NCAA 2012 - הגמר הגדול

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Muurad, ‏13/3/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקראת המשחק של יוקון, תקצירי חצאי הגמר והגמר האחרונים:

1999

יוקון עם חאליד אל אמין, בעבר בעירוני ר"ג והיום בריטאס וילנה וריפ המילטון הגדול מדטרויט, עם ג'ימבו על הקווים זוכה בתואר הראשון. הפיינל פור שנערך בטמפה ביי, הפגיש את יוקון, שדורגה ראשונה באיזור המערב, עם אוהיו סטייט. יוקון ניצחה 64:58. בגמר פגשה את דיוק של מייק ששבסקי למשחק גמר גדול שהסתיים ב-74:77.

הגמר מול דיוק

2004

יוקון עם בן גורדון הגדול, אמאקה אוקאפור הבלתי נגמר, ג'וש בון וחברים, תחת ג'ים קלהון זוכה באליפות שניה. יוקון שדורגה שניה באיזור המערב, ביצעה קאמבק מדהים מול דיוק בחצי הגמר עם ניצחון 77:78. בגמר זו היתה הצגה של יוקון שהשתלטה על המשחק מהשניה הראשונה ודרסה את ג'ורג'יה טק, כשבמחצית הראשונה היא כבר סוגרת את הסיפור. 73:82 עם תואר שני גדול.

חצי הגמר מול דיוק

הגמר מול ג'ורג'יה טק

2. k_700 Member

חזרתי רק עכשיו מהעבודה, אז קצת באיחור אבל,
    מוראד במיוחד בשבילך ובשביל כולם פה, שידור בסגנון ובאיכות של הליגה פאס של הNBA.
    http://www.ncaa.com/news/basketball-men/20...R=sr3_254358_go

יש פה את כל המשחקים, את כל התקצירים, את כל הפרסומות ואת הכל בקיצור ובאיכות גבוהה.
    תהנו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/11
  3. Muurad Member

תודה אחי, שלומי כבר הביא את האתר בהודעה שלו בעמוד הקודם, הספקתי לראות כמעט את כל המשחקים עד עכשיו.. פשוט יוזמה מבורכת שלהם להעביר את כל המשחקים האלה ככה בחינם.

4. k_700 Member

אזז אחרי בדיקה קטנה ועיכול של המשחקים הראשונים, אני די בברוך בבראקט וזה רק מראה לי כמה הריקוד הגדול הוא ענק ולדעתי הוא הספורט הכי מותח ומהנה שיש.

מי חשב שלואיוויל, שהיא נתנה לא מעט משחקים עם סלי ניצחון העונה וגם מול הקבוצות הגדולות ביותר(למשל מול קנטיקט עם סל ניצחון ענק של סיבה הנהדר), תקבל בראש ככה כבר בסיבוב הראשון.

בקיצור הלילה עוד צעיר.

הינה לינק לבראקט שלי:
    http://tournament.fantasysports.yahoo.com/t1/1014191

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונטיקט - באקנל 52-81

אז כמו שאמרתי זה אכן היה כמו הליכה בפארק. פתחנו די חזק והובלנו לכל אורך המשחק כאשר גם כשבמחצית הראשונה הפער נא בין 3 ל-7 לזכותה של קונטיקט, המשחק היה בשליטה שלהם כל הזמן. רגע המפנה הגיע ב-27:20 אז יוקון פתחה מבערים ורצה וריצה של 15-5 ב-10 הדקות האחרונות במחצית ל-39:22 סגרה בעצם את הסיפור. במחצית השניה זו היתה הצגה, ונכון שנגמר 29 הפרש וזה גם הפרש מאוד גבוה אבל בשיאו הוא הגיע כבר ל-41 כשיוקון הובילה 73:32 כשנשארו 8:30 על השעון. כיכב על הכל כמובן הכוכב קמבה ווקר עם משחק ענק של 18 נק' ו-12 אס' (שיא טורניר למכללת קונטיקט) שכמעט עשה טריפל דאבל אבל סיים רק עם 8 ריב'. מה שאהבתי לראות זה שהוא לא הכריח על עצמו זריקות, כל פעם שיכל חיפש את החברים לקבוצה וזה השתלם כי זה הכניס אותם למשחק והם היו ביום מצוין. כמו כן נציין שההגנה עבדה מעולה וכשבאקנל עוד היתה איכשהו במשחק במחצית הראשונה, הסנטר אוריאקי שהצטיין גם הוא עם 9 נק' ו-12 ריב', דפק להם 2 חס' מטורפות התקפה אחרי התקפה שאיפשרה ליוקון להתחיל את הבריחה הגדולה ובמחצית השניה סיים בדאנק ענק אסיסט של קמבה במהלך של המשחק. מי שניזונו בעיקר מהאס' של ווקר היו סמית' עם 17 נק' ולאמב הפרשמן במצוין שקלע 16 עם אחוזים מצוינים מה-3, 4/5. בשלב הבא קונטיקט תפגוש את המדורגת שישית, שגם היא באה מהבית החזק של הביג איסט, ששלח לא פחות מ-11 נציגות לטורניר (הכי הרבה מכל הבתים), הלא היא סינסינטי.

