NBA 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/10/10.

1. Muurad Member

איך בדיוק הוא יעבור ללייקרס? אין להם שום מקום בתקרת שכר להחתים אותו בקיץ. אם הוא לא עובר אליהם עכשיו בטרייד הוא לא עובר אליהם. אם כבר צדק פואטי זה שהם יפספסו גם אותו וגם את דוויט על הטרייד העלוב של פאו עבור קוואמי בראון שהביא להם 2 אליפויות משום מקום.

ובכל מקרה, אני לא חושב שהעסקה נפלה סופית ורשמית. זה חלק מהמשא ומתן לדעתי.. מי ימצמץ ראשון.

הקליפרס יודעים שיש להם by far את ההצעה הכי טובה גם בלי גורדון ולא מוכונים להכניס אותו לעסקה - והליגה מצידה מתעקשת שתכניס אותו ומקווה שהלחץ והאפשרות לאבד את כריס פול ישכנע אותם מעבר לקצה.

patiance is a virtue מבחינת הליגה כרגע, במקרה הכי גרוע הם ייקחו את העסקה בלי גורדון שגם ככה הכי טובה שהם יכולים לקבל.. כנ"ל מבחינת הקליפרס שלדעתי הם יכולים להחזיק מעמד והליגה בסוף תתקפל כי אין לה אפשרויות אחרות, אבל במקרה הכי גרוע אפילו אם צריך להוסיף את אריק גורדון כדי לקבל את הפוינט גארד הכי טוב בליגה אתה עושה את זה בלי בעיות.

יהיה מעניין לראות לאן כל זה יתפתח, ממש כמו טלנובלה הNBA בקיץ האחרון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/12/11
  2. אלי מתחן Member

אוקלהומה לא יכולים לזרוק את הארדן ווסטברוק ולקבל עליהם איזה חוזה יקר ולהשיג אותו?

3. Muurad Member

יכולים לעשות צעד גם עליו וגם על דוויט. לא הבנתי למה הם לא מנסים.. מפחדים לפרק שם את החבילה.

בכל מקרה הם שוק קטן מאוד ולא בטוח שאף אחד מהם יסכים לחתום אצלהם למרות הקבוצה שנבנת שם.

4. אלי מתחן Member

אולי הם בונים להביא מישהו שנה הבאה, יש להם יחסית הרבה מקום בתקרה. מצד שני אם אני לא טועה דוראנט ווסטברוק עדיין על חוזים נמוכים יחסית.

5. shlomydavid מנהלים

6. johnnie walker Member

אוקלוהמה יכולה הרבה דברים אבל זה לא הדרך שלה.

צריך לזכור שה GM שלה הוא סם פרסטי שלמד בבית ספר הכי טוב בליגה איך בונים קבוצה מאוזנת מהיסוד,
    הוא למד את זה מפופוביץ בסאן אנטוניו ולכן מהלך פזיז שכזה הוא לא בדיוק חומר הלימוד שהוא קיבל שם.

מי שעוקב עד עכשיו אחרי ההעברות שם לב גם ששמה של אוקלוהמה לא מוזכר כלל בשום שמועה על עסקה,
    ככה עובדים נכון, בנייה דרך הדראפט וטריידים קטנים לנקודות תורפה, אני בטוח שאם פרסטי יחשוב שהקבוצה צריכה חיזוק הוא יעשה את זה בשקט ונשמע על העיסקה ברגע האחרון או כשהיא חתומה כבר.

7. אלי מתחן Member

נקודת התורפה שלה לדעתי זה ווסטברוק, לא יוביל אותה לשום מקום. אני מבין את ההיגיון שלא לרצות לזרוק אותו אחרי שהוא נבנה שם מאפס.

8. johnnie walker Member

אני מסכים איתך במאה אחוז לגבי ווסטברוק ואמרתי את זה אינסוף פעמיים במהלך הפלייאוף האחרון, עם כל הכישרון שיש לו הוא פשוט שחקן טיפש ואנוכי שמחרב את המשחק הקבוצתי,
    קבלת ההחלטות שלו איומה ויחס האיבודים/אסיסטים הוא בין הגרועים בליגה, דוראנט צריך לידו רכז סולידי שיתן את ה-15 נקודות שלו אבל קודם כל יחפש את המסירה, הארדן הוא בדיוק כזה ולכן לא הייתי הולך על עסקה של שניהם ביחד אלא עושה טרייד רק על ווסטברוק תמורת גבוה שיכול לתת נקודות בצבע ( עוד נקודת תורפה יחסית שלנו) ונותן להארדן את המקום בחמישיה במקומו.

