NBA 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏2/7/22.

1. yakov_y YNWA

הגופה אנטוני דיוויס נבחר לחמישיית ההגנה של העונה.
    רק מזכיר שיש כאן מישהו בפורום שהתעלל בו עונה שלמה למרות שטענתי אחרת.

2. k_700 Member

תודה שהזכרת לנו שהוא גופה.
    כל עוד הוא חי, נושם, משחק 75 אחוז מהמשחקים וקולע 24 עם 10 הוא ימשיך להבחר לאחת משתי החמישיות הגנה.
    כבר כתבתי, הייפ, אל איי, אמריקאי, קולגי סוויטהארט עם אליפות.

מי שראה אותו באמת העונה ולא דרך הבוקס סקור ראה שחקן שכבר מזמן אין לו שליטה על הרמה ההגנתית של הקבוצה שלו(שהייתה לאורך כל העונה בינונית מינוס וכאמור נרמסה בסיבוב הראשון נגד קבוצה שבשלב הבא נשחטה 3 פעמים בבית.

איפה ההגנה שלו הייתה בפליאוף? איך בקנקון?

MaxAaRons ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. wings Member

פייסרס עושים כל מה שהם יכולים כדי לא לנצח את המשחק ב 30 שניות האחרונות של הרבע הרביעי. איזה פספוס. כרגע שיוויון אחרי שלשה גדולה 'ל בראון, 5 שניות לסיום, כדור אצל הפייסרס.

הולכים להארכה. המומנטום עם הירוקים.

4. DRORIKO Member

התכוונת השופט עושה הכל כדי שהם לא ינצחו

5. wings Member

אתה מדבר על שני האבודים שלהם בחצי דקה האחרונה? לא שמתי לב שהיתה עבירה אבל יש מצב. מה אתה עושה ער בשעות האלה? חח. הייתי בטוח שאני מדבר כאן לעצמי.

6. MaxAaRons Member

אינדיאנה קבוצה מאוד מאוד מאוד בינונית.
    וכשהאליברטון מאבד כדור בדקה האחרונה (זה קיים בלקסיקון של השחקן?)
    אין לקבוצת g league הזו סיכוי לנצח.
    התקשתה מאוד לעשות סל בדקות הסיום.

***אני מאוד מקווה שדאלאס לא תעפיל לגמר כי לא בא לי לראות אליפות של בוסטון.
    וייט והולידיי יכולים לשמור את לוקה והנאצי בקלות.
    הורפורד בגיל 400 עדיף על הסנטרים העלובים של דאלאס.
    ופיגיי לא יכול לחגוג על בראון+טייטום.
    רק מינסוטה תציל אותנו מאש השאול.

7. wings Member

לא בטוח שהם עוברים את אינדיאנה כל כך מהר. זו העונה של הזאבים.

8. DRORIKO Member

הקליק - שעת הזאבים - YouTube

wings אוהב/ת את זה.
  9. Roma מנהלים

השנאה שלך לבוסטון והפחד שהם ייקחו את התואר לא צריכה לפגוע בבוחן המציאות שלך.
    אינדיאנה ממש לא בינונית, עשו משחק מצוין ונכשלו בסיום. עוד קבוצה צעירה וחסרת ניסיון במעמד הזה.
    לא סוגר את הסדרה הזאת כל כך מהר, בטח שפרוזינגיס בחוץ.

לגבי דאלאס,
    הורפורד הולך לאכול חצץ מהסנטרים שלנו ובטח מלוקה וקיירי. אין לו ברכיים כבר למאבקים האלה.
    פיג'י יחגוג אם לא ישמרו אותו ויביאו עזרה מהשחקן שלו כמו שעשיתם וקיבלתם בראש.

כמו דורט, ג'ורג ושאר הליצנים שלוקה מגיע למשחק השומר לא רלוונטי. באחד על אחד הוא לא עציר ואם יביאו דאבל אפ שחקני המשנה יקבלו את המבטים הפתוחים. אם אתה רוצה לדעת ג'ונס ו-פיג'י נתנו סדרה אדירה כי אומנם שג"א נתן את המספרים אבל אפשר לספר על יד אחת את הפעמיים שהוא קיבל שמירה כפולה וכתוצאה מכך ההגנה התפרקה. קלע זריקות קשות אבל לרגע לא פירק את ההגנה בניגוד לשמירה על לוקה.

בכל מקרה זה לא רלוונטי, יש סדרה קשה לא פחות עכשיו.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה זחוח מאוד ואני מחכה בפינה שתקבל 4-0.
    זה יוריד אותך לקרקע.
    ואז מה אני מקווה? שעונה הבאה נקבל אתכם שוב, נראה אם תעלו לפלייאוף.

k_700 אוהב/ת את זה.
  11. yakov_y YNWA

לא הורפורד ולא עידן זלמנסון יאכלו חצץ מגאפורד ולייבלי.
    לייבלי ממטר עשה איירבול, מטר, אלה לא שחקני התקפה אלא שחקני הגנה.

