NBA 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏2/7/22.

1. DRORIKO Member

הצעירים לא יודעים את זה, אבל בדראפט 96 אף אחד לא השתין לכיוון של קובי. כל הדיבור היה על אייברסון(ובארץ על ההוא שהקליפרס בחרו בסיבוב השלישי)

שלושת השחקנים הכי מוכשרים שאני ראיתי זה:
    1.לברון
    2.שאק
    3.אייברסון

על ויקטור אני עוד לא רוצה לדבר אבל אם הוא ימצה 80 אחוז מהפוטנציאל שלו אני מציע לכל השחקנים לברוח מה-NBA כי הוא יאכל את כולם

2. yakov_y YNWA

לא יודע מי הטיפש שביקר בזמנו את הטרייד על קיירי,
    זה לא שהיה סיכון, זה לא שדאלאס ויתרה על כוכב מסויים, אין כאן מה להפסיד במקרה ולא ייסתדרו,
    בסגל הקודם אין סיכוי שדאלאס הייתה עושה משהו.

אני זוכר את ברונסון בדאלאס, מי ידע שככה הוא ייצא.

לוקה יכול לקחת את התארים הכי חשובים שיש לדעתי להציע לכדורסל להציע,
    FMVP, אליפות ומלך הסלים באותה עונה.

רק שאקיל ומייקל לקחו בעשורים האחרונים מלך סלים ואליפות באותה עונה נכון ? וכנראה גם FMVP.
    יש גם את השנה הפסיכית של האקים שלקח מלא תארים אישיים בעונה אחת עם אליפות.

3. Roma מנהלים

לגבי ברונסון, גם בדאלאס היה מצוין. פשוט זה אף פעם לא היה יכול לעבוד עם לוקה. הוא פחות טוב אוף דה בול כמו קיירי.

לגבי הטרייד על קיירי, היו עוד הרבה דברים מעבר כמו האם הוא יסכים להאריך את החוזה וכמובן ההשפעה שלו על חדר ההלבשה והסיפורים על הקבוצות שהוא פירק. מקצועית אין עוררין על היכולות שלו.

4. DRORIKO Member

דווקא לקיירי אין איזה שם של טראבל מייקר. בקליבלנד הוא קיבל בלי בעיה את מרותו של לברון, וזה למרות שעד שהוא הגיע קיירי היה המלך של הקבוצה. בברוקלין הרעלן האמיתי היה הארדן. אולי זה שקיירי היה מזוהה עם הפיאסקו בברוקלין הוריד את המניה שלו.

קיירי מזכיר לי את סקוטי פיפן. בתור המספר 2 בקבוצה הוא הכי טוב שאתה יכול לבקש, אבל זה לא מישהו שיכול להוביל קבוצה בעצמו. נראה שמהרגע הראשון בדאלאס הוא הבין את מקומו וכולם יוצאים מרווחים.

5. Roma מנהלים

הסוף בקאבס - חייב אותם לבצע טרייד.
    שכחת את הקדנציה הכושלת בבוסטון.
    וכמובן הפיקאסו בברוקלין.

כמובן היה את סיפורי הקורונה ושאר האירועים אתו.

עוף מוזר למרות שכל השחקנים מאוד אוהבים אותו.

6. DRORIKO Member

נראה לי שזה ששכחתי שהוא היה שם אומר הכל לא? :)

7. wings Member

ברונסון היה מעולה בעונה האחרונה בדאלאס. כיכב בפלייאוף וסחב אותם יחד עם לוקה לגמר המערב. כולל גיים 7 שהם פירקו את פיניקס בחוץ. לא ממש הבנתי בזמנו למה דאלאס לא שילמה לו את הכסף להשאיר אותו. אולי הוא העדיף לעזוב לקבוצה שהוא מספר אחד בה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

זה שטויות כמובן.
    קובי הגיע מהתיכון ועשו שם טמפרינג כדי להבטיח שינחת בלייקרס(בין היתר הסכים להתאמן בלייקרס ושלח המון מסרים שהוא רוצה להגיע רק לשם).
    הוא יצא ככשרון על מלוור מריון.

אייברסון כמובן היה גם כן כשרון על(אגב, גם בפוטבול, בייסבול ואתלטיקה).

אנטוני אדוארדס נופל בענק מקובי וג׳ורדן מבחינת כשרון טהור.
    לא קרוב בכלל.
    שניהם כצעירים היו הרבה יותר אתלטים, שומרים טובים יותר, פליימייקרים טובים יותר.
    הוא מזכיר אותם בהתפתחות, ברעב, בחוצפה.

הוא עוד צעיר והעתיד לפניו. רק בן 22, צריך לזכור גם את זה.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

מתי פורזינגיס חוזר ?
    ג'יילן בראון צייץ משהו נגד ישראל במלחמה, אני מתבלבל ?

