NCAA 2012 - הגמר הגדול

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Muurad, ‏13/3/11.

1. k_700 Member

מוראד, מחנה אימונים לא קשור בכלל.
    במחנה אימונים בעיקר שחקנים לא מוכרים או כאלה שהשם שלהם מוכר אבל לא יצא יותר מדי לעקוב אחריהם כל השנה ולראות את ההתקדמות שלהם, אלא בעיקר יכולים לעלות את המניה.

עוד לא נשמע בדראפט על בחור שהגיע למחנה אימונים כשהוא בכלל לא מדורג בכלל כאחד שיכול להיכנס לדראפט וסיים אותו עם בחירת סיבוב ראשון.

אגב, לאמב מדורג כרגע במרבית האתרים במקום ה45-50 בתפקיד שלו ובאלה היותר מעודכנים בערך 20-25 בתפקיד שלו. מקום כזה בוודאי לא יקנה לו כניסה לדראפט. וזה בסדר אף אחד פה לא חושב שהוא או ג'יי מאיו שיבוא אחרי מהתיכון לשנה אחת במכללות ויצא ישר לNBA. אגב, לדעתי ברוב המקרים זה גם לא מומלץ, ע"ע או ג'יי מאיו.

הבחירה השנה של הגארדים היא כבר די סגורה ומקובעת. אין מקום העונה להרבה גארדים בסיבוב הראשון וזה בגלל כמות הפוורדים העצומה שנכנסים לדראפט וכאמור אף אחד לא רוצה לפספס אותם.

אם תקרא את ההודעות שלי כבר כמה עמודים לפני תראה שאמרתי שאין לי ספק שהוא פוטנציאל לNBA.
    נתן עונה מרשימה מאוד והיה גם מהיותר טובים בטורניר עצמו ובעיקר בגמר. כלהון עשה איתו עבודה נהדרת העונה ואין לי ספק שבשקט בשקט הוא יעבוד איתו על עוד דברים בקיץ.
    לדעתי כבר מהעונה הבאה הוא הולך להיות הבחור שיהיה הכי הרבה עם הכדור ויזרוק הכי הרבה לסל.

נמשיך לעקוב.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/11
  2. shlomydavid מנהלים

3. k_700 Member

נהדר, תודה, התעוררתי בסוף המשחק, ראיתי תקציר והבנתי שהיה קרב חיפרות רציני מאוד בצבע.
    כרגיל שואו אדיר, ומלחמה אדירה כשבסוף מנצחת אחת.
    דניאל אדאמס נראית כמו אחות של סופו רק עם ראסטות.

ורענן וייס הכותב, טוב הוא משבוע שעבר בערך הפך למשפחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. Muurad Member

אז תתפלא, שנה שעברה במחנה ה pre draft workout ג'רו הולידיי לדוגמא הכניס את עצמו לסיבוב הראשון כשהמנייה שלו נפלה והוא היה משוער להבחר אפילו בסיבוב השני בסוף השנה ממש לפני הדראפט - ככה שהסיפור שלו לא ממש שונה מלאמב שנמצא פחות או יותר באותו הסיטואציה, עוד פעם בקשר לאמב, נראה מה יקרה אם ייכנס לדראפט השנה.. לדעתי הוא כן ייבחר בסיבוב הראשון.

וגם טייריק אוונס שנה שעברה במחנה האימונים הזה העלה את המנייה שלו למקום הרביעי בדראפט ושיפר את המנייה שלו.

המחנה הזה ביחד עם כל הראיונות והדברים הנלווים הם אינדיקציה משמעותית מאוד לג'נרל מנג'רים בכל הקשור לשחקנים ובחירות בדראפט, אפילו כאלה מוכרים וידועים, בין אם זה יעזור לבחור להם גבוה יותר או נמוך יותר.(ראו ערך חסן וויטסייד שהיה משוער בערך כל השנה להבחר בלוטרי באיזור המקום ה-12 13 אפילו חודש לפני הדראפט בחודש מאי, ובסוף נבחר בסיבוב השני בבחירה ה-33 ע"י הקינגס, והוא לא היחיד

5. k_700 Member

מוראד, במחנה אימונים אתה בהחלט יכול לשפר את המניות שלך.
    הבעיה היא שברגע שאתה בכלל לא מדורג ולא מקוטלג במוק דראפט כאחד שבכלל יכול להיכנס לדראפט אז כאן מתחילות הבעיות.

אגב, הדראפט בעונה שעברה הוא לא דוגמה טובה כי בדראפט הזה נכנסו הרבה גארדים, כנל זה של לפני שנתיים.
    הדראפט הנוכחי מעט מאוד גארדים יכללו בו ובטח שבסיבוב הראשון.

אגב, אם אתה מכיר מקרה של שחקן שבכלל לא היה צריך להיבחר בשני הסיבובים של הדראפט ואז הגיע לאחד מהמחנות ולבסוף נבחר(ועוד בסיבוב הראשון), אז אני אשמח אם תשתף אותי.

