NBA 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/10/10.

1. k_700 Member

כן אבל מה שהכי מוזר שקליפרס זה לא סקרמנטו, לא קינגס ואפילו לא מילווקי.
    מבחינת כישרון יש לה חמישייה טובה מה-3 קבוצות שציינתי בטח אם בוגוט יהיה פצוע רוב העונה.
    כן זה ישמע לך קצת מוזר אבל כריס קאמן אחד הסנטרים החכמים בליגה ושיפר בצורה מדהימה את המשחק ובעיקר את הקליעה.
    פארוק אמינו זה שיפור מידי בהגנה וגם בהתקפה, בארון דיוויס זה פוינט גארד ממורמר אבל מוכשר שכבר טעם פלייאוף וסחב קבוצות.
    אריק גורדון, דיברתי עליו עוד בדראפט 08(שטענתי שהוא אחד הדראפטים האיכותיים של העשור), קלע 3 טהור, אתלט מדהים ומגוון מאוד בהתקפה, בקיצור שוטינג גארד מדהים שראינו בנבחרת כמה כישרוון יש לו רק לא מפעילים אותו מספיק.
    אם דל נגרו היה יודע להשתמש בילד הזה הם היו נראים אחרת.
    בלייק גריפין, כל מילה מיותרת. באמת ששמעתי הרבה השוואות של גריפין לאודן ופשוט גיחכתי.
    אודן הוא היה פלופ גדול גם במכללות למי שראה.אומנם סחב את הקבוצה שלו אבל היה אפשר לראות את המגרעות שלו בבירור בפלייאוף,פשוט היה גדול מימדים. אגב, אם פורטלנד היו עושים עליו סקאוט טוב הם היו יודעים על היסטוריית הפציעות שלו.

גריפין זה ההפך, שחקן אול אראונד בעמדות הפנים. באמת צריך להיות האיש המרכזי שלהם בשנים הבאות. ממש אין כל מקום להשוואה בינו לבין אודן. נכון הוא נפצע שנה שעברה בשחקי הכנה וסיים את העונה אבל ממש אי אפשר היה לחזות את זה. לא היה לו היסטוריית פציעות, הוא מאוד אתלטי, וקליל(להדיל מאודן שעם הברכיים של היום הוא לא רק נראה בין 36 הוא בדיוק בגיל הזה).

הקליפרס אפשר לרדת עליהם בהרבה מובנים, ואני כאוהד לייקרס ותיק אשמח לעשות זאת אבל בכל הקשור לבחירות דראפט הם בוחרים את הבחירות הנכונות.
    אגב, בעונה שעברה הם עשו בשכל שבחרו את גריפין ולא את אוונס, קרי. בחרו בדיוק את השחקן שהיו צריכים שלפי דעתי גם הגבוה האיכותי של אותו דראפט.

2. Carlo Zampa Member

לברון מתחיל להיכנס לעניינים וקלע לפנות בוקר 38 נקודות בהפסד לאטלנטה.
    איזה מצחיק זה אם קבוצה שפותח אצלה קרלוס ארויו בחמישייה תקח אליפות?

עוד 4 ימים מתחילה הליגה

3. k_700 Member

אני מאמין שצ'אלמרס יהיה הרכז הפותח. חוץ מזה שמהמעט שראיתי בארויו הוא בקושי עושה שטויות.
    כנראה פשוט התבקש לא לזרוק, לחדור רק כשגבוה לידו וכעיקרון הוא פשוט מוסר את הכדור פנימה או ללברון.

אגב, מהמשחקים שראיתי של מיאמי בטרום עולה משהו מאוד מעניין.
    לא משנה כמו לברון יקלע כשאחד מהטריו לא משחק מיאמי נראית כמו קבוצה בינונית.
    קבוצות פשוט נותנות לו לקלוע ועושות הגנה טובה מאוד על כל השאר.
    מיאמי תהיה חייבת לסגל לעצמה יותר עזרה מהגבוהים כי ללא משחק של גבוהים היא תוכל למכור תותים שמה במיאמי ביץ' כבר בתחילת מאי.

