Serie A - המחזור ה-32 - הדרבי הסיני של מילאנו, אנחנו ועוד 860 מיליון צופים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏14/4/17.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המקום השלישי בעונה שעברה לקח את רומא שנתיים אחורה. מקום שלישי נוסף יצור תוצאה הרסנית אף יותר. המרקאטו הקרוב לא תלוי בשלב מוקדמות עתידי והתוצאה שלו.

2. DRORIKO Member

וההפסד לליון? בפליאוף יהיו מספיק קבוצות שיכולות להדיח את רומא. לא שהיא בהכרח פחות טובה מהן, אבל עדיף לעלות ישר לצ'מפיונס בלי כאבי ראש

3. SerieA Il Capitano

מקום שני משמעו שלא תמכרו שחקן משמעותי, או שתמכרו רק אחד?

@DRORIKO
    ללא ספק אתה צודק, אבל רומא אמורה להיות בליגת האלופות בכל מקרה. בפורטוגל היא הייתה צריכה לנצח 3-0 בקלות, במקום זה הסתבכה והשאר ידוע.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא תמכור 1 או 2 בכל מקרה (אולי אף יותר). המקום השני יבטיח שהכסף יושקע בקבוצה ולא בסגירת הפסדים.

"אמורה להיות" זה לא בסיס חזק מספיק בשביל הבעלים לעשות הימורים מסוכנים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/17
  5. Don Joan Roman Member

לרוב כשהיא "אמורה" זה לא קורה.
    אני סומך יותר על נאפולי שתעלה לאלופות ממקום 3 מאשר על רומא.

Sent from my m3 note using Tapatalk

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בילבאו מוסרת ד"ש. מקום שלישי = קיץ מעפן + אכזבה פוטנציאלית נוספת בהמשך.

7. SerieA Il Capitano

במחצית הראשונה אינטר שיחקה היטב. שליטה יחסית במגרש (למעט הדקות הראשונות), הזמנויות מול השער ושני שערים יפים כשהראשון מסגירה לא טובה של דה שיליו. השער השני יפה מאד מצירוף של פריסיץ' ואיקארדי, סה"כ מה שאני מצפה משני אלה לעשות והם עושים.

במחצית השניה מילאן השתלטה לחלוטין על המשחק ובגדול עשתה מה שהיא רוצה. פריסיץ' יכל להכריע את המשחק עם המסירה המצוינת של איקארדי אך בעט לידיו של דונארומה. לא מצב קל אבל מצב שהוא צריך להבקיע בו.

אני חושב שסטפאנו פיולי עשה טעויות קשות בחילופים היום. החילוף של אדר דווקא היה בסדר, הוא התאמץ וניסה ושיחק לא רע.

אני שונא חילופים שמכניסים בלם במקום קשר או חלוץ או מה שלא יהיה. זה חילוף שכמעט תמיד מזמין את היריבה לתקוף בחמת זעם בזמן שאנחנו מעיפים כדורים לעזאזל. וזה בדיוק מה שקרה. לא יודע אם מדל תוכנן לעבור לקישור או לא, אבל מכיוון שהוא מזעזע שם פשוט לא יכולנו לעשות שום דבר. זה היה חילוף מזעזע.

ביאביאני לעומת זאת, לא יודע מאיפה פתאום נזכר פיולי להעלות אותו. אמנם זה היה רק בדקה ה-90 אבל היה צריך לעצור את שטף המשחק של מילאן בצורה יעילה יותר. זה לא קרה.

אני חושב שהיה משחק מעניין. כל קבוצה תרמה את שלה להצגה במשחק שבסוף לא קבע הרבה להמשך העונה אלא רק מבחינה מוראלית עבור מילאן ומשחק שעצבן את סונינג אני מעריך. פיולי יצטרך להוכיח את עצמו בהמשך העונה כי אחרת הוא לא ימשיך. הם לא מבזבזים זמן החבר'ה האלה.

התרשמתי מאד מדאפלואו באגף שהביך את המגנים שלנו פעם אחר פעם, קרלוס באקה בגדול חסר תועלת וצריך להימכר, ולמילאן יש תשתית טובה בהגנה עם קלאבריה ורומאניולי. בקיץ מן הסתם הם יתחזקו עוד.

דבר אחרון לגבי קאנדרבה. כל 860 מיליון האנשים שצפו לכאורה במשחק הזה מבינים שכל פעם שהוא באגף הוא יגביה. זה מטומטם. זה פעם בעשרים הגבהות מביא ובשאר הפעמים זה צפוי וטיפשי. ולא יעיל. צריך להפסיק עם זה.

