NCAA 2012 - הגמר הגדול

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Muurad, ‏13/3/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עצם ההבסה היא מפתיע עוד יותר כשמדובר במכללות שהן 8 ו-9, שהמרחק בין היכולת שלהן אמור להיות די קטן. לעומת זאת ג'ורג' מייסון ממש לא ברמה של וילאנובה מבחינת יכולת השחקנים למרות הדירוג של 8 ו-9, ועדיין בריקוד הגדול, הכל יכול לקרות, כמו שראית. נכון אתה צודק לגבי הקונפרנס, במיוחד אם לוקחים בחשבון שוילא מגיעה מהקונפרנס החזק ביותר, ששלח את מספר הנציגות הרב ביותר, 11.

2. k_700 Member

עומר, אין לך מה להסתכל בכלל על הדירוג.
    אמרת בחלק האחרון של ההודעה שלך משהו נכון, וילנואבה מגיעה מהיג איסט. הקונפרנס החזק ביותר.
    היא פגשה יריבות חזקות על בסיס שבועי.
    ג'ורג' מייסון פגשה יריבוצת כמו אולד דמיון ונורת' איסטרן שנחשבו ליריבות אולי הכי "רציניות" בגיים לוג שלהם כל העונה, אהה נוו אתה יכול להוסיף גם את הארווד המגוחכת לרשימה.
    אין פה מה להשוות, הדירוג של השתיים משקר, ההפרשים ביניהם ערב המשחק היו עצומים וזו גניבה לכל דבר.

3. Muurad Member

הוא הסכים איתך בעניין הזה, מה שהוא אמר זה שמישיגן מנצחת את טנסי זה לא הפתעה כ"כ גמורה.. אולי זה שהיא הביסה אותם כן, אבל לנצח לא היה משהו יוצא דופן שאפשר לייחס אותו כהפתעה(תקן אותי אם אני טועה עומר).

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא טועה זה מה שהתכוונתי. וכמו שאמרתי, בשביל להעצים עוד יותר את התבוסה הזאת, מישיגן עם 0 קליעות עונשין! 0! כמעט שלא הלכה לקו.

ומה זה, אל תסתכל על הדירוג, מה נראה לך הוועדה הזאת שקובעת את הדירוג, זה סתם חבר'ה ששתו 20 פחיות בירה ועושות אן דן דינו? זה לא במקרה שמכללה מסוימת מדורגת 1 ומכללה מסויימת מדורגת 13 ומכללה מסוימת מדורגת 7. זה שיש הפתעות זה חלק מהמשחק, אבל הדירוג של המכללות הוא אחד המדויקים שקיימים בכל סוגי הספורט, זה לא דירוג שעובד רק אחרי שהטורנירים מסתיימים אלא דירוג שנמשך כל השנה ובהתאם אליו הוועדה מחליטה, הרי זה לא שהיא מתכנסת רק אחרי הטורנירים, זו וועדה שיושבת כל שבוע ושבוע אחרי המשחקים ומנתחת מאות נתונים שאני ואתה אפילו לא חושבים עליהם. אם יש סטייה בדירוג כמו של ג'ורג' מייסון ווילאנובה, היא בודדת וכמעט שלא רואים אותה בכלל אני לא זוכר שהיו כמעט טעויות של דירוג ב7-8 השנים האחרונות, אולי מכללות מסוימות חשבו שהן ראויות ליותר גבוה ולא קיבלו אבל בסופו של דבר הן גם לא הגיעו לשום מקום עם הדירוג שלהן בשביל להוכיח את הועדה על טעותה. ועוד דבר, זה שקבוצה מגיעה מקונפרנס חלש לא אומר שהיא עצמה לא קבוצה חזקה. גם קסאבייר מגיעה מקונפרנס מאוד חלש, שטמפל זו היריבה הקשה שלו ועדיין כל שנה היא מגיעה רחוק בטורניר...

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/11
  5. shlomydavid מנהלים

http://a.espncdn.com/i/ncb/ncaatourney11/mens-wem-bgd.Xxx

VCU העיפה את ג'ורג'טאון - סיכום משחקי הלילה (מתוך וואלה).

