NBA 2012: מיאמי אלופה!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/12/11.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדם רותח והתחתונים דביקים אז במהירות כמה מחשבות רנדומליות:

- כרמלו אנתוני הולך לשלוט בעיר הזאת ב-5 שנים הבאות. הג'רזי בדרך.

- אני שונא את אמארה סטודמאייר. שונא. הבן אדם פויינט גארד בגוף של PF. כל כך רך שבא לבכות. במקום לעבוד על השלשות שיילך ללמוד איך לשמור בפוסט. במקום לזיין כל היום הזמרות שיילך ללמוד להוריד ריבאונד. צריך לעשות כל יום טיבואינג ולהודות לאל שאיכשהו הצלחנו להנחית פה את כרמלו כי אם הפרנצ'ייז הזה היה תלוי ברכיכה הזה היינו ממשיכים להיות 1 אנד דאן בעשור הקרוב.

- טוני דאגלאס הוא הרבה דברים, רובם גרועים, חלקם טובים אבל רכז הוא לא. ניתן היום לפרינגלס להנות מהספק כי ביבי ודייוויס פצועים אבל אסור לבן אדם הזה להריץ את הקבוצה. לא כל יום כרמלו יהיה שם להציל אותנו.

- קווין גארנט הוא חלאת המין האנושי ואם יש שחקן שמגיע לו לקרוע ACL זה הוא. איזה אפס.

עבד לי במחצית ומאז ראיתי את המשחק עד עכשיו בדיליי.

2. skyday20 Member

זה היה משחק יפה, ומענין, הניקס מול בוסטון. לדעתי הניקס היו יותר טובים ושלטו לאורך רוב המשחק.
    רבע שלישי חלש של הניקס, שבו בוסטון קלעו 35 מול 17 גרם למשחק להיות צמוד עד הסוף.
    שני השחקנים הטובים במגרש היו, רונדו מסלטיקס, וכרמלו מ ניו-יורק ניקס.

3. Muurad Member

מה זאת אומרת דיליי? כלומר הדיליי הרגיל של הטלויזיה וליג פאס?

עד עכשיו זה לא עובד לי האמת. מקווה שיסדרו את זה לפחות עד למשחק של הקליפרס ואוקלהומה(או שגם אלה משודרים בESPN?)

תאר לעצמך איך החבר'ה שכבר שילמו ולא מנסים את זה חינם מרגישים שהם לא יכולים לראות. שערורייה השירות שלהם.

אגב הם ענו לך לאימייל? החלטת מה אתה עושה? הם שלחו לו סוג של fuck you למה ששאלתי ודרשתי מהם.. האמת לא יודע אם אני מחדש השנה.

ואן גאנדי אגב נכנס בהם עכשיו בשידור ואמר שהם חייבים להוריד מחירים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/11
  4. אבו Member

לראות את לאמאר אודום עולה פתאום מהספסל של דאלאס עושה לי פשוט לא טוב. אררר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_let_it_all_out.Xxx

5. Lupo Member

מה נותר להגיד? הם שיחקו 5 מול 5 וככל הנראה המשחק התקיים על פרקט אם כי אל תתפוס אותי במילה.

6. Ice Cream חסה

איזה מפלצות המיאמי האלה יא אללה! בוש בהילוך שלישי, וייד ולברון גם די בהילוך שני וחצי, והם פשוט אוכלים את דאלאס בלי מלח.
    נוריס קול הזה נראה שחקן שחקן, ג'יימס ג'ונס עם יד חמה מחוץ לקשת ובאטייה יוסיף להם בהגנה את מה שאיגלוסקאס, אנותוני מגלור ושאר החבר'ה הבינוניים משנה שעברה לא עשו.

lord of the lost ring שלנו חייב לאבד את התואר הזה השנה.

7. אלי מתחן Member

לא נעים מה שהולך בדאלאס. אבל אחד הדברם שאני אוהב בNBA זה שלא לוקחים הפסדים קשה.
    חבל לראות שדאלאס ככה נחלשה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיסטר ג'ו קול, אחרי משחק אחד אתה כבר יודע שדאלאס נחלשה? בפתיחת הערב כבר 'הורדתי את הסלטיקס ליגה', וגם זה היה מיותר. ברור שההיט הפייבוריטית לתואר בטח אם שחקנים כמו נוריס קול וג'יימס ג'ונס מצטיינים בדקות שהם מקבלים. אם הצוות המסייע יכול מדי ערב לתת כזו תרומה אז באמת יהיה קשה לנצח את ההיט, אבל אנחנו רק במשחק הראשון של העונה...

עוד משהו לגבי המשחק הראשון. הניקס עשו נורא טוב עם הוספת צ'נדלר לרוסטר. יהיה מעניין לראות איך בארון דיוויס ישתלב כי היום ראינו שלניקס לא היה ממש רכז.

9. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין שגל העזיבה המאסיבי אשר עבר על המאבס בקיץ האחרון מהווה את הסיבה ליכולת החלשה הערב (אחרי הכל, הוחתמו מספר שחקנים מחליפים ראויים), כשם שהפגרה הארוכה והאופוריה המסוימת שאחזה בקבוצה מאז האליפות הנהדרת גרמו לכך. ניכר על השחקנים בלבן שהם עדיין לא חזרו לכושר מלא (במיוחד נוביצקי, שרושם עד עתה משחק חלש בסטנדרטים שלו, עם אחוזים מזעזעים מהשדה).

10. אלי מתחן Member

דאלאס נחלשה מבחינת הסגל. JJ, באטלר וצ'נדלר עזבו. מבין השחקנים שהגיעו רק אודום הוא באמת שדרוג.
    מספיק לראות את ההבדל שיש בין צ'נדלר שהשליט על לברון ווייד טרור לבין הייווד שהוא סנטר סביר, אבל בכמה רמות מתחת.

11. Muurad Member

מסכים. אומנם האיווד סנטר לגיטימי ופותח בהרבה קבוצות בליגה - אבל כרגע קודם כל הוא ביכולת גרועה מבחינת אישית - ושנית גם כשיחזור לכושר, התרומה שצ'נאדלר נתן להם עם ההגנה האיזורית שלהם ואיך שהנהיג אותם גם בחדר ההלבשה(ואני יכול לראות את זה כבר עכשיו בניקס, הבנאדם פשוט כל הזמן מדבר ומעודד גם מהספסל, פשוט נכס לכל קבוצה) זה פשוט משהו שהיה מאוד מאוד משמעותי עבורם.

אומנם הם לא חלשים כמו שהם נראים - אבל הם בהחלט נחלשו.. לא צריך את המשחק הזה בשביל לדעת, אבל עדיין הצורה שמיאמי פשוט בוזזים אותם בבית שלהם, ביום שהם מעלים את הבאנר של האליפות... זה לא נראה טוב.

הם ישתפרו וייתנו עונה טובה כשדירק ייכנס לעניינים והחלקים שהם צירפו ייכנסו לתיאום אחד עם השני וגם יהיו בסגנון בוסטון\לייקרס - סיבוב שני, אולי גמר מערב תלוי במיקום של העונה הרגילה - אבל הם לא אותה הקבוצה רק בגלל צ'אנדלר.

וחוץ מזה - אם להיות כנה, ההיט היו מפרקים כל קבוצה שלא קוראים לה הבולס\OKC באותה הצורה. פשוט חיות, בטח שעם עוד שנה של תיאום מתחת לחגורה וסגל מסייע טוב יותר.

12. אלי מתחן Member

כרגע המהירות והאתלטיות של דאלאס שואפת לאפס. לדעתי הם עשו טעות שויתרו על רודי בשביל להביא את קרטר. היתרון אתלטיות של מיאמי בא לידי ביטוי אקסטרה במשחק כזה.
    אני מבטיח לך שמיאמי לא תפרק ככה את כל הקבוצות.

13. JohnTerry26 Member

אני היחיד שחושב שהליגה נחלשה די משמעותית בשנתיים האחרונות? OKC, בולס, דאלאס, אפילו מיאמי של עונה שעברה שלא היתה מבריקה ובכל זאת לא היתה רחוקה מאליפות, אלו קבוצות שלדעתי לא היו קרובות ללהתחרות בלייקרס וסלטיקס של 08-10. הליגה קצת מוזרה לי אבל אולי זה חלק מתהליך טבעי של חילופי דורות.

בכל מקרה משחק ראשון מצויין בגארדן, מה שהולך עכשיו קצת עצוב בשביל דאלאס ביום שהם מקבלים טבעות(וגם עצוב מבחינת ספורט 5 שהם קוראים למה שהם משדרים עכשיו HD). מקווה שנעמוד היום בקצב של הבולס כי יש לי הרגשה רעה.

14. Milanista Member

סלטיקס עם פירס ופיאטרוס לא היו מפסידים את המשחק הזה. לשים את פבלוביץ' ודניאלס מול מלו זה כמו לשים ארז מרקוןביץ' נגד סופו.

15. golding מנהלים

הכל טוב ויפה, אבל זו תחילת העונה וכל כך הרבה דברים עוד עלולים להשתנות. אני מסכים שכרגע נראה שדלאס חלשה יותר ממה שהייתה שנה שעברה, אבל עם זאת זה לא נכון לשפוט אותה אחרי משחק אחד ופרי סיזן קצר.

אותו הדבר לגבי מיאמי, שאמנם נראית מצויין הלילה, אבל היינו עדים לכמה משחקים מצויינים שלהם שנה שעברה והסתבר שהיא ניתנת לעצירה (ברור שעוד שנה של שיתוף פעולה ישפר אותם, אני לא חולק על זה).

בכל אופן, אשמח לראות את הבולס שלי עוד מעט נגד הלייקרס ;-)