NBA 2012: מיאמי אלופה!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/12/11.

1. shlomydavid מנהלים

תזכורת..

2. Muurad Member

http://necolebitchie.com/wp-content/uploads/2010/07/amare-stoudemire-carmelo-anthony-and-kenyon-martin.Xxx

Do it.

אגב,

האוהדים בגארדן הולכים להתאהב בילד הזה. להתאהב..הוא מחזיר אותי לניקס של 94.
    המשחקים שלו בפרי סיזן עד עכשיו היו פשוט בדיוק מה שחשבתי שהוא יביא כשבחרנו אותו, ובדיוק מה שהוא הביא לקאנטאקי בmarch madness ואפילו יותר.

מה גם שהוא הראה שהוא יודע לקלוע מה-3, שעם מייק זה אוטומטית אומר עוד 5-10 דקות, ונראה שהוא ביחד עם שומפ יהיו חלק בלתי נפרד מהרוטציה(שאגב מייק אמר שתתרחב ל-11 ואולי אפילו 12 שחקנים, שזה שינוי מבורך כשנשמור יותר על אמאר'ה וצ'אנדלר)

סה"כ פשוט דראפט יוצא מן הכלל שלנו בהתחשב באיפה שיצא לנו לבחור ומה שהיינו צריכים לחזק. couldn't be better.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/11
  3. אלי מתחן Member

אחרי שעברתי על כל הקבוצות בפרוייקט פתיחת העונה של וואלה, ועם הידע היחסית מצומצם שלי בליגה, קיבלתי כמה רשמים. כמובן שהכל פה זאת דעתי בלבד.
    1. דאלאס לדעתי תתקשה לשחזר השנה משהו קרוב לאליפות, הסגל שלה נחלש בהרבה, הכוכבים הזדקנו בשנה וכבר לא כזה בוער להם לזכות בטבעת, לא רואה אותם עוברים את חצי גמר המערב.
    2. הלייקרס לדעתי עדיין יסיימו מעל הקליפרס. אולי במשחקי תחילת העונה עם ההתלהבות הדאנקים המטורפים שווים משהו, אבל הקליפרס עדיין לא מוכנים ללכת עד הסוף, וללייקרס עוד יש מה להגיד גם בלי אודום.
    3. לצערי הניקס החביבים לא הולכים רחוק מדי השנה. הסגל שלהם קצת תקוע. כרמלו הוא סופרסטאר אבל לא כזה שמשפר את החברים שלו לקבוצה, אמארה הוא רמה אחת מתחת ושאר הסגל לא מספיק טוב. צ'נדלר נתן עונה אחת טובה ב4 האחרונות, זה לא מספיק.
    4. אורלנדו הולכים להפתיע. הסגל שלהם מצויין וכבר אין את פרקינס וביג בייבי שימררו להווארד את החיים.
    5. אני מאוד מקווה שמיאמי לא יקחו אליפות, אבל אני לא רואה אף קבוצה שמספיק טובה לעצור אותם.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ההספד של דאלאס מזכיר את אותה הטעות של עונה אשתקד. הם עדיין ירוצו חזק במערב לטעמי, אין סיבה שלא. יש להם את אחד המאמנים הכי קאליברים בענף ולקיד ונובצקי יש עוד רגליים לתת עוד עונה מקוצרת בלי להזיע ולעביר לפול גז בפלייאוף כמו שרק הם ידעו לעשות.

5. shlomydavid מנהלים

6. אבו Member

מה יהיה איתנו? מיצ' תעשה משהו!

כוס אמא של דיוויד סטרן, אחר כך יגידו שקל לשנוא את הלייקרס בגלל "קומבינות" כאלו ואחרות. פשוט דפקו אותנו. איבדנו את לאמאר תמורת כלום, פאו מתוסכל וכריס פול בסוף בקליפרס- LOL. תודה סטרן, חתיכת אפס. אני בכלל לא הייתי בעד הטרייד הזה, אבל מה שעשו לנו זה פשוט ביזיון.

בקיצור, המצב פשוט על הפנים.
    1. אנדרו ביינום קיבל השעייה עכשיו מ5 משחקי פתיחת העונה על החארטה עם באראה במפגש מול המאבריקס בעונה שעברה.
    2. איבדנו את פיל ג'קסון, הגיע מאמן שאני ממש לא מאמין בו(אבל כן נותן צ'אנס ומקווה שאני אטעה, אין ברירה אחרת! הוא חתום לחוזה ארוך טווח לצערי), שלא מייצג ולו במעט את הווינריות האופיינית של הלייקרס.
    3. קובי שוב פצוע, הזדקן בעוד עונה. אגדה במלוא מובן המילה אבל בפירוש לא יוכל לסחוב את הלייקרס לבדו.
    4. איבדנו את לאמאר אודום כאמור תמורת כלום. השחקן השישי הכי טוב בליגה במשך שנים. שיהיה לו בהצלחה האמת, אפשר לחלוטין להבין את הצעד שלו. תרם לנו המון תמורה שלא תישכח.
    5. טרוי מרפי? וואלה? שחקן חביב אבל גם בתור גיבוי אני לא יודע אם זה יספיק. אני מחבב אותו למען האמת, אבל בספק גדול אם זה מה שיכול לקדם אותנו עכשיו.
    6. פאו מתוסכל מהמצב וגם ככה היה בירידה מקצועית עוד בעונה שעברה, לכו תדעו איך הוא יעלה לעונה הזאת עכשיו. הוא יודע גם שכרגע "בונים" עליו כמנה העיקרית בכל טרייד גדול שמיצ' מתכנן לעשות.
    7. וורלד פיס, וזה לא צחוק הוא באמת שינה את השם שלו.http://www.nba.com/playerfile/metta_world_peace/in... (הכרוז בסטייפלס בטח מתרגל את הצחוקים), אני בספק גדול אם הראש שלו בכדורסל בכלל. וגם הוא שחקן שהזדקן בעוד עונה והרעב כבר לא שם.
    8. מאט בארנס וסטיב בלייק, שני שחקנים שמאוד איכזבו בעונה שעברה, תקווה גדולה שלי שהעונה שניהם ייתעלו על עצמם כי יש שם יכולות. הם לא שחקנים גרועים כמו שהם הראו בעונה שעברה. בעיקר בלייק.

