NBA 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/10/10.

1. דנידין Member

מהתקציר שראיתי זה הרגיש שהם הולכים חזק על הניצחון. הם די נלחמו יש לומר, גם כל סוללת הסטארים שלהם עלו לשחק. בסך הכל ועדיין, אין שום דבר לקחת מהמשחק הזה. הקבוצות שתיהן עוד בטרום עונה, משחק אימון אחרי הכל. הלייקרס היא הקבוצה הכי טובה בעולם למרות אותו משחק.

2. Carlo Zampa Member

קובי בראיינט שיחק 25 דקות.. ככה לא עולים חזק כדי לנצח. בסה"כ משחק ידידות. אם באן בי איי נהוג לא להתייחס לעונה הסדירה, אז בטח שלא מתייחסים למשחק הכנה 20 יום לפני פתיחת העונה.

3. דנידין Member

הוא פצוע, סובל עדיין מכאבי ברכיים. השאר שיחקו כמעט את אותן מספר דקות שהם משחקים גם בליגה.

אם ב 25 דקות הוא נתן 15 נקודות למרות הכאבים, אז סימן כמו שראיתי בתקציר - הוא מאוד ניסה! (בסך הכל 12 נק' פחות מהממוצע העונתי שלו). הם כולם מאוד ניסו. אבל שוב, זה לא אומר כלום לגבי יחסי הכוחות הברורים בין הקבוצות.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/10
  4. Carlo Zampa Member

טוב נעזוב את זה.

התחזית לאלופה:

מיאמי עם ההתלהבות ועם הכישרון יקחו אליפות. אם זה יספיק ל7 אליפויות כמו שלברון רוצה אין לי מושג, אבל העונה נראה לי שזה בלתי נמנע. גם פיל ג'קסון יודע שמה שיש לו לא מספיק ומחתים הרבה שחקנים ומרענן את הסגל.
    אני חושב שלא הייתה עונה עם 2 קבוצות ברמה כל כך חזקה מאז שאני רואה NBA, סדרת הגמר לבטח תהיה עם רייטינג גדול מאוד וכדורסל משובח.
    אני הכי מצפה להגנה של מיאמי. אני חושב שהם הולכים לחנוק קבוצות, במיוחד בבית. תהיה להם את ההגנה הכי טובה בליגה.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא יודע. חוץ משלושת הכוכבים אין גם למיאמי מה למכור, אין עומק איכותי בספסל, אני עדיין לא סגור לגבי הבנת המשחק של המאמן שלהם, פשוט יש הרבה סימני שאלה לגבי הצלחה של הדבר.

6. Carlo Zampa Member

דבר ראשון, שלושה כוכבים זה אנדרסטייטמנט. זה יותר משלושה כוכבים.
    דבר שני, יש עומק, יש הרבה מאוד קלעים, מייק מילר, האסלם, אלה שחקנים שנותנים את הטון מהספסל. אני לא חושב שזו בעיה גדולה.
    דבר אחרון, מסכים איתך בקשר למאמן, אם כי יש לי הרגשה שבסופו של דבר פט ריילי יעבור לאימון הקבוצה אם דברים לא יסתדרו וכמובן שלו יש קבלות בשפע.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קורה שקבוצת נ.ב.א מפסידה באירופה, נכון אנחנו מדברים על הלייקרס שהם כמובן האלופים, אבל ברצלונה במשחק ידידות מסוגלת כנראה להתמודד שווה בשווה עם האלופה שמעבר לים. בסה"כ הניצחון הזה יביא הרבה חיוכים בברצלונה, אבל בשביל הלייקרס זו ממש לא סיבה לדאגה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

האמת שיהיה נחמד לראות עוד דמות גדולה כמו ריילי במיאמי.

כתוב גם שאייברסון בדרך לבישקטאש.

