Serie A - המחזור ה-28 - A Blast From the Past

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏10/3/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רוב הליגה הציגה משחק יותר טוב מאשר אתם אתמול לדעתי, כולל פאלרמו שקיבלה רביעייה. התוצאה מאוד משקרת, עם שוער נורמלי בשער ולא חייזר הסיפור היה נגמר מוקדם.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי התמונות בסיום המשחק חזקות מ10 מינו ראיולות.

הדבר היחיד שמפריע לי זה הסיקור סביב ג'יג'י. רואה ציוץ עם "unbelievable save!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", נכנס ורואה עצירות שכריסטיאן פוג'וני עושה 5 פעמים בשבוע בגיל 50. מזל שתפסתי משחק מלא שלו כדי להבין עד כמה הוא ענק באמת.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/17
    Bianconeri, אלעד ו-Gianzola אוהבים את זה.
  3. Don Joan Roman Member

גם פיאניץ' וגם חדירה לא בעונה גדולה אבל הם עדיין מספיק טובים באספקטים מסוימים שזה איכשהוא מספיק אבל בעונה הבאה יובנטוס צריכה לסמן כמטרה שני שחקנים חדשים למרכז המגרש ולא משנה באיזה שיטה יבחרו לשחק, חלום אורגזמי מדבר על וראטי/קסי וטוליסו, ריאליות זה בעיקרון טוליסו וזהו.

Sent from my m3 note using Tapatalk

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען הדיוק, דה חאה באותו קיץ נכנס לשנה האחרונה בחוזה שלו, כלומר היה חשש אמיתי שהוא יעזוב בהעברה חופשית בסיום העונה. בימים כתיקונם אף אחד במנצ'סטר יונייטד לא היה מעלה על דעתו למכור אותו במחיר כזה, למעשה סכום כזה על דה חאה בשנה האחרונה לחוזה שלו מראה את השווי האמיתי שלו ואין ספק שאם הוא נמכר מחר זה בסכום שעובר בקלילות את מה ששולם על בופון. כנ"ל אם ריאל מדריד מחליטה יום אחד שהיא רוצה את קורטואה או כל אחד אחר בלבל הזה.

אני חושב שפשוט לא היו מספיק שוערים גדולים שעברו קבוצות בשנים האחרונות כדי לקבוע שזו עמדה שלא שוברים עליה את הבנק, למעשה אני לא יכול לחשוב על מעבר אחד כזה שקרה. המחירים של שחקנים נמצאים במגמת עלייה תמידית ואני לא חושב שזה יפסח על שוערים איכשהוא.
    אבל כן, אם מישהו במדריד או במקום אחר מחליט היום להביא שוער בסכום אסטרונומי, זה כמעט בוודאות יהיה דונארומה כי שוער ברמה הזאת בגיל 18 זה משהו שקורה פעם בדור במקרה הטוב, אפילו סביב דה חאה בגיל הזה לא היה כ"כ הרבה הייפ.

Don Joan Roman ו-VAR אוהבים את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיצר, מתי הוא ביובנטוס?

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא יגיע ליובנטוס.

לא ראיתי את המשחק אתמול לצערי,חבל שהיינו תלויים בפנדל המאוחר הזה.

מקווה שנגיע מפוקסים למשחק באמצע שבוע,אסור לחשוב שזה נגמר או להסתגר,שלא נצא פריז..

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images2.gazzettaobjects.it/methode_image/Video/2017/03/11/Calcio/Foto%20Calcio%20-%20Trattate/LAPR1358-039-U2022529280599X--896x504@Gazzetta-Web.Xxx

Milanista3 אוהב/ת את זה.
  8. SerieA Il Capitano

http://foto.ilsole24ore.com/Editrice/ILSOLE24ORE/QUOTIDIANO_INSIDE_ITALY/2015/06/05/Quotidiano%20Inside%20Italy/ImmaginiWeb/Ritagli/02_RAIOLA-kgWB--1193x900@Quotidiano_Inside_Italy-Web.Xxx

Mamadu ו-אלעד אוהבים את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתם קידוס? ברלוסקוני עובד על כולכם ובמילא כל שני וחמישי יש מעבר של איטלקים בין המועדונים הגדולים.

ג׳יג׳י יוצא, ג׳יג׳י נכנס.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Genoa: Lamanna; Munoz, Burdisso, Izzo, Lazovic; Ntcham, Cofie, Hiljemark, Laxalt; Simeone, Pinilla
    Sampdoria: Viviano; Sala, Silvestre, Skriniar, Regini; Barreto, Torreira, Linetty; Fernandes; Quagliarella, Muriel

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.telegraph.co.uk/content/dam/football/2016/08/07/105034453-mourinho-ibra-sport-large_trans_NvBQzQNjv4BqhaQcnQgX1lblZ3yiN-_RsFgQYydLoD49TznpdCvx63E.Xxx

עם דגש על:

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי - לא נראה לי שזלאטן כבר יגיע למילאן.

13. עודד (אוהד הצלחות) Member

אין לי שום ספק שדונארומה יעזוב את מילאן. או יותר נכון יועזב כשתבוא ההצעה הגבוהה מספיק. הרי מילאן לא הולכת להימכר (עבדו עלינו פעמיים כבר), והחובות ימשיכו להצטבר. אני די בטוח גם שהמעבר שלו יהיה ליובה, ככה שיכאב לנו כמה שרק אפשר.
    בתקופה אחרת, תחת גליאני וברלוסקוני צעירים יותר, הוא היה נשאר והופך לסמל ברמה של הגדולים ביותר. מאז שאני אוהד מילאן, לא היה לנו אף פעם שוער ענק באמת.עד שגדל לנו אחד כזה "חינם אין כסף", ברור שניפטר ממנו.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו הפעם הראשונה מאז 1960! שסמפדוריה מנצחת את שני משחקי הדרבי בליגה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  15. Milanista3 Member

עודד, אתה יודע למי ניתנה הנבואה.
    אי אפשר לדעת מה טומן בחובו יום, יש לנו את כל הסיבות שבעולם שלברלוסקוני אין עניין להחזיק בקבוצה.
    המותג מדרדר, אין יכולת להתמודד עם הכסף הגדןל והחובות רק תופחים. איזה אדם שפוי יישאר?