כל תוצאות משחקי הלילה:

טקסס (4) - אוקלנד (13): 81:85
    מישיגן (8) - טנסי (9): 45:75
    נוטרדאם (2) - אקרון (15): 56:69
    ג'ורג' מייסון (8) - וילאנובה (9): 57:61
    אריזונה (5) - ממפיס (12): 75:77
    דיוק (1) - המפטון (16): 45:87
    טקסס איי.&.אם (7) - פלורידה סטייט (10): 57:50
    אוהיו סטייט (1) - UT סן אנטוניו (16): 46:75
    קנזס (1) - בוסטון (16): 53:72
    צפון קרוליינה (2) - לונג איילנד (15): 87:102
    פרדו (3) - סט. פיטר (14): 43:65
    קסבייר (6) - מרקט (11): 66:55
    יו.אן.אל.וי (8) - אילינוי (9): 73:62
    וושינגטון (7) - ג'ורג'יה (10): 65:68
    ג'ורג'טאון (6) - וירג'יניה קומונוולת' (11): 74:56
    סירקיוז (3) - אינדיאנה סטייט (14): 60:77

סיבוב 3 - משחקי יום שבת בערב+ראשון לפנות בוקר (19-20.3):

18:15: קנטאקי (4) - ווסט וירג'יניה (5)
    20:45: פלורידה (2) - UCLA (7)
    23:15: ריצ'מונד (12) - מורהד סטייט (13)
    0:10: סן דייגו סטייט (2) - טמפל (7)
    1:10 בלילה: פיטסבורג (1) - באטלר (8)
    1:45 בלילה: בריגהאם יאנג (3) - גונזאגה (11)
    2:40 בלילה: וויסקונסין (4) - קנזס סטייט (5)
    3:40 בלילה: קונטיקט (3) - סינסינטי (6)

* המשחקים בין קנטאקי לווסט וירג'ינה, פלורידה ל-ULCA, פיטסבורג לבאטלר (או בריגהאם לגונזאגה) וקונטיקט לסינסינטי יועברו בשידור ישיר בערוץ ESPN (רק למנויי יס).

** שידורים לכל המשחקים אפשר למצוא באתר הזה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק נהדר בין ווסט וירג'יניה לקנטאקי...שיחזור של ה-עלית 8 (או שזה היה סוויט 16 אני לא זוכר...) מהשנה שעברה, אז ההגנה של וירג'יניה היתה ענקית נגד ג'ון וול וקאזינס! השנה אותו דבר, בוב הגינס כמאמן עם ההגנה המעולה שוב עושים את זה בינתיים במחצית הראשונה, אני מקווה שג'ו מאזולה המצוין מבחינתם יחזור במחצית השניה לשחק. 41:33, ווסט וירג'יניה בהחלט מועמדת ללכת שוב עד לפיינל פור (עוד קבוצה מצוינת שמגיעה מהביג איסט כבר אמרנו?)

מצחיק לראות כבר בסיבוב השני את ריק פיטינו באולפן של AT&T חחחחח כיף לראות את צ'ארלס לידו אבל : )

7. Muurad Member

עומר האולפן שדיברת עליו הוא בתוך האתר של הNCAA אפיה שמשדרים את כל המשחקים?

קאנטאקי ניצחה בסופו של דבר, ומגיע להם על ההגנה שלהם בסוף.. וירג'יניה היו צפויים וקאנטאקי התאימו את עצמם טוב במיוחד למיטצ'ל... ברנדון נייט הוליך אותם עם שיא קריירה של 30 נק', 4 אס' ו3 ריב'.

פלורידה-UCLA מתחיל עכשיו, צריך להיות משחק מצויין... אני לא רואה את UCLA עוברים את המשוכה הזאת למען האמת.

8. k_700 Member

לא היו לא הסתיגויות מהועדה שחילקה את השיבוצים.
    אני דיברתי על הדירוג הכללי של ג'ורג' מייסון בטרם קבעו את השיבוצים(יענתו דירוג כלל ארצי). שם ללא ספק הדירוג משקר.
    כן היא עשתה קפיצה משמעותית, נתנה עונה טובה בקונפרנס שלה אבל לוח המשחקים שלה(שים בצד את משחקי הקונפרנס שלה, בחודש הראשון משחקים משחקים מחוץ לחטיבה) היה הקל ביותר של המדורגות טופ 30 במכללות.

בESPN הם היו תמיד מתנדנדים בדירוג של יום שני(יש כמה מקומות שנותנים דירוג), אצל הרבה מקומות שמו מכללות אחרות במקומם.

אגב, אל תשווה את הקונפרנס של אסקבייר לקונפרנס של ג'ורג' מייסון.
    טמפל זו קבוצת טורניר לגיטימית, אפילו הייתה תקופה מסוימת העונה מדורגת.
    אקסבייר זו אקסבייר שמגיעה הרבה פעמים לטורניר ( משחק אצלה טו הוליווי שרשמתי עליו לא מעט העונה.
    שחקן שביחד עם נולאן סמית' הם היחידים שנתנו רוב העונה 20-5-5 כשממש לקראת הסוף נולאן סמית' נשאר היחיד שעושה זאת).

