Serie A - עונת 2017/18 - המחזור ה-26 - משחק השלמה בטורינו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏23/2/18.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מופתע מהתוצאה. זו כבר תקופה שמילאן קבוצה טובה יותר מרומא.

AS R אוהב/ת את זה.
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO , הדחיה באה לנו בתזמון נהדר, מרווח לנו את לוח המשחקים הצפוף בתקופה של פציעות. אני מופתע ש @טל. עוד לא התלונן על זה שיובה קנתה גם את מזג האויר.

פאטריק פאקינג קוטרונה,למה לא מדברים על המספרים שלו?

Dayatso ו-DUGRI אוהבים את זה.
  3. עודד (אוהד הצלחות) Member

4. VAR Member

אין אפס, זה הכל עניין של גישה. חוץ מ20 דקות שבין 20 ל40 מילאן נראתה כמו קבוצה שבאה לנצח ולא כמו קבוצה מסכנה שבאה "להסתפק בנקודה במגרש קשה נגד יריבה עדיפה". בניגוד למשחקים קודמים גם שער יתרון לא גרם לנו לזוז מתוכנית משחק שעבדה מצוין.

יש עוד בעיות (עדיין אין לנו ממש מושג מה לעשות באזור הרחבה של היריב ותלויים הרבה יותר מידי בהברקות של סוסו) ואני עדיין חושב שכאשר נפגוש קבוצות טקטיות (רומא לא כזו) גם ההתלהבות והגרינטה של גאטוסו (המלך) לא יעזרו, אבל סוף סוף רואים איזושהי עקומת למידה בקבוצה הזאת ושאיפה להתקדם לכיוון המאה ה21. זה ביי פאר היה המשחק הכי טוב שלנו העונה ולדעתי גם מעבר.

את הרכבת לטופ 4 לדעתי פספסנו אפילו אם ננצח בדרבי, אבל אם זה מה שנראה עד סוף העונה אז אני מכתיר אותה כעונה מוצלחת. איזון כלכלי אפשר ליצור לדעתי גם בלי למכור שחקנים מההרכב שעובד טוב מאוד לרינו.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא החלוץ הבא של נבחרת איטליה. יש לו כמעט הכול,פיזיות,מיקום סיומת טובה ומשחק ראש טוב.

6. SerieA Il Capitano

יהיה דרבי מילאנו מרתק.

מילאן בתקופה נהדרת ואינטר בתקופה מחורבנת. יש רק שני משחקים בליגה שאינטר תגיע אליהם עם מוטיבציית שיא ללא קשר לכושר - דרבי מילאנו ודרבי ד'איטליה. לכן אני חושב שיש לנו סיכוי ושיהיה משחק נהדר.

7. DRORIKO Member

אני לא אוהד של מילאן אבל כיף לראות קבוצה עם כל כך הרבה איטלקים בהרכב שמציגה כזה כדורגל.

8. SerieA Il Capitano

במחזור הבא - סופר קאלצ'ו

לאציו - יובנטוס
    נאפולי - רומא
    מילאן - אינטר

יהיה כיף. מחזור שיכולות להיות לו השלכות להמשך העונה.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  9. Alta Tensione Member

בניגוד לפיפו וקלרנס, נראה שרינו אשכרה ישב בתדרוכים הטקטיים של קרלטו ולמד משהו. מילאן של הריצה הזאת היא הכי קרובה למילאן של אנג'לוטי מבחינת סגנון המשחק ועמידה טקטית על המגרש. היכולת לקרוא את המשחק, ללחוץ מתי שצריך, להתגונן עם 11 שחקנים מתי שצריך, היציאה קדימה - כל זה זה כל כך מילאן של 2007. החידוש שרינו מביא מעצמו זה הגרינטה שלו והאש בעיניים, וזה מחלחל אפילו לטיפוס כמו האקן שהיה כל כך אדיש תחת מונטלה, כשהיום הוא סוגר את כל אגף שמאל + המרכז כמו אנרג'ייזר.

אגב לא ראיתי שמישהו כתב על זה משהו אבל מגיעה מילה טובה גם לקאליניץ' המושמץ שידע להתאושש מההחמצה מול אליסון עם בישול מהסרטים לקאלבריה. עם כמה שעצוב להגיד את זה, אין לאנדרה סילבה מה לחפש בקבוצה היום. הוא מקבל דקות היום אשכרה רק בגלל הכישרון שלו. מבחינת הרמה האוביקטיבית שהוא מפגין על המגרש הוא רחוק שנות אור מהסטנדרט שרינו הציב מאז שהצטרף.

yonmu, אלעד ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. SerieA Il Capitano

היתרון באנדרה סילבה - ניתן למכור אותו במחיר טוב תוך הפסד מינימלי גם אם מילאן תחליט לוותר עליו. וללא קשר - אני מניח שמילאן לא תוותר עליו כ"כ מהר. הכישרון, אני מניח, שם - וממילא הוא כבר אצלכם.

גילוי נאות - לא ראיתי אותו משחק.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את מילאן תחת גאטוזו, אבל זה נשמע כמו אתלטיקו וסימאונה.

נראה לי אתם הולכים לפתוח את התחת לארסנל.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  12. Alta Tensione Member

סילבה מחזיק בכישרון גולמי אדיר על הנייר אבל הבעיה שבפועל הוא מפסיד בכל מאבק שני מול שחקן הגנה בליגה. אולי יהיה חכם להשאיל אותו לקבוצה אחרת בליגה כדי שיסתגל לסטנדרטים, אבל כרגע כל אלה שדורשים לראות אותו עולה בסולם הרוטציה ע"ח קאליניץ' צריכים להתסכל במראה ולשאול את עצמם עד כמה הם אוביקטיביים.

itzik.miro ו-עודד (אוהד הצלחות) אוהבים את זה.
  13. SerieA Il Capitano

הבעיה שלהשאיל שחקן של 38 מיליון אירו לאיזו ג'נואה יכול לגמור אותו.

14. DRORIKO Member

מילאן כרגע 6 נקודות מרומא ו-7 נקודות מאינטר. ניצחון שלה בדרבי יכניס אותה למאבק על הטופ 4

15. DRORIKO Member

לפי מה שהבנתי השלג הכבד התפשט לאורך כל המגף. השאלה מה קורה בסרדיניה או שגם בזה היא אוטונומיה נפרדת.