Serie A - 24ª Giornata - Derby Della Madonnina

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏14/2/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני במקומך לא הייתי כזה זחוח. הקישור שלכם כל כך אפור וראינו זה שוב היום. האופציות ההתקפיות שעוד מוריניו הביא כשלו טוטאלית וזה לא שיש להם איזה משהו יצירתי מידי להציע מלבד טריקים של זלטאן שעם כל הכבוד זה לא יספיק מול אלופת אירופה, קבוצה שיחד עם בארסה נמצאת בכושר הכי טוב באירופה. אני לא רואה סרט שבו אינטר עוברת את היונייטד.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לדאוג.
    יש לנו עוד כלים התקפיים.

רמז: השופטים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

3. פירנצה Member

חבל שהשערוריה של השער קצת השכיחה את הסיפור האמיתי של הדרבי,מעבר ליריבות ולמאבק על האליפות
    הילד הניצחי שיחק את הדרבי האחרון שלו ואנחנו נאלצים להיפרד מאחד משחקנ ההגנה הטובים בהיסטוריה.
    נחמד שגם אוהדי אינטר ידעו לכבד אותו במפגש האחרון.
    אגב מלדיני ימשיך בתפקיד ניהולי?

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו: "Rete regolare" (השער חוקי). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/09
  5. milanezi22 Member

קשה לראות את מילאן עם כל התקציב שלה עולה לדרבי עם קאלאדזה הליצן ואגדת כדורגל בגיל 40, גדול ככל שיהיה. אולי אם זה מה שאנחנו צריכים להקריב כדי לראות אותו שוב, אז איכשהו זה מתקבל.
    ההנהלה בישלמה את התסריט הזה בעצמה, משחק מכריע, ואין לנו את הכלים להתמודד הגנתית מול יובנטוס ואינטר במאניטיים.
    תמיד אפשר לחפש אשמים, שיפוט ושאר הירקות, אבל שורה תחתונה לא השופטים היו אשמים בתוצאות האומללות בסן סירו מול קבוצות תחתית.

יש מה לקחת מהמשחק ומהעונה הזו וזה בעיקר פאטו שעושה מעל ומעבר ביחס לגילו ולסובבים אותו. רונאלדיניו מבחינתי לא עושה מספיק כדי להגיע לרמות כושר הדרושות, נכון שראינו ממנו מהלכים של גאון כדורגל, אבל את זה הוא יודע לעשות גם בהליכה.
    כשקאקא חסר היינו צריכים יותר מרונאלדיניו.
    פירלו היה יותר טוב מהרגיל אבל גם זה לא עזר. סיידורף לא היה מדוייק, ובקהאם לא הצליח לעזור והוחלף. גם לזאמברוטה היה קשה למצוא את החלוצים.
    היה מדהים לראות שמיד עם כניסתו של פיפו הוא ישר הגיע ל-3 הזדמנויות. מבחינת מיקום לא נולד החלוץ שמכיר את הרחבה יותר טוב ממנו. גם ללא מהירות ובגיל 35

היה משחק יותר מעניין מהדרבי הקודם העונה בו היתי בג'וזפה מיאצה, אבל לנו היו חשובות הנקודות. מזל שיובנטוס ורומא לא צברו נצחונות אחרת היינו בבעיה עוד יותר גדולה.

6. yonmu Member

היה משחק מצוין, אבל היה יכול להיות משחק מדהים בלי טעות השיפוט ואם היתה לנו הגנה נורמלית. חצי מכדורי הגובה ברחבה שלנו הולכים לאינטר, כל כודרי הגובה ברחבה של אינטר הולכים לאינטר. קאלאדזה יצא לכדור שלוש או ארבע פעמים ואיבד אותו, פשוט לא שחקן לרמות האלה. מאלדיני - זקן בן 40, בלהבלהבלה, אבל היה מושלם היום מול שחקנים מצוינים. סידורף איכזב אותי למרות שהוא לא היה רע, פשוט ציפיתי ממנו למשחק ענק משום מה. רונאלדיניו (ופירלו) - נמאס. לעלות עם רונאלדיניו זה כמו לעלות למשחק ביתרון 1-0, אבל עם עשרה שחקנים. לא רץ אחרי הכדור, לא עושה לחץ כמעט, רק 2-3 מסירות נהדרות, וזהו. פירלו אפילו את זה לא עשה. בקהאם גם כן היה חלש. יאנקולובסקי המשיך להיות טוב, גם בהגנה (מלבד ההגבהה של מאיקון בשער הראשון לא היו הרבה פריצות מהצד שלו) וגם בהתקפה עם הבישול. זמברוטה היה בינוני, אבל אנשי המשחק בצד האדום הם ללא ספק אמברוזיני ופאטו. אמברוזיני, בתיקול על סטאנקוביץ' בהתחלה, וואו. אני רואה את התנועה של סטנקוביץ', רואה אותו מקבל את הכדור, חושב כבר 1-0 לאינטר, מי יכול לעצור דבר כזה, אבל אמברוזיני רץ, למרות שהסיכוי לעצור את הבעיטה אפסי, ונותן גליץ' נהדר בדיוק בזמן. פשוט מדהים. פאטו כל המשחק רץ, עשה כמה תרגילים יפים (הגביהה על סאנטון פעם אחת אחרי תרגיל יפהפה, אבל כמובן שאין מי שינגח), ניסה, וכבש בסופו של דבר.