בקיצור, אין לי כח כבר לחפור, המצב על הפנים. אנחנו נראים קבוצה שבעה, עייפה שספק אם תגיע לגמר המערב בכלל. מיצ' אומר שהוא מנסה לעבוד על טריידים גדולים. משהו חייב להשתנות. מספיק הליגה דפקה אותנו, אחותם &^%&^%&. אני אוהב את פאו אבל אני לא יודע אם זה בריא מבחינתו ומבחינתנו להישאר ביחד במצב הזה, טריידים ומהר!

אחד הדברים היחידים שאפשר להיות מעודדים ממנו.

דווין אבנקס, שכבר אמור לקבל מקום בחמישייה. בצדק. צעיר, אתלטי, שחקן הגנה מצויין, מזכיר קצת את טרבור אריזה. זה מגיע לו. תרשמו את השם.

פיל לא היה נותן לו לשחק(בטח ללוק וולטון על חשבונו), אז בנושא הזה זה +1 למייק בראון. שיהיה לו בהצלחה.

7. פול סקולס Member

ראיתי בכתבה ב"כלכליסט" שניו אורלינס היא בבעלות הליגה? מה לעזאזל?

8. shlomydavid מנהלים

9. JohnTerry26 Member

חחח אז אתה די אופטימי בסופו של דבר.. אם כל הדברים הרעים שכתבת(שאני מסכים איתם) אתה בסוף כותב את זה אז המצב לא כזה גרוע. אני חושב שלדאלאס, לאוקלהומה ולקליפרס יש יותר פוטנציאל מאיתנו להגיע רחוק העונה. ואני אחד שלא תופס מאוקלהומה כמו אחרים. נראה לי אני קונה גמר מערב בקיצור.

10. אבו Member

איזה אופטימי? לפני שנה ושנתיים מי היה מעלה מחשבה בכלל שקבוצה שלא קוראים לה אל אי לייקרס תיהיה בפיינלס מהמערב? הדרדרנו לחלוטין.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אבו, כמו גם במקרה דאלאס אז כך גם במקרה הלייקרס ואפילו יותר מכך, יש להיות אופטימים. לכוכבים של הלייקרס יש רגליים עוד יותר צעירות והרבה דם לתת עבור הקבוצה. המקום היחיד שמסקרן לראות איך ינוהל זה עמדת המאמן והצוות המסייע שלו. כל אלו נכנסים לנעלים ענקיות של פיל ג'קסון והצוות האדיר שהיה שווה הרבה אליפויות. אם יש לכם צוות טוב, אפילו לא מצויין כמו הקודם, זה צריך להספיק כדי לעבור כל מיכשול במערב לפחות ואף ליותר מכך.

נערך לאחרונה ב: ‏24/12/11
  12. shlomydavid מנהלים

http://img861.imageshack.us/img861/8838/45035733.Xxx

אחרי דחייה של כחודשיים בגלל השביתה הגדולה, תצא הערב לדרך ליגת הכדורסל הגדולה בעולם - ליגת ה-NBA.
    כאמור, הליגה תפתח הערב עם 5 משחקים, ובמוקד: ניו יורק - בוסטון, לוס אנג'לס לייקרס - שיקגו, ושיחזור סדרת הגמר האחרונה, כאשר האלופה דאלאס תארח את מיאמי.
    להלן הסיקור למשחקי הפתיחה של עונת ה-NBA 2011/12.

משחקי יום ראשון בערב + שני לפנות בוקר (24-25.11):

19:00: ניו יורק ניקס - בוסטון סלטיקס
    21:30: דאלאס מאבריקס - מיאמי היט
    1:00 בלילה: ל.א. לייקרס - שיקגו בולס
    3:00 בלילה: אוקלהומה סיטי ת'אנדר - אורלנדו מג'יק
    5:30 בבוקר: גולדן סטייט ווריורס - ל.א. קליפרס

* ערוץ ספורט 5+LIVE יעביר הערב את המשחק בין ניו יורק לבוסטון בשידור ישיר.

* ערוץ ספורט 5 יעביר הערב את המשחק בין דאלאס למיאמי בשידור ישיר.

* ערוץ ספורט 5+LIVE הלילה את המשחק בין הלייקרס לשיקגו בשידור ישיר.

* שידורים למשחקים אפשר למצוא גם באתר sportlemon.tv.

דירק נוביצקי: "המשחק חשוב יותר מכל הטקסים מסביב" (מתוך וואלה).

עומרי כספי: "אני שמח להיות שוב עם אנתוני פארקר" (מתוך וואלה).

כדורסל כותבים באהבה, או לא כותבים בכלל: מדור התקשורת מצדיע לביל סימונס (מתוך וואלה).

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליג פאס עובד למישהו?

14. doundoun Member

נאדה! ככה זה כשזה חינם.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

15. Muurad Member

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/11