NBA Live 2007

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Reyes, ‏27/9/06.

1. SeRgInHo Member

NBA 2k7.

2. ManUtd Fan Member

אני רואה שאפשר לדון גם על NBA2K, אז אוקיי, לי יש NBA2K6.

פתחתי עונה עם הלייקרס, 5 דקות לרבע, החילופים לא אני מבצע בשבילי אלא המחשב, לפעמים טוב, לפעמים לא, אבל אם אני צריך לבצע חילופים אני בכלל לא מבצע, כי אני עצלן מדי כדי לעצור את המשחק, גם את הטיים-אאוט לא אני מבצע, אלא המחשב. בכל אופן, פתחתי עונה עם הלייקרס כאמור, לא מזמן, רק 4 משחקים היה לי, 4 ניצחונות פעמיים על דנבר, מינסוטה ואטלנטה. המשחק הבא נגד פילדלפיה בחוץ. קובי כמובן המושיע שלי, שאת המשחק האחרון הוא קלע עם 48 נקודות, ולא כמו במציאות, עם אחוזים מצוינים, אני רק חודר לסל, ורק במקרים הדחופים, או שממש אנ רואה שיש הזדמנות, אני קולע לשלוש (ג'ורג', אגב, הכי טוב אצלי מהשלוש). קשה לי להאמין שאני אסיים עונה בזמן הקרוב, כי זה 82 משחקים (אני אוהב כמה שיותר).שיחקתי ב-NBA LIVE 2006 ואני חייב להגיד, שהטוקיי הרבה הרבה הרבה יותר יפה ויותר מהנה (זה רק בסוני, אגב, אני לא יכול לשחק NBA במחשב מסיבה לא ממש ברורה).

יש לי שאלה - מה השיפורים שיש ב-NBA2K7 מ-NBA2K6?

3. SeRgInHo Member

טוב, לא מזמן סיימתי עונה עם יוטה (כאמור בטוקיי 7) אז אני יעדכן:

את העונה סיימתי במקום השביעי והלא כ"כ מכובד. בסיבוב הראשון הייתי מול ס"א. את המשחק הראשון הפסדתי, ולאחר מכן ניצחתי את ארבעת המשחקים הבאים ועליתי לסיבוב השני, שם פגשתי את הרוקטס (אגב בעונה הרגילה היה לי משחק מול רוקטס שנגמר אחרי שלוש הארכות). פתחתי את הסדרה מצוין עם שני ניצחונות קשים אך מתוקים. חזרתי הביתה ובמקום לגמור ת'סדרה סיבכתי אותה, יוסטון ניצחה את שני המשחקים הבאים אצלי בבית(סל ניצחון של יאו הל במשחק הרביעי) והשוותה ל-2-2. במשחק החמישי הסדרה חזרה ליוסטון, שם משום מה ניצחתי די בקלות, וסגרתי את הסיפור בבית. 4-2 מצוין.
    בגמר מערב אני פוגש את...דנבר (בלי אייברסון כי לא עדכנתי את הטריידים)! מי האמין... את המשחק הראשון אני מנצח בקרוב לשלושים הפרש. את המשחק השני הפסדתי אחרי שתי הארכות. את המשחקים הבאים ניצחתי בקלות, 4-1 ויוטה בגמר בפעם השלישית בהסטוריה!
    כצפוי פגשתי את מיאמי, הקבוצה הכי טובה באן בי איי. לצערי הם לא השאירו לי סיכוי. משחק ראשון ניצחון למאימי אחרי הארכה (כמה שניות לסיום הארכה פיגורתי בשתיים, הלכתי עם בוזר לסל, וסחטתי סל ועבירה! אבל וויליאמס הכלב עם הבאזר קלע שלשה+עבירה), משחק שני נדמה לי הפסדתי בשתיים או בשלוש, כנ"ל בשלישי=/
    את המשחק הרביעי ניצחתי, אבל בחמישי מיאמי פשוט התפוצצו עלי וזכו באליפות אחרי 4-1 שאומנם נראה קליל, אבל שלושה מארבעת הניצחונות שלהם היו בהפרש כולל של שמונה נק' בלבד!

יש שם גם מערכת הסקאוטים, תקרת השכר וכל שאר הבולשיט הזה, אבל אני לא מבין בזה כלום...
    בדראפט בחרתי במקום ה-17 איזשהו סנטר בן 20, עם ממוצע 66, והוא בכלל לא רע בינתיים.
    עשיתי גם טרייד: שלחתי את הארפרינג הקשישה (31) לאורלנדו, וקיבלתי תמורתו את טורקוגלו (שוטר אדיר!).
    בהעברה חופשית החתמתי גם את פבלוביץ' המצוין שהיה שחקן חופשי אחרי שסיים את החוזה בקאבס(?).
    החמישיה שלי לא השתנתה (אוקור, בוזר, קירילנקו, אנת'וני פארקר ודרון וויליאמס), הספסל שלי התחזק עוד יותר (ת'ומפסון הרוקי, ג'רון קולינס, רוברט טאפט בקו הקדמי, טורקוגלו, רוני ברואר, פישר ופאבלוביץ' בקו האחורי).
    את העונה פתחתי עם ניצחון על לייקרס בסטייפלס סנטר (טורקוגלו הצטיין עם 27), אח"כ הפסדתי לפורטלנד החלשה בבית. אח"כ שיחקתי מול בוסטון, הובלתי כבר בשלושים הפרש, ובסוף זה הסתיים רק בארבע. אחרי זה בא ניצחון קליל במדיסון גארדן על ניו יורק, אח"כ שני הפסדים רצופים (אטלנטה ו-וויזרדס), וניצחון בשיניים על אורלנדו אחרי שפתחתי את המשחק בצורה איומה (17-0 לאורלנדו ורק שמונה נקודות ברבע
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx ).

4. alan93 Member

התאכזתי מאוד..עד שאני מחליט מה לזרוק בסוף אני מנסה להטביע עם מישהו 1.70 שלא מטביע ומחטיא http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/sad.Xxx