9. אלי מתחן Member

אני מניח שאתה מדבר על אורלנדו, יש להם את ג'אמיר נלסון שהוא בערך אותו דבר. למה להם לקחת אותו?

10. johnnie walker Member

תקרא שוב את ההודעה,
    לא אמרתי להביא רכז במקום ווסטברוק אלא גבוה שייתן נקודות בצבע ולתת להארדן את המושכות בפוינט.

11. אלי מתחן Member

הבנתי מה שרשמת, אני שאלתי למה שאורלנדו ירצו להעביר את הווארד תמורת ווסטברוק אם כבר יש להם את נלסון. מלבדו, אין הרבה גבוהים שבאמת יכולים לשדרג אותם.

12. johnnie walker Member

ואיפה בדיוק ראיתה שהזכרתי את השם של הווארד?

דיברתי על גבוה שנותן נקודות בצבע, לא רוצה את הווארד כי בשבילו נצטרך לשלוח חצי קבוצה לאורלנדו וזה לא משתלם, טרייד של ווסטברוק תמורת הווארד הוא לא מציאותי.

יש מספיק שחקנים שיכולים למלא את הפונקציה הזאת ולא צריך בהכרח סופרסטאר נוסף בקבוצה,
    אם הלייקרס רוצים רכז הייתי מוכן מחר לעשות איתם עסקה של ווסטברוק תמורת גאסול שממילא בדרך החוצה משם.

13. Muurad Member

גאסול יכול להיות פשוט אדיר בשבילכם.

אבל אתם מאמינים יותר מידי בווסטברוק.

14. johnnie walker Member

אני כבר לא מאמין בווסטברוק הוא לא יקח אותנו לשום מקום,
    זה פרסטי שמאמין בו אבל נראה לי שמקסימום אחרי הפלייאוף הקרוב גם לו יירד האסימון.

ובעניין אחר, הפארסה נמשכת:

http://basketball.realgm.com/wiretap/21743...ul_Negotiations

דל דמפס המנגר של ניו אורלינס לא רשאי לעשות יותר שום החלטות או עסקאות בקשר לקבוצה שלו ומעכשיו כל מי שרוצה את כריס פול צריך לפנות ישירות לעוזרים של סטרן..

איייייי, אם לא היה מדובר בליגת העבדים של סטרן עוד אפשר היה לחשוב שמשהו לא תקין מתרחש כאן
    אבל בליגה של הדיקטטור הגדול גם האבסורד הכי גדול נראה נורמלי לחלוטין.

15. Muurad Member

תשמע, הבנאדם כמעט הכניס את ניו אורלינס לתוך עסקה גרועה משמעותית מהעסקה שסטרן וחבריו הצליחו להשיג מהקליפרס, אם לא היו דוחים אותה(כמובן הכל בהתחשב במצב של הקבוצה, שהולכת לריבילד ורוצה בחירות דראפט, שחקנים צעירים ופחות משכורות), ואנחנו רואים שהדחייה שסטרן עשה על העסקה של הלייקרס הייתה צודקת כי באמת הוא כבר השיג עסקה טובה יותר שהשיגה את מה שהפרנצ'ייז רצה.

לדעתי הוא בכלל צריך להיות מפוטר.
    הליגה עושים עבודה הרבה יותר טובה בלעדיו. אולי הם לא יצליחו להשיג את אריק גורדון בעסקה - אין לקליפרס סיבה להכניס אותו, כי גם בלעדיו יש להם את העסקה הכי טובה שההורנטס יכלו לקבל עם הבחירה של מינסוטה, בלדסואו, אמינו, כריס קאמאן וכנראה עוד משהו שהקליפרס יוסיפו במקום אריק גורדון שאינ לא רואה אותם מוותרים עליו.

בהתחשב שהליגה יודעת שהם חייבים לעשות עליו טרייד, והם יודעים שהקליפרס מציעה את העסקה הכי טובה(שמודעת לזה בעצמה), הליגה בסוף תתקפל ותחזור לשולחן הדיונים, תוותר על גורדון, תנסה לסחוט כמה שאפשר חוץ ממנו, והם יחתמו על הטרייד.