NCAA 2012 - הגמר הגדול

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Muurad, ‏13/3/11.

1. shlomydavid מנהלים

גם אני לא הבנתי את זה. בסה"כ הבאתי לינק לכתבה שחשבתי שתעניין כאן את החברה.
    k_700 ציין זאת לחיוב, ועומר היה חייב להוסיף הערה לא במקום (אפשר היה גם לנסח זאת אחרת).

לא נורא, עוברים הלאה..

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/11
  2. Selby Member

יצא לי לראות כמה משחקים טובים בחודש האחרון וזה יותר מהנה ומעניין עבורי מהNBA של היום, זה כדורסל שאני יותר מתחבר אליו. אני מקווה שבאטלר ינצחו(אבל זאת סתם העדפה קלה) ומקווה לתפוס שידור חוזר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/11
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא התייחסתי לזה לא במקום אפילו כן התייחסתי לזה...פשוט אמרתי שזה לא האישיו פה.

4. k_700 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כי זה כדורסל טהור, לא מונע מכסף, כוכביםף, פרסוות וזה, כדורסל כמו של פעם. האחרון שנשאר ככה.

6. shlomydavid מנהלים

יש היום החל מ-10 בבוקר והחל מ-9 בערב ב-ESPN.

7. k_700 Member

On April 8, 2010, Stevens signed a long-term deal with Butler, extending his contract through the 2021–22 season.[65] Financial terms of the contract were not disclosed; however, Butler president Bobby Fong had publicly stated that the university could afford to increase Stevens' base salary to approximately US$1,000,000 a few days prior

הינה עוד מקור:
    http://nbcsports.msnbc.com/id/36283681/ns/...ege_basketball/

צודק לא 20, 12 שנה. אגב, יש מאמנים שחתומים לחוזה יותר ארוך.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/11
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוף אין לי כוח לחכות שיתחיל כבר המשחק! קדימה יוקון!

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

UCONN HUSKIES NATIONAL CHAMPIONS OF 2011!

http://azbass.com/wp-content/uploads/2011/03/b40ab__uconn.Xxx

יש אליפות!

תואר שלישי בקריירה לקלהון, אחד מחמישה שעשו את זה (ששבסקי, אדאולף ראפ הגדול, ג'ון וודן האגדי, בובי נייט) ניצחנו את באטלר בנשק הכי טוב שלהם, ב-ה-ג-נ-ה, ניצחון 41:53 ליוקון, באטלר קלעה באחוזים הגרועים בהיסטוריה, 19% מהשדה, וג'רמי לאמב במחצית הראשונה היה עם 0 נק', הוסיף 12 במחצית השניה ושיפר את משחקו, קמבה כיאה למשחק גמר, התרגש, לא היה גדול אבל עדיין סיים עם 19 נק' ו-6 ריב'. אבל האיש של המשחק אצל יוקון, זה מי שקלהון אמר שיהיה איש המפתח שלהם בגלל האגרסיביות של באטלר, אלכס אוריאקי, דאבל דאבל של 12 נק' 11 ריב' ו-4 חסימות. אחרי מחצית חלשה של 22-19 לטובת באטלר עם שלשה של שלווין מאק כמעט על הבאזר, יוקון עשתה את המהפך הגדול, ורצה20-3 בדרך ל-39-28. הפער גדל עד ל-44:30 עם דאנק גדול של איש המשחק, אוריאקי, שסגר את הסיפור על 41:53. יוקון בפעם השלישית אחרי 1999, 2004 אלופת המכללות, שוב עושה את זה מאיזור המערב, ובפעם השלישית מתוך 3 משחקי גמר, 3 אליפויות. אתם יודעים מה אומרים, פעם שלישית גלידה, מזה גלידה? קרחון גלידה! יוקון משלימה 14 נצחונות רצופים, מתוכם 5 בשביל אליפות הביג איסט (ועוד לבוא כלא מדורגים לאליפות), ועוד 6 לאליפות המדינה! שני שיאים חדשים. איזו שמחה! אני כל כך שמח, מי ייתן ואני יעשה שם תואר שני, בסטורס קונטיקט, ח-ל-ו-ם. קמבה ווקר נבחר ל-MVP של הפיינל פור. ג'ים קלהון: "שיחקנו את המשחק שלנו, את הקצב שלנו, את ההגנה שלנו, הם הצליחו בהתחלה למרות שעמדנו במשימה שלנו והתסכול הזה הוביל אותנו להגנה עוד יותר טובה במחצית השניה, הם רצו את ההגנה שלהם בפול ספיד והשלשה של מאק על המחצית הורידה אותה ביתרון, ואמרתי לחבר'ה אתם טובים מזה, אתם חייבים לרוץ כמוהם, אתם חייבים לתת יותר, עשינו כמה התאמות ושינויים ואני פשוט גאה בשחקנים. במחצית השניה הם עמדו טוב בצבע ואנחנו ידענו להגן מהצדדים החלשים שלהם וזה הצית את ההגנה שלנו. כשניצחנו את פיטסבורג ידעתי שניקח את אליפות הביג איסט, והיינו מאוד טובים, הלילה זה היה מאוד קשה, ושני המשחקים שהביאו אותנו לכאן זה הנצחונות מול סן דייגו סטייט ואריזונה, ובמשחק הראשון אחרי שניצחנו את סן דייגו סטייט, הבנתי שאנחנו יכולים ללכת עד הסוף ועשינו אליפות. היו לנו שחקנים גדולים, ויהיה קשה להתחרות בקמבה בגלל מה שהוא עשה והוא יהיה חלק מהחבורה הגדולה הזאת. מדהים להיות בחבורה הזאת שזכתה ב-3 אליפויות ומעלה, לא יאומן זה המילה? ב-39 שנות אימון, זה נראה שהדרך לכאן, כשראיתי את כל השמות הגדולים, שוב זה לא יאומן, אבל הילדים שיש לי העונה, כיף לאמן עם ילדים כאלה. כשעזבתי את נורת' איסטרן בשנות ה-80 היו לנו עוד לא מעט טורנירים שנפלנו ברבע הגמר או בשמינית עם קבוצות הרבה יותר טובות מזו, ולא הלך לנו אבל זה מדהים. אני רוצה להינות עכשיו מהרגע, זה מיוחד, זה זכרונות גדולים עבור החבר'ה וכל כך איכפת לי מהם, אני אוהב את החבר'ה האלה כאילו הם הילדים שלי. אני יהנה מזה, העתיד שלי? עכשיו הוא ללכת ליוקון, לחגוג, ואז נראה משם." ג'ים קלהון הוא המאמן המבוגר בהיסטוריה שלוקח את האליפות, בגיל 68. באטלר גם קלעה שיא שלילי של נק' במשחק גמר, 41, 10 פחות מהקבוצה הנדירה של ה-פאב 5 שקלעה 51 נגד דיוק ב-92. בראד סטיבנס אמר בסיום שהוא יזכור את הדרך היפה לגמר ולא את המשחק האחרון, אבל מגיע לבאטלר כל הכבוד! אגב עוד פרט סטטיסטי מעניין: בריב' קונטיקט ניצחה, ניחשתם נכון: 41:53, כמו תוצאת המשחק. היה גמר של חפירות, דרמטסי בערך ב-30 דקות מתוך ה-40 שלו, אבל גמר כיפי של טורניר כיפי, שכבר מגדירים אותו כגדול בהיסטוריה, מבחינת מכלול המשחקים, ההפתעות, הדרמות.