לא כל אחד יכול גם להגיע למחנות. המחנות שלפני הדראפט(רובם בשיקגו), כוללים אימונים רבים ובעיקר מדידות ומשקלים מדויקים שלמעשה הם גם האינדיקציה הרישמית הראשונה לגובה ולמשקל של השחקנים שנכנסים לדראפט.

אגב, לא יודע איזה מוק דראפט אתה קורא, חסן וואייטסייד בשום שלב לא היה צריך להיות בחירת לוטרי, זו שטות באמת מוראד ואני מתפלא עליך.
    וואייטסייד היה אחד החוסמים הטובים ביותר במכללות, אתלטי, ידיים ארוכות, אבל עילג חסר שליטה, ללא משחק התקפי, ללא יכולת להקפיץ כדור על הרצפה. יכול להתפתח למפלצת הגנתית אבל ממש לא בחירת לוטרי, לא יודע מאיפה הבאת את זה.

6. Muurad Member

זה לא משנה שהוא כן היה "אמור" להבחר באיזור הלוטרי או לכל הפחות סיבוב ראשון בין האמצע לסוף - אני לא מתייחס בכלל ליכולת שלו, ואני פשוט זוכר בעצמי את השם שלו שנה שעברה שהיו מקומות שניבאו אותו כבחירת סוף לוטרי דראפט אז הבאתי אותו כדוגמא... לא קשה למצוא, תחפש בגוגל ותראה.. הנה סתם דוגמא

<a></a><a></a><a></a><a></a>http://espn.go.com/nba/lottery2010/mockdraft<a></a><a></a><a></a><a></a>

עוד פעם אני לא מנסה לגרור את הויכוח הזה למשהו מיותר על שחקנים אחרים ועל היסטוריה, אני נתתי לך דוגמאות כי זה מה שביקשת - אני דיברתי על ג'רמי לאמב מההתחלה, והוא שחקן שכאמור לא ממש מיועד להבחר, ולדעתי בגלל החיסרון בעומק בעמדה שלו והעובדה שהוא טוב ממה שאנשים חושבים, עם פוטנציאל ענק, הוא ייבחר בסיבוב הראשון ולדעתי גם באיזור האמצע\סוף הסיבוב הראשון - הרבה בגלל הראיונות והמדידות לפני הדראפט ובמיוחד מחנה האימונים.

בכל מקרה נעצור את זה כאן כי אני רואה לאן זה הולך להתפתח, ונאמר שאם הוא באמת יבחר להכנס לדראפט, נראה באיזה מקום או סיבוב הוא ייבחר ונדבר אז.

7. k_700 Member

מוראד, צ'ד פורד פרשן מכללות שכייף מאוד לשמוע, פחות אחד שנחשב אמין בענייני מוק.

הוא ממש חוכמולוג, כל העולם ואשתו ידעו שטורונטו חיפשה גבוה בדראפט הקודם, בחרה באד דיוויס והוא בחר לרשום את חאסן. בכל אופן ברוב הדראפטים הוא ממש לא היה מדורג כזה גבוה.
    לדעתי הוא שם אותו שם בלי יותר מדי סיבות. בכל אופן, רוב מוחלט של הדראפטים לא סימנו את וואייטסייד.

בקשר ללאמב, גם אני הייתי פה מהראשונים שסימן אותו והתלהבתי ממנו בטורניר הזה אפילו יותר ממה שהתלהבתי מקמבה ווקר. פוטנציאל גדול אבל לא מציאותי לחשוב בכלל שהוא יצא כבר העונה לNBA.
    הוא מבין שהוא צריך להישאר במערכת, הוא מבין שכבר מהעונה הבאה הוא יקבל יותר אחריות, יותר דקות ויותר זריקות. אמרתי לדעתי הוא עוד צריך לגדול, לגבוה ולבנות מסת שריר. הוא לא נמצא כרגע באותה פזה עם שחקני הNBA.

מעבר לכך, דווקא בגלל שמעט מאוד מקומות פנויים יש העונה בדראפט קשה לי לראות אותו מזיז את קיירי, נולאן סמית', גיימר, קמבה, אלק בארקס, ג'וש סלבי.
    בסיבוב השני זה כבר יכול להיות יותר סביר שהוא יבחר כי בכל זאת מסתובבים שם יותר מדי שמות שכל הזמן משתנים וגם הרבה מאוד סניורים מסתובבים בעיקר בסיבוב השני. לג'רמי עוד יהיה את הזמן להגיע לNBA, לדעתי סיכויים קלושים דרך הדארפט הזה.

אגב, אין לך מה לעצור דיון, אני אוהב לשמוע את מה שיש לך להגיד גם אם אני לא תמיד מסכים.
    שמח שיש לנו את אותה טביעת עין ומקווה שנהנית מטורניר חלומי.

ועכשיו יונייטד, אז תסלח לי.

8. Muurad Member

לא לא, זה לא בגלל שאני לא רוצה לשמוע מה יש לך להגיד להפך, פשוט לדעתי הדיון ייכנס למקומות שלא אליהן רציתי לדבר וייצא מהקשרו בנוגע לשחקנים אחרים ולא בנוגע ללאמב.

