Serie A - עונת 2017/18 - המחזור ה-14 - משחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏29/11/17.

?

מי תנצח?

1. נאפולי

2 הצבעות
    50.0%
  2. יובנטוס

1 הצבעות
    25.0%
  3. תיקו

1 הצבעות
    25.0%
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקווה שכאשר יקבל גם תקציב/סגל של קבוצת צמרת ולא יצטרך להוציא מים מהסלע (בולט מאוד עם באשטוש), לפתע לא ידע מה לעשות עם עצמו.

2. SerieA Il Capitano

יידע, יידע.

אני מבטיח לך שיידע.

uri אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את אינטר, במקום הראשון, בשלב (הזה שחוזר על עצמו) שהשחקנים קולטים מה ספאלטי דורש מהם ומתחילים לפרק יריבות.
    ויש מאמן איטלקי גנרי ולא רלוונטי לצמרת בקבוצה שהעתיד וההווה שלה שייכים לסוכן של מלינקוביץ'-סאביץ'.

אני מבין שלאוננות על נאפולי נגמר התוקף אבל סיריאסלי, מה שווה יותר הודעה או דיון?

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/17
  5. SerieA Il Capitano

1. אני תוהה אם קשה לך לפרגן לאינזאגי מכיוון שהוא לציאלה. לא רואה אותו בתור מאמן "גנרי" ואינני יכול לדעת כרגע אם יגיע לרמה של אלגרי. אבל עד כה בכלים שעמדו לרשותו הוא מעמיד קבוצה נהדרת, שנה שנייה ברציפות. בעצם - השנה טובים יותר מהשנה שעברה. ה-60 מיליון על סאביץ' יחזקו אותם למרות דעתנו על נשיא לאציו.

2. אני מאושר מאיך שאינטר שיחקה אתמול נגד קייבו אך נזהר מלהתלהב יותר מדי כשאני רואה לאיזה מבצר אנחנו מגיעים בשבת.

3. ההתלהבות שלי מנאפולי עומדת בעינה. גם מהמאמן סארי. הביקורת שלי עליו נכתבה כאן פעמים רבות - הוא לא עושה מספיק חילופים בהרכב. אם ספאלטי יכול לשלב את סאנטון בלי שהוא חייב, סארי יכול לתת לאינסינייה לנוח לפעמים. גם אם האופציות על הספסל מצומצמות. מאמין בכל מקרה שיגיעו שחקנים בינואר. לנאפולי יש סיכוי לזכות בליגה השנה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קשה לי לפרגן. אני רק לא תומך במתן קרדיט מופרז למאמן של קבוצה ששחקניה המצטיינים (ברמה האישית) שווים מקום 5-6 גם בלעדיו.

7. SerieA Il Capitano

איך אתה יודע?

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואה את השחקנים ואת היכולת האישית שלהם חוזרת על עצמה מדי שבוע -> משווה אותם לשחקנים בקבוצות צמרת -> יודע.

ואתה "נזהר מלהתלהב" כי יש לכם בלו"ז משחק נגד יובנטוס? אוקיי. האם הגעתם למשחק הזה בפורמה טובה יותר מהנוכחית? אין מה לכתוב על התצוגה של אתמול? אינזאגי שווה איזכור לאחר ש4 שחקני סמפדוריה בישלו (ביחד) לסאביץ' שער ולאחר מכן העניקו ללאציו מתנה נוספת? האירועים שהובילו לניצחון אתמול קשורים בכלל ליכולת אימון?

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אינטר עם 39 נקודות בפסגה. הקבוצה היחידה במיליניום הנוכחי (בהשוואה לקבוצות עבר של אינטר) שמשתווה לה מהבחינה הזאת זו אינטר של 06-7, אבל אם משווים למוליכת הטבלה במחזור ה-15 בשנים האחרונות:
    יובה 11/12 - 33 נקודות אחריי 15 משחקים.
    יובה 12/13 - 35 נק׳.
    יובה 13/14 - 40 נק.
    יובה 14/15 - 35 נק.
    אינטר 15/16 - 33 נק.
    יובה 16/17 - 35 נק.

