NCAA 2012 - הגמר הגדול

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Muurad, ‏13/3/11.

1. Muurad Member

השעייה בטוח היה לו, השאלה היא אם זה היה רק לכמה משחקים וכנראה שכן אם הוא החליט להשאר שנה נוספת.

ואיך אתה יכול להגיד שהמנייה שלו ממש לא ירדה ובאותה נשימה להגיד שהיה נבחר בסוף הלוטרי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx אתה סותר את עצמך באותו משפט.

אני ממש לא חושב שהוא מוכן לNBA עכשיו, וכנראה שגם הוא בעצמו יודע את זה כי הוא מוכן להשאר שנה ולהלחם בדראפט שאמור להיות חזק מאוד שנה הבאה, מאשר ללכת בדרך הקלה ולהכנס בדראפט דיי חלש השנה שכנראה הוא יוכל עדיין להיבחר באיזור הטופ 7.

אולי הוא בונה על זה שבCBA החדש ייושם החוק שאומר שנתיים מינימום בקולג', אבל סה"כ נראה לי שפשוט הוא מבין שהוא ממש לא מוכן ורוצה להשאר ולהתפתח. בכל מקרה זה סיכון כלכלי דיי גדול מבחינתו ככה או ככה.

מבחינת פוטנציאל לפחות בדראפט של השנה אין לי ספק שהוא מספר 1, השילוב של כישרון, אתלטיות,מהירות, אורך, גודל ושליטה בכדור לגודל שלו ולפריק אתלטי מהסוג שלו.. קצת מזכיר איכשהו את טרייסי מגריידי כשאני מנסה להשוות אותו, שחקן עם שליטה טובה בכדור עם גוף גדול ואורך.

הבעיה שלי איתו הייתה כאמור שהוא פשוט לא אגרסיבי והרבה יותר מידי פסיבי במשחק שלו.. הוא צריך את הכדור בידיים והוא צריך לתקוף ולהיות דומיננטי יותר במשחק שלו לשחקן שמצופה להבחר בטופ 5, 3 או אפילו 1 בדראפט, כזה אדיש ופשוט לא הראה קמצוץ ממה שכולם רואים ומדברים שיש לו - הוא פשוט לא מצליח להשפיע על המשחק.

מבחינת כדורסל זה מצויין שהוא נשאר.. ואם הוא באמת ישנה את הג'וק במוח ויתחיל לעשות מה שמצופה ממנו גם בדראפט של השנה הבאה הוא יכול להיות בחירה מספר 1 בקלות - יש לו פשוט פוטנציאל להיות סופרסטאר - אבל מבחינה כספית ומבחינת מיקום בדראפט, אם המצב נשאר כמו היום והוא באמת לא משתפר פלאים בשנה הבאה - הוא עושה טעות ענקית.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/11
  2. k_700 Member

אני לא סותר את עצמי.
    לא היה לו סיכוי להיבחר בשמיניה הראשונה שפחות או יותר סגורה.
    אחרי זה נכנסים כל מיני כאלה שהעלו את המניות שלהם כמו למשל קמבה ווקר והוא נמצא בסוף הלוטרי.

הוא מוכן לNBA והוא אחד הפרוספקטים הגדולים ביותר מהקלאס הנוכחי.
    הוא כבר הגיע כאול אמריקן למכללות וזה בניגוד לשחקנים כמו קמבה ווקר למשל שהיו צריכים להזין את המניות שלהם דרך ההשתפשפות במכללות.

שחקנים כמו ג'ונס ממש לא זקוקים לזה. תאמין לי שביום שהוא מודיע שהוא יוצא לדראפט 8 קבוצות לפחות רבות עליו. הוא אחד הגבוהים המגוונים במחזור הנוכחי. מבחינת הבנת משחק ואתלטיות הוא כבר עכשיו יכול להיזרק לNBA. תאמין לי אני ראיתי אותו יותר מ-3 פעמים העונה.

הוא שחקן מצוין שיגיע לקבוצת NBA וגם ככה לא יהיה שחקן שאתה ישר בונה מסביבו קבוצה. הוא יהיה יותר סמול פוורד שהוא רול פלייר בהתקפה. במבנה שלו הוא יותר מזכיר לי את לואל דנג, לדעתי הוא גם יפתח את הקליעה מ-3 כי עם מוטות ידיים כאלה זה כלי שהוא בלתי נמנע שהוא לא ישחק איתו בטח אם מייעדים לו להיות סמול פוורוד.

