PPV - כבר מהשנה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Emil, ‏26/8/03.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו, רק אני שמעתי וקראתי שהשידורים על המשחק במרכזי נמכרו לערוץ 2 שישדרו משחק כל שבת?
    אז הנה יש לכם משחק אחד בשבוע, ועוד 5+ שגם כל היום כדורגל וגם מביא לכם תקצירים מכל העולם בחדשות הספורט, אז למה אתם צריכים עוד ערוץ?
    ואם אני לא טועה, יש בטח ביס חבילת ספורט שבטח תכלול את כל הערוצים, אין לי מושג כמה זה עולה אבל זה בטח משתלם.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מבין..זה לא העניין של ה-64 שקל האלה..אני בכלל לא משלם משהו מיוחד על 5 פלוס..
    זה בקומבינה אצלי..זה העיקרון..
    זה מתחיל פה ונגמר שאפילו בשביל לראות דוקים תצטרך לשלם..
    יאללה..אנחנו משלמים מינימום של 150 שקל בשביל חבילה בסיסית וקטנה של ערוצים דפוקים..
    יש מיתון במדינה והכדורגל שלנו בכל זאת זה לא ארסנל לא מילאן ולא באיירן..

צריך להתחשב קצת בתושבים במדינה..וכל מה שאני רואה שלא שמים עלינו..

איפה ויקי כנפו שצריך אותה???
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

3. Emil Member

ריינמן, אתה בא ליצעוד איתי למשרדי הכלבים והלווין ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

שמעו, אתם פשוט לא מבינים, חולבים אתכם...בהתחלה זה רק היה ספורט 5+, וכולם אכלו את זה...ועכשיו ערוץ כדורגל ישראלי, ואם כולם יאכלו גם את זה, הם ימשיכו במגמה
    אל תחשבו שבזה זה יפסק

4. ג'רי בית הלוי Member

אמיל, אתה צודק במאה אחוז, חולבים אותנו, אבל אתה יודע למה זה ימשיך? כי לאנשים במדינה הזאת לא אכפת. הפרומואים הראשונים לספורט 5+ מציגים את זה בצורה הכי טובה שיש: בוכים כמו נקבות עד שמעלים את הערוץ, "לא לא אני לא מתחבר אני לא משלם לגנבים האלה", ובסוף כשהם שומעים מה יש שם הם מתחילים לבכות ומתקשרים למוקד של חברת הכבלים/לווין הקרובה לביתם. רק אם אפחד לא יתחבר לשם, אבל ממש אפחד, רק ככה המחאה הזאת תעזור במשהו, זה שכולם יצעקו לא נתחבר ובסוף בסתר יתחברו זה לא יעזור בכלום.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

סורי אחי אני ג'ובניק..אסור לנו ללכת יותר מדי אחרת נקבל תלונה.. :wink:

זה בדיוק מה שהתכוונתי..זה מתחיל בערוץ הספורט שהיום משדר דוקים..נמשך ב5+ שהיום משדר שידורים חוזרים וייגמר שלכל ענף ספורט יהיה ערוץ בתשלום..
    כמה כסף עוד אפשר לגזול..

וניצן צודק..כמה היום אין להם 5+????לי יש..אבל לפחות מהבחינה הזאת אני נקי..
    יש לי קומבינה ואני לא משלם על זה..וגם לא הייתי משלם על זה..

6. Don p1 Member

בוא נגיד ככה..
    אם צ'רלטון תחליט לפתוח ערוץ, וזה נראה מאוד ריאלי עכשיו. ערוץ שיכלול את הליגה הספרדית, האיטלקית וכמובן הישראלית בתשלום. דבר זה יגרום להתפוררות של חמש פלוס ומיילן טנצר יקבל את מה שמגיע לו..

בוא נגיד את זה ככה, בשביל כמה שידורים מהליגה האנגלית לא שווה לשלם 24 שקל בחודש, הרי את אותו תוכן חוץ מהליגה האנגלית זכור לי שגם הייתי מקבל בחמש הרגיל וזה גניבה.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהשבת הקרובה זה מתחיל.
    השיטה 'שלם וצפה' במחזור מספר 4 בליגת העל.