רק פעם אחת מוליכת הטבלה השיגה יותר נקודות מאינטר של העונה, נתון אדיר מבחינתנו, אבל מה באמת אדיר? גם יובה שבמקום השלישי השיגה יותר נקודות מכל הקבוצות הנ״ל למעט זו של 13/14, ושגם רומא במקום הרביעי הייתה מוליכה את הטבלה/ממש צמודה למקום הראשון. יובה של 13/14 הייתה במרחק של 12 נקודות מהמקום החמישי, אינטר רחוקה 7 נקודות כשל-לאציו יש משחק חסר.

ליגה נהדרת ונפלאה.

Don Joan Roman, Coutinho10 ו-SerieA אוהבים את זה.
  10. SerieA Il Capitano

האם לא מגיע קרדיט למאמן שלהם על יכולתם? אימובילה עם יכולת שיא בקריירה? יכולת הגנתית טובה מאד? סאביץ' שמשתפר מדי שבוע?

זו מגננה אישית שלי על עצמי לקראת משחק קשה מאד שמגיל 9 אני רגיל להתאכזב ממנו.

אני אכתוב בנפרד. פשוט טרם הספקתי לעשות זאת.

לא הזכרתי את אינזאגי לראשונה כעת. אני מדבר על כך כבר זמן מה. בכלל לא ראיתי את המשחק של לאציו במאראסי. אני לא מדבר עליו בצורה זו בשל המשחק אמש.

@zitto strunz

11. yonmu Member

כשסימונה אינזאגי יצליח עם מילאן נראה מה הוא שווה באמת...

12. SerieA Il Capitano

אינטר שיחקה נפלא אתמול למרות חששות רבים מהיעדרם של קשרי הקבוצה וסינו וגליארדיני. האמת היא שהופתעתי מאד מהשטף שהיה במשחק של אינטר בהיעדרם. נראה שלקחו לנו שלוש חוליות מההרכב (לרבות מיראנדה), הוחלפו בחוליות אחרות - והמכונה עבדה טוב בהרבה.

חולשתה של קייבו בלטה. ייתכן שמדובר באינטר שהייתה טובה מאד (ואכן הייתה כזו), ייתכן שזו עייפות ממשחק הגביע, ויתכן שויתרה אחרי השער הראשון.

התרשמתי מאד מכמות המצבים הגדולה שאינטר יצרה. בעטנו המון לשער, רוב הבעיטות היו מסוכנות מאד. הכדור נע מרגל לרגל ואינטר לא הורידה את הרגל מהדוושה.

הקבוצה נראית רעבה מאד. הרעב הזה לא היה נראה בעונות קודמות.

אני חושב שהמשחק הזה מספק לספאלטי הרבה נקודות למחשבה - אולי לא צריך לעלות עם גליארדיני ו-וסינו בכל משחק? ההרכב הזה יכול לנצח, לדעתי, את רוב קבוצות הליגה בסן סירו (מלבד יובנטוס, נאפולי, לאציו, מילאן רומא).

היעדרם של שני הקשרים ומיראנדה בדיעבד היה ברכה. אפילו ראנוקיה שיחק היטב (אינני מתלהב יתר על המידה, הוא עדיין צריך להיות הבלם החמישי שלנו בזמנים נורמליים).

Mamadu ו-EO11 אוהבים את זה.
  13. טל. Member

לאציו מועמדת לאליפות עד שיוכח אחרת.
    זה לא רק הניצחון אתמול... זה כל העונה כולה, וכל המערכים בקבוצה ובמועדון. גם אני זלזלתי ולעגתי. אבל בת'כלס המכונה הזו עובדת.

