NBA 2012: מיאמי אלופה!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏16/12/11.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

דראפט הרחבה.

2. אלי מתחן Member

גם ככה חצי מקבוצות הליגה מפסידות, ובחלק מהן עומרי כספי הוא שחקן חמישייה לגיטימי.

3. Prometheus Member

במצב הנוכחי יש יותר מדי קבוצות שמהוות בשר תותחים בליגה הזאת, אז ההיגיון אומר שאם יתווספו עוד כמה קבוצות כאלה, המצב לא ישתפר, אלא רק ידרדר.

4. Muurad Member

קשה מאוד לראות איך סיאטל מקבלים את הקבוצה של הקינגס. אין לליגה שום סיבה לרצות TRADE OFF שכזה, מה גם שזה יעלה טונות של כסף לאלה שרוצים לקחת את הקינגס מהמאלופ'ס(שעדיף לכולם שיעופו כמה שיותר רחוק מהNBA ויפה שעה אחת קודם)

הרחבה של הליגה נשמע כמו משהו הגיוני מבחינה כלכלית לכל רודפי הבצע - אבל רעיון איום ונורא לליגה עצמה ולאוהדים. אם כבר אנחנו צריכים להקטין, לא להגדיל את מספר הקבוצות.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/12
  5. skyday20 Member

מה הם מפסידות?

6. Sweetness Justin Fields

אני גם חושב שצריך לצמצם קצת את מס' הקבוצות בליגה - תארו לעצמכם ליגה משובחת עם 24 קבוצות (שזה גם די הרבה) מפוצצות כוכבים. כל משחק - משחק העונה. רמה אדירה. התלהבות ועניין בליגה. כך גם אירופה הייתה מעלה את הרמה- שחקני NBA ליגטימיים כיום, לא היו מוצאים את מקומם בליגה המטורפת של ה-24 קבוצות ומגיעים לאירופה - מה שהיה עושה מהפך גם כאן.

השאלה רק את מי להשאיר ואת מי להעיף?

7. אלי מתחן Member

היחידות שמרגישות לי מיותרות הן ניו אורלינס, טורונטו ושארלוט. גם אוקלהומה בגדול אבל לך תפרק קבוצה כזאת היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/9/12
  8. Ricky van Wolfswinkel Member

לא יודע כמה שארלוט מיותרת, הקבוצה קיימת רק שבע שנים, גם למיאמי, דאלאס ומינסוטה לקחו כמה שנים עד שהם בנו לעצמם זהות.
    לדעתי דווקא הקלפירס הם הקבוצה הכי מיותרת, את כל השנים שלהם הם העבירו כשק חבטות של הליגה, שום אול אוף פיימר לא בלט שם, שום דבר מעניין לציין ב-42 הקיום של הקבוצה, אין להם לא אליפות, לא אליפות אזורית ולא אליפות של אף אחד מהבתים בהם הם היו במהלך ההסטוריה שלהם.
    גם וושינגטון, אטלנטה וגולדן סטייט מיותרת בעיניי.

Rude Boy
    אני די בטוח של-NBA אין אינטרס לחזק את הליגות באירופה.

9. Eric Cantona Member

http://www.haaretz.co.il/sport/basketball/1.1825565

"מעריציו של בראיינט עשויים לעקם פרצוף, אבל מספיקה הצצה בדפי הסטטיסטיקה כדי לראות שקובי פשוט זורק יותר מדי. בעונה שעברה, למשל, הוא זרק מעט יותר בהפסדים לעומת ניצחונות (רוב הזריקות הנוספות הן זריקות לשלוש, אותן הוא לא קולע באחוזים גבוהים) ומסר פחות (4.2 אסיסטים לעומת 4.8). לעומת זאת, גאסול ואנדרו ביינום זרקו יותר לסל דווקא בניצחונות."

