Serie A - 24ª Giornata - Derby Della Madonnina

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏14/2/09.

1. Jose Mourinho Member

אוהדי מילאן, אני בהחלט מבין אתכם. גם אני חוויתי העונה את ההרגשה של לספוג שער לא חוקי בדרבי שמכניס את הקבוצה שלי לפיגור.

2. yonmu Member

אוף.
    ההגנה של מילאן ממשיכה להיות עלובה (למה לא הביאו את אגר?!), ואפילו שהגול הראשון לא היה חוקי, הוא עדין מראה כמה ההגנה שלנו עלובה. כדורים ארוכים לאדריאנו וזלטאן ואנחנו מתפרקין לחלוטין. אפילו אבייאטי ביום רע. אמברוזיני עם משחק נהדר (גרם לסטאנקוביץ' להראות עלוב עם התיקול הנהדר), פירלו ובקהאם לא מורגשים, סידורף בינוני, רונאלדיניו עם הברקות פה ושם אבל לא עקבי, ורק פאטו משחק טוב.

zlatan ibrahimovic - המסירה של רונאלדיניו לקאקא בדרבי הקודם היתה נבדל של מילימטר, ובמקרה של ספק, הולכים עם ההתקפה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/2/09
  3. דנידין Member

האמת, עכשיו ראינו פנדל ברור לטובת מילאן.

בכל מקרה, אינטר עושים במחצית שניה יותר בית ספר למילאן מאשר בראשונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/09
  4. דנידין Member

מחצית משוגעת. מדקה 70 מילאן התעוררו ויכלו לגנוב לגמרי את הקלפים.

ככה צריך להראות הדרבי הגדול בעולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק נהדר, חובה להגיד מילה טובה על זאנטי... עוד תופעה בכדורגל העולמי, גם בגילו הראשון שבדקה ה-85 טס למעלה במתפרצות, איזה עילוי, איזה שחקן, אגדה.

ופיפו.... כרגיל, דרמה קווין

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם אחת אני שומע את הפאצה אינטר אמאלה הזה ואני זורק את הטלוויזיה מהמרפסת על עובר האורח הראשון שילבש כחול.

אז כן, קלאדזה לא היה טוב, הפסדנו גם בגלל הגנה שערוריתית, אבל איך אמורים להלחם בשער לא חוקי ופנדל שלא נשרק? זאת אינטר. חזקים, ממושמעים, יעילים ומעצבנים. אבל הם עושים את זה די טוב... הבעיה היא שבסוף הם יפסידו למנצ'סטר 3-0 ושוב פעם יבזו את איטליה. כמה הפרש אנחנו מג'נואה? שלא ניפול עוד פעם למאבקים המדכאים האלה.

כמה שאני מעריץ את אמברו...

7. Bayern Straße nach sechs

כמו תמיד הדרבי המילאנזי מראה את גדולתו.
    תענוג!

פיפו כל פעם מצחיק אותי מחדש עם הריצות אל הקוון והפרצוף הכועס. :aaarofl:

8. AS R Member

איזה סיום לאיזה מחזור. כבר לא נשאר מה להמציא על אינטר והמזל או השופטים..

אגב, 7 משחקים מתוך 10 הסתיימו בתיקו במחזור הזה.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי כוח עכשיו להרחיב על המשחק.

אבל יש לי משהו קטן להגיד:
    כמה הנהלת מילאן מצחיקה שנתנה לשוער גדול כמו אביאטי להתבזב בקבוצות אחרות בזמן שמילאן סובלת וסובלת מהליצן הברזילאי.

10. piston Member

אינטר מספיק טובים, מבלי שיאשרו להם שער עם היד.
    חבל שעל דבר כזה הוכרע הדרבי.

לפחות היה כדורגל טוב.

