NCAA 2012 - הגמר הגדול

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Muurad, ‏13/3/11.

1. Muurad Member

סיומת מדהימה כמו כמעט כל הטורניר בנתיים.

אני בהחלט איתך מחזיק אצבעות לבאטלר.. 7 שניות לסיום עם מינוס נקודה וכדור שלהם.. הבמה מוכנה, עכשיו שצאק יתעלה עוד פעם ויסיים את הסיפור!

לאאאאאאאאאאא! הוא שרק לעבירה! וואו!..באטלר עם מהלך ענק בהתקפה שכולו המאמן, קולעים 2 נקודות ועולים ליתרון נקודה אבל אז עבירה טפשית שלהם קרוב לחצי על loose ball עם 0.9 שניות לסיום שולחת את פיטסבורג לנצח את המשחק מהקו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/11
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה סל של באטלר, 70:69 ואיזה שיפוט בושה, רמאות! איכס! חרצו את גורל המשחק, פיט לקו עם 2 זריקות על עבירה ממוצאת 0.9 לסיום!

רק שיחטיא אחד לפחות...בוזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

החטיא אחד ועבירה על השעון 0.0! ישששששששששששששששש הם הולכים ל-2 זריקות עונשין, צריך 1

3. Muurad Member

למען האמת היה עבירה עומר.. חייבים להודות.

עכשיו שינו את הזמן ל 1.4 שניות... עכשיו זריקות עונשין... קלע את הראשונה.
    אני לא מאמין לך! WOW!

הוא החטיא את השנייה ועכשיו הם שורקים על עבירה ושולחים את באטלר לזרוק עונשין! איזה משחק ענק, אני על הקצה של הכסא לא מאמין.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישש באטלר לעונשין עם 0.8, בשיוויון 70:70 איזה שחקן טיפש של פיט! יששששש אלוהים!

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יששששששששששששששששששש באטלר בסוויט 16! יששששש עוד אפסט גדול ומי אם לא, הסינדרלה! המדורגת ראשונה ב-SE בחוץ, עכשיו אפשר לצפות ביוקון בכיף. האוורד ומק עם משחק ע-נ-ק

6. Muurad Member

יש! שיחטיא ויסגור עניין! באטלר עם upset מדהים, סיפור הסינדרלה נמשך!

חחחחחח ואוו המשחק הזה כ"כ משוגע שהזריקה משלושת רבעי מגרש גם כמעט נכנסה.. אני מאוד יופתע אם אני אראה משחק יותר טוב ממה שהיה כאן בסוף.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי אתה בדילאיי גדול חחחח

הסל האחרון לא היה נחשב גם ככה זה היה אחרי הזמן

בראד סטיבנס:" המשחק הזה הלך קשה אני יהיה כנה איתך אני מרגיש רע בשביל פיטסבורג, הייתי מרגיש רע אם לא היינו מנצחים אב השחקנים שלנו החזיקו מעמד והחברה שיחקו מעולה. במחצית השניה הם היו יותר טובים והמאמן שלהם הוא נהדר."

מאט הווארד:" דאגנו לרגע כשהיה לו 2 זריקות לנצח את המשחק, זה מדהים, אנחנו ממשיכים עם האמונה ואז משהו קורה בשבילך. אנחנו לא מוותרים אף פעם, החברה האלה כל כך טובים, לעולם לא עוצרים, לפיטס היתה הזדמנות לנצח אבלן עכשיו אנחנו בניו אורלינס (סוויט 16)"

איזה שמחה! ישששש חחחחחחחחחח

עכשיו אפשר לצפות ביוקון בשקט, שקמבה יבוא לעבודה, שלאמב וסמית' יהיו ביום קליעה טוב, אוריאקי בהגנה ואנחנו בשלב הבא!

8. k_700 Member

המאמן שלהם לא עושה יותר מדי חוץ מלחייף כל היום למצלמה ולהודות על 15 דקות התהילה שג'מיר נותן לו.
    ניהול משחק מאוד שבלוני שלו לאורך כל העונה.
    לתת לג'מיר 30 שניות בממוצע להתקפה את הכדור, לתת לו לזרוק מכל מרחק 25 זריקות מה-2 ועוד איזה 9 מה-3 ופשוט לשלוח 4 שחקנים לאיזור הצבע ולקוות להשיג משם עוד פוזישן.