9. LIVERPOOL87 Member

אל תשכחו שמיאמי בעונה הקודמת בחצי השני של השנה הייתה קבוצת הגנה מפלצתית.
    כשלברון שהוא שומר אדיר מצטרף היא בהחלט תחנוק כל קבוצה שיש.
    אני מאמין שהקבוצה תשייט לשיא ניצחונות ליגה חדש.
    אבל זה לא אומר שום דבר לגבי הפלייאוף, לבוסטון יש את הכלים בסדרה להתמודד איתם.
    מה שמבחינתי בטוח, אם מיאמי עוברים בגמר המזרח את בוסטון , אני לא רואה את הלייקרס מוציאים יותר ממשחק אחד בגמר ממיאמי.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מאותה מיאמי של עונה שעברה לא נשאר כלום חוץ מווייד (בין אלו שקיבלו דקות משמעותיות). אחד שחקני ההגנה הגדולים שלהם היה ג'רמיין אוניל והוא לא שם. ביזלי כבר לא שם, זאת לא אותה מיאמי. נכון שלברון שחקן הגנה גדול, אבל זאת מיאמי אחרת והיא צריכה לחבר הגנה מחדש, כי הגנה זה דבר שעובדים עליו ומפתחים אותו ברמה הקבוצתית. בקבוצות שיש בהם הרבה אגו זה אפילו אתגר גדול יותר לקבל חיבור קבוצתי-הגנתי טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/10
  11. Muurad Member

לביזלי אין ממש מושג איך עושים הגנה, ככה שזה שהוא עזב זה פלוס.

השחקן הגנה הטוב ביותר שהיה להם לדעתי הוא יודאניס האסלם, שהוא משחקני ההגנה הטובים והקשוחים שיש בליגה לדעתי, מאוד אנדרייטד.. זה שהם השאירו אותו זה הדבר הכי חשוב שמיאמי יכלו לעשות חוץ מלהחתים כמובן את שלושת המוסקטרים.. הוא קשוח, הולך חזק לריבואנד, מקריב את הגוף שלו לקבוצה.. כל מה שאתה רוצה בשחקן ספסל משלים לקבוצה שרצה לאליפות.

מיאמי נראתה על הפנים שנה שעברה במיוחד בפלייאוף..אבל ההגנה שלה תהיה אחת החזקות בליגה כבר מההתחלה אין ספק בכלל.. עם הזמן היא תהיה יותר טובה ומאורגנת, אבל כבר עכשיו היא אחת ההגנות החזקות ביותר בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/10
  12. דנידין Member

והמרוויחה הגדולה בכל הסיפור היא בוסטון שקיבלה את ג'רמיין אוניל כעוד גבוה נוסף לסגל שלה. הם הפסידו את משחק מספר 7 ללייקרס בגמר בגלל פציעה של גבוה ועכשיו הם מחמשים את הסגל בגבוהים אגרסיביים שיתחלקו בדקות (גם שאק מגיע כאמור).

לטעמי למיאמי אין סיכוי ולא חצי סיכוי מול הסלטיקס.

13. LIVERPOOL87 Member

גם אני חושב שמיאמי יהיו בצרות אם יפגשו בגמר את הסלטיקס,
    אבל למרות הקאדר המפחיד בצבע של הסלטיקס, כולם זקנים וגמורים, והשאלה אם בכלל יגיעו לגמר האזורי ואם יגיעו באיזה מצב.
    לפני שלוש עונות העסק התחבר והם הגיעו בשיא לגמר וזכו, לפני שנתיים הם הגיעו חבולים ועפו ע"י אורלנדו, והעונה האחרונה זה שוב התחבר בסוף ככה שיכול להיות מצב שהם לא יהיו בגמר בכלל.
    עדיין להספיד את מיאמי בקלות כזאת מול הסלטיקס נראה לי יומרני למדי, אחרי הכל היא מחזיקה בטריו הטוב בליגה שכולם בשיאם מה שבהחלט קשה להגיד על מה שקורה בסלטיקס.
    הכישרון האדיר והרעב לטבעת של לברון, היכולות בשני צידי המגרש של וויד והיכולת של בוש להיות שחקן מוביל בקבוצה עם כוכבים ( בביגיינג' הוא היה פשוט מצוין) זה משהו שקשה לזלזל בו, מה גם שקשה להספיד את הצוות המסייע שלהם שהוא לא הטוב בליגה אבל עדיין מצוין.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

15. דנידין Member

לברון ובוש שיחקו מקס' 10 דקות הלילה נגד סאן אנטוניו, וויד לא שיחק בכלל ולכן שאר החברה כצפוי קיבלו בראש. שאלת הקיץ הייתה ונשארה מה שווים השחקנים שמשחקים ליד השלישייה במיאמי.