Serie A - 21ª Giornata

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/1/09.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

במצב בו סגל מלא ללא פציעות עומד לרשותו של ספאלטי, 3-4 שחקנים בכירים ישבו על הספסל. מצב מחייב לכל קבוצות צמרת וחבל שיש שחקנים שלא מקבלים את זה (ומוצאים את עצמם במונאקו). הקישור הכל איטלקי לא מוכיח את עצמו הפעם, אוליי בגלל ימים חלשים של אקווילני ופרוטה. טוטי חזר לשחק עם שער ובישול. בריגי ודה רוסי תותחים כרגיל.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני חושב שמצארי צריך לתת לדליו רוסי חיבוק ואיזה זר פרחים ככה בצד עבור הניצחון שיבוא. כבר 1-3 לסמפדוריה ואנחנו רק בדקה החמישים. מוסלרה הוא ליצן, הוא בטח לא שוער ואם קשה להיזכר במשחקים שלו פשוט תחפשו את המשחק של לאציו מול מילאן בשנה שעברה. הוא אפילו גרם לג'ילארדינו לכבוש צמד.

טיפשים.

3. Raulito Madridista

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2009/01/28/0KE77CRR--346x212.Xxx

דיוויד בקהאם מבקיע שבוע שני ברציפות, הפעם הוא הבקיע בדקה ה-34 מבעיטה חופשית והעלה את מילאן ליתרון מול גנואה. גם פירלו היה לא רחוק לכבוש מבעיטות חופשיות, והוא מצא פעמיים את המשקוף. מילאן מחזיקה בכדור בחלק משמעותי מהזמן. אנצ'לוטי עדיין לא ערך אף חילוף. על הספסל ניתן למצוא בין השאר את רונאלדיניו.
    גם אינטר מובילה, 2-0 אצל קטאניה, השער הראשון נכבש כבר אחרי 5 דקות - סטאנקוביץ, אבל בשל הרחקתו של סלי מונטארי בדקה ה-31, היא נאלצה ללכת אחורה. שער קטאניה נפסל אחרי עבירה שלא בטוח שהייתה, על בורדיסו. אינטר נלחצת לאחור בדקות לא מעטות. מנגד, זלאטן כמעט הכפיל את היתרון עם בעיטה למשקוף. מוריניו עיבה את החלק האחורי של הקבוצה כאשר הוציא את קרוז בדקה ה-64 והכניס במקומו את המגן השמאלי מאקסוול. שבע דקות אחר-כך כבש מי אם לא זלאטן, את השער השני לזכות אינטר ודיי הבטיח את הניצחון.
    אודינזה מובילה במפתיע בינתיים 1-0 על יובנטוס משער יפה של פאביו קוואגליארלה, שהסתובב ברחבה ובעט לקורה ופנימה. ראניירי הכניס במחצית את יאקויינטה במקום מרקיזיו ועבר למערך של שלושה חלוצים במטרה להשיג את השיוויון. גם דוד טרזגה נמצא על הספסל.
    סמפדוריה מוליכה כאמור 3-1 על לאציו בבית, ואת השער השני כבש אנטוניו קאסנו(54). הגיע הזמן. זארטה, מטוזאלם ופוגייה נכנסו במחצית השנייה בשביל לגרום לשינוי במשחק של לאציו. דווקא רוקי שהבקיע הוא בין המוחלפים.

