NBA 2015: גולדן סטייט האלופה!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י VAR, ‏21/10/14.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כרגע בשלב החמישי של קובלר רוס, אחרי ש 1)הכחשתי וניסיתי לשכנע את עצמי שהם מעולם לא הוחתמו והכל היה סרט רע, 2) התעצבנתי מכל דקה שלהם על הפרקט, 3) הירהרתי אם אולי בסופו של דבר הם כן יתרמו משהו, 4) הרמתי ידיים מהמועדון והתחלתי לאהוד ברוקלין, היום אני ב-5) שנה אחרונה שלהם בחוזה. מזכיר בדיוק את הדיווחים של CNN על ה-NAVY SEALS שהידקו את החיפושים אחרי אוסאמה והסגן. אין עוד הרבה עד שאנחנו שוכחים מהסיוט הזה. רק עוד חצי שנה למנאייק. עם קצת מזל אולי פחות.

ליאור בטח יודע על מה אני מדבר. הוא כרגע בעיצומו של השלב הראשון ומכחיש שהוא בכלל אוהד אינדיאנה ומה לו וללואיס סקולה בכלל אבל לאט לאט הוא יכיר במציאות.ייקח קצת זמן אבל מהיכרות איתו הוא ייצא מזה. אמנם רק עוד 4 שנים אחרי שהחוזה של ג'ורג' יסתיים אבל אם אנחנו הצלחנו אין סיבה שהוא לא.

idans10 אוהב/ת את זה.
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הפחד שלי זה לא מכך שמדובר בשנת חוזה, אלא שמישהו בטעות יגיע שיכור ויחליט לחדש חוזה לאמארה. לנו זה נראה בלתי סביר, אבל גם כשנדמה לך שראית הכל מהניקס (ואני רואה מהם הכל כבר 21 שנים), תמיד הם מוצאים דרכים להפתיע אותך. את אמארה כנראה נסחוב עד הסוף, לJR אני מקווה שנמצא פיתרון מוקדם יותר כי כך או כך לא נגיע רחוק השנה אז לפחות להכין קרקע לשנה הבאה.

3. VAR Member

גם אם הוא יגיע, זה לא שהוא הולך לחרב פה כל חלקה טובה כי זה לא שיש כרגע מה לחרב. יש לו עוד שנתיים בחוזה, השנה הזאת גם ככה לא רלוונטית לאף אחד ובקיץ הבא אפשר יהיה לסחור בחוזה הנגמר שלו, לשלוח אותו לאיזו פילדלפיה ולהקים משהו שדומה ללהיות קבוצה. את העונה הזאת קברנו ביום שPG שבר את הרגל אז בוא נגיד שאם נגזר עלינו לסבול מגיפות כמו הפציעה של פול וטרייד שמעביר אלינו את JR אז עדיף שזה הכל יהיה מרוכז בשנה אחת ולא לאורך 4 שנים כמו שאייזיאה תומאס אוהב.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/14
  4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם פיל יחדש לו (והוא לא יחדש) זה לא יהיה יותר מהמינימום. הוא שחקן גמור שלא יכול לתרום יותר מ-15 דקות לערב לאורך עונה של 100 משחקים. לא יכול לשחק BACK TO BACK, לא יכול פה, לא יכול שם. כלום. השנה הזאת היא פחות או יותר שנת אודישן ב-Triangle לקראת העונה הבאה. מי שירשים ימשיך, מי שלא יטוס. בגלל ש-JR טרוריסט הוא לא יכול להרשים תחת שיטה כזאת אז הסיכויים שלו להישאר לא קיימים. אמארה זה סיפור אחר כי הוא בכל זאת גבוה ובכל זאת איזשהו כוח התקפי גם אם מוגבל ולא ברבע ממה שהיה פעם. אבל הוא לא איזה קול אולדריץ' נניח באספקט הזה. אז במינימום יש מצב שאתה צודק, ב-ROLE של שחקן 9-10 ואז כמה נזק הוא כבר יכול לגרום? הבעיה איתו תמיד הייתה שהוא ישב על 20M$ בעונה ונתן תרומה של 20 מיליון קונדומים משומשים בתמורה.