אגב, המשחק הזה, למרות הניצחון של אינטר, חיזק את הדעה שלי בכך שמוריניו מאמן, איך נגיד, לא מדהים. אחרי הרכש הכושל בקיץ (50 מליון פחות או יותר על צמד ווינגרים מאכזבים, לעומת רכש אחד, מונטארי, שהתאקלם טוב), הייבוש של באלוטלי וקרוז יחד עם המשך השטויות של אדריאנו, הוא בא עם סגל עדיף בהרבה (בעיקר בהתחב בפציעות של קאקא, גאטוזו, ונסטה), יורד לבונקר ומושך זמן, ומנצח רק בזכות שער לא חוקי. אז נכון שינאטר היתה עדיפה, אבל זה היה רק בגלל היתרון הברור של ההתקפה של אינטר על ההגנה של מילאן. לא צריך להיות גאון כדי לדעת שההגנה האדומה לא מסתדרת עם הגבהות.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכלב הזה שקרן והוא יודע שהוא שקרן. הוא גם יודע שאנחנו יודעים את זה ואלוהים יודע בשביל מה טוב כל המשחקים האלה.

הוא עוד הלך וטען שהטעויות מתקזזות בגלל שלאמברו הגיע צהוב שני ואדום. שקרן, רמאי ונוכל. לך מפה פויה איכסה איש מגעיל. תחזור לבלננשש או לגווימראייש או לאיך שלא קוראים לחור הזה שהגעת ממנו.

ראבק האיש הזה עושה לי עצבים...

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור מי שהספיק לראות את קלאדזה הן בדינמו קייב והן בשלוש העונות הראשונות שלו במדי מילאן, אני ממעמקי ליבי אומר בלא קמצוץ של היסוס שקאחה הוא בעל יכולות לשחק ברמות הגבוהות ביותר כפי שגם עשה בתקופות אלו. ההתרסקות הרדיקאלית החלה כאשר ב-2004 חטפו, עינו ורצחו את אחיו (שנה בקושי שיחק כדורגל). לאחר מכן החלו פציעות שלא נגמרו עד היום. כל זה יחד הצטבר לחבלה פסיכולוגית (אחרת אין לי הסבר אחר ליכולת שלו גם אתמול) שפוגעת ביכולת ובשקט הנפשי שלו. תגידו מה הבעיות האישיות שלו קשורות למועדון. אז אני אחזור על עצמי שוב ושוב. הוא שייך למשפחת מילאן, והבעיות האלו הן של המשפחה ולא רק שלו, לטוב ולרע. זו הסיבה שכל עונה שמתחילה מילאן רואה בקאלדזה עדיין את הבלם/מגן שבזמנו מאלדיני גם אמר שיש לו את הנתונים לירוש אותי.

אם כבר מדברים על יורש למאלדיני. אתמול סאנטון שוב פעם פשוט הימם אותי. הצוציק בן ה-18 הזה, שיחק בדרבי הראשון שלו בשקט, שלווה ורוגע כאילו חסר לו צמד משחקים להשתוות לזה של מאלדיני הגדול. מרשים ללא צל של ספק. אהבתי שבסיום המשחק מאלדיני נתן לו טפיחה שאומרת "כבוד".