שחקן מהסוג שלו קונטנדריות מחפשות בנרות.
    בוסטון הביאה את גרין שיכול לתפוס גם את 3 וגם את 4 כדי להקל גם על פירס וגם על גארנט. פרי ג'ונס יכול למלא גם את התפקיד הזה בקבוצה קונטנדרית(למשל דאלאס הפצועה והזקנה).

העוד שנה במכללות היא לדעתי יותר בגלל האהבה שלו למכללה ובגלל שהוא חושב בהיגיון, יהיו סיבוכים עם השביתה, לא ברור מה יהיה גובה החוזים שיקבלו הפרשמנים שנבחרים גבוה וכרגע עדיף לשחק עוד שנה במכללות כדי להתעסק בחוסר ודאות.
    אגב, זו עיצה שאני חושב שרוב הפרשמנים במחזור הנוכחי צריכים לאמץ בלי קשר אם הם מרגישים מוכנים או לא.

3. Muurad Member

עוד פעם - פרי ג'ונס היה לפני העונה, בתחילתה ואף במהלכה, בכל mock אפשרי ובכל מקום אפשרי לכל הפחות בטופ 3 של הדראפט, אם לא מקום ראשון.

תסביר לי עוד פעם, איך כשעכשיו לדעתך הוא היה נבחר כאמור בסוף הלוטרי ולדעתי משהו כמו באיזור הטופ 7 אבל עדיין לא קרוב לטופ 3, איך הוא לא הוריד את המנייה שלו.. זה בדיוק מה שהוא עשה העונה.

בנוגע לזה שהוא יהיה שחקן בליגה זה בטוח - השאלה איזה סוג של שחקן וזה הרבה יותר קשה לצפות ולהעריך, כי עוד פעם הוא לא נתן לנו הרבה דברים חיוביים לגביו על המגרש.

הוא משחק כאילו לא אכפת לו משום דבר, לא מעניין אותו המשחק, כאליו לפעמים הוא לא יודע מה הוא עושה במגרש.. כ"כ אדיש שזה מפחיד - שחקנים מהסוג הזה הכי לא צפויים והכי מסוכנים... שלא לדבר על זה שבנתיים הוא אפילו לא סגור על איזה עמדה הוא משחק - למרות שגם לדעתי SF זה מה שהוא יהיה, ראיתי שחקנים מתעללים בו ודוחפים אותו בהגנה כאילו הוא עלה נידף ברוח כששיחקו אותו כ-4 ואפילו 5.. ככה שאני בטוח שגם העובדה שהוא הלך לביילור שלא ממש יודעים איך להשתמש בו לא עוזרת לכל העניין.

עוד פעם - אם יתפתח כמו שצריך הוא יהיה סופרסטאר, אין ספק.. הוא פשוט טוב מידי, השאלה אם הוא יצליח להתגבר על האדיש שהוא הראה.. הוא חייב להכריח את עצמו יותר על המשחק, להיות דומיננטי, להועיל ולהשפיע בצורה חיובית.. כל פעם שראיתי אותו הוא פשוט לא עשה את זה.

בכל מקרה הוא יהיה שחקן טוב, אבל השאלה היא כמה טוב - כי הוא יכול להיות "לא מהעולם הזה" טוב... בוא נגיד שאני אהיה מאוד מאוכזב אם הוא באמת יהיה רול פלייר, כי הוא יכול וצריך להיות פרנצ'ייז פלייר אם רק ירצה וישקיע על המשחק שלו.

4. k_700 Member

מוראד, תקח בערבון מוגבל את כל המוקים שנכתבים בתחילת העונה.
    אלו מוקים שב99 אחוז לא קשורים למציאות. כי קודם כל אתה לא יודע איזה קבוצות בכלל יהיו בלוטרי, באיזה סדר, מה יעשו השחקנים במכללות, אתה לא יודע עדיין על דיבורים וגישושים כי פשוט אין ברוב המקרים.

