Serie A - המחזור ה-25 - הלציאלה יסייע לאינטר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏17/2/17.

1. AS R Member

טוטי העונה:
    3 שערים, 7 בישולים בכל המסגרות ב-575 דקות. מעורבות בשער בכל 57.5 דקות.

דזקו כובש משחק שמיני ברציפות (11 שערים הוא כבש בהם).

פארדס מזכיר את הימים שלו בבוקה עם השער הזה.
    וכמובן שוורמאלן היה חייב להיות אשם בשער בעשרים דקות שבהן הוא שיחק.

Bravo'Al'HaLancia אוהב/ת את זה.
  2. SerieA Il Capitano

מעניין אם קאירו ישאיר את מיכאילוביץ' בסיום העונה. אני חושב שניתן היה להוציא יותר מהסגל הזה, ואם בלוטי אכן יימכר בעשרות מיליונים, יהיה אפשר לחזקו אף יותר.

נראה לי שדונאדוני יתאים להם.

Don Joan Roman ו-uri אוהבים את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16830939_1484604428278884_8418848337858272661_n.Xxx?oh=b5e182429e8e5fc7a895b6cd1c28d95c&oe=58FED7C8

4. DRORIKO Member

ברנרדסקי פצוע אני מבין

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מושעה (5 צהובים).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההצגה הכי טובה בעיר. הבירה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה קבוצה יותר אנדראצ'יברית מטורינו. הסגל הנוכחי הוא האיכותי והעמוק ביותר שלהם מאז גראנדה טורינו. החבורה הצעירה שלהם גונבת את ההצגה בגלל הביקוש הרב אצל כל הגדולות אבל מעניין לא פחות שכמעט בכל עמדה שלהם יש תחרות חזקה על ההרכב. זה שווה הרבה יותר ממרכז הטבלה.

לדעתי בניגוד לקבוצות הגדולות עם כוח משיכה בינלאומי שמתחזקות ממכירות גדולות, להם אין איך להתחזק מהמכירה של בלוטי. גם במקומו הייתי נשאר שם עונה נוספת.

אבל.. כל זה לא רלוונטי למשחק של היום כי הייתה שם עוד קבוצה לא רעה בכלל שביטלה את טורינו עם הצגה גדולה נוספת והרבה נקודות חיוביות להמשך.

*ההפסקות היזומות האלה שרומא לקחה בערך כל רבע שעה אמורות לעזור לה להתגבר על העומס של השבועיים המשוגעים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/17
    אלעד אוהב/ת את זה.
  8. yonmu Member

לגבי ההרכב של מילאן -
    1. גומז עדיין מועדף על זפאטה. אני מקווה שזה אומר שלא סומכים על זפאטה יותר מאשר שזה אומר שכן סומכים על גומז.
    2. טוב שואנג'יוני פותח בשמאל במקום להרוס לקלבריה את הבטחון שם.
    3. הייתי מעדיף לראות את ברטולאצ'י על פני קוצ'קה (כלומר פסאליץ' בימין). כרגע הקישור שלנו 'טיפש' מדי.
    4. לוקאטלי מסופסל בשביל סוסה. אולי זה טוב, אבל כדאי לנסות אותם ביחד.
    5. באקה חוזר להרכב וחבל שכך. לפאדולה עדיף עליו ודווקא עלייה של באקה מהספסל יכולה להיות יותר מועילה.

בכל מקרה משחק חשוב כדי להידבק לצמרת התחתונה. שיהיה בהצלחה.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@SerieA @Mamadu

אתם מוכנים נפשית למפגש מול ספאלטי והממזרים שלו כשמדל ומורייו בלמים?

10. SerieA Il Capitano

1. אינני דואג ממדל, אני דואג ממורייו. אבל אני חושב שאינטר של פיולי חזקה יותר מחיסור כזה או אחר, והחבר'ה ייתנו את שלהם.
    2. אם אנחנו רוצים להגיע למקום השלישי, הכרחי שנבקיע. ההגנה שלהם יותר מדאיגה אותי מההתקפה שלהם, כי אנחנו נספוג במילא. השאלה אם נבקיע, וזה אפילו יותר קשה מול רומא הנוכחית.
    3. אנחנו נתחיל לתייג גם את @Interista
    @zitto strunz
    1. אני גם במקום בלוטי הייתי נשאר ויש לי תחושה שכך יהיה (הוא חתום על חוזה חדש ויש לו הרבה מה להרוויח מעונה נוספת).
    2. מכירה של שחקן ב-70 מיליון אירו יכולה לחזק כל קבוצה ונכון שהם לא מושכים חבר'ה רציניים יותר ממה שיש להם, אבל להפוך לסוג של פיורנטינה זה ערך בפני עצמו, והם יכולים לרכוש שחקן מהסרייה A למשל ב-20 מיליון אירו (אנדראה קונטי?) ולחזק את ההגנה שלהם. זה יכול לסייע להם. כך או אחרת, אני מאמין שיימכר בקיץ 2018 למילאן.
    3. קצת אוף טופיק, אבל: טורינו היא קבוצה עם קהל גדול ועבר ענק. היא קבוצה עם פוטנציאל גדול. אני לא בטוח שבעוד עשר שנים היא לא תהיה על דרך קבע במקומות 3-6 בליגה. היא צריכה להיות כזו.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בלוטי שווה 70מ' היום, כך יהיה גם בעוד שנה. אולי אף יותר אם קבוצות גדולות נוספות יחפשו חלוץ.

טורינו לא צריכה את קונטי. יש לה 2 מגנים מצויינים בכל צד. לא יזיק להם עוד בלם לצד קסטאן ורוזנטיני (מורטי בן 35), רג'יסטה יציב יותר מלוקיץ' הצעיר וואלדיפיורי וכמובן שחקן התקפה שיוריד את ליאיץ' לספסל. הם יכולים לסגור את זה ללא מכירה של בלוטי בדומה לטרייד של ברונו פרס שסגר להם 2 עמדות ברמה גבוהה. כלומר למכור נכס הרבה פחות משמעותי (באזלי, בנאסי) ולהשקיע את הכסף בתוך הקבוצה. הם לא יכולים לשים 20מ' על שחקן אחד בסריה א' (נגיד טוריירה) כי שחקן שהוכיח שהוא שווה סכום כזה יקבל הצעות מקבוצות גדולות יותר, כפי שיקרה עם באזלי ובנאסי עצמם.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מורייו היה בסדר גמור לאחרונה, ומסתבר שמדל בלם לא רע בכלל. אני יותר דואג מעמדת המגן השמאלי, אני כבר מדמיין איך סלאח עושה שפטים באנסאלדי.

13. Alta Tensione Member

כמה נחמד לראות שיחד עם פציעות טורדניות אנחנו מתמודדים, שוב, עם החלטותיהם התמוהות של הבחורים עם המשרוקית והדגלים.

תחנקו כבר.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם קאליניץ׳ לא היה בנבדל כאשר הדגל הורם. (כמעט) כולם מתמודדים עם זה וזה חלק מהמשחק.

EO11 אוהב/ת את זה.
  15. Alta Tensione Member

קייזה היה.