NBA 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏2/7/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעולם של פרשני תוצאה אה?
    משחק 6 ניצחת בפוקס, כולל טעות שיפוט שNBA הצהירו עליה כבר, עבירה של עונשין על ג'יילן וויליאמס 1:30 לסיום.

אם צ'אט לא שומר, רכיכה ואפס, זה די מביך שאתה מפסיד בדקות שלו. מה זה אומר על הקבוצה שלך?

2. Roma מנהלים

אתה כנראה לא יודע לפענח ולהסיק מסקנות לפי מדד פלוס מינוס. זה בעיקר היה מול גאפורד שבהחלט היה לא טוב בסדרה הזאת חוץ משאיבת ריבאונדים וחסימות(לא מדד להגנה). התקשה לעצור את הגארדים שלכם וכמובן בשיטת ההגנה שלנו הוא נאלץ כמעט כל התקפה להתמודד מולם באחד על אחד. ממליץ לך לבדוק את מדד פלוס מינוס של לייבלי מול גאפורד במשחק האחרון.
    כמובן שרוב הפלוס שלו מגיע מהמשחק הראשון שניצחתם בהפרש גדול.

השופטים במשחק השישי בהחלט רצו לתת לכם את המשחק, זה לא הספיק. כנראה שראית רק את החלק המזערי שהם שרקו לטובתנו ופספסת את רוב המשחק.

ניצחנו בצדק את הסדרה, ואם כבר מדברים על פוקסים זה ההגדרה לזה זה משחק 5 שכבר היה שולח אותנו למנוחה גדולה יותר ואותכם לקנקון.

לילה טוב, זה לא מתקדם לשום מקום והקבוצה שלך באמת לא מעניינת אותי. אפילו אני די מחבב אותם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה קשקשן גדול.
    השופטים היו איתכם במשחקים 2,3 באופן ברור. ב6 קיבלנו שריקות שהיו צריכות להישרק.
    הטעות הברורה היחידה היא זאת שהייתה על ג'יילן וויליאמס, טעות שעלתה לנו במשחק. היית מגיע למשחק 7 ומשלשל בחיתול שלך.
    אני לא מחבב את הקבוצה שלך ולא אותך, אני מחכה שאדוורדס טאונס וגובר ינקנקו אתכם ואם לא אז אהיה בעד בוסטון.

4. Roma מנהלים

אוי אוי אוי, משתמש אנונימי ברשת לא מחבב אותי ואת הקבוצה שלי */aaarofl*/aaarofl*/aaarofl

אל תשכח שעון מעורר ל03:30 לעודד את מינסוטה היום, כנראה שזה מה שנשאר לך בפליאוף הזה.

5. yakov_y YNWA

@Roma
    מקסי קלבר ירווח לכם את המשחק, מי ישמע איזה קלעי ושחקן התקפה אנחנו מדברים כאן, סה"כ שחקן שמשחק בליגה הזאת שנים אך ורק בגלל שנולד עם הסייז הנכון וההגנה.
    גובר שמר רע על יוקיץ', ממש רע, טאונס וריד עשו עבודה מעולה מול יוקיץ' וזה עובדתי, המספרים והאחוזים של יוקיץ' ממש רעים נגד טאונס.
    מינוסטה היא לא קבוצת הגנה של שחקן אחד, בדיוק כמו בוסטון, המאמן לא בעל השפעה ויש כאן סגל שכולל אין ספור שחקני הגנה.

אני גם אוהד ליברפול, כל משחק הופך לי לחיים או מוות ומשפיע לי על שגרת החיים לצערי,
    אני אוהד מכבי נתניה בנוסף, תתאר לך כמה סבל הם גרמו לי ואיך החיים נראים בגללם, משנה משמרות, מוותר על שעות פנאי ורק מתבאס, סבל.
    מנסה להיפטר ממכבי נתניה, לא מצליח, ליברפול זאת הבחירה המוצלחת שלי :)

חסימות זה לא רק מדד להגנה, זה המדד הכי משמעותי להגנה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  6. Roma מנהלים

55.6%,43.6% ו-40.0% ל-3 בשנים האחרונות. כמובן בגרף שיפור. בהשוואה לצמד הסנטרים שלא יכולים לרווח זה שיפור משמעותי. מול OKC לא היה צורך בו בגלל השליטה בצבע שכנראה נאבד בסדרה עוד שעתיים.
    אני אפילו לא מדבר שהוא המחליף הרשמי לוושינגטון שהסתבך בלא מעט משחקים בבעיית עבירות מוקדם מהצפוי.