בקיצור, סאלינג'ר, קיירי, דירק וויליאמס ובארנס היו גבוה למעלה בכל המוקים וזה אפילו לא משנה איזה עונה הם נתנו במכללות כי ברור לכולם שאלו כשרונות נדירים במחזור הנוכחי של הדראפט ולכן התנודות שלהם הסתכמו בהחלפת מקומות בין 4 המקומות הראשונים.

פרי ג'ונס לטעמי הפוטנציאל שלו קטן משל ה-4 האלה להיות שחקן מוביל, מה שנקרא בשפת העמחה פרנצ'ייז פלייר.
    הוא יכול להיות סווינגמן מגוון מאוד,אתלטי, יכול להתפתח למומחה הגנתי עם הנתונים שלו אבל לדעתי מראש הוא לא היה צריך להיות גבוה בלוטרי.
    כן אחרי העונות הטורפות של האחים מוריס, הקפיצה במקומות בדראפט של הגארדים ווקר, פרדט וברנדון נייט שפתאום גם הם נכנסים ללוטרי לפי הרבה מאוד מוקים, אז אני לא הייתי מתפלא לו פרי ג'ונס היה נבחר מקום 13-14-12.

בכל אופן זה לא משנה, גם העונה לדעתי יש לו מקום בלוטרי וגם בעונה הבאה הוא לבטח יהיה בלוטרי.
    אני חושב שזו החלטה חכמה להישאר עוד עונה, להוכיח את עצמך מול מחזור שלדעתי יהיה חזק יותר והעיקר שלהתרכז בכדורסל ולא בשטויות כמו שביתה.

5. Muurad Member

אני ממש לא מסכים שהפוטנציאל שלו נמוך משל השאר, הייתי אומר שהוא גבוה יותר משל פחות או יותר כולם במחזור הנוכחי.. גם קשה להעריך אם הוא יכול להיות מומחה הגנה עם האיזורית שביילור שיחקו, בכל הנוגע לפחות לעירונות והבנה הגנתית הוא דווקא דיי לקה בחסר ממה שאני ראיתי - יכול להיות שפוטנציאל יש לו אבל מאוד קשה לראות את זה בקבוצה שבה הוא משחק.. עוד סיבה בשבילו להחליף תוכנית וללכת למקום שישתמשו ויציגו אותו טוב יותר לסקאוטרים בNBA.

וזה לא משנה אם המוקים והתחזיות בתחילת העונה לא מבוססות, אלו עדיין היו התחזיות והוא עדיין הוריד משמעותית את המנייה שלו במהלכה וזו כוונתי בדבריי.

בכל מקרה אני מסכים, אבל זה מבחינת כדורסל, מבחינה כלכלית וגם מבחינה של "איזה מקום אני ייבחר שנה הבאה" הוא היה חייב להכנס לדראפט הנוכחי כי כ"כ הרבה שחקנים נשארים והרבה שחקנים מצויינים מגיעים, אם הוא ייתן עוד עונה אנמית כמו השנה הוא יצטער על זה כי השנה לדעתי רק בגלל הupside המטורף שיש לו קבוצות היו לוקחות אותו באיזור הטופ 7 השנה.

6. k_700 Member

מוראד, אני לא צריך שתגיד לי מי זה פרי ג'ונס. אני ראיתי ואני יודע טוב מאוד כמה כישרון יש בו.
    יש לו פוטנציאל מדהים בהגנה.
    חייבים להבין שבביילור הגנה זו מילה גסה ביותר. פשוט קבוצה בלי תוכנית הגנה.
    ועדיין, 7.2 ריבאונדים, כמעט חסימה למשחק לשחק ששיחק יותר 3, 54 אחוז מהשדה. אלו לא סטט' שאפשר לפסוח עליהם. ובכל אופן הוא לדעתי יהיה חייב לעבוד על ה-3 ולשפר גם את העניין של האחוזים מהקו כי הבחור הולך הרבה מאוד לקו וקולע ב66 אחוז וחבל שלפחות בחלק הזה של הסט' הוא יהיה כמו לאמר אודום.

זה בדיוק הזמן לשכלל את סגנון הזריקה, לעבוד עליה, לשפר.
    לדעתי אם ישפר את הנתונים האלה אז גם יקלע הרבה יותר מ13 נק' למשחק.
    הפוטנציאל גלום שם, אם הייתי לוקח אותו כשחקן שאתה בונה סביבו קבוצה, לא.
    לעומתו דירק וויליאמס, סאלינג'ר עם הרוחב, הגובה, האתלטיות והחוזק מתחת לסלים- כן, קיירי אירווינג- כן.