11. Raulito Madridista

דרבי מרתק ומהנה עם המון הזדמנויות. השער של מילאן עורר תחושה שהיא מסוגלת להשיג נקודה, וגם אינטר הלכה יותר מידי אחורה. כבר ראיתי את השיוויון בה. נורא שמחתי שפסלו לאינזאגי את השער. לדעתי הניצחון הזה מבסס את מעמדה של אינטר במקום הראשון וקשה לי לראות אותה לא זוכה באליפות. מוריניו עד עכשיו נפל רק בדרבי הראשון והיום הוא תיקן. פרט לכך הוא ניצח את המשחקים הגדולים.
    מאייקון עלה בהרכב בסופו של דבר והיה נהדר כרגיל. זלאטן היה בסדר לדעתי, לא יותר. אני רוצה להתמקד דווקא בסטנאוקביץ. הוא פיספס הזדמנות פנטסטית בהתחלה משום שלקח לו יותר מידי זמן לבעוט ממצב קורץ דווקא, אבל הוא פיצה על כך כמו גדול עם שער נאה, יש לו את זה, הוא בועט פנטסטי, והוא צריך לטווח את השער מרחוק. בדקות האחרונות הקישור של אינטר היה רע מאוד, אבל החלק האחורי תיקן זאת. כל כדור גובה ההגנה של אינטר לוקחת, סמואל וקיבו מציגים משחק הגנה נפלא. זאנטי לא הפסיק לרוץ וכרגיל הוא מגיע למשחקים הגדולים. אהבתי את השקט והרוגע שמונטארי הקרין גם בדקות הלחץ. חבל על השער הלא חוקי של אדריאנו שאושר. אני מקווה שלא נראה דברים כאלו בהמשך. זה רק אני או שהוא לא ממש חגג את הגול כי הוא חשש שייפסלו לו?;
    בצד של מילאן, פאטו היה מאוד פעלתן. סיידרוף קצת איכזב אותי וגם בקהאם לא עשה הרבה. רונאלדיניו חילק מספר מסירות נהדרות שלא נוצלו כמו שצריך. ההגנה המשיכה לזייף. אני חושב שלמילאן הגיע תיקו בסופו של דבר. מאלדיני לא ייזכור את הדרבי האחרון שלו כמוצלח במיוחד. לא מבחינה אישית ולא מבחינה קבוצתית. זכייה בגביע אופ"א נראית לי יותר ריאלית כרגע עבור מילאן, וביום רביעי מצפה לה וורדר ברמן. יהיה מעניין. בטח שקאקא היה היום חסר.

12. פרנקו בארזי Member

שיפוט שערורייתי פשוט.
    נשבע לכם שראיתי בלייב, לפני ההילוך החוזר, שאדריאנו כבש עם היד. קשה לי להאמין שיש פה מישהו שלא ראה את זה לפני הריפליי. איך הקוון/שופט לא ראו את זה???
    היה על פיפו פנדל ברור ושל מאה אחוז.
    דווקא הפסילת שער של פיפו היתה מוצדקת, אבל פיפו יצא דביל. שעה אתה מרים את הידיים לפאטו ולא טורח להסתכל אם אתה בנבדל?
    מאכזב, מאכזב מאוד. שלום לך ליגה, את של אינטר מעכשיו.
    עוד עונה ללא מטרה שתתנהל בעצלתיים עד ליוני.
    אולי הקיץ יעשו סוף סוף את חילוף הדורות המתבקש, לכו תדעו.
    וכל פעם שאני חושב על זה שאינטר עומדת להיות אלופה... פעם רביעית ברציפות... אוי.

אה, ועריכה -
    המסירה של דיניו ליאנקו בגול היתה פשוט עצומה.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

+1 (די מסכם, בעיקר המעצבנים כמו במשך כל העונה - יותר מדי נקודות כאלה שפשוט לא היה מגיע לאינטר לזכות בהם)

14. cantona#7 Member

יכול להיות שהדרבי של העיר מילאנו הוא גדול,אבל בטח שלא ה"גדול בתבל",ותיהיה בטוח שבדרבי של מנצ'סטר לא יובקעו שערים ביד ! . באנגליה הפייר פליי זה ה א' ב',ראיתי את המשחק ופשוט נגעלתי . איך ברמות האלה,במעמד כזה,שחקן כמו אדריאנו כובש שער כזה,ואשכרה חוגג .

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר בין זה ששער הובקע ביד או לא לבין רמת הדרבי?

אגב, זה ברור שאדריאנו לא פגע בכדור בידו בכוונה. אל תעשו מזה "יד האלוהים" של מראדונה.