אין שחקן שיכול לעצור את יוקיץ' באחד על אחד, גובר בדיוק כמו הסנטרים שלנו מול OKC הגיעו לעזרה (מגורדון וגידי בהתאמה, כמובן שלנו הצליח הרבה יותר טוב מהסיבות הברורות).

לגבי חסימות, זה נתון שיכול להטעות כמו חטיפות. צ'ט חוסם נפלא, עדיין לא משנה זריקות כמו הסנטרים ההגנתיים המובילים בליגה. כנראה שזה גם יגיע, כרגע זה לא שם ממה שאני ראיתי.

לגבי אהדה, ברגע שהקבוצה לא בארץ ואין באמת את החוויה של לעודד כל שבוע באירוע עצמו זה הרבה פחות משליך על חיי. ניחא הפועל ירושלים בכדורסל וגם אז בסוף יש את ההבנה שיש פערים כלכליים עצומים עם מכבי לצורך העניין וזה הרבה פחות מבאס בניגוד להפסדים לחולון\ה.ת"א. כנראה שגם הגיל עושה את שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/24
  7. Roma מנהלים

3 הפרש במחצית, משחק שהיה צריך להיות דו ספרתי גבוה למינסוטה.
    דונציץ' הגיע התקפית אבל בהגנה הוא פשוט נזק, חייב להרים את הרמה בחלק ההגנתי.

יופי של קבוצה מינסוטה.

8. wings Member

מסכים. מגיעים להרבה זריקות קלות. לא סתם האחוזים לשלוש מצוינים. גם שולטים בריבאונד בהתקפה. דאלאס במשחק כי קיירי מככב.

9. DRORIKO Member

דונצ'יץ' הוא מן הסתם ה-MOTM אבל אני התלהבתי דווקא מלייבלי, האיש פשוט חומה בצורה בצבע. כשקיד הוציא אותו דאלאס הובילה ב-8 הפרש ותוך שניה מינסוטה עלו ליתרון, מה שאילץ את קיד להחזיר אותו ישר.

Roma ו-wings אוהבים את זה.
  10. wings Member

שיחקו אותה. לוקה לא שמר בחצי הראשון והיה לא טוב. אבל איך הוא יודע להתעורר במאני טיים.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיעמום כזה.
    מחכה למשחק סאמר ליג הבא של אוקלהומה, עוד 6 שבועות.
    המופע של קייסון וואלאס.

12. yakov_y YNWA

@Roma
    מאיפה הנתונים ל-3 של קלבר ? אני בדקתי ורואה נתונים אחרים.

מאוד חושש שקיירי יחטוף ללוקה את ה-FMVP, יהיה אסון אם האנטישמי הזה ייקח.

13. yakov_y YNWA

הסאמר ליג הזה בלוף,
    ראיתי את ברוס בראון דופק טריפל דאבל בליגת הקיץ ואז בעונה הסדירה קולע 4 נק' כשחקן חמישייה.
    ראיתי את יובל זוסמן בליגה הזאת, ראיתי את היידגר הישראלי מככב בליגת הקיץ החלשה ולא מקבל גם חוזה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/24
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן רמה די נמוכה אבל אני אוהב לראות אוקלהומה.
    לא מעניינות אותי קבוצות אחרות.
    שנתיים אחרונות חיכיתי לזה מאוד בגלל צ'אט, השנה לא תהיה אטרקציה גדולה.

15. wings Member

דווקא היה משחק טוב ומותח לכל אורכו. התחיל יותר טוב מהסדרה הקודמת של מיניסוטה. המשחק הבא כנראה כבר יראה אחרת בדרך ל 1-1 קליל.