הרבה מדברים שהוא יוכל להיכנס אוטומטית לעמדה של קירילנקו אם היה יוצא לדראפט השנה. משמע שהוא היה נבחר באחת משתי בחירות הלוטרי שקיבלה יוטה מניו ג'רזי. בכל אופן ליוטה תהיה בחירת לוטרי גם ב2012 בגלל הטרייד על דרון וויליאמס שהביא ליוטה בחירת לוטרי גם ב2012(בחירה שהיא במקור מגולדן סטייט).

7. Muurad Member

אני לא קובע לך עובדה מי הוא, אני משתף מה דעתי עליו... מבחינתי ממה שראיתי ממנו בהגנה פוטנציאל בהחלט יש - אבל אפשר להגיד אותו דבר על אמארה מצד שני(לא שאני משווה בין ה-2), הכוונה שלי היא שהוא לפעמים מסתמך יותר מידי על האתלטיות שלו ופחות מידי מנסה לשחק הגנה, כאילו עוד פעם שזה מוטיב שחוזר בכל הודעה שלו עליו - לא אכפת לו..לפחות ממה שהוא הראה בהגנה הוא מאוד מאכזב(לא מדבר על חסימות אלא על אשכרה עבודת הגנה)
    עוד פעם הפוטנציאל נמצא שם, השאלה אם יהיה אכפת לו מספיק ואם הוא יתאמץ מספיק כדי אשכרה לגרום לפוטנציאל הזה להתממש וישקיע, וזה סימן שאלה אחד גדול בכל הקשור אליו.. עם איך שהוא נראה כרגע בהחלט מהשאתה אומר עליו כרול-פלייר זה צודק, אבל להיות רול-פלייר זה התחתית של התחתית של הפוטנציאל שלו, הילד הזה צריך להיות כוכב.

בכל מקרה כמו שאמרתי הוא וגם בביילור לא סגורים על איזה עמדה הוא.. מהמשחקים שאני ראיתי הוא כמעט ולא שיחק בעמדה מספר 3 אלא היה או PF או אפילו סנטר, ככה שעוד פעם אידיקציה לגביו כשומר ובכלל כשחקן מאוד קשה לדעת ולראות בבירור, כי בעמדות האלה חוגגים עליו בגלל שהוא כ"כ חלש פיזית.

הקליעה שלו זה משהו שהוא יעבוד עליו שיגיע לליגה, בנתיים הוא צריך למתג את עצמו כ-3 ולשחק בעמדה הזו באופן קבוע.. אבל עוד פעם הפוטנציאל שלו בשמיים וגם בסקיל סט שלו הוא יכול לעשות המון דברים - אבל מה שהוא צריך להתרכז עליו בקיץ והעונה הבאה לא קשור כמעט לכדורסל אלא רק לאישיות שלו על המשחק, על מוסר העבודה שלו.. לגרום לעצמו שלפחות יראה שיותר אכפת לו מהמשחק, ולהפסיק להעלם מהמגרש לפרקי זמן ארוכים ופשוט לרחף ולא להשפיע עליו.. זה מה שמונע ממנו היום להיות בחירה בטוחה בטופ 5.

הצעד הראשון והכי חכם שהוא יעשה עכשיו זה לעוף לעזאזל מביילור, כי הגארדים שם פשוט אנוכיים בטירוף, הקבוצה הזאת לא ממושמעת ולהתפתח ולגדול שם כשחקן אני לא רואה אותו מצליח לפחות לא בצורה טובה... התקפה שמזכירה את סקרמנטו, כמו כדורסל רחוב.. הוא היה צריך לשלם למישהו שימסור לו את הכדור כשאני ראיתי את המשחקים.. חייב חייב חייב לעבור למכללה אחרת.

8. Muurad Member

http://www.sbnation.com/ncaa-basketball/20...-unc-basketball

הריסון בארנס גם החליט להשאר שנה נוספת בצפון קרוליינה, וביחד עם מארשל, זלר והנסון שגם נשארים - ובצירוף ג'יימס מקאדו המצויין שמגיע בשנה הבאה הטאר הילס הולכים להיות פשוט מדהימים.