משחק מעצבן היה בין פיטסבורג(שסימנתי אותה כזוכה) לבאטלר.
    השחקן המטומטם של פיטסבורג שב0.8 שניות עושה עבירה מטומטמת מתחת לסל של באטלר גרם לי כמעט לשבור את השלט.
    בכללי משחק עילג משהו. יותר מדי שחקנים של באטלר נהנים מהתעלמות של השופטים לצעדים שלהם. ומה שהכי מצחיק שבמקום לשריקה על צעדים השופטים נותנים עבירה ו-2 זריקות.
    בכללי השופטים במשחק שרקו ליותר מדי עבירות(כבר משהו כמו 4 דקות לסיום נגמרו העבירות ל-2 הקבוצות).

אבל פיטסבורג פשוט הפסידה את המשחק.
    ועם זה לא מספיק אז הסנסציה שסימנתי, הפסד של BYU לגונזאגה, לא צלחה גם היא. אם רק היה אפשר לעלות את ג'ון סטוקטון מהיציע במקום דיוויד סטוקטון ואת טי ג'יי פרדט מהיציע במקום ג'ימר פרדט.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

(3)קונטיקט - (6) סינסינטי 58-69

אנחנו בסוויט סיקסטין! עוד הצגה גדולה של קמבה וומבה ווקר חחחחח 33 נק' 5 אס' ו-5 ריב'. בשלב הבא אנחנו מול סן דייגו סטייט המדורגת שניה ואני לא יגזים אם אני יגיד שלטעמי, עם הכושר של טורניר הביג איסט והיכולת ב-2 הסיבובים הראשונים, אנחנו פייבוריטים להמשיך לעלית 8. אומנם סינסי פתחה את המשחק יותר טוב אבל ככל שנקפו הדקות במחצית הראשונה השתלטנו וסיימנו אותה עם יתרון 28:36. במחצית השניה סינסי ביצעה קאמבק גדול ועלתה ל-41:39 אבל יוקון ידעה לחזור כמו גדולה, החזרנו את היתרון ולא שמטנו אותו עד לסיום ורק הגדלנו אותו. לאמב עם עוד משחק מצוין עם 14 נק' 2/3 מהשלוש ו-6 ריב'

ג'יום קלהון:"אנחנו שמחים, החבורה הזאת מובלת על ידי השחקן הכי טוב באמריקה (ווקר), עשינו התאמות, אני חייב להגיד שהילדים שיחקו הגנה טובה מאוד. שיחקנו 7 משחקים ב-12 ימים והשחקנים האלה נהדרים."

קמבה ווקר:"אני תמיד יכול להיפצע, אבל רצינו כל כך לנצח שנחתי ולמרות הפציעה עשינו את זה. אני שמח שאנחנו בשלב הבא, אנחנו במצב נהדר, ואנחנו הרעדנו את העולם בשבועיים האחרונים ואנחנו שמחים להמשיך."

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שיש פה שני חבר'ה שמאד מתלהבים מכדורסל המכללות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    בסה"כ אני עוקב אחרי התוצאות, אבל לא מסתכל הרבה דקות. אני תמיד מתבאס מהאינספור פסקי זמן שהורסים את קצב המשחק.

לטורניר עצמו. באטלר שוב מראה בזמן הכי טוב יכולת מדהימה. קצת חבל לי שפיטסבורג הלכה הביתה ולא דיוק, צפון קרוליינה או קנטקי. בכל זאת שוב באטלר קוטלת ענקים ואני מקווה שנראה יותר הפתעות כאלו.

ברור שאני שומר חיבה בלב ליוקון. אני עוד זוכר את הימים שציפיתי בשידורים הישירים של ערוץ הספורט כשהישראלים השונים כיכבו שם. מה שקמבה וולקר עושה שם לבד פשוט מדהים. כרגע נראה שברבע גמר יוקון עומדת להפגש עם דיוק...עד אז יש עוד משחקים והערב כבר אעקוב קצת אחרי צפון קרוליינה. דיוק משחקת בלילה.

11. shlomydavid מנהלים

http://a.espncdn.com/i/ncb/ncaatourney11/mens-wem-bgd.Xxx

באטלר הדהימה את פיטסבורג - סיכום משחקי הלילה (מתוך וואלה).

