Serie A - המחזור ה-23- Derby D'Italia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏2/2/17.

?

המנצחת בדרבי האיטלקי

1. אינטר

3 הצבעות
    30.0%
  2. יובה

5 הצבעות
    50.0%
  3. תיקו

2 הצבעות
    20.0%
  1. SerieA Il Capitano

לא יודע אם "התבכיין" זו המילה, הוא ציין שלדעתו היו צריכים להיות שני פנדלים לטובת אינטר וזו אמירה שכל מאמן היה אומר לנוכח הנסיבות. גם מאמנים של יובנטוס עשו זאת בעבר (אנטוניו קונטה), וזה בסדר. אני חושב שזה היה חלק מראיון ארוך יותר ומפורט בו נאמרו הרבה דברים מעבר לעניין הפנדלים.
    השנאה בין שני המועדונים הופכת כל ניצחון למתוק הרבה יותר, ללא ספק. אנחנו שונאים אתכם בחזרה, יותר מכל קבוצה אחרת בגלקסיה :)

יהיה כיף בשנה הבאה.

2. SerieA Il Capitano

ועוד משהו - כל האורחים בפורום, שאינם רשומים, אנחנו שמחים שאתם קוראים פה, הירשמו והוסיפו לדיון המעניין שיש כאן ובאשכולות האחרים. נשמח לראותכם!

Dayatso ו-Franco אוהבים את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונטה היה בכיין ווידאל היה צוללן.
    אני אוהד את הקבוצה שלי אבל לא עיוור,אני הראשון לבקר את יובנטוס,גם פה בפורום. התגובה שלו מובנת,אבל הוא בכיין.
    זה תלוי על מה בוחר המאמן לדבר, פיולי יכל היה לדבר על העובדה שאינטר לא הייתה קלינית מספיק(איקרדי,גליארדיני,ז'ואו מאריו) או שלמרות העמידה הטקטית הטובה היא אפשרה ליובנטוס להגיע להמון מצבים(דיבאלה מספרת,דיבאלה משקוף,פיאניץ' משקוף,פיאניץ' הנדנוביץ',מנדזוקיץ' החוצה, מנדזוקיץ' הנדנוביץ'), או על ההתקדמות שאינטר עשתה וכו'.
    הוא דיבר על חלק מהדברים הללו אבל גם דיבר על הפנדלים שלא היו, על זה שנעשנו על טעיויות שלא שלנו, ניתח את הטאקל של מאריו וקיילינו וכו' = אכלו לי,שתו לי, לקחו לי = בכיין.

זו כמובן דעתי,הרבה מאמנים גדולים הם בכיינים אפילו יותר גדולים,אלכס פרגוסון הוא אחת הדוגאמות הבולטות בתחום.

Dayatso, Gianzola ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיד בביטחון מלא שלא היו פנדלים, זו הגזמה, בעיקר במקרה שבו ליכשטיינר משך את החולצה של ד'אמברוסיו אל מול עיני השופט והפיל אותו לרצפה.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שופטים לא שורקים על 95% מהמקרים הללו, למה דווקא זה שונה? כי זה הקבוצה שלך?
    אם אתה תולה את ההפסד שלך במקרה כזה אתה בכיין. זה נכון לפיולי, וזה נכון לכל אוהד.

אי שריקה על פנדל לא מפסידה לך משחק,ולכן כל התעסקות בה כאילו הייתה הגורם להפסד הוא טמינת ראש בחול והתבכיינות.
    מקצוען שרוצה להשתפר צריך לשאול מה הייתי צריך לעשות טוב יותר(קבלת החלטות טובה יותר בשליש האחרון וניצול מצבים היו הבעיות הבולטות של אינטר אתמול) ואיך אני משפר את זה.
    אני מאמין שמאמנים מתעסקים בעיקר בזה והבכיינות לתקשורת היא כדי ליצור לחץ על השופטים לקראת משחקים באים וכדי לזכות באותם שריקות קטנות לטובתך.
    אני סולד מההתנהגות הזו,גם אם היא אצל סר אלכס פרגוסון,גם אם היא אצל מאמן של הקבוצה שלי שהוא סמל מובהק(קונטה) וגם אם היא אצל המאמן היריב או אוהדים.
    המקרים בהם שיפוט באמת מכריע את המשחק הם נדירים. איטליה ודרום קוריאה זה המשחק הבולט שעולה לי לראש. ברוב המקרים האחרים גם בהם מעורב כרטיס אדום(הרבה יותר משפיע מפנדל שנשרק או לא) לרוב מואשם השופט באצבע קלה על ההדק - והרי שזו אשמת השחקן שנתן לשופט את ההזמדנות הזו ולא להפך.