"במידה שקובי (43% מהשדה ב-2012) ישכיל לוותר על חלק מהזריקות הווירטואזיות שרק הוא מסוגל לקלוע - אך גם רק הוא מעז לקחת - לטובת חבריו, או שאפילו ינסה ליצור עבורם זריקות נוחות פה ושם ולפזר קצת אבק כוכבים על הווארד (57%), נאש (53%) וגאסול (50%), הלייקרס ילכו עד הסוף. "

10. Ricky van Wolfswinkel Member

11. Muurad Member

אז המבצע של ה-15% הנחה של הליג פאס עוד מעט נגמר - מי מתכנן לקנות השנה? עם ההנחה זה יוצא משהו כמו 516 שקל סה"כ לכל משחקי הליגה+פלייאוף עם ארכיון מלא למשך כל השנה של כל המשחקים, או במחשב או דרך הטלפוןן הסלולרי(סה"כ את המחשב אפשר לחבר לטלוויזיה וזה בHD ככה שהאיכות היא טובה מאוד - דרך הסלולרי אף פעם לא ניסיתי האמת.)

אחרי התלבטויות החלטתי שאין לי בעצם עמוד שדרה וגם השנה אני אתן לנבלות ממיטב כספי, שנה שעברה היה שיפור גדול ביחס שלהם ופתרון רוב הבעיות - למרות שהשנה נדמה שהאינטראקציה איתם חוזרת להיות דרך האימיילים המייסרים כשלוקח להם שבועיים לענות, זה מספיק בשבילי, יחד עם הירידה הדיי משמעותית במחיר (שנה שעברה 220 דולר לפני הנחה על 66 משחקים, השנה 160 דולר על 82<_< שודדים כבר אמרנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx)

מעצבן אבל איך נתנו לנו שנה שעברה את הNBA TV חינם ועכשיו הם מבקשים כמעט 20 שקל כל חודש עבורו למי שרוצה.

הקוד להנחה אגב למי שרוצה הוא : NBAP15GTX354

אני משער שהם לא חרגו ממנהגם ונותנים לכל מי שרוצה להפעיל את הקוד לעשות כך, למרות שהם שולחים אותו באימייל רק ללקוחות משנה שעברה - ככה שהוא אמור להיות תקף לכולם.

http://watch.nba.com/nba/subscribe

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/12
  12. Ricky van Wolfswinkel Member

אני באמת לא מבין את כל אלו שבטוחים שמיאמי יעשו ריפיט, פתאום שוכחים שדני גריינג'ר סידר להם את הגמר האיזורי וגם שם הם היו רחוקים משחק אחד מלעוף?
    אני גם לא מבין למה הלייקרס פתאום בטוח בגמר ואולי הם אפילו ישברו את השיא של שיקגו. מישהו יכול להבטיח שהשילוב בין קובי ונאש יצליח? מישהו זוכר שכמעט עונה שלמה עם בלי הווארד?

ואיפה סן אנטוניו בכל הסיפור הזה? פתאום שוכחים שהם גמרו מקום ראשון במערב והיו לא רחוקים מלהגיע לגמר?

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/12
  13. JR-Riquelme Member

איזה לא רחוקים ואיזה נעליים אוקלהומה עשתה מהם צחוק.
    הספרס בכלל לא פאקטור בעונה הקרובה.

אנשים בטוחים במה שאתה אומר בגלל שאנשים זוכרים מה קרה בפעם שעברה שחיברו לקובי את הסנטר הכי דומיננטי בליגה. ובקשר למיאמי, מן הסתם כי היא האלופה והיא הכי טובה בליגה.

14. Ricky van Wolfswinkel Member

אז לפי הפיסלופיה שלך גם דאלאס הייתה הכי טובה?

15. JR-Riquelme Member

לאותה עונה כן, אבל אני מאמין שאנשים הבינו שזו הייתה עונה שהכל התחבר לדאלאס, בדיוק כמו מיאמי ב2006