---------

מי שרוצה לראות היילייטס מסודרים שייכנס לאתר הזה של CBS ספורטד...

http://www.cbssports.com/collegebasketball/scoreboard

6. k_700 Member

קמבה ווקר היה אולי השחקן הכי מרשים ביום המשחקים הראשון.
    18 נק', 12 אסיסטים ו8 ריבאונדים עם 100 אחוז מהעונשין וכמעט 50 אחוז מהשדה.

אגב, עדכון בראקט, אני מקום 49 מתוך 116 חברים בליגה של דה באזר אחרי יום אחד של משחקים.
    לא רע. ועכשיו לעבודה.

אגבף היילייטסים גם פה:
    http://rivals.yahoo.com/video/list;_ylt=Ai...adcrumb_level=1

7. shlomydavid מנהלים

http://a.espncdn.com/i/ncb/ncaatourney11/mens-wem-bgd.Xxx

לואיוויל כבר בחוץ, קנטאקי שרדה - סיכום משחקי הלילה (מתוך וואלה).

כל תוצאות משחקי הלילה:

ווסט וירג'יניה (5) - קלמזון (12): 76:84
    באטלר (8) - אולד דומיניון (9): 58:60
    לואיוויל (4) - מורהד סטייט (13): 62:61
    טמפל (7) - פן סטייט (10): 64:66
    קנטאקי (4) - פרינסטון (13): 57:59
    פיטסבורג (1) – UNC אשוויל (16): 51:74
    ואנדרבילט (5) - ריצ'מונד (12): 69:66
    סן דייגו סטייט (2) - צפון קולורדו (15): 50:68
    פלורידה (2) - קליפורניה סנטה ברברה (15): 51:79
    בריגהאם יאנג (3) - ווטפורד (14): 66:74
    קונטיקט (3) - באקנל (14): 52:81
    וויסקונסין (4) - בלמונט (13): 58:72
    יו.סי.אל.איי (7) - מישיגן סטייט (10): 76:78
    סט. ג'ונס (6) - גונזאגה (11): 86:71
    סינסינטי (6) - מיזורי (11): 63:78
    קנזס סטייט (5) - יוטה סטייט (12): 68:73

משחקי יום שישי בערב+שבת לפנות בוקר (18-19.3):

18:15: טקסס (4) - אוקלנד (13)
    18:40: מישיגן (8) - טנסי (9)
    19:40: נוטרדאם (2) - אקרון (15)
    20:10: ג'ורג' מייסון (8) - וילאנובה (9)
    20:45: אריזונה (5) - ממפיס (12)
    21:10: דיוק (1) - המפטון (16)
    22:10: טקסס איי.&.אם (7) - פלורידה סטייט (10)
    22:40: אוהיו סטייט (1) - UT סן אנטוניו (16)
    0:50: קנזס (1) - בוסטון (16)
    1:15 בלילה: צפון קרוליינה (2) - לונג איילנד (15)
    1:20 בלילה: פרדו (3) - סט. פיטר (14)
    1:27 בלילה: קסבייר (6) - מרקט (11)
    3:20 בלילה: יו.אן.אל.וי (8) - אילינוי (9)
    3:45 בלילה: וושינגטון (7) - ג'ורג'יה (10)
    3:50 בלילה: ג'ורג'טאון (6) - וירג'יניה קומונוולת' (11)
    3:57 בלילה: סירקיוז (3) - אינדיאנה סטייט (14)

* המשחקים בין ממפיס לאריזונה, בין אוהיו סטייט ל-UT אנטוניו ובין סירקיוז לאינדיאנה סטייט יועברו בשידור ישיר בערוץ ESPN (רק למנויי יס).