מארשל
    בארנס
    מקאדו
    זלר
    הנסון

פשוט חמישייה לא מהעולם הזה.. הקרב בין קנטאקי וצפון קרוליינה הולך להיות אדיר עם דיוויס וגילקריסט בצד השני.

הדראפט השנה מהצד השני הולך ונחלש.

9. k_700 Member

עוד לוטרי פיק שנשאר במכללות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx,

אין פשוט הפחד ליפול בידיים של ווסטפול גובר על החשק לצאת לNBA.

ואם לאמר את האמת אני מבין אותם. מה צריך לשחק במקומות חשוכי מרפא כמו מינוסוטה, קליבלנד וסקרמנטו-אנהיים כשאפשר לשחק פעמיים בשבוע באולמות שהם טירוף אחד גדול וגם ללמוד קצת יסודות.

החלטה חכמה.

10. Muurad Member

אם מבחינת הרצון לזכות במשהו במכללות אז ברור.

אבל מבחינת כספית וגם מבחינת התפתחות לא נראה לי.. הוא מוכן לNBA כבר השנה והיה עדיף לו לצאת לדראפט ולהתקדם יותר ברצינות על המשחק שלו שם.. עם כל הכבוד למכללות זה לא המקום לעבוד על המשחק שלך כשאתה שחקן כמו בארנס, במיוחד לא בשיטה של צפון קרוליינה שדיי מחביאה אותו כשחקן לדעתי.

המשחק האינדבידואלי בNBA היה מועיל לו הרבה יותר כשחקן.. במכללות הוא יעשה כיף חיים ואולי אפילו יזכה בתואר, אבל לשחקן all-around כמוהו עם גוף לNBA ורק צריך להתקדם והלעלות בדברים ספציפיים במשחק שלו המכללות לא יעזרו בצורה מיוחדת, במיוחד כמו שאמרתי לא שיטת המשחק בצפון קרוליינה שלא נותנת לו לפעול יותר מידי עם הכדור.

מה גם שאם השביתה תקרה ולא תהיה עונה הבחירות והאופציות שאפשר ללכת אליהן ישארו פחות או יותר אותו הדבר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/11
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא מוכן ל-NBA דווקא בגלל מה שאתה אומר אז השיקול הכספי לא צריך להיות שיקול, כי כך או כך הוא ייבחר בשנה הבאה בדראפט ויקבל כסף, ועדיין, אין פה שיקול כספי כי רוקי מקבל חוזה פיקס ולא יכול להשתכר כמה שהוא רוצה (הכסף האמיתי של הרוקיז הטובים באמת מגיע בכלל מחסויות ופרסומות וחוזים אחרים שלא קשורים לשכר שלהם). ועדיין בוא לא נשכח שתהיה שביתה בוודאות, אז בשביל מה להיות עם כאב ראש אם אפשר להישאר לשנה האחרונה ולהרוויח אולי גם אליפות, גם עוד ניסיון ויסודות מאשפי אימון (מה שאין ב-NBA) וגם תואר ולא להיות כמו שאקיל שלקח לו עשור רק בשביל לחזור להשלים איזה קורס חאווה בשביל התואר.

12. Muurad Member

עם החלק השני אני מסכים - אבל בכסף בגלל ההסכם הקיבוצי החדש של הליגה בין היתר השכר של הרוקיז עומד על הכוונת ובכוונתם להוריד אותו דיי משמעותית גם בכסף וגם בשנים מובטחות.

בכל מקרה לדעתי היסודות שלו טובות מאוד, ומה שהוא דווקא צריך בשונה מפחות או יותר 90% משחקני המכללות זה דווקא את מה שה NBA יכול להציע לו, וזה שיפור ספציפי בדברים מסויימים במשחק שלו והתמקצעות בהם מבחינה אישית ואינבדיבואלית, כמו גם הניסיון של שנה לשחק ברמה של הNBA.

אבל אני מסכים שרק בגלל אי ההבנה בנוגע aשביתה שווה לו לקחת את ההחלטה להשאר, בוודאי כשכל הקבוצה שלו מחליטה גם היא לעשות אותו דבר ועם צירוף של אחד הכשרונות הטובים ביותר במחזור התיכונים הנוכחי.

