Serie A - המחזור ה-23- Derby D'Italia

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏2/2/17.

?

המנצחת בדרבי האיטלקי

1. אינטר

3 הצבעות
    30.0%
  2. יובה

5 הצבעות
    50.0%
  3. תיקו

2 הצבעות
    20.0%
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

foza inda! foza asuri!

2. golding מנהלים

קשה לא להתרשם מאינטר אחרי המחצית הזאת, והיא עדיין יוצאת בפיגור.

איזה שער מטורף של קואדראדו.

3. Raulito Madridista

הצטרפתי למשחק הגדול באיחור קל אחרי סבל עצום מהמשחק של הפועל ואיזה כיף לראות את הכדורגל(האיטלקי) במיטבו.
    הפצצה של קווארדאו היא אחלה פינאללה למחצית וקצת אכזרי מבחינת אינטר. יובה עם הרבה תחת, מהדקות שראיתי היא פחות טובה. לא אגרסיבית, לא מאורגנת, לא מספיק מסוכנת להוציא את מנדג'וקיץ' שהסתנן שם ונגח החוצה.
    יש לי פלאשבקים למשחק של יובה נגד רומא, 3:2 דרמטי ברגע האחרון עם גולאסו של קייליני אם אני לא טועה.

לאינטר היו דקות מעולות סמוך לסיום המחצית הראשונה(האחרונה שראיתי שדוחפת את יובה לקיר במשחק שהיא מארחת - באיירן מינכן שהובילה 2:0 בטורינו בשנה שעברה במחצית), שיחקה עם הרבה ביטחון ונראית קבוצה בונבוניירה. מתפעל מכל נגיעה של פרישיץ' בכדור וגם ההכנה המצוינת לאיקארדי שתחת לחץ לא הצליח לדחוק פנימה.

כמובן שהגול עכשיו מוסיף הרבה שקט נפשי ליובה ומשנה את התמונה, אינטר תתקוף עם יותר שחקנים ויובה תוכל לנצל זאת

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רחמיי על פיולי. לא חושב שהוא דמיין אפילו שהשחקנים שלו ישחקו בכזה טמטום. קרנות שהולכות לאיבוד על טעויות מפגרות, איבודי כדור הכי הזויים שיש. אני לא מתפלא שברוזוביץ' מוביל את הטמטום הזה, אבל אני מאוד מתפלא שגאילארדיני לדוגמה נשאב אליו. איקארדי, מאריו, מיראנדה, קאנדרבה...בהחלט מביאים מה שמצפים מהם.

גול מבאס לאללה, להנדה לא היה סיכוי. דוגרי? מגיע ליובה רק בגלל הטמטום של שחקני אינטר.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות היתרון במחצית אנחנו לא משחקים טוב. ההגנה מבולבלת ועושה יותר מדי טעויות בלתי-מחויבות, ההתקפה לא מספיק מתואמת, היגוואין לא מספיק דומיננטי על המגרש. הוא חייב להפסיק לחכות לכדורים במרכז העמוס מגנים של המרדות ולהיות יותר דינאמי, כמו איקארדי, אחרת אנחנו משחקים בחיסרון מספרי.

אגב, זה רק אני או שהמערך החדש ממש מסרס את סנדרו ומנגד גורם לליכטשטיינר להיראות בשיאו (לפחות התקפית)?

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מאוזן לחלוטין, אינטר עומדת נפלא על המגרש,במיוחד בחלק האחורי כשקנדראבה ברוזוביץ׳ וגם ד׳אמברוסיו עושים לנו חיים קלים עם החלטות תמוהות.

ז׳ואו מאריו נהדר,לאיקרדי יש תכונה שהייתה בזמנו לאינזאגי - להעלות לי את קצב הלב כל פעם שהוא ליד הכדור..

אנחנו עומדים לא טוב על המגרש כשפיאניץ׳ וליכשטינר עושים לאינטר חיים קלים כקונטרה לטעויות של קנדרבה.

השער של קוודראדו... וואו..

ועוד מילה על השיפוט - פשוט מצוין,ריצולי מדויק בכל שריקה עד עכשיו

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/17
    Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  7. Don Joan Roman Member

משחק נהדר, פתחנו טוב מאוד אבל ככל שנקפו הדקות אינטר נכנסה למשחק, להערכתי תיקו 1:1 היה משקף למחצית הנהדרת בטורינו אבל מי אני שאתלונן, לקראת המחצית השנייה אנחנו צריכים לפתור את החור הזה באגף ימין שפריסיץ' מצליח ליצור ממנו מצבים, זה קורה כי קוואדראדו נכנס הרבה לאמצע לעזור לקישור וזו עבודה שדיבאלה צריך לעשות כאשר אנחנו מתגוננים ולתת לחואן את האפשרות לעזור לליצ'י, מנדזוקיץ' כרגיל עושה המון עבודה הגנתית אבל הוא חייב להיות מרוכז יותר בפעולות ההתקפיות שלו.

Sent from my m3 note using Tapatalk

8. DRORIKO Member

אני הייתי מכניס את רינקון

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

במקום מי? זה לא כמו אצלנו, שברור שברוזוביץ' צריך לקבל בעיטה בתחת ודגל סרביה על החלון כעונש על המחצית המזעזעת הזאת. אצלכם אני לא רואה מישהו שלא מביא תועלת למשחק או לא יכול להביא תועלת בהמשך.

קדירה מספר אחד ביובה אגב. עבודה פסיכית הוא עושה.

10. DRORIKO Member

סעמק נפלנו על אחד מהמשחקים האלה שהנדנוביץ' הופך לפאוור ריינג'ר

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/17
  11. DRORIKO Member

האמת שהמחצית השניה היתה די שאנטי, על גבול הגרבז' טיים. ברגע שאנחנו מחליטים לסגור את המשחק נגמר הסיפור. בודדות הקבוצות בעולם שמסוגלות לפרוץ את החומה שלנו, אינטר היא לא אחת מהן. ועדיין צריך לתת כבוד למפסידה, לבוא ליובה סטאדיום ולתת כזאת מחצית ראשונה זה לא דבר של מה בכך, אין ספק שהתגבשה שם קבוצה.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מצטער בשביל פיולי על המשחק הזה. יש שחקנים באינטר שצריכים ללמוד מה זה דרבי ד'איטליה לפניי שהם עולים לדשא.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  13. Don Joan Roman Member

שאנטי שאנטי אבל גם במחצית כזו המחורבן הזה לקח כדור גדול למנדזוקיץ'.

נ. ב דני אלבס - לא רוצה לראות אותו בהרכב אלא במשחקים סטייל פסקארה וקרוטונה, מהרגע שהוא נכנס התקף לב אחד גדול.

uri אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

העלתי הודעה גם עליו. בסופו של דבר ניצחנו את המשחק אז אני סולח לו. שיהיה לו לבריאות ושיתענג על התשואות. במשחק הבא הוא יקבל גול בין הרגליים וזה יסתיים

15. Don Joan Roman Member

אני רוצה את התצוגות האלה גם מול נאפולי ורומא, שאת הפאדיחות ישמור לקרוטונה ואמפולי

DRORIKO אוהב/ת את זה.