Serie A - המחזור ה-28 - A Blast From the Past

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏10/3/17.

1. SerieA Il Capitano

הדרבי של ג'נובה באמת מיוחד. תשוקה רבה כל כך משני הצדדים, ששקועים לצערנו בבינוניות, אבל האוהדים, האוהדים. איזה כיף. זה וידאו ראשון:

Check out @Adz77's Tweet:

2. yonmu Member

לא ראיתי את המשחק המלא (שבת), ובכל זאת כמה הערות -
    1. השיפוט פגע ביובה. השער של בנעטיה כן חוקי, השער של באקה לא חוקי, הגיע לדיבאלה פנדל מעבירה של זפאטה והיד של דה שיליו היא במקרה הטוב ספק פנדל. אין על מה להתבכיין.
    2. זה עדיין לא אומר שהשיפוט לא מוטה לטובת יובה, במכוון או שלא במכוון. יכול להיות שאת טעויות השיפוט לטובת מילאן השופט באמת לא ראה ואת היד הוא החליט לתת למרות האולי-ספק, אבל זה כבר הופך לקונספירציה קצת רחוקה. בכל מקרה, שיכניסו מצלמות כבר.
    3. הקדנציה של מיכאלוביץ' לא קידמה אותנו כקבוצה מסודרת עם שיטה, אבל היא כן קידמה שחקנים אינדיוידואלית. זה גם היה התכנון (לדתעי) לעונה הנוכחית - פשוט לקדם כמה שחקנים שיתפסו מקום כבאנקרים ועם הזמן להביא שחקנים שישלימו את הסגל סביבם. אחד השחקנים האלה זה בונאונטורה, ובהעדרו אנחנו חצי קבוצה.
    4. עוד אחד מהשחקנים האלה זה דונארומה. אולי הוא יעזוב מתישהו, אבל לא בקרוב. מדהים איך הוא הפך מקוריוז ("שוער בן 16 בהרכב!") לשחקן לגיטימי ופתאום לאחד השוערים הטובים בעולם.

3. VAR Member

אנשים שעדיין חושבים שיש איזשהו תכנון בקבוצה הזאת

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אטאלנטה עושה פסז....

איזה טבח אלוהים..

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים מה שקורה עכשיו בג'וזפה מאצה, זו ברסה או אינטר?

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

WTF קורה בסאן סירו בזמן שאני צופה לי בפיורנטינה קאליירי היבש...

7. Milanista3 Member

וואו, אינטר מראה מה הפוטנציאל של הסגל שלה, ועוד מול קבוצה מצויינת כמו אטאלנטה..

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני דווקא חושב שלא ראינו היום משחק גדול מאינטר. כן ראינו משחק מצוין, אבל האם הפער בין הקבוצות היה 1-7? ממש לא. האמת שברבע השעה הראשונה אטלנטה הייתה הרבה יותר טובה ופחדתי שניקלע לפיגור שנתקשה לצאת ממנו, אבל אז הגיע איקארדי.

אני חושב שאין מה לדבר יותר על איקארדי, הבחור משתפר מעונה לעונה והיום הגיע למעורבות ב-30 שערים בכל המסגרות (ב-33 משחקים), נתון מדהים עבורו. מי שכן הייתי רוצה להתייחס אליו הוא קונדוגביה. אחריי כל הסופרלטיבים שנשפכו ועדיין נשפכים על גאילארדיני (ובצדק גמור!), השיפור המטאורי של הצרפתי נעלם מהעין אבל הגענו לשלב שכבר חייב להתייחס אליו. היום הוא פשוט עשה לקאסי ושאר הקישור של אטלנטה בית ספר, וזה המשך ליכולת המצוינת שלו במשחקים האחרונים. סוף סוף, לאחר יותר משנה של המתנה, קונדוגביה הגיע לאינטר ומראה מה שהוא יודע.

ומעל כולם פיולי. היה יכול לתת היום קרדיט לפינאמונטי וגאביגול כשהמשחק היה גמור, אבל אלו צרות של מיליארדרים. הצלחה ענקית.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://cdn.corrieredellosport.it/images/2017/03/12/152534411-41067990-f773-4199-a9ad-14fd08bfc6d3.Xxx
    מעניין אם גם הם קפצו בשער הניצחון בדקה התשעים...

---

אגב אינטר כבשה את שבעת השערים משבע בעיטות למסגרת.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נתון מעניין שאולי מעיד על החוזקה של נאפולי ורומא (יובה לא צריך לציין אפילו) - אינטר נמצאת כרגע עם 54 נק' אחריי 28 משחקים, המספרים הטובים ביותר שלה מאז עונת 10/11 שבה סיימה במקום השני אחריי מילאן, אז הייתה עם 56 נקודות אחריי המחזור הזה ובמקום השני, מרחק נקודות ספורות ממילאן שבמקום הראשון. היום אינטר נמצאת עם מספר הנקודות הזה במקום הרביעי, מרחק 5 נקודות מרומא שבמקום השלישי.

בעונת הטראבל אגב היינו עם 59 נקודות אחריי המחזור הזה.

DRORIKO ו-Dayatso אוהבים את זה.
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי אינטר יכולים רק להרהר בצער על כמות הנקודות שהיו יכלו להיות אם היו מתחילים את העונה עם פיולי. מאז הגעתו שניים רק ליובנטוס.

Dayatso ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

לא נכנס כאן לענייני השיפוט אבל הרבה זמן אני לא זוכר מתקפה כזו של קבוצה, ועוד קבוצה מכובדת וגדולה כמו מילאן - על שופט, כפי שקרה אחרי המשחק נגד יובנטוס.

לא כל-כך יודע איך לאכול את הליגה הזו. רומא נראתה נהדר וניצחה בקלות את אינטר. ואז הפסידה 2:1 לנאפולי באולימפיקו, כשהקבוצה הזו עם לא מעט חסרונות ובעיות - בעיקר בהגנה. ואינטר עצמה בכלל במומנטום מצוין. לא זוכר מתי היא כבשה שביעייה בפעם האחרונה, ובטח שלא מתי שני שחקנים כבשו שלושער לטובתה. שמח לראות את אינטר חוזרת לעצמה, אני דווקא הייתי אופטימי לגבי המינוי של דה-בור אבל זה לא הצליח. מצד שני צר לי על הנסיגה של מילאן שהיא רק שביעית. אגב, מאזן הבית של יובה שמנצחת כאילו זה פלייסטיישן שוב ושוב ושוב - לא ממש מעיד על חוזקת הליגה. ברור שיובה קבוצה נהדרת אבל קבוצות כאילו מפסידות מולה בלי לשחק, בלי מאבק.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רומא ניצחה בקלות את אינטר? רחוק מאוד ממה שקרה במציאות.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

להזמין את פתיח טרים לחגיגות ה90 = להזמין את פראנק דה בור לחגיגות ה110 של אינטר.

DRORIKO ו-Gianzola אוהבים את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלי קלות. אפילו טוטי לא שיחק.