13. Muurad Member

בכל מקרה יצא לי לראות את הג'ורדן קלאסיק ולהציץ עוד קצת על שחקני התיכונים הכי טובים שיגיעו למכללות.

השחקן הכי טוב על המגרש היה עוד פעם אנת'וני דיוויס.. דבר מעניין שמסביר המון על המשחק שלו שאמרו בשידור הוא, שעד לפני שנה הוא לא הגיע ל1.90 ושיחק כפוינט גארד, ואף אחד לא הזכיר אותו בכלל בין ה-200 שחקנים הכי טובים בתיכונים - בשנה האחרונה הוא צמח כמעט 20 סנטימטרים והגיע לגובה של 2.09, וזה מסביר את ההתנהלות הטובה מאוד שלו עם הכדור, יכולת המסירה שלו, את IQ הכדורסל המצויין שלו וגם את הקליעה מרחוק שהוא הראה שיש לו.

בהגנה הוא פשוט חיה, הוא כמו ג'ון הנסון, רק עם כל מה שרשמתי מעל.. מוטת ידיים אדירה, נוכחות מצויינת למרות שהוא שחקן דקיק הוא גם מאוד אגרסיבי ולא מפחד - ויש לו המון מקום להתפתח מבחינה פיזית שזה נתון מאוד מעודד.. חוסם או מסיט כל דבר בצבע, וגם רואים עליו שהוא רוצה לשחק הגנה ואפילו במשחקי אול סטאר כמו זה והאול אמריקן הוא דוחף את השחקנים שאיתו בקבוצה להתאמץ קצת... הוא סיים את המשחק עם 29 נק', 11 ריב' ווגם כמה חסימות, והיה לו משחק כמעט מושלם מהשדה, אין לי נתון מדוייק אבל לא נראה לי שהוא החטיא יותר מזריקה אחת כל המשחק.

הוא וג'יימס מקאדו זכו בMVP, מה שגם מראה על הבאות בין הקרב שלדעתי יהיה בין קנטאקי וצפון קרוליינה, שעם התוספות שיגיעו אליהן צריכות להיות הקבוצות הטובות ביותר במכללות לפחות על הנייר.

בנוסף לדיוויס וגם גילקריסט שהזכרתי אותו בפוסט הקודם שלי באול אמריקן שהוא כמו דיוויס שחקן אגרסיבי ושחקן הגנתי מצויין עם המון אנרגיה ואתלטיות מדהימה - מגיע לקנטאקי גם מרקיז טיג - האח של.. נראה שחקן יותר טוב מאחיו, הוא פשוט זריז ומהיר בצורה מפחידה, קרוס-אובר מטורף, שהולך להמשיך במסורת הפוינט גארדים של קאלפרי, למרות שהוא פחות טוב מהשחקנים הקודמים הוא עדיין נראה שחקן טוב מאוד וכישרון מבטיח ולדעתי הוא הכי זריז מקודמיו, אפילו יותר מרוז.. לא היה אף אחד שהיה מסוגל לעמוד בקצב שלו, הוא טס דרך אנשים כמו סילון ומשאיר אותם המומים.

אוסטין ריברס הראה עוד פעם את הכישרון ההתקפי שלו.. יכול לזרוק מרחוק, חודר מצויין לסל, יש לו קרוס-אובר מדהים ומראה יכולות מצויינות.. בהגנה הוא עדיין סימן שאלה, ולדעתי הוא ממש לא רכז אם זה מה שאנשים מצפים ממנו שיהיה, אלא יותר שוטינג גארד - ובוא נגיד שהוא יחטוף קצת הלם קרב שהוא יגיע ל-coach k כי המשחק שלו יותר מידי אינדבידואליסטי ולפעמים יש לו קבלת החלטות לא טובה - אבל הילד הזה מוכשר בטירוף.

ג'יימס מקאדו שהזכרתי גם היה מצויין והמשיך להראות יכולת טובה, למרות שאמרו בשידור שהוא PF הוא מראה המון כישורים של SF וזה מה שהוא יהיה בסופו של דבר בNBA.. אתלט טוב, יודע לקלוע מרחוק, הולך חזק לריבאונד התקפה, מאוד פיזי.. מעניין לראות אם הוא יעלה מהספסל בצפון קרוליינה או ימצאו לו מקום בחמישייה, כי הוא לדעתי שחקן טוב מידי בשביל לעלות מהספסל... הוא גם מאוד יתאים למשחק המהיר של צפון קרוליינה., הוא סיים את המשחק עם 26 נק', 14 ריב' וכאמור הMVP של המזרח.