בכל-אופן אני חושב שהמאבק על האליפות עדיין פתוח. ההשתפרות של מילאן בהחלט טובה לליגה. אני שמח גם על השיפור האדיר שחל ברומא בזמן האחרון, היא לא מפסיקה לנצח. לדעתי נקודת המפנה הייתה בניצחון על צ'לסי בליגת האלופות. הם הגיעו למשחק כאשר אף אחד לא נתן להם סיכוי, והם פשוט השפילו את צ'לסי, בעיקר בגלל יום גדול של ווצ'יניץ'. רומא יכולה להשתוות בסיום המחזור לגנואה. שנמצאת במקום הרביעי.
    אני חייב גם כמה מילים על בקהאם - אני מקווה שהוא יצליח להישאר במילאן איכשהו, מבינים שהוא רוצה להישאר במרכז של הכדורגל, בטופ של אירופה, וכנראה הוא מוכן לוותר על הרבה כסף, הוא הבין שהמעבר לארה"ב היה טעות גדולה. ראיתי את השער שכבש במחזור שעבר ומדובר בשער יפה מאוד. בקהאם בהחלט מוסיף למילאן וכל קבוצה הייתה רוצה גם שחקן מחליף כמוהו על הספסל. לא בטוח שהוא יישאר שחקן הרכב עד סוף השנה. אני מאחל לו בהצלחה כמובן.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/09
  4. piston Member

אינטר מכפילה את היתרון משער של זלטאן, ונראית בדרכה לניצחון.

5. Milanista3 Member

אפשר לסכם את המשחק של מילאן ב2 מילים:קרלו,הבייתה!

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיים לא ראיתי מחצית כל כך מוזרה. לא הגיע לנו לקחת 3 נקודות היום, מצד שני, לא הגיע לוורודים לקחת נקודה אחת.
    דוני היה גרוע היום, דוני היה מצויין היום.
    ריסה שהעלים בשבוע שעבר את מאג'יו בלי שום מאמץ, התקשה מאוד נגד קבאני וחבריו והרבה התקפות של הוורודים התחילו בצד שלו.
    דה רוסי בסללום סטייל מסי נבהל מעצמו והחמיץ שער הסטורי.
    בסה"כ מחצית ראשונה טובה, שניה מזעזעת וזה מספיק בשביל לנצח את פלארמו בבית.
    נקודה מהמקום הרביעי.
    5 נקודות מהמקום השלישי.
    7 נקודות מהמקום השני.
    13 נקודות מהמקום אליו כבר לא נגיע העונה.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כלכך פחדתי מהמשחק הזה וצדקתי,משחק באמת גרוע שלנו,פעם ראשונה שהפציעות מורגשות,כלכך חסרו קאמורנזי טרזגה הקטלני ואפילו יאקווינטה נורמלי היה נותן יותר עומק.

לעולם לא נתפוס את אינטר,לא כל עוד זלאטן משחק.

8. 亚历山大帕托 Member

מה קרה? מה פתאום אנצ'לוטי מחליט לעשות שינויים הזויים כל כך? פשוט מוזר. במחצית הראשונה מילאן דרסה והשמידה כל זכר מג'נואה. מה לעזאזל קרה?! איך אפשר לבזבז שלושה חילופים על מערך בונקריסטי כאשר ג'נואה היא היחידה שלוחצת. כל הסופרלטיבים שהיו לי להגיד על בקהאם ואביאטי פשוט איבדו טעם בדקה ה-86.

ההייטרים של קרלטו, זה הזמן שלכם.

מחזור פשוט נוראי.

9. cantona#7 Member

מבאס שהשער הנפלא של בקס לא הספיק,ובכל זאת,זה לא ישנה כמה בקהאם נלחם היום,כמה הוא אוהב את המשחק,כמה כסף יש לו בבנק,ובגיל כמעט פאקינג 34 הוא יורד לגליצ'ים . אוי מה לא הייתי נותן לראות אותו חוזר ליונייטד בכל תפקיד שרק יהיה .

נ.ב

קאפלו היום ביציע

10. 亚历山大帕托 Member

דקה 68, בקהאם מנסה להגביה את הכדור, זה הולך לתוך גוף של שחקן ג'נואה שמוסר קדימה וזה הופך להתקפה מתפרצת. בקהאם ממחצית המגרש דופק ספרינט של החיים עד שהוא מגיע לקו האחרון בהגנה במרכז הרחבה, ועומד מוכן לתקן את הטעות. זו התמצית, זה שחקן ענק. אין על מוטיבציה של אנגלי שרוצה לייצג את ארצו עם סרט קפטן על זרועו. ברוך השב לנבחרת!