הורפורד שומר מעולה, גם בגילו, לוק קורנט כנ"ל, מה לעשות שהם סנטרים וכמו 95 אחוז מהסנטרים בעולם לא מצליחים לשמור על גארדים איכותיים כמו לוקה וקיירי.
    ראיתי את גאפורד מושפל ע"י גארדים בויזארס מספיק זמן ועדיין הוא שומר מעולה, בצבע, מחוץ לצבע זה עניין אחר.
    ראיתי את אמביד מקבל בראש מגארדים, זה הכדורסל, יש מעטים כמו צ'אט ו-ויקטור שיודעים לשמור על גארדים.

מהמר על 4-2 לבוסטון, הלוואי וטועה אבל לפייסריס אין סגל כמו לבוסטון, ההבדל גדול.

12. Roma מנהלים

זחוח זה מי שחשב שתנצחו אותנו פעמיים בבית.

והיכן הזחיחות? אני לא חושב שאנחנו פייבוריטים מול מינסוטה ובטח לא מול בוסטון. גם אם נקבל 4-0 בראש, לפחות הגענו לשלב הזה, בזמן שכל פרשני הכרס בירה טענו שאנחנו לא עוברים סיבוב.
    אבל לזלזל שוב בצוות מסייע שכבר מנצח סדרה שנייה בלי יתרון ביתיות זה כבר טיפשות.

עד עונה הבאה אלוהים גדול. ראיתי כבר לא מעט קבוצות עם נכסים ושחקנים צעירים שגמרו בלי כלום. אחת מהם הייתה אוקלהומה קצת יותר מבטיחה עם דוראנט, הארדן וראסל. אם בטעות נגרד אליפות עשינו את שלנו לעשור הקרוב.
    ובגדול הקבוצה שלך ושאר הקבוצות לא מעניינות אותי, ברגע שהמאבס עפים אני כבר לא צופה.

13. Roma מנהלים

לאכול חצץ זה כולל את החלק ההגנתי נכון? זה להשתלט על הצבע גם אם לא קלעת 25 נקודות לערב אלא גרמת לשאר השחקנים להיות יותר טובים.

צ'אט לא יכול לשמור על סבתא שלי, בחייאת מספיק עם השטות הזאת. ראיתי אותו עכשיו 6 משחקים רצוף. מדובר ברכיכה. כנראה שבעתיד הוא היה הרבה יותר טוב בפן הזה, כיום זה לא קרוב לזה. בכל יום לוקח את ההגנה של לייבלי מול גארדים, סנטרים וחוצנים על צ'אט.

נ.ב.

אם יהיה נס וקליבה יהיה כשיר לחלק מהסדרה זה חתיכת בונוס. יכול להפוך את רודי ללא רלוונטי כי הוא ה"סנטר" היחיד שלנו שיכול לרווח את המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/24
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחת על המילימטרים קבוצה של ילדים שלראשונה בחיים שלהם בסיבוב 2, עם קבוצה שחייבת אליפות או כלום כי קיירי קשישא ודונציץ יבכה שצריך צוות אחר אם לא תיקח, ואתה עף על עצמך כאילו עשית משהו.

מוזר שצ'אט רכיכה ולא יכול לשמור על סבתא שלך, היא כנראה ממש טובה בכדורסל.
    בדקות של צ'אט ניצחנו אתכם, איך מסבירים דבר כזה?
    אם המחליף של צ'אט ברמה שמתקרבת לרמתו, אתה לא בפורום הזה עד אוקטובר כשנפתחת העונה.

15. Roma מנהלים

דונצ'יץ' 25
    גאפורד 25
    וושינגטון 25
    גריו 23
    הארדי 21
    לייבלי 20
    OMP 21 לא קיבל צ'אנס אבל אני מאמין בו לטווח הרחוק.
    קיירי 32
    קליבה 32
    טימי 32

*ג'ונס 27 לא חתום אבל מאמין שיצליחו להאריך לו את החוזה.

לא בדיוק קבוצה שהולכת להיעלם בשנה הקרובה. בתקווה שנפטר מהצמד האחרונים ונצליח להתחזק טיפה.
    קיירי רק בן 32, ראיתי מספיק כוכבים בגיל הזה מובילים קבוצה לאליפות והישגים אחרים, אז בטח ברול של כוכב משני.

ניצחתם בדקות של צ'אט, איך זה הופך אותו לשומר? אולי זה כי שג"א שיחק אתו לרוב או סיבות אחרות שאפשר לציין. לא התרשמתי מההגנה שלו.
    סבתא לא טובה בכדורסל, פשוט צ'ט לא טוב בהגנה כמו שסיפרו לי, בטח לא אחד כזה שמשנה זריקות לשחקנים כמו שציפיתי שסיפרו לו שהוא בתחרות עם וומבי על רוקי העונה.

ניצחון על המילימטר רק בעולם של פרשני תוצאה, הסדרה הייתה צריכה להיגמר ב4-1 אם לא היחנקות מלחיצה במשחק השני בטקסס. לא נורא.

אני אהיה בפורום הזה (בפעילות המינימלית שלי כמובן, כדורסל ישראל\אירופאי\דאלאס שהיא רלוונטית), אני לא אוהד ליברפול כמוך שכל משחק הופך לחיים או מוות ומשפיע לי על שגרת החיים ועסוק בקונספירציות.