4. דנידין Member

בדיוק, ואני אומר זאת כל הזמן. חוץ משלושת הכוכבים קשה עדיין לקרוא לאוסף השחקנים הצולע שם - קבוצה.

מי שחשב שמיאמי חזק בתחרות על התואר, הוא רחוק מאוד מהמציאות.

5. Carlo Zampa Member

אני פשוט חושב שאם לברון הגיע לשלבים גבוהים עם גרוטאה כמו קליבלנד ששם אפילו חצי כוכב אין לו לידו, מה יהיה במיאמי עם וויד ובוש שבשבילם לדפוק 30 בערב זה ערב סביר?
    חוץ מזה שאל תשכח שתמיד אפשר לבצע טריידים באמצע העונה. אל תשכח שהלייקרס הביאו את גאסול באמצע עונה ולפני זה אף אחד לא ספר אותם.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני לא יודע עד כמה מיאמי עוד יכולה לבצע טריידים וגם אם כן, עד כמה הם יעזרו לה. עזוב שטרייד כמו זה של גאסול לא רואים כל יום וגם לא פעם בעשור, זה היה מהלך קצת מלוכלך. לא נכנס לזה שוב.

מיאמי צריכה יותר מרק טריידים, הוא צריכה זמן. כדי שכל אוסף השחקנים שם יתחבר לקבוצה, הם צריכים קודם לשחק ביחד תקופה ורק אז יהיה אפשר להחליט מה חסר, מי אפשר לשחרר ומה צריך להביא במקום. בהבט הזה, נכון שקליבלנד נגרים, אבל הם לפחות בנו עם הזמן קבוצה שהנגרים מסתדרים טוב אחד עם השני ולכן הצליחו להראות יחסית די טוב. מיאמי עדיין בהתחלה של ההתחלה, זה ההבדל. אליפות? אולי בעוד שנתיים-שלוש.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/10
  7. k_700 Member

טריידים אני לא מאמין שהם יצליחו לעשות ובטח לא משהו יותר טוב ממה שיש להם עכשיו.
    אין להם שחקנים עם חוזים גבוהים גמורים.
    הם החתימו את צ'אלמרס על חידוש חוזה והאסלם ככה שהם די בונים על שניהם.
    צ'אלמרס בתור מוביל כדור, שאגב הוא לא כזה רע בטח כשלא נדרש ממנו לתת יותר מ3-4 אסיסטים לערב(משהו בסגנון של פישר רק פישר הרבה יותר מנוסה ומאבד הרבה פחות).
    הקטע שצ'אלמרס עדיין צעיר וצריך לעבוד על איבודי הכדור.
    אגב, האסלם הוא גבוה טוב מאוד לעמדת הפאוור פוורד וכאחד שיעלה מהספסל. הוא ללא ספק לא שחקן לחמישייה אבל הוא נותן הרבה הגנה וזה חשוב.
    זי, הוא יותר גימיק. אני לא יודע בגילו כמה הרגליים שלו יתנו לו להוות פקטור. הוא ממש לא ולדה דיבס שבגילו עוד היה אפשר לחלוב ממנו פלייאוף.

אגב בוא שנייה נדבר על הטריו.
    שלושתתם בשיא אין ספק. אבל צר לי אני לא רואה את בוש נותן 30 לערב, פה זה לא השכונה של טורנטו שאגב הוא ממש לא מהשחקנים האהובים עליי. בטורונטו בסופו של דבר לקח הכל על עצמו ובהרבה משחקים החריב את הקבוצה. היתרון בבוש שהוא הוכיח שהוא בהחלט יכול להתאים את עצמו לקבוצה עם כוכבים, ראה ערך אולימפיידת בייג'ינג.

בנוגע לוויד ולברון. עדיין לא ראינו אותם משחקים ביחד. זה סימן שאלה גדול. מי לוקח יותר זריקות? אצל מי הכדור הדקות האחרונות? מי הפקטור המשמעותי בפלייאוף?

