NBA 2012: מיאמי אלופה!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/12/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראד, אל תתלהב יותר מדי. אתם משחקים נגד קבוצה שלדעתי עוד תתקשה להגיע לפלייאוף השנה. מה שקורה בבוסטון מאד לא ברור לי. במקום להתחיל לחדש את הקבוצה ראשי הקבוצה עדיין מאמינים שהביג 3 עוד יכולים לעשות קסמים. אולי, אבל ברגע שמיאמי, הניקס, והשיקאגו בולס על הנייר יותר טובים אני לא בטוח שהסלטיקס עוד יצליחו להפתיע. מאד מעניין אותי אם יש פה אנשים שחולקים על הדיעה שלי.

2. Muurad Member

תתקשה להגיע לפלייאוף? אני בהחלט חולק על דעתך בנושא הזה.. הם יגיעו לסיבוב שני על גבול גמר המזרח כמו שנה שעברה - והם כבר כמה שנים הביג 4.

אומנם בלי ג'ף גרין זה מכה שגורמת להם לא להיות פקטור בנוגע לאליפות, אבל החבר'ה האלה עם פול פירס כשיגיע זמן הפלייאוף עם הספסל שיתרגל וייכנס לתבנית יהיו קבוצה קשוחה ומנוסה.. אין אפשרות אחרת כשיש לך בחמישייה את רונדו, ריי אלן, פירס וגארנט.

בכל מקרה המשחקים האלה, לפחות השבוע שבועיים הראשונים לא ממש יהיו אינדיקציה לגבי אף קבוצה, אבל עדיין אנחנו משחקים טוב.

ו SHUMP SHUMP מראה שהוא לא מפחד מאף אחד, i love it :aaa021: איזה הגנה הילד הזה ייתן ברגע שיידע להתחמק מפיקז ולהשאר עם השחקן שלו.. BEAST(רק טיפה, טיפה trigger happy http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/11
  3. Muurad Member

ועולם כמנהגו נוהג, רונדו חוגג לנו על התחת - AGAIN.

טוני לא יודע מה לעשות.. חייבים להחזיר את שומפ בחזרה על רונדו, רק להגיד לו להפסיק לזרוק כל פעם שהכדור אצלו ביד... כשהוא שמר אותו הכל נראה הרבה יותר טוב מבחינתנו, רונדו פשוט אונס את טוני.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, יכול להיות שאתה צודק. את זה נראה בחודשים הקרובים, אבל אני אישית הייתי מתחיל לבנות קבוצה חדשה. העונה הקצרה לבטח תועיל ל'זקנים', אבל לדעתי הסלטיקס היו צריכים לשנות משהו. אנחנו נראה בעתיד הקרוב לאן הקבוצה הזאת הולכת.

רונדו שחקן אדיר. אין לו קליעה בגרוש, אבל משום מה הוא בלתי ניתן לעצירה. אם לבחור היה ג'אמפ שוט רגיל...אגב, סטודמאייר עם 2-2 מהשלוש. זה משהו חדש אצלו?

5. Muurad Member

גם שנה שעברה הוא קלע באחוזים טובים מה-3, והוא אמר שעבד על השלוש בקיץ.. אבל שלא יתחיל להתאהב לי פתאום בג'אמפר וקו השלוש.. רק זה חסר לנו.

ואני מסכים איתך שמבחינה הגיונית עדיף להם כמה שיותר מהר לבנות אם אין מצב לאליפות(שזה המצב כרגע), אבל לא היה אפשר לחזות את הפציעה של ג'ף גרין, ובכלל זה חבר'ה שרצים כבר תקופה ורוצים לסיים אותה בניסיון אחרון (גראנט ואלן מסיימים חוזה), אי אפשר להאשים אותם.

הם ניסו ורצו להביא את כריס פול ולנסות לתת פוש אחרון ואז לבנות סביבו, אבל זה לא הלך להם.

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרי פאקינג קריסמס

זה עובד! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

7. Muurad Member

TNT גדולים מהחיים

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם נוטה להסיק מסקנות יותר מדי מהר...פשוט קצת נבהלתי כשראיתי חמישייה של הסלטיקס עם פאבלוביץ' וג'רמיין אוניל...

לגבי הניקס, את האמת, לעולם לא אוהב את הקבוצה הזאת, אבל הימים של הבושידו של שנות התשעים מאחורינו. טוב לראות כדורסל ב'ביג אפל' ואם נגיע מצב שהניקס יתמודדו על הכתר במזרח מול ההיט אז אין לי שום בעיה להיות עם סטודמאייר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. johnnie walker Member

אני גם בעד בנייה מחדש בעיר השעועית, יש לי אפילו הצעה לטרייד מעניין בשבילם:

רונדו וגארנט תמורת ווסטברוק ופרקינס..