אני חושב שקאנדרבה אחלה שחקן, אני אוהב אותו, אבל הוא צפוי מאד בהתקפה. הוא תורם המון בהגנה, הוא עושה עבודה טקטית, הוא משקיע, והוא גם סובל מהיעדר יכולת התקפית מהמגנים שאיתו. וזה חבל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/17
    DRORIKO, uri ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  8. Don Joan Roman Member

מאז בילבאו נאפולי גדלה והשתדרגה כמועדון וכקבוצה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

9. SerieA Il Capitano

קובי, אני מת עליך, אבל זו גישה תבוסתנית מאד.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינני מציג שום גישה. אני מדבר על דרך העבודה ברומא (וכנראה בכל קבוצה אחרת ללא השקעה חיצונית) מהיכרותי האישית.
    מקום שני - קבוצה חזקה יותר בעונה הבאה.
    מקום שלישי - מזעור נזקים.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@SerieA

אני חושב שהחילוף מורייו במקום מאריו כשאנחנו ביתרון שני גולים צריך להבהיר שפיולי לא מתאים לשאיפות שלנו. הוא באמת מאמן טוב, הטוב ביותר שהיה מאז מוריניו באינטר, אבל המנטליות שלו מתאימה לבולוניה או אטלנטה ולא למועדון שירצה להגיע כמה שיותר גבוה בעונה הבאה. זה חילוף שמעיד על פחדנות, על לחץ ואני לא רואה חילוף כזה קורה אצל מאמנים מהשורה הראשונה. זה לא רק מזמין את היריבה ללחוץ ולתקוף, זה גם גורם לקבוצה שלך לאבד ביטחון. החילוף הזה גמר לנו את המשחק בסופו של דבר, ביחד עם הגישה המנטלית הכללית של פיולי אחריי המחצית הראשונה.

אם נבדוק את המאזן שלו העונה במפגשים הגדולים, קרי נגד מילאן, יובה, רומא ונאפולי, נגלה שהשגנו 2 נקודות מתוך 15 מפגשים. אני לא אשקר כדי להצדיק את הנקודה שלי, ואודה שלמעט המפגש נגד נאפולי אינטר לא שיחקה רע באף מפגש, אבל התוצאות הן אלו שמשנות בסופו של דבר ותוצאות כאלו מדליקות נורה אדומה. גם בלאציו, אם אני זוכר נכון, התוצאות במפגשים האלה ממש לא לטובתו והוא הובס מספר פעמים (רק לא נגד אינטר ;) ).

אני תמיד בגישה של ״אם אין משהו יותר טוב מהקיים, אז עדיף שישאר״, אבל אני חושב שאינטר צריכה לחפש מאמן חדש וכשהיא מחפשת, אז קודם כל לחשוב על הפן המנטלי. נכון שאת סימאונה וקונטה לא נשיג ככל הנראה, אבל אין שום סיבה שלא נמצא את הקונטה או הסימאונה הבא עם סקאוטינג טוב וסבלנות. השם הראשון שעולה לי הוא די פרנצ׳סקו, שגם הוא הימור, אבל כזה שיכול להצליח.

ואם לא נמצא - אז שיהיה לפיולי בהצלחה. אני אמנם כועס עליו מאוד על מה שקרה היום ובכללי על המשחקים האחרונים, אבל עדיין מאוד מעריך את התוצאות שלו ואת השיפור שהביא לאינטר. בהחלט מאמן טוב.

12. DRORIKO Member

אור,למה לא את סארי? אנחנו הרי יודעים שהוא ביחסים רעים עם ADL ומחפש מפלט משם. אינטר עם הסגל שלה ועם הכסף לבזבוזים זה אחלה מפלט.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סארי מאמן מעולה שהייתי שמח שיהיה אצלי, אבל הייתי מחכה לראות מה איתו לפניי שאני זורק את השם הזה.

14. yonmu Member

לא ראיתי את המשחק המלא (שבת), אבל יש מצב שכשדה שיליו בצד שמאל הוא נהיה גרוע יותר גם בדברים הפשוטים?

15. SerieA Il Capitano

ממליץ לך לחפש ברשת (להבא, אם בא לך) כי יש המון מקורות לצפות במשחק בשידור חוזר, כפי שאני עשיתי.