כל תוצאות משחקי הלילה:

קנטאקי (4) - ווסט וירג'יניה (5): 63:71
    פלורידה (2) - UCLA (7): 65:73
    ריצ'מונד (12) - מורהד סטייט (13): 48:65
    סן דייגו סטייט (2) - טמפל (7): 64:71 (אחרי 2 הארכות)
    פיטסבורג (1) - באטלר (8): 71:70
    בריגהאם יאנג (3) - גונזאגה (11): 67:89
    וויסקונסין (4) - קנזס סטייט (5): 65:70
    קונטיקט (3) - סינסינטי (6): 58:69

סיבוב 3 - משחקי יום ראשון בערב+שני לפנות בוקר (20-21.3):

18:15: צפון קרוליינה (2) - וושינגטון (7)
    20:45: דיוק (1) - מישיגן (8)
    23:15: אוהיו סטייט (1) - ג'ורג' מייסון (8)
    0:10: טקסס (4) - אריזונה (5)
    1:10 בלילה: פרדו (3) - וירג'יניה קומונוולת' (11)
    1:45 בלילה: סירקיוז (3) - מרקט (11)
    2:40 בלילה: קנזס (1) - אילינוי (9)
    3:40 בלילה: נוטרדאם (2) - פלורידה סטייט (10)

* המשחקים בין אוהיו סטייט לג'ורג' מייסון, פרדו לוירג'יניה ונוטרדאם לפלורידה סטייט יועברו בשידור ישיר בערוץ ESPN (רק למנויי יס).

** שידורים לכל המשחקים אפשר למצוא באתר הזה.

12. Muurad Member

אין ספק שאחרי יוקון האהדה והתמיכה שלי הולכת לקבוצה שיש לצפון קרוליינה השנה.. כשרונות מצויינים, אם זה מארשל שהוא אולי המוסר הטוב ביותר במכללות השנה, זלר שמאוד מזכיר לי את טומיץ' מריאל מדריד - גבוה עם סגנון משחק אירופאי שאני ממש אוהב... האנסון שמזכיר לי קצת מרקוס קמבי צעיר הרבה בגלל הדקיקות שלו וההגנה הטובה, וכמובן הריסון בארנס שלאט לאט יוצא מהקונכייה ופורח בדיוק מתי שחשוב בסוף העונה.

מאוד מקווה שהם ילכו רחוק בטורניר השנה, אני מאוד נהנה לראות אותם משחקים.

13. k_700 Member

לא חושב שיש למה לצפות מצפון קרוליינה השנה.
    הם קצת מזכירים לי באופי את קנטאקי של שנה שעברה רק הרבה הרבה פחות מוכשרים.

אני הימרתי בבראקט שהם מפסידים היום לוושינגטון.

14. Muurad Member

צפון קרוליינה ממשיכה לsweet sixteen!

ניצחון נהדר של הטאר הילס, שקיבלו תפוקה מכל ארבעת הכוכבים.. מרשל סיים עם דאבל דאבל מרשים של 13 נק' ו- 14 אס' שזה שיא מכללה חדש בטורניר, הריסון בארנס סיים עם 22 נק', ג'ון הנסון עשה את המהלך של המשחק כשעם 7 שניות לסיום ופלוס 1 לקרוליינה עם כדור מהצד של וושינגטון הוא נגע בכדור עם מוטת הידיים הארוכה שלו והצליח להעביר את הפוזשן לקרוליינה.. סיים עם 10 נק' 11 ריב' ועוד כמה חסימות... וטיילר זלר הוליך אותם עם 23 נק' באחוזים מצויינים.

ניצחון דיי דרמטי ומשחק מאוד התקפי יחסית לטורניר עם 86-83 שהאמת בהחלט הגיע להם לנצח את המשחק, שרק ימשיכו ככה!

15. k_700 Member

damn שכחתי ששני המשחקים האלה היו יחסית מוקדם.

בכל אופן, חבל על האח של אל הורפורד והבן של טימי הארדווי שהודחו, אחרי הכל דיוק קבוצה טובה יותר.

קיירי ממשיך לצבור דקות ומפיק תוצרת לא רעה. ואחרי השואו של פרדט וקמבה אתמול גם נולאן סמית' חייב להחזיר קצת ונותן שואו היום.

אבל לשמחתי אני זוכה לראות את המשחק של אוהיו סטייט וג'ון דיבלר הענק(בסיבוב הקודם הוא קלע ב50 אחוז סטנדרטים מה-3). היום 3ריבלר כבר עם 3-5 ל-3 וזה רק במחצית.
    וואוו איזה קלעי ענק!