http://media.oregonlive.com/oregonian/photo/2011/04/9458648-large.Xxx
    מרחף בדרך לגביע!

http://mscwgd.wcdn.co.il/archive/1013526-5.Xxx
    ג'ים קלהון עם הגביע.

10. shlomydavid מנהלים

11. k_700 Member

אחד המשחקים הגרועים בהיסטוריה וזה מה שיפה ומייחד את הענף.
    שלא משנה איך תראה התיפאורה החבר'ה על המגרש הם ילדים בכל מובן המילה. גם אם נועדו לגדולות וגם אם יהיו עובדי זבל בקרוב זו חבורת ילדים.
    חלקם מוצלחים יותר בכדורסל וחלקם פחות ועדיין ההתרגשות הייתה עצומה.
    אני בטוח שגם לקמבה ווקר רעדו הידיים עם ה5 מ-19 שלו כשהוא הבין מזה לשחק משחק אליפות באולם של 70 ומשהו אלף איש.

איפה תזכה לשחק שוב באולם כדורסל של 70 אלף מקומות. זה הקסם שבטורניר, זה הדובדבן.

ג'ים כלהון, תמיד אהבתי אותו. מאמן על שנמנה עם מאמני העילית של המכללות אבל מבין כל אותם מאמנים אני חושב שהוא למעלה בסקאלה מבחינת גידול שחקנים. למרות שהורשע כביכול בהבאה לא חוקית של שחקנים לקבוצה הוא במשך שנים דגל בלהביא הרבה מאוד שחקנים בינוניים משכונות קשות מאוד בניו יורק והפך את חלקם לשחקני כדורסל טובים ואת חלקם לאול אוף פיימרס וחלק קטן מהם לאול אוף פיימרס בישראל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

אתמול קראתי כתבה שהוא מדבר עם ג'רמי לאמב.
    כזכור אביו של לאמב קלע סל ניצחון שהעיף את נורתווסטרן של כלהון אי שם בשנות ה-80. המאמן האגדי אמר שהוא היה חייב להחזיר לו אז הוא גנב לו את הבן.
    כלהון אמר שכשג'רמי הגיע אליו הוא לא היה מסוגל לשמור על כסא וגם לא לקלוע עליו.
    רק לראות לאיזה קלעי מחונן הוא הפך אותו(הג'אמפ שלו מאוד מזכיר לי את זה של אלן) ולאיזה שומר אדיר הוא הפך אותו.