כמו חאמס רודריגז כזה. שחקן טוב שיש היאמרו סביר פלוס אבל פשוט לא מצדיק את המחיר שלו.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא יודע, לא יכול לראות את הפרצוף שלו גם לא תמורת 11.90 ש"ח לעונה. גרם מספיק נזק ואם כבר מנסים לבנות משהו אז בוא נעשה את זה נקי והאמת אני סומך על פיל שבאמת יגזגז אותו. אם הידיעות על טרייד נכונות לגבי JR, אז לגביו אני בכלל לא דואג, הוא לא ימשיך.

6. VAR Member

אגב @idans10 בינתיים נראה שCJ מיילס הוא הגזירה הגדולה מכולן שנחתה עלינו בקיץ. הוא נראה בדיוק כמו JR רק שהוא לא קולע אפילו את הקצת שהמחבל שלכם קולע.

idans10 אוהב/ת את זה.
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

איכס, איזה הפסד מסריח לוויזרדס. משחק שהיינו צריכים לנצח, רק שבתחילת הרבע השלישי הם דפקו שם איזו ריצה של 0-14 כשפישר עומד ומסתכל ואז כמובן שכל ניסיונות החזרה של המחבלים עלו בתוהו.

8. Eric Cantona Member

אל תתרגש מהכושר שלכם, כולם עדיין בכושר מסריח ומורידים חלודה. תראה רק מהלילה: לברון 4 מ 12, קובי 14 מ 37 זריקות! והשיא הוא ארווין עם 3 מ 17 :wacko:

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הלוואי והייתי יכול לומר שזו חלודה. הבעיה אצל הניקס, שזו בערך הקבוצה היחידה שיש לה את אותו הכושר לאורך כל השנה, כלומר חרא כושר ובעיקר הסתמכות על מלו. חוץ ממנו, זה פשוט מדהים איך הקבוצה הזו בנויה על נגרים, כשכל זריקה שלהם פשוט מסכנת את חיי הקהל שיושב מאחורי הסל. המזל היחיד שלנו והאופציה להכנס לפלייאוף זה רק דרך החולשה הבלתי תיאמן של המזרח. לפחות עד שנה הבאה, אז אנחנו מקווים להתחיל ולבנות משהו נורמלי אחרי כל כך הרבה שנים.

10. shlomydavid מנהלים

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/901/PwWv4f.Xxx

בלאט וקליבלנד הובסו בפורטלנד, תצוגת נפל לקיירי אירווינג.

דיוויד בלאט: "אני לא מאשים את לברון, אנחנו צריכים לעזור לו". תגובות נוספות למשחק.

הרוקטס עלו ל-0:5 עם ניצחון מרשים במיאמי, הלייקרס צנחו ל-5:0.

תוצאות משחקי הלילה:

פורטלנד (2:2) - קליבלנד (2:1): 82:101
    מיאמי (1:3) - יוסטון (0:5): 108:91
    ל.א לייקרס (5:0) - פיניקס (1:3): 112:106
    שיקגו (1:3) - אורלנדו (4:0): 90:98
    ניו יורק (2:2) - וושינגטון (1:3): 98:83
    טורונטו (1:3) - אוקלהומה סיטי (4:1): 88:100
    ניו אורלינס (2:2) - שארלוט (3:1): 91:100
    אינדיאנה (3:1) - מילווקי (2:2): 87:81

תקצירי וידאו בולטים ממשחקי הלילה:

פורטלנד - קליבלנד

ל.א לייקרס - פיניקס

מיאמי - יוסטון

ניו יורק - וושינגטון

משחקי יום חמישי לפנות בוקר (6.11):

