצלחות של מילאן לא ימחקו היסטוריה שלמה, ולגבי זה שאוהדי מילאן ויובה מסכימים פה אחד(כמובן שלאוהדי מילאן יהיה נוח להסכים), אולי ככה זה בישראל, אבל בטח שלא באיטליה. השנאה בין יובה לאינטר היא עניין יותר אישי ורחוק בעוד היריבות בין יובה למילאן הייתה מקצועית נטו, וגם זה רק מתי ששתיהן רצו לאליפות. בעונה כמו אשתקד, בה מילאן סיימה חמישית ויובה שלישית, מישהו הרגיש איזושהי יריבות או איזשהו מתח במשחקים בין 2 הקבוצות מעבר לזה שזה משחק צמרת בין 2 קבוצות גדולות? לא נראה לי.

איזה יופי, אז נניח שרומא עכשיו תיקח 7 אליפויות ו3 גביעי אירופה בטווח של 15 שנים במקביל להתפרקות של יובנטוס, והדרבי של איטליה יהפוך להיות מילאן מול רומא?

בכל מקרה, הסר דאגה מליבך, כי למרות שמילאן היא לא חלק מהדרבי ד'איטליה, היא כן חלק מהמשחק הגדול ביותר באיטליה.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להסכים בנוגע ליובה ואינטר,אני לוקח אישית ומרגיש הרבה יותר חרא עם כל גול של אינטר מאשר עם של מילאן,בין יובה למילאן התפתחה שנאת אוהדים רק על הרקע המקצועי,הקבוצות עצמן ביחסים טובים,שלא כמו במקרה עם אינטר...

אם זאת אני עדיין חושב שהמשחק הכי גדול באיטליה לא כולל את אינטר,יובה-מילאן לדעתי גדול מהדרבי המילאנזי אם כי אולי הוא פחות אמוציונלי..

6. 亚历山大帕托 Member

איזה משולש אהבה יש לנו כאן. אני מסכים ולא מסכים עם שניכם. מילאן-אינטר הוא משחק יותר גדול וחשוב בגלל האמוציות (אני לא חושב שאצל אוהדי אינטר יש שנאה יותר גדולה כלפי יובה), למרות שמילאן-יובה זה משחק יותר יוקרתי מאחר שאלה שני המועדונים הכי גדולים ומצליחים. "הדרבי של איטליה" זה מושג שהמציאו על הדרך כדי לתת שם למפגש בין שתי הגדולות של אותה התקופה, כמו שהיום אפשר להפליץ "הדרבי של צ'מפיונס ליג" כשריאל ומילאן ייפגשו.

ביאנקונרי מרגיש יותר חרא בכל גול של אינטר כי אוהדי יובה כמונו שונאים את אינטר. זה לא נוח להגיד, זה פשוט ככה.

7. Jose Mourinho Member

8. 亚历山大帕托 Member

כן, כן, תמשיך לקזז ותכלול גם שער ביד, ממש אותו המשקל. כמה מדהים שאופי האוהדים מתאים כמו כפפה ליד לאופי המועדון.

אמרתי ליניב שלא ראיתי שום נגיעה בכדור בהילוך החוזר, אבל הוא הכריח אותי להגיד משהו טוב על הקפטן שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx. בסוף לא יצא לנו מזה כלום והוא נתן עוד משחק גרוע.

9. Jose Mourinho Member

ברור שזה לא אותו המשקל כמו שער ביד(מצחיק, אבל אלברטיני אמר שזה שער חוקי כי אדריאנו לא נגע ביד במכוון), בגלל זה אמרתי את המילה "מתקזז". אופי או לא אופי, הרעיון פה הוא שמילאן גם כן קיבלה מתנה משמעותית מהשופטים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/09
  10. Milanista3 Member

נו באמת ,שטויות.
    אז גם אני יכול להביא לך עכשיו לינק על הפנדל (שהיה!) על אמברוסיני .
    זה משנה כבר? לא.
    השופט את הנזק שלו עשה ובזה זה נגמר.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היית צריך להביא את הקטע הזה כדי לעשות קיזוז, הכל התקזז במשחק של הסיבוב הראשון.
    וחוץ מזה, לא היה פנדל על אינזאגי ולא על סטנקוביץ'.

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/09