אם אני ספלטורה, ברגעים הקריטיים אני מפקיד את חיי בידי וויד. וויד הוכיח את עצמו בפלייאוף ברגעי קלאץ' ובזריקות מכריעות. לברון תגידו מה שתגידו כשהלחץ גובר הוא היה נראה נורא בפלייאוף(בכל ה-3 שנים האחרונות בעיקר). תזכרו שהשנה כמעט לכל מגרש שיגיע הוא יקבל בוז שנשמע אותו עד לישראל.

לא יודע למה, אני פשוט לא רואה את מיאמי פייבוריטים. יסלחו לי, אבל אורלנדו לטעמי תהיה הקבוצת עונה רגילה הטובה ביותר. היה אפשר לראות כבר בהכנה את הצורה שהם רצים במשחקים בלי להביט לאחור בטח כשאין לחץ של פלייאוף באוויר.

אבל כשאני מסתכל על מאצ' אפים של מיאמי מול הלייקרס ובוסטון אז בוסטון וLA לוקחים בגדול.
    יש יותר מדי שחקני הגנה טובים בשתי הקבוצות האלה, יותר מדי סטופרים טובים, יותר מדי גבוהים לרוטצייה. במיאמי אין כלום למעשה.

הימור שלי, היסטריית הגבוהים שבוסטון הכניסה את עצמה תספק לה עוד גמר העונה, מול LA.

אגב, אני כל הזמן קורא על שללברון תמיד היו קבוצות נגרים בקליבלנד.
    אז קודם כל ,לא. אם מעונה לעונה הם רק השתפרו בעונה הרגילה כנראה שנגרים הם לא. אם הם הצליחו לנצח לא מעט משחקים גם כשלברון פצוע בסוף העונה והיה שם משמעות לנצחונות ולמיקום אז כנראה שנגרים הם לא.
    היה שם את ווסט, שהיום הוא רכז מחליף בבוסטון ובכלל שחקן לא רע בכלל. לטעמי אחד מהרכזים המחליפים הטובים בליגה כי קודם כל שחקן הגנה טוב.
    היה שם את היקסון שהגיע כרוקי שמאוד הרשים(אף אחד לא ציפה לזה בהתחלה). היה שם את אנתוני שנחשב לסטופר הגנתי משובח וקלע 3 מצוין, היה שם את ג'יימסון, שבדיוק כמו בוש לא צליח לסחוב את הקבוצה שלו להשגים מיוחדים ואגב הייתה לו קבוצה חלשה מזו שהייתה לטורונטו כשהכוכב הגדול שלה(ארינאס) כל יומיים נכנס לכלא/מושעה/נקנס/יורה ובכלל קבוצה לא מאוזנת בשיט.
    ולמרות זאת הוא הצליח לשמור על יציבות בקריירה ולתת מספרים טובים לPF. נכון שההגנה היא לא אותה הגנה כמו של בוש אבל עדיין הוא הובא בטרייד שבהתחלה הרבה ראו אותו בצורה חיובית. כמו כן עברו שם אוניל. לא קבוצה מדהימה אבל בסופו של דבר מי שפישל היה לברון שנעלם לחלוטין מהסדרות המכריעות ולא הצליח לסחוב את הקבוצה כפי שעשה בעונה הרגילה.

8. Muurad Member

טוב להיות קבוצת הליגה הרגילה זה לא העניין.. אכן אורלנדו לפחות בנתיים (שאני עדיין רוצה להזכיר לכולם, זה הקדם עונה, בעונה הרגילה הרבה דברים יכולים להשתנות ועוד יותר בפלייאוף) הקבוצה הטובה והיעילה ביותר, ואם באמת דוויט יישם את העבודה שלו בפוסט עם האקים בקיץ ויכניס כמה תנועות לארסנל ההתקפי שלו חוץ מפוטבאק ודאנקים למינהם הם באמת יגיעו רחוק.

אני עדיין חושב שלהספיד את מיאמי ולהגיד המלך הוא ערום מעכשיו זה דיי מגוחך(בלי כוונה להעליב), כי את הדברים האלה אנחנו צריכים ויכולים לעשות רק כשהפלייאוף יתקרב, או כשיתחיל.

