Serie A - המחזור ה-34 - דרבי דלה קאפיטלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏28/4/17.

1. VAR Member

לא יודע מה לגבי פיורנטינה אבל למה ששחקן כלשהו שמשחק במילאן ובאינטר (תקף ל70% מהשחקנים בשתי הקבוצות) ישקיע איזשהו מאמץ כדי לעזור לקבוצה להעפיל למפעל שיכניס לה כסף שאיתו אמורים להביא לו מחליף?

כל הקונספט הזה של לנסות לזחול עם החומר הבינוני למשהו שהוא קצת מעבר לבינוני מעולם לא עבד ולעולם לא יעבוד. בתחילת העונה זה הצליח מעבר לתסריט האופטימי בדיוק כפי שעכשיו זה נראה עוד יותר גרוע מהתסריט הכי פסימי. בלונג ראן - לא עובד. מי שרוצה לדבר על פציעות ושלל תירוצים אחרים שיתפדל. לא מעניין אף אחד.

כשיחשבו איך מקימים כאן קבוצה שהיא מעבר לבינונית כל הדיון הזה על האם ליגה אירופית זה רווח או נטל לא יהיה רלוונטי יותר.

2. Don Joan Roman Member

לפחות לגבי פיורנטינה אני לא מצפה למשהו אחר אם המאמן בעצמו לא חושב שאירופה זו מטרה

Sent from my m3 note using Tapatalk

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום היה לסוזה יותר חשוב לחנך את ברנארדסקי. <_<

אני מניח שאף אחד, פרט לקובי, לא מופתע מההפסד הביתי של ג׳נואה לקייבו.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נפולת של נמושות חסרות אופי.

צר לי , הזיוף אולי נשכח אבל מונטלה מזייף הרבה זמן, הכנה מנטלית לקויה שנשכחה לא מעט עם הרבה קאמבקים והרבה גרינטה אבל בחודש האחרון זה כבר נהיה מביך, הקבוצה לא יודעת איך לפתוח משחק. זה מאוד יפה ובונה תמונה ורודה שאנחנו מצליחים לנצח אבל שלא, זה נחשף במלוא הבושה.

אני לא ממהר לשפוט את העבודה שלו וזוכר מה הגנון שהלך פה בשלוש השנים האחרונות ועדיין, יש יותר שאלות מתשובות, יותר סימני שאלה מאשר סימני קריאה. יש בהרכב הפותח הזה אולי שני שחקנים בקושי שמתאימים לקבוצה גדולה, החריש העמוק הזה יימשך יותר מעונה אחת, ואנחנו צריכים להיות מאוד סבלניים.

הסאגה עם דונארומה והבריחה הפוטנציאלית של דה שיליו לא עושה לי רגוע במיוחד, אני שם את מבטחי כרגע בהנהלה החדשה שהיא יודעת מה היא רוצה, ולי, לי נמאס כבר רק לחכות שעונת ההעברות תתחיל.

Dayatso ו-yonmu אוהבים את זה.
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק שתמנהל כרגע במאצה נראה כמו משחק בין קבוצה מאומנת לבין קבוצה מהשכונה.
    ברוזו וגליארדיני חמאתיים והקישור של נאפולי שולט לגמרי במשחק. אני לא מחסידיו של קונדו, אבל הוא חייב להיכנס במקום ברוזו, כי אני לא רואה את נאפולי מחכה יותר מדי עד השער.

** טוב, נגאטמות מבשל שער לקאייחון.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/17
    Dayatso ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

איך שחקן כמו נגאטומו עדיין נמצא באינטר בשנת 2017?

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה כשזורקים 30 מליון יורו על שחקן שלא מתכוונים לתת לו לשחק, במקום להתחזק במגן שמאלי נורמלי.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אמר השדר הצרפתי ״אינסינייה זו הצגה מרהיבה.״ אבל זה לא רק אינסינייה, זו כל הקבוצה של סארי. אינטר דווקא החזיקה מעמד מול כל זה, עד, כפי שציינו לפני, המתנה של היפני. ברוזוביץ׳, ז׳או מאריו, אדר... יצאו במוקדם או במאוחר.

9. SerieA Il Capitano

אני אפילו לא רואה את המשחק (לצערי או לשמחתי), אבל שחקנים שיודעים שהמאמן שלהם עוזב בעוד ארבעה מחזורים לא יכולים לנצח קבוצה כמו נאפולי.

העונה הזו גמורה, וחבל שאי אפשר לסיים במחזור ה-34.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר החזיקה מעמד בזכות זה שמורייו ומדל הצליחו לחבל ברוב המהלכים של נאפולי.
    שחקני נאפולי מדלגים בקלות על הקישור של אינטר, ואנחנו תלויים כרגע בשני הבלמים שלנו.

11. DRORIKO Member

המאבק על המקום השישי זה אחד המאבקים הכי עלובים שנתקלתי בהם, זה כאילו אף אחת מהקבוצות לא רוצה להגיע לאירופית

Dayatso, Don Joan Roman, Nesta ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. SerieA Il Capitano

אינטריסטה חכם כתב:

Our success under Pioli was him putting CL on the player's dinner plates, but since it has been taken away, his ability to motivate is 0.

13. Don Joan Roman Member

אף אחת מהקבוצות ואף אחד מהשחקנים חוץ מהנדאנוביץ

Sent from my m3 note using Tapatalk

14. SerieA Il Capitano

אני אוהב את האוהדים האלה.

העונה הזו היא אחד הכישלונות המביכים בהיסטוריה של אינטר. מאז 2012 יש רק כישלונות בקבוצה הזו, אבל לטעמי העונה הזו היא המביכה מכולן. בסוף המחזור ה-38 אכתוב פוסט ארוך על כך.

אגב - ההתרסקות עם סטפאנו פיולי במחזורים האחרונים מראה שלא בטוח שפיטורי פרנק דה בור הועילו במשהו, מלבד ריסוק המוניטין המפגר במילא של ההנהלה הזו. הרי נסיים במקום השביעי, בלי אירופה ובלי שום דבר. אז ניצחנו שבע פעמים קבוצות חלשות, והישגים יפים במשחקים מול פיורנטינה ולאציו. אבל יכול להיות שאם ההנהלה הייתה נותנת גיבוי אמיתי למאמן אז היינו מצליחים לבנות משהו ולא להתחיל, שוב, מחדש בעוד חודשיים.

15. תומר1989 Member

הקבוצה שנבנתה באינטר בקיץ למרות כל הציפיות נכשלה באופן מחפיר. עכשיו במקום לרוץ עם שלד שהיה אמור להיווצר העונה מסתבר ששוב צריך להחליף יותר מחצי קבוצה.