כמו כן באטלנטיק משחקים גם מכללות כמו ריצ'מונד(הייתה בעבר בקונרפרנס הקולוניאל אליו משתייכת ג'ורג' מייסון והייתה לאחת הקבוצות הבכירות שם), מסצ'וסצ'טס,דייטון, סיינט לואיס אלו מכללות שכבר עשו משהו בהיסטוריה שלהם ובכללי מסתובבות בקונפרנס האלה מכללות עם מסורת בניגוד לקונפרנס האלמוני של ג'ורג' מייסון(אגב, גם אם אתה סקאוט ובא לך לחפש שחקנים רציניים אז באטלנטיק 10 יש כמה שחקנים מצוינים שהם פוטנציאל NBA).

ועכשיו לקראת המשחק הגדול בין פלורידה לUCLA, משחק ענק כבר בסיבוב 3.
    בפלורידה, יש כמה שחקנים מצוינים.
    בוייטון וארווינג ווקר הם גארדים מצוינים(ווקר היה תיכנוניסט מצוין), פרסונס הוא אולי השחקן הכי מרשים אצל פלורידה ואחד השחקנים הכי אהובים בקמפוס.
    סמול פוורד עם יד מצוינת, מוביל בריבאונדים ובאסיסט' של הקבוצה, קולע נהדר מה-3 ומהשדה.

עוד שחקן שבוודאי מוכר להרבה מאוד צופים שעקבו בעונות האחרונות אחרי הגייטורס הוא תיוס.
    עד העונה היה לו תספורת מוזרה כזאת של חצי ראסטות חצי קרחת. בכל מקרה העונה הוא נפתר מהראסטות ונשאר קצת קירח בממוצעים.
    הוא ירד בנק', בריבאונדים, באחוזים מהשדה(שהיו מעל 50 אחוז ב-3 עונות), באחוזים מהקו ל-62 אחוז ובכללי מדובר בשחקן שהוא פועל שחור חזק וגבוה מתחת לסלים.
    אני מהמר שהוא יגיע בעתיד לאירופה ואל תפסלו אפשרות שבעונה הבאה הוא בליגת ווינר.
    ואם יש מישהו שיכול לעשות הבדל בהגנה במשחקים גדולים זה תיוס.

כדי לא לנחס כמו אתמול, אני לא אגיד על מי הימרתי.

9. Muurad Member

אז פלורידה מנצחת דיי כצפוי את UCLA למרות שהלך דיי קשה.. ווקר יצא ענק בסיום עם השלשה והראנר הבלתי אפשרי הזה ביד אחת.

מורהד הולכים לקרב ה upsets נגד ריצ'מונד... עוד זכות לראות את פאריד משחק.. הילד הזה פשוט לא נח במשחק.. כבר עשו איתו השוואות לדניס רודמן למרות שזה ממש מוגזם בשלב הזה של הקריירה שלו, הוא בהחלט עושה סימן להיות שחקן מהסוג(ברור שלא ביכולת) של רודמן\בן וואלאס.. הרול-פלייר האולטימטיבי בצד ההגנתי...להזכיר שהוא הריבאונדר הטוב ביותר בהיסטוריה של הNCAA, תואר שהוא לקח מלא אחר מאשר טים דאנקן... מי שתקח אותו בסוף\אמצע הסיבוב הראשון רק תרוויח.

10. k_700 Member

כן רק ההבדל הקטן הוא שפאריד עושה את זה במורהיד סטייט ודאנקן עשה את זה בוויק פורסט.

טוב, כמו שהימרתי בראקט פלורידה מנצחת את UCLA. ניצחון מוצדק וקשה.
    אמרתי לפני המשחק שכשאלכס תיוס ענק בהגנה אז פלורידה מנצחת.
    היום הוא עם 13 ריבאונדים, חסימה ו-8 נק' בצד ההתקפי.

יאללה אני מצפה כבר למשחק של גונזאגה נגד BYU.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קבוצה הבאטלר הזאת...אני התאהבתי בה כמו כל אמריקה בשנה שעברה, ראיתי את כל המשחקים, שאגב בשלבים המכריעים התרחשו ביוטה, אולם הביתי של גורדון הייוורד הגדול. המכללה הקטנה הזאת מאינדיאנה שכמעט וזכתה ועשתה את הנס סטייל הסרט הוז'יירס...קבוצה שמאומנת על ידי בראד סטיבנס הצעיר, סך הכל עונה רביעית שלו כמאמן, ועוד קודם לכן הוא עבד כאיש מכירות באיזה חברה..שלווין מאק הנהדר, מאט האוורד....אני בטוח שגורדון הייוורד יושב אי שם בסולט לייק סיטי ואומר לעצמו, חבל שאני לא שם איתם...מובילים 38:30 מול המדורגת ראשונה פיטסבורג במחצית. משחק מצוין של הבולדוג, הובילו לאורך כל המשחק, הגיעו כבר ל-30:18 ולמרות שפיט חזרה ל-30:29, לא נשברו, סטיבנס לקח טיים אאוט והם רצו 8-1 והם ביתרון נחמד במחצית, רק שימשיכו ככה והסיפור סינדרלה ימשיך גם השנה : )

עוד שעה וחצי, יוקון!