בכל מקרה הדעה שלי פחות או יותר דומה לשלך, גם אני לא חושב שהוא ייכנס או צריך להכנס מבחינה של כדורסל - אבל אני רק חושב שאם כן ייבחר להכנס לדראפט, החודש לפני הדראפט שכולל את כל הראיונות, המדידות והמחנה יעלה משמעותית את המנייה שלו לאיזור אמצע\סוף הסיבוב הראשון, עוד פעם הוא פריק גנטי ואתלט ענק.. מבחינת הדראפט שבוחרים בעיקר פוטנציאל אני רואה אותו משתחל לאיזור הבחירות האלה, במיוחד השנה לפחות על הנייר נחשב לדראפט חלש בגלל שחלק מהבחירות הגבוהות אולי לא ירשמו אליו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/11
  9. k_700 Member

ניתוח מצוין שבודאי יעניין פה רבים מהאנשים על איך קמבה ווקר וג'ימר פרדט יהיו בNBA.
    אני מסכים מאוד עם מה שהפרשן אומר שם.
    נחמד מאוד, תראו:
    http://www.youtube.com/watch?v=UtsJJw9j2bM...player_embedded

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב לא ציינו את זה אבל קונטיקט סיימה את השנה עם טרבל!

זכייה בטורניר מאווי המסורתי של פתיחת העונה (קמבה ווקר MVP)
    זכייה באליפות הביג איסט (קמבה ווקר MVP)
    זכייה באליפות הארצית. (קמבה ווקר MVP)
    (גם זכתה באליפות איזור המערב בטורניר הארצי שגם על זה מקבלים גביע חחח)

מדהים שווקר, כמה הוא שחקן של מאני טיים.

חיקו אותי את מה שעשיתי ב-PS3 עם יוקון ב-NCAA BASKETBALL 10 : ) כשזכיתי איתם בשלושת הטורנירים האלה (וגם אצלי ווקר היה ה-MVP) רק שאני המשכתי ועשיתי את זה 3 שנים רצוף ב-PS3 חחח

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/11
  11. k_700 Member

12. Muurad Member

לא מפתיע לראות את השמות המובילים ברשימה ובמיוחד המקום הראשון שבאמת נראה פשוט שחקן שימתג את עצמו כבחירה מספר 1 הבלתי מעורערת השנה בניגוד לשנה שעברה כאמור כהכל לפי המשחק שראיתי, וגם הדיווחים והדברים שאני קורא עליו אחרי.

אגב גם זלר וגם הנסון כנראה הולכים להשאר בצפון קרוליינה שנה הבאה.. וגם אומרים שזה הכיוון של בארנס וכמובן מארשל.

ואם נוסיף להם את מקאדו שבאמת היה מצויין באול-אמריקן ונראה גם שחקן שיתאים לשיטה של צפון קרוליינה - אפשר לסמן מעכשיו קבוצה שתהיה הפתעה גדולה אם לא תגיע לפיינל פור.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/11
  13. k_700 Member

מקאדו הזה אתלט מפחיד. ידיים ארוכות, ניתור של אללה איסטור.

אגב, פרי ג'ונס הנהדר מביילור נשאר לעונת הסופרמור במכללה ולא יצא העונה לNBA(וזה עוד שחקן לוטרי שנשאר).
    כנראה שהחשש מהשביתה עושה את שלו.

14. Muurad Member

לא השעו אותו מהNCAA בגלל שקיבל כספים מעל למה שמותר?

בכל מקרה אם זה נפתר זה בהחלט משהו שהוא חייב לעשות - כי הוא פשוט הוריד את המנייה שלו ברמה דרסטית.. הוא התחיל מבחירה מספר 1, הגיע לטופ 3, אח"כ לטופ 5 ועכשיו אני לא בטוח אם אפילו שם הוא היה נבחר במחזור הנוכחי, בטח היה סוגר את העשירייה.

בכל מקרה את הכלים יש לו - הוא פשוט _חייב_ לכפות את עצמו יותר על המשחק ולהתעורר מהאדישות המעצבנת שלו.. ב-2 3 משחקים שיצא לי לראות אותו כדי להבין מי הוא ומה הוא, הוא פשוט היה אפילו לא ברמה של שחקן סיבוב ראשון בדראפט, אפילו לא הראה ניצוצות של מה הוא יכול להיות... אם הוא לא יתעורר על עצמו הוא יהיה אנת'וני ראנדולף 2.0

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/11
  15. k_700 Member

מוראד, אין לו השעיה.

הוא שחקן נהדר ומגוון, יכול לשחק בשתי עמדות ואתה לא כל כך התלהבת ממנו כי ביילור קבוצה חלשה, בטח בחלק ההתקפי.
    לדעתי לNBA הוא מוכן, הוא יהיה יופי של סמול עם אחלה הגנה שבעולם. אתלט בזכות ולדעתי לו היה יוצא לדראפט הוא היה נבחר סיבוב ראשון, המניות שלו ממש לא ירדו, הוא היה נבחר בסוף הלוטרי.

לפעמים לא צריך להסתמך על עונה של שחקן במכללות בטח כשכולם יודעים בדיוק מה היכולת שלך, בדיוק כמו קיירי אירווינג.