לטעמי חלון ההעברות הקרוב בינואר - הוא נקודת מפתח לכל החמש בצמרת.
    סיכויי סביר שכל החמש ירוצו בצורה די צמודה גם בחודשים הקרובים.
    זו שתדע לבצע, ובפועל גם תבצע, את הרכש הכי טוב: סביר להניח שתיקח את הסקודטו.

אם הייתי צריך להמר: עדיין הייתי מהמר על נאפולי. במיוחד אם וכאשר יעופו מהצ'מפיונס.

14. Raulito Madridista

הליגה המעניינת ביותר באירופה, זה המצב בסרייהA, ואני חושב שהרבה-הרבה שנים לא היה אפשר להגיד את זה. אם רומא תנצח את המשחק החסר שלה, בכלל יהיה טירוף.

1. אינטר - 39 נק'.
    2. נאפולי - 38 נק'.
    3. יובנטוס - 37 נק'.
    4. רומא - 34 נק' - משחק חסר.

בעונה שעברה אחרי 15 מחזורים:
    1. יובנטוס - 36 נק'.
    2. רומא - 32 נק'.
    3. מילאן - 32 נק'.
    4. לאציו - 28 נק'.
    6. נאפולי - 28 נק'.
    ....
    11. אינטר - 21 נק'.

אוהדי מילאן בטח שברו אתמול חפצים בבית אחרי התיקו המביך נגד בנבטו, אבל בגלל סיפורים כאלה אנחנו אוהבים כדורגל, והשוער מרגיש אלוהים ליום אחד. סיפור מרגש. הלוואי והיה סיכוי לקבוצה הקטנה הזו לשרוד. אני אוהב את הכנות של גאטוסו('השיוויון היה כואב מדקירה'). הוא ישפר את הקבוצה למרות הבכורה המאכזבת. עד כמה? אני לא חושב שיותר מדי.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@zitto strunz

זו לא הפעם הראשונה שאתה משתמש כאן בטיעון ׳אני צופה במשחקים משמע אני צודק׳. זה היה יכול להיות עוד איכשהו נכון אם כל יתר הכותבים כאן היו ניזונים רק מכתבות בפוטבול איטליה, אבל תופתע לגלות שעוד כותבים צופים כאן במשחקים מהסריה ולא פחות ממך. אחד מהם שצפה בהרבה משחקים של סמפדוריה בביתה עוד לא ראה אף קבוצה שהציגה שם כדורגל טוב כמו שהציגה שם אמש לאציו. וזה ששער הניצחון הגיע מבלבול ברחבה ולא מאחד מהמהלכים הנהדרים שהסתיימו מחוץ למסגרת, בקורה או בעצירה טובה של ויויאנו, לא באמת משנה את זה. זה גם לא יקח מאינזאגי את החילופים הנהדרים ששיפרו את קבוצתו והפכו אותה לעוד יותר מסוכנת. זה גם לא ישפיע על כך שאינזאגי נאלץ תוך כדי להתמודד עם עוד משחק נפילה של באשטוש (זה שחילק מתנות לרומא) בידיעה שכרגע בסגל אף אחד יותר טוב לא עומד לרשותו. אז נכון, יש לו את ס.מ. סאביץ׳ ואת דה פריי אבל הוא כרגע צובר נקודות בקצב של קבוצות שיש להם 11 ואף יותר סאביצ׳ים ודה פריים. אז נכון, יש לו סגל של מקומות 5-6, אבל להבדיל מיתר הקבוצות עם סגל של מקומות 5-6 הוא משחק כדורגל ואוגר נקודות כמו הגדולות, וזה עוד בזמן שהיתר לא התמודדו עדיין עם כמות פציעות ארוכה כמו שלו, לא סיימו במקום הראשון בליגה האירופית שני מחזורים לסיום ולפני כן לא זכו בגביע הסופר קאפ.

לאציו לא תיקח אליפות, סביר מאוד שגם לא תסיים בטופ 4, אבל כל זה לא יקח מאינזאגי את העבודה הנהדרת שהוא עושה בלאציו עד כה.

Sprewell, Roma, DUGRI ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.