שלושה שידורים ישירים ביום אחד,תמורת 20 שקלים בלבד.
    זה יתחיל ב15:30 ויסתיים בסביבות 21:30 בערב.

בינתיים המשחקים שיושדרו,הפועל באר-שבע מארחת את בית"ר ירושלים,ומכבי חיפה מול הפועל פתח תקווה,עוד משחק יבחר בהמשך.

אני לא מבין מה מרוויחות מזה הקבוצות,עכשיו ברור שעל שלושה משחקים(או אפילו אחד) לשלם 20 שקל זה הרבה יותר טוב,מאשר לשלם 70 שקל ולהיות במגרש,ושלא נדבר על אלה שקבוצותיהם משחקות בחוץ,70 שקל כרטיס ועוד כמה שקלים טובים לדלק.

מהשנה אנחנו נראה ככל הנראה הרבה פחות אוהדים מהשנים הקודמות

8. Reyes Member

לא מסכים איתך.
    אין על האווירה שיש במגרש... לראות בטלויזיה זה לא כמו להיות במגרש, אולי יש כאלה שיעדיפו את הטיוי, אבל הם יהיו די מעטים. האוהדים שהלכו בשנה שעברה לכל משחק, ילכו גם השנה... אי אפשר להגמל מזה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אני עצמי לא מתכוון לשלם אפילו גרוש על ה"כדורגל" הזה... למה מה ישדרו לנו פה? ריאל - בארסה? מילאן - אינטר? או מכבי חיפה - הפועל בני סכנין? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx על הזבל + 2 משחקים גרועים נוספים 20 שקל? אני לא בטוח שאני רוצה לסבול ככה... חוץ מזה, מי יושב ורואה שלושה משחקי כדורגל ישראלי כל שבת\שבת+ראשון? שלושה!!! מי?...

בעצם, אולי אני אשלם, אבל רק מדי פעם. כשיש משחקים מעניינים של בית"ר. חבל שלא עושים את הערוץ הזה שאתה משלם רק על משחק אחד... זה היה יותר זול עבורנו.

אגב, עכשיו אפשר להבין איך שודדים אותנו ב'הום סינמה'. רוצים 17 שקל על סרט אחד! פה רוצים על 3 משחקים 20 שקל וכדורגל הוא הרבה יותר מושך אנשים... אפשר לעשות השוואה. לבקש שיתנו לנו 3 סרטים ב-20 שקל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ואני עדיין חושב שה-PPV הזה טוב לקבוצות, הן מקבלות על זה הרבה מאד כסף. אז להן זה טוב, לנו, מהבחינה הכספית, לא (660 בשנה, בהנחה שאתה מזמין את כל המשחקים, על הדבר הזה)? לא שאין לנו בבית גרוש, אני פשוט חושב שלא שווה, אפילו שזה עולה הרבה פחות ממנוי לקבוצה גדולה ורואים הרבה יותר משחקים... כי אין התחלתי את התגובה הזו? "אין על האווירה במגרש"... יותר כיף.

חבל שלא עשו בסוף את הערוץ הגדול, שיש גם כדורגל עולמי וגם ישראלי. זה כבר היה משהו אחר לגמרי.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מתכוון לשלם אגורה. אני ימשיך ללכת לכל משחק שאוכל ללכת אליו. אין מה להשוות בין לשבת בבית ולראות בטלויזיה מאשר האוירה במגרש. זה הבדלים של שמים וארץ.

10. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניב, זה לא רק 3 משחקי כדורגל- זה הרבה יותר!
    יש במדינה שלנו אנשים שפשוט חולים כדורגל, ולאו דווקא הם אוהדים קבוצה כזאת או אחרת אז בשבילם זה פשוט גאוני. כי אתה גם מקבל 3 משחקים בשידור ישיר, גם פרשנויות במשחק ועידכונים ממשחקים אחרים באותו זמן וגם בין כל משחק למשחק יש לך כתבות, פרשנויות ועוד כל מיני כאלה, סיקורים לקראת משחקים אחרים.
    אז לאוהדים האלה, לא עדיף לשלם 20 שקל בשביל כל זה מאשר ללכת לראות איזה משחק אחד ב60-100 שקל?
    נכון שאין כמו באווירה של האיצטדיון, אבל זה בהחלט משתלם כל הערוץ הזה