מצד אחד בוסטון תקבל דם חדש בדמות ווסי ואת פרקינס הבן האובד,
    מצד שני אוקלומה תקבל רכז שחושב קודם כל מסירה ובעיקר וטראן כמו גארנט שיוכל לספק את הניסיון והנקודות בצבע.

10. Muurad Member

שומפרט עם 2 מ-11 במחצית, אבל עדיין חוץ מכרמלו לדעתי השחקן הכי טוב שלנו במחצית כשהאחוזים יכלו בקלות להיות מעל 50% עם קצת מזל בטבעת ודיי משקרים.

הוא חייב להמשיך בהגנה על רונדו כי הוא פשוט מתעלל בטוני והוא היחיד שיכל לתת עליו עבודה - אבל בהתקפה הילד חייב לתת לכרמלו לעשות את שלו כשהוא מרגיש את זה ולא להכריח זריקות.. אבל סה"כ אגרסיבי, קופץ לריבאונד, נותן הגנה ומגיע לקו.. אני מבסוט עליו בהופעת בכורה והוא פשוט נוטף מפוטנציאל.

הגוף הגדול והידיים הארוכות של צ'אנדלר עושות עבודה בחסימות עם 4 עד עכשיו(הוא לא כזה חוסם גדול) - אבל הלו, מה עם הריבאונד? חייב לתת יותר עבודה וחייב גם עזרה מהחברים, כי לא יכול להיות שהוא יוצא החוצה ומחפה על כולם וגם אף אחד חוץ מכרמלו ושומפ קופצים לריבאונד או עושים בוקס אאוט.

הוא הורגים אותנו במשחק שלנו לקראת הסוף שם עם הריצה ומשחק המעבר, לא הגיוני שזה יקרה.

חייבים פשוט לתת לכרמלו לפרק להם את הצורה מחצית שנייה, הוא מרגיש את זה ובטח שלא סאשה פאבלוביץ' מסוגל לעצור אותו כשזה קורה.. פשוט לתת לו את הכדור שם בפוסט ולתת לו לעבוד, עד שהם ישלחו 2-3 אנשים עליו וזה יפתח לכולם את המשחק.

בהגנה, פשוט מאוד - ריבאונד, ולתת לשומפ לעשות מה שהוא יודע על רונדו ולקוות שיעצור אותו.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'וני, אני מציע שתתקשר לאנשים המתאימים בליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מוראד, ללא ספק שהקליפ נורא יפה ומרגש, אבל החבר'ה מ-TNT כנראה העתיקו את הפרינציפ ממשחק הנ.ב.א NBA2K12...

שיוויון 69...רונדו בהצגה לא נורמלית ואם השלשות של אלן יכנסו אז מצפה לנו עוד משחק נחמד. ספייק לי נראה כמו דיביל מושלם עם הכובע...

12. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואיך אפשר לפתוח עונה בלי איבוד יתרון שלומיאלי של הניקס? המחצית השניה החלה ביתרון של 10 נקודות לזכות הקבוצה מהתפוח הגדול, אבל פחות מ5 דקות הספיקו לסלטיקס בכדי להשוות את התוצאה ל69-69 - הרבה בזכות רונדו הפנומנאלי (שהחזיק את הקבוצה של דוק ריברס בחיים גם בחצי הראשון, הפחות טוב). ד'אנטוני יצטרך להורות לחניכיו להאט את קצב המשחק, במטרה לעצור ולו במעט את התנופה הגדולה של בוסטון - אשר בלאו הכי נבעה בעיקר מהתקפות מתפרצות.

13. Muurad Member

אנחנו מאבדים את זה, חייבים להרגע ולהשיג כמה נקודות בהתקפה, ולרדת יותר מהר להגנה.

אין לנו מושג מה אנחנו עושים על הפרקט כרגע, פשוט כלום ושום דבר.

TIME OUT בבקשה, באיחור של 6 דקות אולי.. יש מאמן באולם?

14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מייק ד'אנטוני הוא מודל לחיקוי. מושא להערצה. לא ברור אם יותר או פחות מאייזאה תומאס וג'וש מקדניאלס.

אני בכנות מקנא באנשים כאלה.

15. Muurad Member

דיי נו זה באמת בדיחה עצובה. גורמים לי לשקול לכבות בעצבים.

והנה שומפ נפצע, נהדר.

עד מתי פיל ג'קסון 2012-2013.