9. Jose Mourinho Member

תראו, אפשר מיד לחשוב שברגע שהכדור נוגע ביד, השער צריך להיפסל. אבל, היד במקרה הזה לא הייתה מכוונת כמו במקרים המפורסמים של מראדונה ומסי, וכמו שכדור ירוי שפוגע ביד של שחקן ברחבה לא יקבל שריקה לפנדל והמשחק ממשיך כרגיל, אולי גם הכדור הירוי הזה במקרה של אדריאנו לא צריך לקבל שריקה.
    אני כמובן לא אומר בנחרצות שזהו גול חוקי, אבל העניין הזה שווה בדיקה.

ולמה עוד פעם "לא מגיע" לאינטר? בגלל שמילאן לחצה והגיעה למצבים מאז שהיא הבקיעה בדקה ה70? ומה עם כל המצבים שאינטר הגיעה אליהם לאורך המחצית השנייה עד השער של פאטו? 2 החטאות גדולות של אדריאנו, בעיטה של מונטארי מקרוב מעל השער, הצלה מדהימה של אביאטי מזלאטן, וגם כמובן המצב של סטאנקוביץ' בהתחלה. תפסיקו להציג את זה כאילו אינטר לא עשתה כלום כל המשחק, הגיעה למצב וחצי, כבשה 2 גולים, ומילאן הגיעה ל20 פעמים באחד-על-אחד מול השוער והבקיעה רק פעם אחת.

אני רוצה לציין את סאנטון וזאנטי הפנטסטים שעשו הכל על המגרש, מאיקון שלא עלה כשיר ב100% (וראו את זה) אבל בישל ונתן את כל כולו על הדשא, קיבו במשחק הגנה פשוט הירואי, ז'וליו סזאר עם עוד משחק ענק ממשיך לטפס מעלה בדירוג השוערים הטובים בעולם כיום, וגם אדריאנו, שממשיך לחזור לעצמו, למרות 2 החטאות גדולות - עובר שחקנים, שומר על הכדור, פותח התקפות, מאיים על השער - כמה לחץ שהנוכחות המסיבית שלו מורידה מזלאטן. זה פשוט מדהים איך שמוריניו החזיר לו את כל הביטחון לשחק כמו שהוא יודע, זו טביעת אצבע של מאמן גדול.

ומילה לאבי מלר, שאחרי ההחמצה של מונטארי, קרא לו רכש מאכזב וכושל, לא פחות מקווארסמה ומנסיני.
    מר מלר, החמצה של מונטארי לא תקלקל משחק הגנה טוב שלו, ובאופן כללי העונה, בתור קשר אחורי, הוא נתן כמה תיקולים שלא ראיתי אצל אף שחקן לפניו, הוא מסוגל להוציא כדורים לשחקנים מזויות כמעט בלתי אפשריות, והוא כמעט תמיד מנצח במאבקי כוח על הכדור. נוסיף לזה 3 שערים - אחד בסופרקופה מול רומא, אחד שער ניצחון על יובנטוס, וכמובן שער נפלא בעקב מול נאפולי - ועוד 2 אסיסטים(אולי יש עוד, לא זוכר כרגע), ובניגוד לקווארסמה ומנסיני, מונטארי הוא בהחלט רכש מוצלח, כל התקשורת האיטלקית חושבת כך, וגם באתר של אינטר הוא כמעט תמיד מקבל ציונים גבוהים.
    טוב לראות את ויירה חוזר, אינטר תצטרך אותו בכושר טוב מול מנצ'סטר יונייטד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/2/09
  10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אחרי שינה עמוקה והרבה שמחה אתמול בלילה, הגיע הזמן להתיחס ברצינות למשחק של אתמול.
    קודם כל נתחיל ממי שנראה בעיני רבים מסכנים שהוא הגיבור של הדרבי אדריאנו. שיהיה לכם ברור אני לא שונא את אדריאנו והוא אפילו אחד השחקנים האהובים עליי בקבוצה, אבל את האמת צריך להגיד. אסור להתלהב ממה שעשה אדריאנו במשחק, שמרוב שהוא גרוע לא הצליח לנגוח כדור פשוט למסגרת בזמן שהוא היה חופשי לגמרי והודת ליד שלו הכדור נכנס לשער במקום לצאת החוצה, וזה המשיך גם בהחטאה המעצבנת שלו אחרי שהיה במצב של אחד על אחד מול אביאטי. וזאת לא חוכמה לעבור את מלדיני בן ה41 שאת זה אפילו אדריאנו עשה בקושי ובטח שידע איך להחמיץ בסוף.
    אין מה לעשות, הוא עדיין שמן, הוא מחמיצן ואסור לאינטר להסתמך עליו בתור הפארטנר של זלאטן. אבל יש לו מזל גדול שהחלוצים האחרים לא נמצאים בכושר טוב.
    לגבי זלאטן, היה לו משחק מצויין, הוא משך תמיד את ההגנה של מילאן לצד שלו מה שנתן לסטנקוביץ' ואדריאנו חופשיות, וזה היה ברור בכמות במצסים הנוחים שהיו לסרבי ולבריזלאי, שמשום מה החמיצו ברשלנות. אך יאמר לזכות הסרבי שהיה לו משחק טוב, וכרגיל הוא נלחם לאורך כל המשחק.