** שידורים לכל המשחקים אפשר למצוא באתר הזה.

8. Muurad Member

9. shlomydavid מנהלים

תודה Muurad, תוקן.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקים מעניינים הערב לדעתי...

18:40: מישיגן (8) - טנסי (9) - קרב חזק
    19:40: נוטרדאם (2) - אקרון (15) - מעניין לראות את האייריש, עוד אחת מהביג איסט מול המכללה מקליבלנד אוהיו.
    20:10: ג'ורג' מייסון (8) - וילאנובה (9) - וילאנובה, מכללה שאני אישית אוהב מהביג איסט (ליעד סואץ קרני, שחקנית הכדורסל שיחקה בקבוצת הנשים שלה). ג'ורג' מייסון הסינדרלה ב-2006 שגבקרה על יוקון אחרי הארכה בעלית 8 והפסידה בפיינל פור.
    20:45: אריזונה (5) - ממפיס (12) - שתי מכללות עם הרבה היסטוריה, קרב מעניין.
    3:57 בלילה: סירקיוז (3) - אינדיאנה סטייט (14) - האם מאז ימי לארי, נקבל אפסט גדול מהסיקאמורז?

-------------

איזה קריעה של מישיגן על טנסי, 45:75 כשנשאר קצת פחות מ-1:30 לסיום המשחק. (מה מישיגן לוקחים פסק זמן? מה זה החרפה הזאת?). הנתון המדהים באמת הוא שמישיגן אפילו לא קלעה נקודה מהעונשין במשך כל המשחק, היא לא היתה צריכה את זה וזו באמת תוצאה היסטורית כשמסתכלים על העובדה שמדובר מדורגות 8 ו-9!

טקסס מתגברת על אוקלנד ב-81:85. נוטרדאם מובילה ב-4 על אקרון (30:34) במחצית ווילאנובה מוליכה על ג'ורג' מייסון באמצע המחצית הראשונה 15:21.

11. Muurad Member

אני מחכה למשחק של דיוק..coach k אישר שקיירי איווינג ישחק, אפילו אם לא דקות משמעותיות, בפעם הראשונה מאז הפציעה שלו.

12. k_700 Member

טוב אז יום המשחקים השני שלי נפתח מצוין, אין ספק בכלל.

הצלחתי לתפוס את מישיגן גונבת ניצחון מול טנסי.
    תפסתי את נוטרדאם מנצחת, ואת טקסס מנצחת.

אגב, הלכתי גם על וילנואבה מנצחת את גו'רג' מייסון, מכללה שהרבה סימנו שתהיה הסוס השחר של הרבה קבוצות במרץ מדנס.
    אבל אני פשוט לא קונה את הדירוג הגבוה שלה העונה.
    ובינתיים נכון לרגע זה וילנואבה מובילה ב-6.

13. Muurad Member

וואו איזה סיום של ג'ורג' מייסון! הם היו כבר בפיגור של 10 נקודות ולאט לאט חזרו למשחק, ושלשה עם 19 שניות לסיום מסיימת את המשחק אחרי שווילאנובה פספסו את ההזדמנות שלהם.

פשוט סיום ענק.

----

וואו, דרק וויליאמס! מנצח לאריזונה את המשחק עם חסימה אדירה 3 שניות לסיום! ראיתי כמעט את כל המשחק, והיה פשוט קרב לכל אורכו.. וויליאמס סיים עם 22 נק' 10 ריב' וכאמור אותה חסימה עם אחוזים טובים מהשדה.
    חייבים לתת פה כבוד לממפיס על המשחק שהם נתנו, הם ממש צעירים כשרוניים ואתלטיים.. יש עתיד אם הם מצליחים להשאיר אותם לעוד שנה כמו שסטיב קאר אמר.