2:00 בלילה: שארלוט הורנטס - מיאמי היט
    2:00 בלילה: פילדלפיס סיקסרס - אורלנדו מג'יק
    2:30 בלילה: בוסטון סלטיקס - טורונטו ראפטורס
    2:30 בלילה: ברולקין נטס - מינסוטה טימברוולבס
    2:30 בלילה: דטרויט פיסטונס - ניו יורק ניקס
    3:00 בלילה: מילווקי באקס - שיקגו בולס
    3:00 בלילה: וושינגטון וויזארדס - אינדיאנה פייסרס
    3:30 בלילה: סן אנטוניו ספרס - אטלנטה הוקס
    4:00 בבוקר: פיניקס סאנס - ממפיס גריזליס
    4:00 בבוקר: יוטה ג'אז - קליבלנד קבאלירס
    5:00 בבוקר: סקרמנטו קינגס - דנבר נאגטס
    5:30 בבוקר: ל.א. קליפרס - גולדן סטייט ווריורס

* המשחק בין יוטה לקליבלנד יועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 5 לייב.

* שידורים למשחקים אפשר למצוא גם כאן.

11. yon2303 Member

shlomydavid אוהב/ת את זה.
  12. shlomydavid מנהלים

13. EuropeGuy Member

בלאט נוחל הפסד שלישי עם הקאבס, הפעם ליוטה, ויורד למאזן מטריד מאוד של 3-1. קליבלנד נראית חסרת רעיונות בהתקפה, ובעיקר חסרת אונים בהגנה. על המחסור ברעיונות לברון, אירווינג, לאב ווויטרס מצליחים עוד איכשהו לחפות במהלכים אישיים, אבל בהגנה זה היה כבר על גבול הפתטי. יוטה פיצחה את ההגנה של הקאבס בקלות מדי והיתה נראית הרבה יותר קרובה למודל האירופאי מאשר מה שאנשים מצפים שהישראלי יביא לקאבס.

זה משחק ראשון של בלאט שאני צופה בו, אבל אם קליבלנד תמשיך להראות ככה לא מאומנת, אני חושש שיפרדו ממנו די מהר. השאלה היא שוב עד כמה הדיבורים של הג'נרל מנג'ר על זה שהוא מאמין בדייויד והצוות המקצועי שלו יותר משהאמין באחרים אי פעם, באים מעומק שיכלו וההבנה שהוא צריך זמן הסתגלות לליגה, או באים רק מתוך כוונה לשדר ביטחון למאמן רוקי.

*רק לשם ההמחשה על משחק ההתקפה הסוליסטי והבנאלי, הקאבס מסיימים את המשחק עם 6 אסיסטים. אני מבין שזו אחת מהופעות האסיסטים הנמוכות בהיסטוריה של הליגה כולה. משהו יצטרך להשתנות שם דרסטית כדי שהדיבורים על קונדטרית יקבלו מוחשיות, ונקווה בעיקר שבלאט יהיה חלק מהפיתרון, ולא חלק הבעיה.

14. Sweetness Justin Fields

גם הניצחון היחיד שלו מול הבולס הגיע בסופר חוואה עם קונטיואיישן לארווינג שלא היה ולא נברא בפוזשן האחרון. שבנוסף גרם לפציעה של רוז, שללא היא הם יורדים מהארכה הזאת בהפסד.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@Rude ברוך שובך! :D

אכן לא הפתיחה המיוחלת לדייויד וקליבלנד, אבל בואו ניתן לו עוד קצת זמן כי אנחנו יודעים מי זה דייויד. ולמרות שה-NBA זו לא מכבי (היא פחות מלחיצה ממכבי) ושם לא מכירים אותו, אני מאמין שאם יתנו לו את הזמן התוצאות גם יגיעו. אסור לשכוח שגם הטריו של הקאבס לא ממש בכושר שיא וכשלברון מסיים בשורה סטטיסטית מטרידה ואחוזים נוראיים, אז זה מה שקורה.

מקל לדעתי לא יתרום דבר לפייסרס, פשוט כי באמת שהוא לא שייך לליגה הזו. נכון שיש פחות טובים ממנו שמשחקים, אבל זה לא אומר שגם הוא שייך ל-NBA כי הוא לא. לצורך העניין פארגו מתאים הרבה יותר וגם הוא כרגע לא שם כמו רבים וטובים אחרים.