אני בודק למי הכי נוח יהיה לי שייקח FMVP, הגארדים של בוסטון ייחנקו את לוקה, היתרון שלו זה רק סייז.

10. Roma מנהלים

להבנתי הוא כבר מתאמן, אין באמת סיבה לסכן אותו בשלב הזה. שינוח כמה שצריך עד הגמר.

לגבי בראון או כל אמריקאי טיפש אחר שלא יודע לסמן את ישראל על המפה ובאיזה נהר או ים מדובר - אין באמת צורך להתייחס. כמו שאמרו חכמים, תכדרר ותשתוק.

יחנקו את לוקה זה נחמד. לוקה ויתרון סייז וכוח זה תמיד נגמר לטובתו תראה איך הוא מאמלל את מקדניאלס.
    מההיכרות שלי עם לוקה, טייטום אולי זה השומר האולטימטבי כנגד לוקה אם יהיה לו את המוטיבציה לעשות זאת.

אנחנו רחוקים מלחשוב על בוסטון, אבל זה יהיה על גבול הבלתי אפשרי, עד עכשיו אנחנו מהמרים משחקני המשנה של היריבות ו\או שחקנים ללא קליעה. זה עבד מצוין עד כה, אין שום שחקן בבוסטון שאפשר לעשות ממנו את זה.

11. yakov_y YNWA

@Roma
    אם באמת צייץ נגדנו אני מקווה שלא ייקח למרות שאני מחבב אותו כשחקן.
    ראית את השרשרת של קיירי ?

בוסטון על סף השלמות, בטח הגנתית.
    צריך ללכת להם את הראש, פרינצד הרכז המחליף צריך ללכת עליו כל מהלך, גם סם הוסקר הזה, פיק אנד רול כל מהלך.
    אני רואה את וייט הולך על לוקה, שומר הכי טוב בפער אצלהם.
    הולידיי, טייטום ובראון זה התוכנית ב', יש להם גם רכז ששומר טוב אבל הוא לא משחק אצלהם.
    יש להם צבע מאוד הגנתי, פור' חוסם אדיר, הורפורד שומר טוב עדיין, טילמן כמובן, אני מאוד מחזיק מלוק קורנט ועדיין... מקווה שקיד יבוא מוכן ויילך גם על הראש של הגבוהים שלהם.

בהגנה יש לדאלאס שומרים אבל בוסטון אדירים התקפית, זה תלוי לגמרי בהם.
    פור' נגד לוקה יהיה מעניין, רבו בניהםם אם אני זוכר.

פורזינגס גם צריך לשחק לפני הגמר, להיות מוכן.

12. Roma מנהלים

לא.

אני לא מערב ספורט ופוליטיקה, כי לרוב הספורטאים אין באמת מושג. נותנים הם מיקרופון והם מקשקשים את עצמם למוות.
    בדיוק כמו במקרה עתמאן.

עריכה: עכשיו ראיתי, זכותו. בסוף הוא רק כדורסלן, גאון עם כדור וחוץ מזה גילנו גם לפני בחירת הצד שלו במלחמה שהוא לא מהחכמים ביותר מחוץ לפרקט (אהמ אהמ תיאוריית העולם השטוח ועוד קונספירציות אחרות שהוא משתף).
    דרך אגב, השליטה על הקבוצה שייכת למשפחת אדלסון, תמיד אפשר להוכיח לו תיאוריית קונספירציה אחת שהיהודים שולטים בעולם */aaa021

13. DRORIKO Member

הוא לא צייץ נגד ישראל. הוא שיתף פוסט של אונרא שקורא לתרום לעזה. בואו נזכיר שגם בראון הוא מוסלמי אז יש לו ״Duty״ לאחיו, אבל להבדיל מקיירי הוא לא הפך לטרול מאוס.

14. DRORIKO Member

לא ראיתי את המשחק של בוסטון. אבל קראתי שהם הפכו את התוצאה ברבע האחרון ושטייטום קלע 36 נקודות אז אמרתי לעצמי ״הנה סוף סוף טייטום מנצח משחק בפליאוף!״. מה מסתבר? שבהתקפה האחרונה הסתום הזה החטיא ליי אפ מתחת לסל ואם לא חטיפה אדירה של הולידיי בוסטון גם מפסידים את המשחק. אפילו במשחק של 36 נקודות, שהוא הופך 18 נקודות, הוא יוצא צ׳וקר זה לא להאמין.

15. DRORIKO Member

מרים אדלסון צריכה לזרוק את קיירי אחרי הפליאוף. אם היא תשאיר אותו בקבוצה היא מביישת את בעלה שהיה ציוני נלהב וסלד מאנטישמים כאלה. שלא תשכח בזכות מי יש לה כסף לקנות את המועדון. ואם היא רוצה להיות ממש תותחית היא צריכה לזרוק את קיירי יום אחרי חגיגות האליפות, כשהוא עדיין עם ההאנג אובר