NBA 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/10/10.

1. Carlo Zampa Member

הכוח של מיאמי זה שכל החמישייה כשירה, ברגע שזה לא כך כמובן שאין להם שום סיכוי.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אמנם לא מבין גדול ב-NBA ורק העונה אני מקווה לעקוב מקרוב אחרי כל מה שקורה מעבר לאוקיינוס, אבל מהמעט (סדרות + משחקים בודדים בעונה הסדירה) שראיתי בעונה שעברה זה נראה כאילו הסלטיקס הולכים להיות היריבים של הלייקרס בגמר. הסגל המזדקן אולי לא יהיה יציב בליגה, אבל בפלייאוף שוב נגלה שאין תחליף לנסיון.

3. Muurad Member

אין עדיין תשובה לכל השאלות האלה, הכל זה ספקולציות.

כל הדיבורים של ל-X אין סיכוי נגד Y זה הכל באוויר כי אף אחד לא יודע ואפילו שלפי הנייר והמאצ'אפס זה נראה כאילו זה הגיוני עדיין הכל יכול להתהפך.

מה שבטוח, הולך להיות כיף לגלות.

4. דנידין Member

והם (בוסטון) אפילו לא באמת הולכים לתת הכל בעונה הרגילה. הם הולכים לנוח מרבית העונה, כמו בערך מה שגם הלייקרס בגדול עושים, ואז להראות את כוחם האמיתי בפלייאוף. אין לי ספק שבוסטון עדיפה על מיאמי, אבל זאת הלייקרס שעדיין טובה ומגוונת מכולם.

5. Muurad Member

אני לא כ"כ בטוח בזה... הסלטיקס לא הפסיקו להגיד שהביתיות הפסידה להם את הסידרה(+הפציעה של פרקינס), ככה שאני דיי משוכנע שהם לא ינוחו על זרי דפנה כמו העונה שעברה ויתנו יותר מאמץ בעונה הרגילה.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עצרנו את נשימותיהם הלילה במיאמי היט בשל הצליעה של לברון. מקווים שיחלים מהר.

7. דימה Member

למיאמי השנה לטעמי יש פוטנציאל יותר גדול מאי פעם לעשות את העונה הסדירה הטובה בהסטוריה, ואני מתכוון לשבור את השיא של ג'ורדן והחבר'ה שלו.
    ואם בכל זאת לא וזה יתפקשש ברגע האחרון, אז אני בטוח שהם יכולים לנצח את כל משחקי הבית שלהם.

דבר שני - בוסטון נראית מעולה מבחינתי עם שאק וג'רמיין אוניל. לא יודע כמה הם ישחקו ביחד על המגרש אבל לדעתי זה יהיה מאוד מעניין.
    בקשר לפרקינס...זה העידו קוז'יקרו של הנ.ב.א מכל המשתמע מכך:
    שחקן אפור מאוד שבכיף יחטיא קרש-סל כדי להוציא אוהדים מדעתם

8. Muurad Member

בלייק גריפין פשוט מ-ד-ה-י-ם.

איזה כיף לראות אותו משחק! כ"כ אקספלוסיבי שזה מדהים! הוא יתמודד על תואר של מלך הריבאונדים כבר השנה אם הוא יהיה בריא וישחק 30+ דקות למשחק יחד עם קוין לאב ודוויט.. הוא פשוט שואב אותם... בנתיים בקדם עונה הוא נותן ממוצעים של 12 ריב' ו17 נק' ב-28 דק'.

יש לו גם חוכמת משחק, יודע למסור, עבודת רגליים מצויינת(למרות שאין לו משחק פוסט-אפ עדיין אבל זה יגיע)... אנשים שכחו ממנו קצת כולל אותי, אבל ראיתי אותו ב3 משחקים בקדם עונה עד עכשיו ובאמת הדבר היחידי שאפשר להגיד עליו הוא - וואו!... פשוט ממשיך את היכולת שלו מהסאמר ליג וקדם העונה שנה שעברה... אם הוא יצליח לשפר את הממוצעים שלו מהקו(בערך 50-60 אחוז עכשיו) זה יעלה את ממוצע הנקודות שלו בהמון כי שולחים אותו הרבה מאוד לקו בגלל צורת המשחק שלו.

