NBA ALL-STAR 2007

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏4/2/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ב yes לא רשום כלום.

2. -=Messi=- Member

העונה השנייה מחצו את הרוקיס 155:114 בחסותו של דיוויד לי שקלע 30 נק' ב14\14 מהשדה.

3. Gustavo Boccoli Member

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובינתיים נתבשרנו שלא אחר מאשר סקוטי פיפן האגדי שוקל חזרה!
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3366057,00.html

לפי דעתי לא כדאי לו לעשות את זה. השיא שלו מאחוריו, הוא סתם יתבזה ועדיף שכולנו נזכור את סקוטי הגדול משנות ה90 מאשר איזה זקן שידרוף על הפרקטים...

5. Tony Adams Member

בכל מקרה מראש היה ידוע מה תהיה התוצאה במשחק הרוקיז. לפחות ההפרש היה בערך ידוע. אבל לפי התוצאה נראה שהיה שווה לקום אם היה שידור. זה משחק בשביל הנאה נטו. אולי יותר מהנה מבחינת מהלכים אפילו מהמערב VS מזרח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/2/07
  6. -=Messi=- Member

הגזמת.
    ברוקיס אין אף שחקן אטרקטיבי כמו וויד באולסטאר...יש שם רק את אליס, רודי גיי ועוד כמה ניצוצות, וגם אליס ורודי גיי לא יכולים לעשות מה ששחקנים באולסטאר יכולים לעשות.

7. Gustavo Boccoli Member

דיויד לי הוא היילייטר רציני. הוא אתלט מצויין (גם לגובה וגם לצבע), ושהיה במכללות הוא השתתף בתחרות ההטבעות, ואולי אפילו זכה (לא זוכר בדיוק).

אבל בגדול זה באמת לא אותו הדבר, שנה שעברה עם איגודאלה היה יותר עניין, השנה יש כמה פה ושם, אבל הסופ'מורס פירגנו הרבה מאוד בקבוצה שלהם..

8. -=Messi=- Member

:aaa021:

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.nba.com/media/allstar2007/ggreen_300_070217.Xxx

ג'ראלד גרין מבוסטון זכה הלילה בתחרות ההטבעות. מייקל ג'ורדן שפט בתחרות, לכן כנראה שהזכיה בצדק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ג'ייסון קאפונו ניצח את תחרות השלשות.

10. ManUtd Fan Member

את האמת, תחרות ההטבעות לא כמו שנה שעברה. שנה שעברה לדעתי היו הרבה יותר הטבעות יפות, ומישהו מוכן להגיד לי, איך נייט רובינסון, שהגובה שלו לא עובר את הגובה של אבא שלי מצליח לקפוץ בגובה הזה? זה מפחיד. בחזרה לעניין, שנה שעברה הייתי הרבה יותר מופתע מההטבעות (בטח מהקפיצה של רובינסון, מפחיד!), וכשראיתי את הקפיצה של ג'ראלד גרין מעל נייט רובינסון זה לא היה אותו דבר כמו שנה שעברה. ההטבעה של דוויט הווארד, שהוא מדביק את הסטיקר, הייתה יפה מאוד.
    למרות שלא נהנתי כמו שנה שעברה, עדיין אני נהנתי ברמות, והיה שווה להתעורר בשביל זה.

אני כבר מחכה למשחק האולסטאר!

דרך אגב, יש לי שאלה על תחרות הפלייסטיישן סקילס.
    לפני שהם מתחילים, הם מראים לנו איך צריך לעשות את זה כאילו זה משחק מחשב, וזה נראה כאילו זה לקוח ממשחק (לא סתם קוראים לזה פלייטסטיישן סקילס, ככה לפחות נראה לי). מישהו יודע אולי איך קוראים למשחק (אם בכלל)?

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני משער שאם זה משחק אז זה חייב להיות רק מNBA LIVE,לא?

והיה נחמד סך הכל,קצת יותר מדי הפסקות ופרסומות,אבל אין מה לעשות.

לגרין הגיע לזכות,ההטבעה של הווארד עם הסטיקר הייתה נחמדה מאוד.

12. ManUtd Fan Member

אני מכיר סך הכל שני משחקים. מה שהזכרת, NBA LIVE, ו-NBA2K, אני מניח שיש עוד, רק אני לא מכיר. אז אם מישהו יודע את התשובה בוודאות, בבקשה שיכתוב אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/07
  13. Nevermore Member

דוויט הווארד גאון...לקח לי כמה שניות להבין מה הוא בכלל עשה, אבל נראה שהשופטים לא כלכך קלטו...כי הוא קיבל ציון דומה לנייט רובינסון שהצליח אולי אחרי 3 נסיונות.
    בסה"כ עוד לילה רגיל באולסטאר, עם כמה הטבעות נחמדות והרבה צחוקים.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אחרי שראיתי את ההתחרויות היום שציפיתי שיהיו ברמה מאוד גבוהה יצאתי מאוד מאוכזב,תחרות ההטבעות
    לא הייתה כזאת גרנדיוזית כמו שנה שעברה,לא היו הרבה חידושים של הטבעות,אהבתי מאוד את המדבקה של
    האוורד.תחרות השלשות הייתה מאוד מעניינת,קפונו הפתיע אותי למרות היותו שוטר בצורה נפלאה לא הימרתי
    עליו בהתחלה.הפלייסטיישן היה שכונה לגמרי בטוח שבסיבוב הראשון שבו לברון ג'יימס עשה את זה בהליכה
    כאילו זה לא מעניין אותו.התחרות הכי מעניינת של הבוקר לדעתי הייתה התחרות זריקות של הקבוצות בו ניצחה
    דטרויט את שיקגו בגמר.

15. Dimitar Berbatov Member