הפלייאוף משנה את כל התמונה בבת אחת, כי מי שצופה בליגה הזאת יודע את זה, ככה שאני מציע לחכות ולראות מה קורה כדי שלא סתם נצטרך לאכול את המילים שלנו אח"כ.

אגב מישהו עושה השנה League pass broadband ? חשבתי ללכת על זה כי זה יפתור הרבה בעיות שינה עם המשחקים בVOD וכו' ובכלל האיכות לעומת הסטרימים העלובים.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

המלך לא עירום, אך גם המלך צריך זמן כדי ללמוד איך לייצב את שילטונו ולסדר את כל המוסדות במדינה שלו. מיאמי היא עדיין אוסף שחקנים שצריך זמן להבנות. קבוצה לא בונים בעונה, אלא בכמה עונות. אחרי כמה חודשים יראו את מי צריך להשאיר, את מי צריך לשלוח החוצה ואילו עמדות צריכות חיזוק בסגל. אלו דברים שהמאמן ילמד תוך כדי שהקבוצה החדשה הזאת תשחק תקופה על המגרש.

10. Barrel Roll Member

אתה יכול לבדוק את הליג פאס בחינם עד ה1 בנובמבר. צפיתי הלילה במיאמי אטלנטה, לברון רצח, ולאטלנטה היה יום מעולה מה-3. בדקות שארויו וצ'אלמרס לא פגעו בזריקות החופשיות שלהם, האוס עלה ודווקא כן עשה את זה. זה דבר טוב למיאמי הרוטציות האלו בפוינט, הרבה קבוצות יעשו דאבל/טריפלטים על לברון וויד ומישהו יצטרך לקלוע זריקות חופשיות. אגב מייק מילר נפצע ויעדר תקופה מסוימת.

עלו כמה שאלות בשידור הלילה בידי הפרשנים, מי מנהל את המשחק כשוויד חוזר? לברון התאהב בפוינט פורווד התפקיד החדש שלו, אבל אוף דה בול יש לו עוד עבודה לעשות וזה משהו שמיאמי יצטרכו ללמוד במהלך העונה.

אני גם חושב שבדקות האחרונות הכדור צריך להיות אצל וויד, גם צריכה להיות היררכיה מסוימת שגם לברון מבין אותה, וויד הוא הכוכב של הקבוצה, לברון הגיע עכשיו ומשחרר קצת את וויד כשהוא סופג את כל הבאז מהתקשורת, אך במגרש וויד הוא הגוטוגאי בדקות האחרונות. בנושא הזה אני לא חושב שתהיה בעיה, ספולסטרה גם יצטרך לחשוב על תרגילים מתוחכמים שיעזרו להם לנצח משחקים, או ש...מיאמי ירצחו כל קבוצה עד הרבע השלישי ככה שהרביעי יהיה גארבג' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

השני סנט שלי? בוסטון לוקחת אליפות השנה אם נשארת בריאה, אך השנת הרצה הזו של מיאמי רק תחשל אותם ותתחיל שושלת של כמה שנים של אליפויות. הניקס לא יגיעו לפלייאוף, וקליבלנד דווקא לא יהיו כאלו גרועים. מעניין אותי ההתפתחות של דוראנט ואם יצליח לשמור על יציבות.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

על מי ללכת בסוף זה הצרות היותר קטנות של מיאמי, כי הם יכולים לעשות זאת בהתאם ליריבה ולסיטואציה\יום של השחקן וכו'. ברגע שהם החליטו שהם מוכנים לשחק יחד בקבוצה, אז כנראה שהם גם יודעים שהם צריכים לוותר בהרבה מובנים על זריקות במהלך המשחק. הבעיה היותר גדולה של מיאמי היא שאר השחקנים מסביב, מה שהופך אוסף סתמי של שחקנים ל.. קבוצה.

12. Muurad Member

נרשמתי, אבל את האמת אין לי מושג איך אני עושה את זה בכלל.