הבעיה שלו הוא שהוא ממש צריך להזהר, הוא משחק מאוד אגרסיבי וכבר בקדם עונה הוא נפל איזה 4-5 פעמים מאוד חזק לרצפה, אני בספק שהוא יוכל להמשיך ככה יום יום.. ועוד עם בעיית הברכיים שלו(שבנתיים לא נראה שהשפיעה עליו) זה סיכון ענק.. וכן זה שהוא משחק בקליפרס לא ממש עוזר!

אבל הקליפרס בלי עין הרע נראים טוב.. יש להם חמישייה מאוד טובה כמעט בכל עמדה חוץ ממספר 3.. יהיה כיף לראות אותם השנה ובמיוחד את גריפין.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/10
  9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אלוהים, 23 באדום, מוכר את המרצדס שלו ב eBay

http://bilder.bild.de/BILD/auto/fotos/2010/10/20/mercedes-slr-amg-michael-jordan-BILDER/03-Mercedes-Benz-SLR-2007-McLaren-Michael-Jordan-03.j__18122131__MBQF-1287563062,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.Xxx
    http://bilder.bild.de/BILD/auto/fotos/2010/10/20/mercedes-slr-amg-michael-jordan-BILDER/04-Mercedes-Benz-SLR-2007-McLaren-Michael-Jordan-04.j__18122132__MBQF-1287563840,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.Xxx
    http://bilder.bild.de/BILD/auto/fotos/2010/10/20/mercedes-slr-amg-michael-jordan-BILDER/07-Mercedes-Benz-SLR-2007-McLaren-Michael-Jordan-10.j__18122125__MBQF-1287563874,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.Xxx
    http://bilder.bild.de/BILD/auto/fotos/2010/10/20/mercedes-slr-amg-michael-jordan-BILDER/08-Mercedes-Benz-SLR-2007-McLaren-Michael-Jordan-07.j__18122122__MBQF-1287563898,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.Xxx

הגיע הזמן לשבור את קופת החיסכון שסבתא קנתה

10. Carlo Zampa Member

אלוהים ישמור זה אוטו יותר משוכלל משל באטמן

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וג'ורדן לא צריך תחפושת שחורה כדי לעוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/10
  12. k_700 Member

בהחלט מרשים מאוד ובהחלט מועמד רציני לתואר רוקי העונה וביחד עם כריס קאמן הנהדר יש להם קו קדמי טוב מאוד.
    אגב הוא לא צריך עדיין משחק פוסט אפ יותר מדי משוכלל כי קאמן הוא אחד הגבוהים הטובים בNBA בפוסט אפ.
    מה שכן הקליפרס צריכים את הרגליים שלו, תכוח מתחת לסלים ואת האתלטיות.

הבעיה הכי גדולה בקליפרס זה לא עמדה 3 זה היעדר ספסל רציני ואת המאמן הגרוע בNBA.
    באמת שאני לא מבין מהויני דל נגרו הזה עושה בליגה.
    את שיקגו שהיה לה את הרוסטר ההתקפי מהמרשימים בNBA הוא הצליח להחריב. שום סגנון, שום התקפות.
    העונה הוא פשוט יתן לבארון דיוויס את הכדור בידיים והעל הבאבאללה שיוליך התקפות.

לדעתי אם הקליפרס יצליחו לעשות טרייד טוב על בארון דיוויס בקיץ הבא ולהשיג מולי כדור צעיר ודינאמי(אולי פול?) הם יהיו הרבה יותר טובים. כי חמישייה כמו שאמרו יש להם וכישרון יש אבל שוב יש לי הרגשה שעם דל נגרו על הקווים הם מסיימים אפילו אחרי סקרמנטו.

13. Muurad Member

אין ספק, במשחק לפני כמה ימים נגד סקרמנטו כריס קאמאן היה ענק, הראה כל יכולת ומהלך התקפי שיש לו בארסנל.