אגב חייב לציין שזה רק 2 משחקים וגם לא ממש משחקים אמיתיים אלא סוג של משחקי אולסטאר, אבל זה ההתרשמות שלי.. את המשחק עצמו אגב המזרח ניצחו 113-109, כאמור עם מקאדו הMVP של המזרח ודיוויס של המערב

סה"כ מחזור יותר טוב מהמחזור הנוכחי לדעתי, הולך להיות דראפט יוצא מן הכלל אפילו בלי כל הכישרונות שנשארו שנה במכללות.. אם בהסכם הקיבוצי החדש לא יהיה שינוי על מינמום שנתיים קולג' לפני שאפשר להגיע לNBA זה הולך להיות דראפט באמת אדיר.

צפון קרוליינה וקנטאקי הולכים לדבר חזק מאוד בשנה הבאה, זה בטוח.

14. Muurad Member

חדשות טובות במיוחד לעומר - אנדרה דרומונד, שמסומן כפרוספקט הכי גדול בעמדת הסנטר שיגיע למכללות ובכלל לNBA מאז גרג אודן התחייב לשחק ביוקון בשנה הבאה.

סה"כ הוא מדורג שני בשנתון שלו(2012) בארה"ב ואמור להיות אם לא תהיה מגבלת גיל גבוהה יותר בCBA החדש אחת הבחירות הראשונות בגלל שאומרים שהפוטנציאל שלו פשוט עצום.

עם ההתפתחות של ג'רמי לאמב שבאליפות עולם עד גיל 19 ממש התחיל להראות סימנים של כוכב כשהוא דפק כמה סלי ניצחון וסה"כ היה ה-איש של האמריקאים, ושאר הרוסטר הצעיר מלבד קמבה שעזב - נדמה שזה לא הולך להיות צפון קרוליינה וקאנטאקי שיתחרו ראש בראש, ואפשר גם לצרף את יוקון לרשימה!

טעימה קטנה מהבחור

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/11
  15. Muurad Member

ג'רמי לאמב הולך להתפוצץ על המגרש השנה. איזה שחקן. אני יהיה מאוד מופתע אם הוא לא יהיה בטופ 10 של הדראפט שנה הבאה, אם לא טופ 5... הוא הבחירה שלי לשחקן המשתפר של השנה בלי ספק.

ואנתוני דייויס חיה רעה. עדיין לא ראיתי את דרומונד משחק(אומרים שהוא ודיוויס יתחרו על המקום הראשון בדראפט שנה הבאה אם באמת לא ישנו את חוק ה one and done, למרות שזה מה שרוצים לעשות) - אבל אני חייב להגיד שבאמת קשה לי לראות מישהו מזיז את דיוויס מהבחירה מספר 1 בדראפט.
    הילד הזה פשוט מפלצת, עם כ"כ הרבה upside.

בכל מקרה אתמול נפתחה טרום העונה לרוב הקבוצות הבכירות, והמשחק המרכזי היה בין צפון קרוליינה למישיגן סטייט בשיחזור של הגמר של 2009 - ולכבוד ה-veterns day בארה"ב המשחק נערך על לראשונה אי פעם על נושאת מטוסים של הצי האמריקאי באוויר הפתוח.

עוד אחד מהמסומנים להיות מבין הבחירות הראשונות בדראפט בשנה הבאה, האריסון בארנס נתן משחק סולידי והראה שעבד בקיץ על הקליעה כשהוביל את הקלעים ואת צפון קרוליינה לניצחון קליל, אבל ג'ון הנסון גנב את ההצגה והמשיך להיות מכונת חסימות ושיחק הגנה מצויינת וכמעט סיים עם טריפל דאבל של 12 נק', 7 ריב' ו-8 חסימות. אם הוא מצליח להמשיך לשפר את הקליעה שלו מחצי משחק הוא יהיה איפשהו בלוטרי.

סה"כ היה יפה לראות את המשחק ככה באוויר הפתוח על הים, מזלם שלא ירד גשם.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/11