כל המחצית הראשונה שייכת לו. מיד כשראיתי את החור שרוביניו השאיר בשער ידעתי שבקהאם הולך על טיל לפינה הקרובה וזה ייכנס. זו היתה בעיטה כל כך נוחה, וכנראה שהוא היחיד שהבחין בזה. מלבד השער הנהדר, ההגבהות שלו היו פשוט פנטסטיות, כמו בימים הטובים. הגליצ'ים, המסירות על הקרקע, המשמעת הטקטית. אין מצב שגליאני נותן לו לחזור ללא-לא לנד.

חוץ ממנו, עד הדקה ה-70 בערך כל הקישור עבד מעולה, ואפילו פירלו נראה רץ, מתקל ומחלק מסירות מדויקות. משחק טוב של אנדראה, הלוואי שזה אומר משהו על חזרתו לכושר. אביאטי כרגיל האיש שלנו, ואם אנחנו נסיים עם משהו העונה, אני מצביע עבורו כשחקן העונה. פאק איט, גם אם לא נזכה בכלום, הוא שחקן העונה שלנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/09
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שמח להתעורר היום, שמח לראות שהשמש יצאה לה. אתמול הייתי בטוח שכל זה כבר לא יקרה וכי העולם הגיע לקיצו: מאריו אלברטו סאנטנה כבש שער! והעולם ממשיך כהרגלו?! טוב נו, אם זה לא היה מגיע מול השוער הרביעי, כן הרביעי, של נאפולי, כנראה זה כבר לא היה קורה לעולם.

אני חייב להודות שהייתי סחוט אתמול ובחרתי לראות מהמיטה את אודינזה-יובנטוס ואת מילאן-ג'נואה ואת הקבוצה שלי ראיתי רק בטמפו ריאלה, אי לכך ובהתאם לזאת, לא אוכל להרחיב יותר מדי. ובכל זאת מילים טובות לקבוצה ו"לרוח הלחימה וההקרבה" כפי שאמר פראנדלי, שניצחו משחק עם הגנת הטלאים הזו. זה עדיין לא נראה טוב כי כל עוד יובטיץ' שפתח רע והוחלף במחצית, מוחלף בידי בונאצולי שמשחק לצידו של ג'ילארדינו, באמת שרק עם שוער רביעי נצליח לכבוש שערים. כמו כן, נאפולי עצמה נכנסת עכשיו למשבר, אם אניי לא טועה, הפסד שלישי רצוף.

באשר למשחק הראשון שראיתי. מחצית ראשונה פנומנלית של אודינזה, העתק מדוייק של הימים המרהיבים מתחילת העונה.כאשר הזברות מאודינה בכושר הם משחקים את הכדורגל המרהיב בליגה ואתמול נהנתי מכל דקה. במחצית השניה יובנטוס תפסה יוזמה, אבל התברר שזה לא היה היום שלה, בעיקר עקב היריבה.

גם מילאן ג'נואה היה משחק מהנה, בקהאם בהחלט היה נהדר אתמול, בעיקר במחצית הראשונה. אבל מעל כולם, פירלו שכל המשחק ליקקתי את עצבאותי בזכותו. בצד השני בוקטי ממשיך להשתפר ממחזור למחזור ובכלל הקבוצה הראתה יכולת טובה הראויה למיקומה בטבלה.

ריספקט לאינטר, צריך לדעת גם לפרגן לקבוצה של מוריניו. וברכות לאוהדי רומא שקיבלו את טוטי בהחזרה.