עכשיו שאני מנסה להתחבר זה פותח לי חלון עם הכותרת " NBA League Pass - Flash Player Installation"

והחלון עצמו לבן לגמרי... האם זה נפתח רק כשהמשחקים מתחילים או שיש משהו שאני צריך לעשות כדי שאני יראה את תוכן החלון?

או שבכלל הבנתי אותך לא נכון וצפית במשחק של מיאמי דרך סטרים, והליג פאס עצמו מתחיל מתחילת הליגה ולכולם יש מסך לבן כרגע?.. כמו שאתה רואה אני מאוד מבולבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/10
  13. Carlo Zampa Member

אני חושב שאתם מגזימים בקשר למיאמי.
    לטעמי כל מה שהם צריכים זה חיבור טוב. כישרון ממש לא חסר להם. יש לקבוצה על הספסל את מייק מילר הצלף, אני לא רואה אצל הלייקרס כלי התקפי כזה על הספסל. אדי האוס לקח אליפות עם הסלטיקס ומכיר את העבודה מקרוב, הוא יודע לעלות ולצלוף, אין ספק שזה שחקן ספסל טוב, האסלם - שחקן של 10 ו-10 למשחק, לקח כבר אליפות עם מיאמי להזכירכם ואף פתח בחמישייה של קבוצה אלופה! ככה שזה בהחלט שחקן ספסל נפלא של קבוצה אלופה. ג'ואן האוורד, הפי ג'יי בראון של מיאמי, ביג זי יתן קצת גובה, בקיצור אני ממש לא חושב שיש להם בעיה של עומק, מה גם שמיאמי זו קבוצה עם שלושה שחקנים ששווים 40 דקות במשחק.
    החמישייה שלהם מסודרת לא רע, לא רע כמו שמציירים אותה. צ'אלמרס חוטף כדורים, שולט בקצב המשחק, יודע לתת צ'אקות, בדיוק מה שצריך כשיש לך מובילי כדור כמו לברון ודווין וויד שידאגו לאסיסטים. ג'ואל אנתוני משלים את בוש ויתן הגנה ולא יותר מזה - ההגנה שלהם הולכת להיות מדהמה. אנתוני לא להיט אבל אין דבר כזה חמישייה מושלמת.
    בוסטון נראים בנויים טוב יותר, אבל אין להם את הכוח ההתקפי של ההיט. פול פירס כבר לא מסוגל לקחת משחק, כנ"ל ריי אלן וגארנט. הרבה ניסיון ועומק יש שם, אני ממש לא חושב שיש להם מספיק כדי לנצח את הרגליים של וויד ולברון בסדרה.

14. Barrel Roll Member

אתה צריך להתקין נגן פלאש. תקליד בגוגל אדובי פלאש ותתקין.

לא אמור להיות מסך לבן, אלא נגן של הNBA עם רשימה של משחקים למעלה ואפשרות לצפייה בהם, אם אין שידור זה פשוט ירשום שאין שידור כרגע, אבל לא מסך לבן.

15. Muurad Member

כן הבנתי שבזה מדובר אחרי 15 דקות של שבירת ראש בקיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הבעיה שהייתה לי היא שמשום מה זה לא נתן לי לעדכן את הפיירפוקס בנגן הפלאש החדש יותר ולכן זה עשה מסך לבן.. אז הלכתי לאקפלורר הרגיל וזה עבד אבל באיטיות, אז התקנתי google chrome וזה עובד כרגע בלי תלונות בצורה מצויינת.

האיכות נהדרת, אפשר לראות כמה משחקים בבת אחת, להעיבר קדימה אחורה.. בהחלט שווה את הכסף, אני השתכנעתי!

רואה כרגע את הניקס, שמראים שהחמישייה השנייה שלנו לא שווה כלום ולא מצליחה להחזיק את הכדור (17 איבודים במחצית הראשונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx ) עוד מעט כספי והקינגס נגד יוטה הבלתי מובסים בנתיים בקדם העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/10