הרי אפילו במשחק עם הגול של מונטארי(החלטה הזויה) למילאן היו את ההזדמנויות להכריע את המשחק בלי קשר לאותה החלטה, ולמרות מה שנוטים לזכור ולחשוב,זו בעיניי לא הייתה החלטה שהכריעה את המשחק(כן הטתה אותו,לא הכריעה אותו).
    לפני שאנחנו פותחים תיבת פאנדורה על מונטארי - היה גול.ההחלטה הזויה.מילאן קופחה.מילאן יכלה לנצח גם בלי קשר.מילאן לא הפסידה את האליפות בגלל המקרה הזה.

אני הייתי שמח אם הדיאלוג הזה על שופטים היה מתחסל לחלוטין למעט מקרים הכרחיים(איטליה-צפון קוריאה או מונטארי) ולא משמש ככלי של מאמנים להפעלת לחץ והתבכיינות.

Dayatso ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  6. yonmu Member

ה'פנדלים' האלה זה המחשה מעולה של המצב הרע של השיפוט.
    מצד אחד זה כן עבירה, מצד שני זה בהחלט משהו שעושים הרבה ולא שורקים עליו בדרך כלל.
    מתי כן שורקים? כשהשופט מחליט. וכמו שכל החלטה שלו (לשרוק או לא) תהיה נכונה, ככה כל החלטה תהיה שגויה.

ההחלטות הבעייתיות האלה מצטרפות לטעויות שיפור כלליות, שהדבר האחרון שאפשר להגיד עליהן זה שהן זניחות. הן גם לא באמת מתאזנות - במאקרו כן, אבל בפועל טעויות כאלה מכריעות תארים (זוכרים את גמר המונדיאל של 2006, עם הפנדל שלא הגיע לזידאן והנבדל שלא היה בשער של טוני? תחשבו איך היה מרגיש לראות את השגיאות האלה אם היינו מפסידים את הפנדלים בסוף).

uri ו-SerieA אוהבים את זה.
  7. SerieA Il Capitano

ראוי גם לציין בהמשך לתגובה של @Bianconeri מעליי, שהבכיין הגדול ביותר היה כמובן ז'וזה מוריניו. הנעשה היה מכוון בדיוק כדי להפעיל לחץ על השופטים, והוא עשה את זה באינטר ועושה את זה בכל מועדון שהיה בו מאז.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Bianconeri
    לא טענתי שהפסדנו בגלל זה או שצריך לתת לנו יחס מיוחד.
    סך הכל אני אומר שלא ניתן לשלול שהיו פנדלים בשני המקרים (ובעיקר במקרה ד'אמברוסיו), ומי שחושב כמוני הוא לא בהכרח בכיין.

9. Don Joan Roman Member

המקרה של ד'אמברוסיו גבולי.
    אבל במקרה של מאריו זה 2 מיליון אחוז כלום ושום דבר (אבל חייבים להבין שאסור לעשות גליצ'ים כאלה ברחבה)

Sent from my m3 note using Tapatalk

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אגב, אם מישהו מכם תוהה למה היה ריבוע ריק אתמול בקורבה סוד, אז הסיבה היא שהויקינג מחאו על ההחלטה לא לאפשר להכניס לאיצטדיון איזשהם שלטים מסוימים.

11. SerieA Il Capitano

בחור מצחיק קייליני.

עם זאת צריך לומר שהוא בוודאי לא היחיד שעושה זאת וזו דרך נפוצה מאד לסחוט עבירות של בלמים.

קייליני זה מהחבר'ה האלה שכשאתה אוהד איטליה אתה בעדו, אבל כשאתה נגד יובה אתה מתעב כל שנייה שהוא על הדשא.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Don Joan Roman Member

יש לי משהו אחד להגיד לגבי זה: יש לי חבר טוב, אוהד אינטר והנבחרת, והוא שונא את קיילו גם כשהוא לובש אזורי.

ד"א אתמול הוא היה מספר 1 במגרש ועצם העובדה שפריסיץ' נגע לו במכנס וזו דקה קריטית, זיכתה אותו בעבירה, לא שונה מאף אחד.

13. SerieA Il Capitano

אז למה הוא לא בפורום???

לגבי קייליני, כולנו יודעים שהוא היה נופל גם בלי הנגיעה של פריסיץ'. וולטר סמואל ד"א היה בדיוק כמוהו.

Don Joan Roman ו-Dayatso אוהבים את זה.
  14. Don Joan Roman Member

הבן אדם כל היום בנסיעות לחו"ל, הצעתי לו והוא לא רצה.

לגבי קיילו, אין ספק שהוא היה נופל גם בלי זה, אבל תסכים איתי שזה היה טיפשי מבחינת הקרואטי והיה כל כך ברור לצופה.

15. SerieA Il Capitano

אין ספק, מטומטם לגמרי. וזה לא הדבר המטומטם האחרון שהוא יעשה במשחק הזה.