12. THE STRETFORD END Member

AGENT ORANGE

"דקה 68, בקהאם מנסה להגביה את הכדור, זה הולך לתוך גוף של שחקן ג'נואה שמוסר קדימה וזה הופך להתקפה מתפרצת. בקהאם ממחצית המגרש דופק ספרינט של החיים עד שהוא מגיע לקו האחרון בהגנה במרכז הרחבה, ועומד מוכן לתקן את הטעות. זו התמצית, זה שחקן ענק. אין על מוטיבציה של אנגלי שרוצה לייצג את ארצו עם סרט קפטן על זרועו. ברוך השב לנבחרת!"

אם תסתכל על משחקים של יונייטד תגלה שראיין גיגס עושה את אותו הדבר,זה משהו שהם חונכו עליו
    בבית הספר של יונייטד וזה בהחלט מחמם את הלב לראות אותם עושים זאת כאילו היו בני 17 שצריכים להוכיח את עצמם.

דקה ראשונה השוער של גנואה הוציא לו גול מהחיבור גם כן מבעיטה נהדרת,
    אני חושב שהוא הוחלף בגלל פציעה קלה,היה נראה שהוא סוחב רגל.
    לגבי ההכנסה של סנדרוס והזמנת לחץ נוסף,אין לי מושג למה אנצלוטי עשה זאת,
    אני לא מבין איך אנצלוטי נותן לבלם כזה בכלל לשחק?
    ארסן ונגר שידוע שהוא עיקש כמו פרד לפעמים הצליח להבין שהוא לא בלם לקבוצה ברמה גבוהה
    והוא החליט להשאיל אותו,אז אם זה לא טוב לארסנל למה שזה יהיה טוב למילאן?

או שיכול להיות שהוא מוכר הרבה חולצות בקרב האוהדים משוויץ :aaa031:

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים ישמור! איזה גול של קסאנו! בלוצ'י החמיץ גם פנדל שהגיע בעקבות הכשלה של קסאנו שעשה עוד מהלך גדול. מצארי ניצל את היתרון והכניס לקראת הסוף את מוסטאקיו ומארילונגו, שני צעירים מהפרימברה (אם אני זוכר נכון, שניהם חלוצים). סוג של הצהרה שלפורנארולי אין מקום בקבוצה ושהבעיה היא ספציפית איתו, בגלל שלמצארי אין בעיה עם שחקנים צעירים. בסוף המשחק הייתה תגרה גדולה שהתחילה בגלל פוג'ה ודסנה. ממש צמד חמד... האחד ערס, השני ילד שאוהב להתגרות (רואים את זה בבירור בתקציר).

אנחנו אוהבם להזכיר את אקוופרסקה, בגלל שהוא איטלקי צעיר ומוכשר, אבל צריך להתחיל לתת כבוד לג'דה שמסתמן בתור השחקן הטוב ביותר בקליארי.

טעות ענקית של פריי בגול של ויטאלה. טעות עוד יותר גדולה של השוער הרביעי של נאפולי, שאני לא רוצה לחשוב אפילו מה מצב הביטחון שלו. מה קרה לג'אנלו? למה הוא הוחלף?

כל מה שיש לי להגיד בנוגע למילאן זה שלא מזמינים לחץ כשמשחקים מול ג'נואה. לא מזמינים לחץ מול קבוצה שמשחק אצלה אחד מחלוצי הרחבה הטובים בעולם. כמה נקודות היינו מקבלים על המשחק הזה אם היינו משחקים סטנגה?

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליכשטיינר בטוח סבל הלילה מסיוטים.

http://cms.442.haymarketnetwork.com/contentimages/blog/SerieAaaaargh/Cassano.Xxx
    מתי חוזרים לראות אותו במדים האלה... למרות שתהיה לו תחרות קשה מול די נאטלה שכמו קסאנו גם כבש שער מדהים ובישל אתמול.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליכשטיינר לא לבד. כמה משחקני סביליה עד היום לא יודעים מה נפל עליהם באותו משחק...

http://i41.tinypic.com/2s1b34n.Xxx