הקישור, קודם כל קמביאסו :aaa8: , ואוי למראדונה כמה יהיה טיפש אם ימשיך להתעלם מהקשר האחורי הכי טוב בנבחרת ארגנטינה, ולא לשכוח את מונטארי שעשה עבודה נפלאה בהגנה והיה גם פעיל בהתקפה. ועל זאנטי לא משנה כמה נאמר ונוסיף הוא עדיין שחקן צעיר.
    כמו שציפיתי, היה משחק מצויין לצמד הבלמים סמואל וקיבו ולדעתי הם הוכיחו שזה הצמד הכי טוב שיש לאינטר בהגנה. מייקון :aaa8: כרגיל, וסאנטון, אולי הוא יהיה המלדיני של אינטר, כל הכבוד לו.

סזאר :aaa8: .

מוריניו: פתח עם ההרכב הכי טוב שיש לו, אבל קצת קילקל את זה עם הכנסת בורדיסו ומקסוול למשחק.

11. cantona#7 Member

בקהאם היה שותף לעוד משחק מיוחד בקריירה,אחרי ששיחק במדי יונייטד נגד ליברפול,ובריאל נגד בארסה .
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. Chievo Member

הרגע שהכי פגע בי במשחק, הוא זה כאשר אדריאנו עקף את מאלדיני והשאיר אותו מאחור כאשר זה מנסה לעשות את מיטבו ולעצור אותו והוא לא מצליח.

13. Jose Mourinho Member

מה שכתבת פה נוגד לחלוטין את היכולת של אדריאנו אתמול וגם באופן כללי לדעתי, וגם SKY SPORT מסכימים איתי, כאשר נתנו לו את תואר איש המשחק.
    אדריאנו לא עבר רק את מלדיני, היו עוד כמה פעמים שהוא השאיר אבק גם לשאר שחקני מילאן. אני באופן אישי זוכר לפחות עוד 3 פעמים שהוא עבר/דרס שחקנים בפריצה קדימה.
    וכן הוא החמיץ ברשלנות, אבל זה לא מוריד מהמשחק המצויין שלו, להזכירך הוא גם סידר מצב מצויין לזלאטן(במסירה א-לה-זלאטן) שאביאטי איכשהו הצליח להציל.
    אחת המעלות הגדולות של אדריאנו, כמו זלאטן, היא לשמור על הכדור עם גוף חזק בשילוב עם טכניקה, כדי לחכות להצטרפות של שחקנים. גם אתמול שניהם עשו את זה בצורה נהדרת.

ד"א, הנה מה שהיה לאדריאנו להגיד על השער שלו:
    "The rules say clearly that it's not considered a foul if it's not intentional, and I can assure you that I didn't look for the ball with my arm.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/2/09
  14. 亚历山大帕托 Member

בחיי שאתה יותר אוהד מילאן מכל הבכיינים שמקללים את כל העולם כאילו מישהו חייב להם נצחונות. אמנם קלאדזה כבר באמת לא מתאים לרמות האלה, ואסור שהעונה הבאה תתחיל עם הצבתו לצד טיאגו סילבה בהרכב הפותח.

15. yonmu Member

ועדין, יש המון שחקנים שמתאימים לרמות האלה ובגלל בעיות פסיכולוגיות לא מצליחים. אם כבר 5 שנים הוא לא מצליח להתגבר על זה, אז צריך שחקן במקומו (סילבה הגיע, לדעתי, כמחליף למאלדיני). כמה שהוא חלק מהמשפחה של מילאן (ואני אוהב את ההשקעה שלו והאכפתיות שלו) זה לא אומר שמגיע לו מקום בהרכב. אני לא אומר שצריך לזרוק אותו לכלבים, אבל בתור בלם להרכב, או אפילו מחליף ראשון, הוא לא מתאים. כמובן שצריך לעזור לו, אבל אם כבר 5 שנים זה לא עוזר, אז אין ברירה.