NBA 2k10

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י zivmay, ‏11/10/09.

1. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

NBA2K11 למחשב יצא למישהו כבר יצא לו לראות ?

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

התחלתי להוריד היום....האמת שב-10 בקושי שיחקתי כי זה נורא תיסכל אותי (נראה לי משחק מסובך משהו וקשה מאוד גם מבחינת המקשים, להבדיל מהנוחות של ה-LIVE) אבל אני חייב לנסות את ה-11, אולי יהיה לי יותר סבלנות. מבחינת גרפיקה המשחק אדיר, אבל היו צריכים פחות לסבך אותו עם מקשים כמו לדוגמא התרגילים שחלון נפתח באמצע המשחק וכו'. מקווה שיש שיפור מהקודם.

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

משחק נהדר. במשחק של השנה, הרבה יותר קשה לבצע חדירות פנימה, ובכלל לבצע מהלכים מאשר ב-2K10. המשחקיות עצמה השתפרה מאד, והעובדה שיש דראפט וישנה אפשרות לבצע טריידים עושה את המשחקים לעוד יותר כיפי ומהנה. דבר נוסף שאהבתי זה את המעין מחווה שהחברה עשתה לג'ורדן והכניסה אותו למשחק בצורה רצינית. בכלל, האתגרים שאפשר לעשות עם ג'ורדן פשוט גורמים לך להיזכר באותם השנים שפשוט ספרת את הדקות בשביל לראות את הפנומן הזה על המגרש.

משחק מומלץ. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר לא יכול לחכות עד שהמשחק החדש יהיה בידיי. ממחר אני יכול לקנות אותו והיות שאני אקנה אותו דרך האינטרנט אני אוכל רק בשבוע הבא להגיד לכם מה דעתי על המשחק.

5. אלי מתחן Member

2k10 לא היה להיט בכלל, והדמו היה מאוד דומה למשחק הישן, מה הם שיפרו?

6. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לא אמרתי שה- 2K10 היה להיט, אך המשחק הזה שופר בעיקר בדברים הקטנים, כמו שכבר ציינתי וגם במצבי זריקות שלא היו במשחק של השנה שעברה. גם התרגילים האישיים של השחקן יותר טובים משל שנה שעברה. גם הגרפיקה שופרה, אם כי לא בצורה דרסטית. בכל מקרה, כמו שכבר אמרתי, לדעתי משחק נהדר ודי ממכר.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/10
  7. אלי מתחן Member

לא טענתי שטענת, זה היה חלק מהשאלה.

8. avdz7 Member

הופתעתי מרמת הריאליסטיות של ה2K11, אשכרה אמיתי

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם זה לגמרי. לפעמים אני ממש לא מבין למה אנשים עוד קונים משחקים של EA sports. משחק הכדורסל של NBA2K פשוט כבר שנים מצויין. למתחרה יש לדעתי הרבה מה לשפר, הגרפיקה באמת באיכות הרבה פחות טובה.

10. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

נכון, אבל זה לא חדש מNBA 2K9 השיפור בגראפיקב לעומת הNBA LIVE היה פשוט עצום, מה שדווקא אני לא מסכים לEA בהחלט יש זכות להמשיך להתקיים FIFA לדוגמא של שנה שעברה וכמובן של השנה מוצלח הרבה יותר מהמתחרים .

11. hai80 Member

פיפא לא רואה את הפרו גם למחשב ובמיוחד לקונסולות

NBA 2K11 הנ.ב.א הכי טוב ששיחקתי בחיים שלי ואני משחק נ.ב.א כבר כמה שנים , כ"כ ריאליסטי , פשוט תענוג. לEA עדיף להמשיך להתעסק עם הפיפא כי בכדורסל הם כמה רמות מתחת ל2K.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, אבל לעומת הנ.ב.א של NBA2K11 פיפ"א כבר שנים מפגרת אחרי עניין הגרפיקה. לא יודע, יש משהו בגרפיקה של EA Sports שאני פשוט לא אוהב. ההרגשה שלי היא שהם נשארים תקועים בזמן, הדבר גם בא לידי ביטוי בכדורגל.

13. c_web Member

שיחקתי ב 2K11, פשוט מדהים. כל מה שהם עשו שם עם מייקל ג'ורדן בכלל אדיר. יופי של משחק !
    אחרי שבעונה שעברה התחלתי ליגה עם סקרמנטו ושיחקתי בדיוק בכל יום שהם שיחקו גם במציאות (עד שהם לא עלו לפלייאוף) גם אני העונה אני יעשה את זה. שתתחיל כבר העונה במציאות יאללה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. Muurad Member

אולי אפשר לעדכן את שם הדיון אגב?

המשחק נפלא.. כל הקטע עם מייקל אדיר, נחמד לחיות מחדש את הרגעים הגדולים שלו, ואני בטוח שיהיה אדיר להתחיל איתו my career עם הניקס אחרי שאני אסיים את עשרת הרגעים הגדולים.

הדבר שמציק לי כאחד שמשחק בעיקר my player הוא שכשאתה כבר מגיע לNBA ובוחרים אותך בדראפט(שאגב זו תוספת קטנה אבל פשוט אדירה ומאוד מהנה, כל הקטע של הדראפט קומביין עם הרוקיז המובילים ושבוחרים אותך אח"כ), זה שאין מהלכים התקפיים ואתה לא יכול לשלוט בכלום אלא אם כן אתה משחק פוינט גארד.

אני התחלתי כ-SF מומחה לשלשות וזה פשוט מבאס כי אתה רץ כמו תרנגול חסר ראש במגרש בלי הדרכה ובלי הרגשה של קבוצה... ב2k10 אהבתי שהיו תרגילים התקפיים שהמאמן קובע ואתה צריך לבצע אותם.. כי כשחקן מתחיל שאין לך ממש יכולת קשה להשתלב ולהשפיע על המשחק בלי להרוס אותו, במיוחד למומחה שלשות שדיי חי מתרגילים שיותירו אותו פנוי.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/10
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כרגע די משחק בשביל ה'אימון'. היות שאני משחק את המשחק ב-PS3 אני שיניתי בשנים האחרונות את אופציית ה-controll. כרגע אני משחק בסגנון המקורי ואני צריך קצת להתרגל לתנועות השונות.

בכל מקרה מה שלי קצת מפריע זה שלמשחקים עם מייקל ג'ורדן חסרים 16 דקות משחק. בכל רבע יש רק 8 דקות. בקטע הזה אני מאד מסורתי, משחק כדורסל בנ.ב.א נערך 48 דקות ולא פחות מזה. מה דעתכם על זה?