---

אני לא משווה את הקונפרנס של קסאבייר לזה של ג'ורג' מייסון אבל הקונפרנס של שתיהן הוא די חלש. נכון שטמפל זו קבוצת טורניר לגיטימית, כרמל בוכמן לא הצליח לקבל שם בקושי כמה שניות במשחק. קסאבייר זו מכללה מעולה, אחת הטובות בעשור האחרון, אבל כל פעם מגיעים עד לסוויט סיקסטין ונופלים שם. מסצ'וסטס כבר מזמן לא מה שהיתה פעם. דייטון היא מכללה סבירה כיום. הקונפרנס של טמפל וקסאבייר נשלט על ידיהן לאורך שנים וזה לא סתם קורה.

---

איזה מתח בטוסון אריזונה, סן דייגו סטייט (2) וטמפל (7) בשיוויון 54:54. הולכים להארכה!

61:61 - הולכים להארכה שניה! יאללה תעיפו את האצטקים מסן דייגו הביתה

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/11
  12. Muurad Member

הארכה כפולה בין טמפל וסאן דייגו, שמחמיצה הזדמנות לסיים את המשחק כבר פעם שנייה ומחטיאה בשנייה האחרונה.

אני רוצה לראות את ג'ימר אבל הם לא נותנים לי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן כבר פעמיים היה להם את הכדור האחרון ביד, שלא יצטערו על זה (הלוואי שיצטערו על זה).

לא נורא, תקבל אותו אחרי הארכה השלישית, העיקר שאחרי זה רואים את יוקון בטלוויזיה ולא אצטרך לראות בחון של הדימנד הזה עם הפירסומות שאי אפשר להנמיך חחחח

מוראד אני חזרתי לבאטלר, 39:41 (ריצת 9-0 של פיט), קדימה בולדוגס!, החביבה עליי אחרי יוקון בזכות השנה שעברה, לעולמים. אגב יש מצב שנקבל את הסוויט סיקסטין של שנה שעברה בדיוק אם הם יעברו וקנזאס סטייט (שקלמנטה מראשון לציון או אשדוד אני לא זוכר שיחק בה נגד באטלר בשנה שעברה)

14. Muurad Member

אני לא יכול להעביר ממשחק של 2 הארכות, שום דבר לא יכול להיות יותר מעניין מזה כרגע.

אני משער שהמשחק משודר בESPN? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

זהו זה.. אין מצב שסן דייגו מפסידה את זה.

ג'ימר עם 3 מ-4 מהשלוש, 11 נק'... מדהים כמה קבוצה תלוייה בשחקן אחד בפחות או יותר כל דבר שהם עושים... במיוחד אחרי שהם השעו את דייויס.

הקלות והמרווח זמן הכ"כ קצר שג'ימר צריך כדי להוציא זריקה מהיד כשהם רץ בין חסימות פשוט מדהים.. כמו רג'י.. BYU מובילים 45-38 במחצית.. אבל הם קולעים את הכדור בצורה טובה מידי.. גונזאגה פשוט טוחנים אותם בצבע וזה רק יילך ויתדרדר.

הכל על ג'מיר.. אם הוא ימשיך במחצית השנייה כמו הראשונה BYU כנראה ינצחו... הגבוה הכמעט יחיד שלהם כבר עם 3 עבירות.. מסכן המאמן שלהם הוא אשכרה צריך להוציא מים מהסלע עם הרוסטר הזה.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק משודר ב-ESPN. איזה 2 מהלכים גדולים בהגנה עם 2 גגות...

עכשיו חזרו מבריגהאם יאנג, אבל אני גם עם המסך מלא עם באטלר, בשיוויון 41:41, BOT LOOKING GOOD. כל קבוצה שאני כותב עליה במחצית, אני מביא עליה ג'ינקס במחצית השניה חחחחח

---

2:45 לסיום, באטלר ב-2+ SHELVIN MACK ATTACK! במשחק עצום 30 נק'

סעמק, שיוויון ופיט לקו! רע רע רע רע אסור לי לכתוב בזמן משחק

----

8.9 שניות לסיום, 68:69, כדור של באטלר, שיילכו למאק שיביא ווינר שוט! הקבוצה האחרונה שרוצים לשחק נגדה בשנה האחרונה כשהכדור האחרון אצלה במינוס נקודה זו באטלר, בבקשה שסיפור הסינדרלה ימשך!