מי שהכי הרשים אותי בהתקפה היום הוא לאמב שלמעשה גמר את המשחק בחצי השני.
    אומנם בחצי הראשון סיים עם 0 בנקודות אבל בשני הוא המשיך לתת הגנה גדולה וגם קלע 12 נקודות ששלחו את באטלר לגארבג' טיים.

אגב, באטלר מסיים עם 18.8 אחוז ל-2 ו27 אחוז ל-3 עם 57 אחוז מהקו. האחוזים מהשדה אלה האחוזים הנמוכים ביותר בהיסטוריה שמציגה קבוצה בגמר מכללות.

המחצית הראשונה שבה קלעו הקבוצות 41 נקודות בצוותא היא המחצית עם הסקור הנמוך ביותר מ1940.

עוד אחד ששווה איזכור רציני או אוריאקי הענק שעשה עבודה על 3 שחקני באטלר בצבע וחסם הרמטית את הצבע. הוא סיים עם 11 נק', 11 ריבאונדים ו4 חסימות.
    שחקן אדיר שמוכיח מה היתרון ב6.9 פוטר אתלטי שחור.

מי שתחטוף אותו באירופה תקבל וואחד מפלצת.

12. Muurad Member

משחק קצת קשה לצפייה, פשוט לא היה היום של באטלר מבחינת קליעה.. כל הכבוד להגנה של יוקון כמובן אבל באטלר לא הצליחו לקנות סל אם החיים שלהם היו תלויים בזה, just one of those days.

בכל מקרה שמחה גדולה, תמיד כיף לראות את יוקון מצליחים, מצחיק שעכשיו שהם ממש לא שולטים ודומיננטים זה קורה ובשנים הגדולות שהם היו הקבוצה מספר 1 בארה"ב הם לא היו קרובים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx בכל מקרה שאפו ענק לקלהון ולקמבה ווקר, שבאמת לקח אותם על הגב שלו בטורניר הזה וגם עזר לעצמו בשיפור עמדות בדראפט לשנה הבאה.

לאמב שחקן באמת מצויין ופרוספקט אמיתי לNBA, בשביל שוטינג גארד כמוהו בגובה שלו, יש לו אולי את מוטת הידיים מבין הארוכות שאני ראיתי, הוא פשוט פריק גנטי, וגם יש לו אתלטיות עצומה וגודל ו-ורסטיליות.. הוא בטוח ייכנס לNBA ויהיה משמעותי שם אני משוכנע, אפילו השנה אם הוא בוחר להכנס לדראפט הוא ייבחר באיזור הטופ 15 כי אין ממש הרבה כישרונות בעמדה שלו.. מה שבטוח שפוטנציאל יש לו, אם ישאר עוד שנה ובאמת יעבוד על המשחק שלו אני לא יהיה מופתע אם יהיה נחשב בחירה באיזור הטופ 5 שנה הבאה.

היה יופי של טורניר.. עכשיו לדבר האמיתי בNBA, עוד קצת והגענו.

13. shlomydavid מנהלים

http://img576.imageshack.us/img576/7348/2011womensfinalfourlogo.Xxx

משחק הגמר:

רביעי - 3:30 בלילה: http://a.espncdn.com/i/teamlogos/ncaa/med/trans/245.Xxx טקסס A&M - נוטרדאם http://a.espncdn.com/i/teamlogos/ncaa/med/trans/87.Xxx

* המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ESPN.

14. k_700 Member

מוראד, אם העונה הוא בוחר לצאת לדראפט אין שום סרט שהוא נבחר.
    שום אתר מוק לא מדרג אותו.
    חסר הרבה מאוד דברים במשחק שלו כדי שהוא יוכל להשתלב בNBA.
    הוא גם עוד צריך לגדול ולהתפתח, וממש לא טוב לילד בן 18 שהעצמות שלו שעוד גדלות יצטרכו לסבול 82 משחקים בNBA.

הוא פרוספקט אמיתי.
    אגב, העונה וזה קצ תשונה מהדראפטים האחרונים יש משהו כמו 5-6 הקצאות לגארדים בסיבוב הראשון וזה יחסית מעט. הרבה מאוד גארדים נהדרים יבחרו בסיבוב השני.

15. Muurad Member

אני חושב שאם כן יבחר להגיע כבר השנה, במחנה אימונים לקראת הדראפט הוא יקנה לעצמו מקום בסיבוב הראשון, בגלל שכמו שאמרתי המצב בעמדה שלו לא ממש רציני, אבל בשבילו ברור שעדיף להשאר עוד שנה ואולי אפילו שנתיים ולהשתפשף ולשפר את המשחק שלו.

אבל בכל מקרה הכוונה שלי היא שהוא שחקן שבטוח יצליח בNBA, יש לו את כל הנתונים.