והרוקיז שהם בחרו השנה יכול להיות תוספת נחמדה מהספסל.... אחד אפילו שחקן חמישייה עד סוף השנה אם הוא ימשיך ביכולת שלו, אל-פארוק אמינו שמו.. גם הוא אתלט נהדר, והוא נראה נפלא עד עכשיו מתי שראיתי אותו, במיוחד בהליכה לריבואנד ההתקפה.

השני הוא פוינט גארד מקאנטאקי, אריק בלדסאו, לא ממש ראיתי אותו משחק אבל הוא עדיין נבחר בסיבוב הראשון וכנראה יקבל את הזמן שלו כמחליף של בארון במהלך העונה.

סה"כ הם מאוד צעירים ככה שתוצאות מיידיות עדיין יהיו הפתעה חיובית, אבל לטווח הרחוק העתיד שלהם נראה מאוד מבטיח(למרות שאני לא רואה אותם מצליחים לתפוס דג שמן כמו פול או דרון וויליאמס בפריי אייג'נסי, הרבה בגלל הלייקרס)

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/10
  14. k_700 Member

הכי טוב בשבילם קודם כל לעבור מהעיר LA ולא לשחק בסטפלס סנטר.
    מה לעשות אתה לא יכול להצליח כשאתה הסגן של בר כוכבה.

בקשר לרוקים. בגלל שרוקים זה המומחיות שלי אתן קצת תקציר:
    אל פארוק אמינו, מוצא נגירי, הגיע מוויק פורסט, סמול מאוד ארוך שכפי ששמתם לב במשחק מול סקרמנטו שיחק בדקות מסוימות גם כ-4. שחקן מאוד מעניין שבדקות ששיחק נראה טוב מאוד.
    מצד אחד ממוצעים יפים מאוד במככלות בקונפרנס שהוא לגמרי שלט בו(מבחינת הפרשמנים).
    אבל שוב אם שמת לב הבעיה העיקרית שלו זה כמה אופייני הסתבכות בעבירות ואיבודים.
    שחקן עם ידיים ארוכות, קליעה טובה שיצטרך להמשיך ולעבוד ולשכלל את הקליעה מה-3 כי זה כלי טוב.
    זו בחירה טובה כי קודם כל הוא שחקן הגנה מצוין.

אריק בלדוסה. הוא כמובן מחמישיית קנטטקי המפורסמת. נבחר 4 ברשימת שחקני קנטאקי כאשר וול 1, קאסינס 5, פטריק פטרסון 14.

גארד נחמד שבעיקר יכול להביא אנרגיות בדקות שהוא עולה מהספסל. לא מנהל משחק, לא חכם במיוחד, חודר לסל, מסיים טוב, קליעה סבירה, והגנה.
    בהחלט פוטנציאל לטרייד.

אבל שוב, אמינו זו בחירת דראפט גבוהה אבל שחקן שצריך לשפר הרבה דברים במשחק שלו וכמה חבל שויני דל נגרו המאמן שלו.

15. Muurad Member

תודה על הסקירה הקצרה על הרוקיז.. ואני מסכים איתך בהחלט עם מה שאמרת על אמינו.. אבל אני מאמין שהוא ייקח את המקום של גומז בחמישייה במהלך העונה לתקופה מסויימת.. כמו שאמרת הוא שחקן הגנה מצויין שזה הדבר הכי חשוב, והוא גם מאוד אפקטיבי בריבאונד וגם כמו שאמרתי בריבאונד ההתקפה שנותן לו נקודות קלות, בתוספת לכל האלי-הופים למינהם שהוא בטח יקבל מברון.

וחבל באמת שהם לא עוברים מלוס אנג'לס, אולי זה ישבור את הקללה... בכלל איזור קליפורניה פשוט עמוס מידי.. לייקרס, קינגס, קליפרס, גולדן סטייט.. לכל קבוצה שלא קוראים לה לייקרס ברשימה הזו יהיה כמעט בלתי אפשרי למשוך פרי אייג'נט סופרסטאר.