דיוק נותנים להאמפטון 40 הפרש בראש ועוברים בסטייל לשלב הבא.. קיירי ממה שראיתי התקשה וזה לגיטימי, הם עוד ירוויחו אותו בהמשך הדרך(ועכשיו אני רואה את הנתונים של המשחק ומסתבר שהוא ממש לא התקשה בגארבג' טיים כשאני כבר העברתי סופית למשחק של אריזונה, סיים עם 14 נק', 5 ריב' ואססיסט עם 50% מהשדה.. שורה יפה מאוד לחזרה שלו, אפילו אם זה בגארבג' טיים)

צפון קרוליינה גם עם משחק פחות או יותר מושלם מבחינתם.. 3 שחקנים עם 20+ נק' (בארנס, זלר, האנסון) וקנדל מארשל סיים עם 9 אס'... בארנס גם במשחק הזה וגם בחצי גמר הACC כשקלע 40 נק' ממש מתחיל להראות למה דיברו עליו כבחירה הראשונה בדראפט.. מתחיל להיות יותר אגרסיבי, רוצה יותר את הכדור, חודר יותר לסל.. הוא באמת שחקן מצויין ושלם מבחינת היכולות שלו - 24 נק', 16 ריב', 3 אס' ו-2 חטיפות.. שורה סטטיסטית מצויינת - אם הוא ממשיך ביכולת הזאת צפון קרוליינה יכולים לדבר חזק בטורניר הזה - והוא עצמו יכול לדבר חזק בדראפט בקיץ.. אני מאוד אוהב את הקבוצה שיש להם השנה, כיף לצפות בה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/11
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

K700:

מישיגן גונבת ניצחון לטנסי? אתה מתכוון מישיגן אונסת את טנסי...זה היה פשוט מביך.

ג'ורג' מייסון בהפתעה לא קטנה (למרות שהדירוג של שתי המכללות היה די צמוד) על וילאנובה...האוהדים שלהם הוציאו חולצות לפיינל פור: "WE'RE G. MASON OF THIS YEAR" חחחח גדול

מוראד:

זה שדיוק נתנו 40 הפרש זה לא מפתיע, בדרך כלל 3 המדורגות ראשונות אונסות את היריבות בסיבוב ראשון...גם פלורידה, יוקון ושאר החברות טיילו...

הערב אנחנו נגד סינסי! איזה משחק

יש גם מפגש בין צמד המפתיעות, מורהד נגד ריצ'מונד...מרגש שאחת מהן תהיה בסוויט 16.

יש גם את שחזור הגמר מלפני כמה שנים בין פלורידה ל-UCLA - הנקמה של הקליפורנים?

BYU וג'ימר פרדט אחרי משחק ענק שלו מול גונזאגה שקשה לי לקרוא לה "מפתיעה" למרות הדירוג הנמוך שלה, אני לא יופתע אם הם ימשיכו הלאה.

האם הסינדרלה של שנה שעברה תמשיך גם השנה? פיט המדורגת ראשונה משחקת מול באטלר

15. k_700 Member

עומר,
    עצם הניצחון/הבסה של מישיגן על טנסי הוא בגדר הפתעה, הפתעה שאני צפיתי אותה.
    ברוס פרל הוא אחד המאמנים המוערכים במכללות ואחד עם וואחד פה. טנסי מכללה מנוסה יותר וטובה יותר ממישיגן שמציגה הרבה מאוד שחקנים צעירים ומוכשרים(למשל הבן של טים הארדווי שהוא שחקן מכללות נפלא ודיווחתי עליו פה לאורך השנה). זה ניצחון גדול שלהם אבל הם מצוותים לאיזור שקשה לי לראות אותם ממשיכים בו יותר מדי.

לגבי ג'ורג' מייסון, אומנם קרובה בדירוג לוילנואבה אבל כבר אמרתי לפני המשחק שהדירוג שלה לא מרשים אף אחד.
    ראשית היא מגיעה מקונפרנס יותר עלום שם מהמאונטיין ליג, שנית היא בקושי פגשה קבוצות מדורגות לאורך העונה.
    וילנואבה הגיעה כפייבוריטית ברורה. לא ברור לי מה הלך שם כי וילנואבה פתחה יחסית טוב והצליחה לאורך זמן לשמור על היתרון.
    ג'ורג' מייסון עשתה מעשה שוד וכבר בסיבוב הבא היא תחטוף בראש כנראה מאוהיו סטייט.

אחרי יומיים של משחקים אני עם 22 נקודות בבראקט שזה לא רע בכלל.

יאללה עפתי לעבודה.